איך רומנטיקה אישה בשלושה שלבים פשוטים

איך רומנטיקה אישה

הסוד של איך רומנטיקה של אישה הוא:

משיכה + התאמה אישית + ​​ספונטניות =רומנטיקה מרגשת

כדי לעזור לך להבין כיצד גבר רומנס אישה בצורה שהיא באמת רוצה, אסביר לך את זה בשלושת השלבים הבאים ...

1. ודא שהיא מרגישה מספיק כבוד ומשיכה אליך לפני שתנסה להיות רומנטית

ודא שהיא מרגישה כלפיך כבוד ומשיכה לפני שתנסה להיות רומנטית

אם אישה לא מכבדת גבר באופן מלא (למשל בגלל שהוא חסר ביטחון, הוא נותן לה יותר מדי כוח בקשר) ולא מרגישה נמשכת אליו (למשל בגלל שהוא חסר ביטחון, לא גורם לה להרגיש מספיק נשית. בהשוואה לגבריותו), אז היא בדרך כלל לא מתרגשת מכל מחוות רומנטיות שהוא מנסה להציע לה.

כאשר אישה חשה כבוד ומשיכה ראויים לגבר, אז תראה מבט על כל דבר אחר שהוא עושה באור חיובי יותר.לדוגמא: הוא יכול היה להוציא אותה להמבורגר פשוט וצ'יפס ביום שישי בערב, לצפות בשקיעה על החוף או פשוט להתכרבל על הספה כדי לצפות בסרט ביום ראשון בערב והיא תרגיש רומנטית מאושרת על ידו.

עם זאת, אם אישה לא מרגישה כבוד ומשיכה כלפי בחור, כל סוג של מתנה או מחווה רומנטית שהוא מציע לה לא ייראה באותו אור חיובי.

במקום להיסחף מהרגליים על ידי המחווה הרומנטית שלו, היא תדע שהוא רק עושה זאת כדי לפצות יתר על כך שהוא אפילו לא יודע לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה כלפיו.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד משיכה אישה לגבר באמת עובדת ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, תוכלו לגרום לאישה להתאהב בכם בטירוף ולהישאר מאוהבים בטירוף מבלי שתצטרכו לקנות לה מתנות יקרות או להתאמץ רבות עם רעיונות רומנטיים או פעילויות.

אם אתה רוצה שאישה תהיה מאושרת במערכת יחסים איתך, צריך להיות בסיס חזק של כבוד ומשיכה שאתה גורם לה להרגיש על סמך התנהגותך, איכויותיך הפנימיות ואישיותך.

אם האישה שלך לא יכולה להסתכל אליך ולכבד אותך כגבר שלה, אז היא לא תרגיש משיכה רבה כלפיך כשתנסה להיות רומנטית.

איך תוכלו לגרום לאישה לחוש כבוד הולם כלפיכם?

 • היו חזקים מבחינה רגשית (כלומר אל תבכו כשהחיים קשים, אל תהיו חסרי ביטחון, אל תהיו כל כך רגישים רגשית).
 • היה איש מילתך.
 • היה גבר שעולה ברמות החיים על ידי הגעה לפוטנציאל האמיתי שלך, במקום להסתיר מהיעדים והשאיפות הגדולים ביותר שלך כי אתה מפחד מכישלון או בגלל שאתה פשוט רוצה לבלות איתה את כל הזמן.
 • היו אוהבים ואכפתיים כלפיה וכלפי אנשים אחרים בחייכם, אך אל תהיו דחיפה המאפשרת לאנשים לזלזל בכם או לנצל את טוב לבכם.
 • אמון ב 100% ביכולת שלך להשיג את כל מה שאתה מכוון להשיג בחיים ואז המשך לעקוב עד שתגיע לשם. זה יכול לקחת 5, 10, 20 או 30 שנים להגיע לשם, אבל לא לוותר לפני כן.
 • להיות גברי ולא להיות נייטרלי סביבה או גרוע מכך, לקחת על עצמך הרבה מהתנהגויות נשיות ודרכי חשיבה.

