איך להציל את הקשר שלי

איך להציל את מערכת היחסים שלי

אם כרגע נראה שחברתך (ארוסתך או אשתך) איבדה עניין בניסיון להציל את הזוגיות, עליך להתמקד בלגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת עבורך.

צפה בסרטון זה כדי להבין כיצד לשמור על מערכת היחסים שלך לפני שיהיה מאוחר מדי ...

אתה יכול לשנות את הרגשתה

משנה את הרגשתה

לא בלתי אפשרי לשנות את הרגשתה.

תחשוב על זה…

האם אי פעם שנאת מישהו ואז באמת אהבת אותם בהמשך כששינו אתך את ההתנהגות או את סגנון התקשורת? כמובן שיש לך. זה נורמלי לחלוטין, טבעי ונפוץ לעשות זאת.אדם לעולם אינו תקוע לנצח במצב רגשי. תמיד ניתן לשכנע אותם או להשפיע עליהם להרגיש אחרת אם המצב או הדינמיקה משתנים. אם אתה רוצה להציל את מערכת היחסים שלך, אתה צריך להתמקד בשינוי התחושה שלה.

זה לא כרוך בניסיון לשכנע אותה להישאר או להישאר מאוהב בך. במקום זאת, זה לגרום לה להתחבר מחדש לאהבה, לכבוד ולמשיכה שהיא הרגישה כלפיך, על ידי לשנות את הדרך בה אתה ניגש למערכת היחסים שלך איתה.

מאבד אותה ולא יודע מה לעשות כדי לעצור את זה

איך להציל את מערכת היחסים שלי

אין דבר גרוע יותר מלדעת שהזוגיות שלך מתפרקת, אבל אין לך מושג מה לעשות כדי לתקן את זה ולהחזיר את הניצוץ ביניכם. אם אתה באמת אוהב את האישה הזאת, זה טבעי שאתה חושב לעצמך,'אני רוצה לדעת איך להציל את מערכת היחסים שלי.'

הדבר הראשון שאני רוצה שתדעו שזה לא רק אפשרי להציל זוגיות, זה בעצם די קל.

למה?

האהבה שאתה ואישה חולקים אף פעם לא נעלמת. מה שקורה הוא שהאהבה נדחקת לרקע בגלל כל התחושות השליליות שבחזית. כדי לחזור ולקשר עם הרגשות האוהבים שחוויתם זה עם זה, עליכם לבצע שינויים בהתנהגותכם ובאופן ההתייחסות אליה. כשאתה עושה את זה נכון, האהבה באופן טבעי מציפה חזרה.

אז מה הוביל אותך להתחיל לחשוב,'אני רוצה לדעת איך להציל את מערכת היחסים שלי'? האם אתה חושש להיות לבד? האם אתה מודאג מכך שהיא רוצה להיות עם גברים אחרים? לא משנה מה המקרה עבורך, מה שאסור לך לעשות הוא לנסות להציל את הקשר מסיבות אנוכיות משלך.

כדי להציל מערכת יחסים, עליך לאפשר לה להרגיש כאילו אתה עושה את זה עבור שניכם כיוון שאתה רוצה לקחת את האהבה שאתה והיא חלקתם עד כה. זה לא יכול להיות רק בכך שאתה גורם לה לרצות להיות איתך. זה צריך להיות על זה שאתה מנחה את עצמך וגם אותה לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה. לא רק לטובתך, אלא גם