איך אתה יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך כראוי?

 • היו בטוחים כל הזמן.
 • לגרום לה להרגיש נשית בהשוואה לכמה שאתה גברי (כלומר איך אתה חושב, מרגיש, מתנהג, זז ונקוט בפעולה בחיים וסביבתה).
 • תהיה מקסים.
 • היו כריזמטיים.
 • לגרום לה לצחוק ולהרגיש טוב סביבך.

אם לגבר בודד יש את התכונות האלה, תהיה לו גישה לנשים האיכותיות ביותר בסביבה.

אם גבר מציג את התכונות הללו כאשר הוא נמצא במערכת יחסים עם אישה, אשתו תחוש כלפיו כבוד, משיכה ואהבה עמוקים יותר והיא לא תרצה לעזוב אותו.

כל סוג של מחווה רומנטית שהוא מציע הולך להיראות מתוק, מקסים, חביב ויוערך כי הוא מגיע מהגבר שהיא מכבדת, מרגישה אליו ומאוהבת.

2. התאימו את סגנון הרומנטיקה לאישיותה הייחודית

התאם את הרומנטיקה לאישיותה הייחודית

נשים שונות אוהבות סוגים שונים של מחוות רומנטיות.

לדוגמא: יש נשים ששונאות את זה כשבחור כשבחור קונה לה מתנות וחושב שהוא רומנטי, ואילו נשים אחרות מאוד אוהבות את זה ורואות את זה כרומנטי.

יש נשים שחושבות שצפייה בשקיעה על החוף היא משעממת ובזבוז זמן עצום, ואילו נשים אחרות אוהבות את זה כי זו הזדמנות מושלמת להירגע, להתבונן פנימה, להרגיש אסיר תודה על החיים וליהנות מזמן איכות עם הגבר שלהן.

יש נשים שחושבות שהדלקת נרות בחדר ומתן עיסויים זה לזה היא רומנטית וסקסית, ואילו נשים אחרות חושבות שהנרות מיותרים וגורמים לה להרגיש שהבחור מנסה קשה להיות רומנטית.

יש נשים שלא מרגישות נדהמות ורומנטיות בכך שהן הולכות למסעדה יקרה, יש נשים שחושבות שזה בזבוז כסף ונשים אחרות מרגישות כאילו זה אומר שהבחור באמת אוהב אותה וחושב שהיא מספיק מיוחדת שמגיע לה.

לכן, אם אתה הולך לרומנטיקה את האישה שאתה אוהב, עליך לוודא שאתה מבין ומקבל את מי שהיא באמת כאישה.

כשבחור מנסה לכפות על אישה סגנון של רומנטיקה שפשוט לא תואם את האישיות שלה, היא תרגיש כאילו הוא לא מבין מי היא באמת והוא לא אכפת לו איך היא מרגישה בלבה.

במקום זאת, הוא רק רוצה לעשות את מה שהוא חושב שהוא רומנטיקה או את מה שראה בסרט, במקום לתת לה רומנטיקה אישית שתגרום לה להרגיש מובנת ולסחוף את רגליה.

אז איך תוכלו להתאים את סגנון הרומנטיקה לאישיות ולבה הייחודיים?

במקום לשאול אותה מה היא רוצה שתעשה (נשים שונאות את זה), עליך לנתח איזה סוג של אדם היא באמת ואז לסמוך על יצר המעיים שלך שיגיד או יעשה משהו רומנטי.

אם תנסה לעשות משהו רומנטי, זה לא סוף העולם ולא עשית טעות ענקית שתחריב את מערכת היחסים לנצח.

במקום זאת, פשוט להיות גבר בעניין ולצחוק על זה על ידי אמירת משהו כמו,'בסדר, אני מניח שאתה לא אוהב דברים כאלה'ואז פשוט נסה משהו אחר בפעם הבאה.

תן לה לדעת שאתה לא מודאג אם היא לא אוהבת כמה מהניסיונות שלך לרומנטיקה, כי אתה אוהב אותה מספיק כדי להירגע ופשוט לראות איזה סוג של רומנטיקה הכי כיף לשניכם.

תן לה גם לדעת שהיא אולי תחשוב שמשהו שאתה עושה הוא דביק, בית ספר ישן או מיותר, אבל אם היא רק תירגע ותיתן לעצמה לחוות אותו היא עלולה לגלות שהיא באמת נהנית מזה.

לדוגמא: אם היא סוג האישה שחושבת שהדלקת נרות בחדר השינה ונותנת לה עיסוי היא דביקה ומעל העליונה, היא ככל הנראה תיהנה מזה ברגע שתתחיל בעיסוי.

עיסוי רומנטי

אם אי פעם עשיתם עיסוי בעבר, תדעו שברגע שהוא מתחיל אז תתחילו להירגע וליהנות מחוויית הרגיעה.

אז פשוט אמור לה להירגע ולחוות את זה הפעם.

אם היא סוג האישה שבאמת בררנית בדברים, היא עשויה לומר לך להיפטר מהנרות או שהיא לא רוצה עיסוי עם נרות.

כל שעליך לעשות הוא לצחוק מעט ולהגיד לה להירגע ולא לדאוג לזה.

סביר להניח שהיא תיהנה מהחוויה, אבל אם היא לא אוהבת את זה כי היא מרגישה שהנרות דביקים מדי, פשוט צחק איתה וקבל אותה (קבל את מי שהיא כאדם) ואז אל תכלול את נרות בפעם הבאה.

הכל קשור להתאמה אישית של החוויה הרומנטית באופן שתואם את האישיות הייחודית שלה ואת מערכת היחסים שלך איתה.

כאשר אתה מצליח למצוא את הנקודה המתוקה של הרומנטיקה האידיאלית לזוגיות שלך, שניכם יהיו כל כך מאושרים יותר כתוצאה מכך.

3. אל תהפוך את זה לחיזוי

המפתח האחרון לרומנטיקה של אישה הוא לא להפוך את זה לחיזוי.

נשים אוהבות להרגיש מגוון רגשות במקום להרגיש שוב ושוב את אותם הרגשות.

גם אם היא באמת נהנית מדבר רומנטי מסוים שאתה עושה ביחד (למשל לצאת לטייל בטבע פעם בשבוע ופשוט לשוחח ולצחוק יחד), אין זה אומר שהיא תמיד הולכת להרגיש מוגשמת בדיוק עם זה.

אינך צריך להמשיך להמציא רעיונות או פעילויות רומנטיות חדשות כל הזמן, אלא אתה רק צריך לוודא שאתה עובר דברים שונים בכדי לשמור על עניין.

באופן אישי, הרומנטיקה בנישואיי היא הדדית.

אני תמיד אומר או עושה דברים אקראיים, ספונטניים שהיא תופסת כרומנטיים והיא תמיד עושה את זה גם בשבילי.

כאשר האהבה, הכבוד והמשיכה הם הדדיים ונבנים לאורך זמן, זו סוג התוצאה שאתה מקבל בזוגיות, במיוחד כשיש לך את הדינמיקה במערכת היחסים שלך בה היא האישה שלך ואתה הגבר שלה.

היא מביטה אליך ומכבד אותך כגבר שלה, במקום לראות אותך כחבר ניטרלי, בן זוג או גרוע מזה - מרגיש כאילו היא יותר דומיננטית, חזקה או בעלת ערך ממך במערכת היחסים.

למרות שנשים מסוימות לא אוהבות להודות בכך כשנשאלות, מה שהן באמת רוצות זה להיות עם גבר שהן יכולות להסתכל עליו ולכבד, כך שהן יכולות להירגע לגברי שלו במקום שיהיה עליהן לקבל את כל ההחלטות או להתגבר עליו. מסביב כדי לשמור עליו בתור.

כשאתה סוג של גבר שגורם לאישה להרגיש אהבה עמוקה יותר, כבוד ומשיכה לאורך זמן, אז הרצון ששניכם צריכים להיות רומנטיים קורה באופן טבעי וספונטני.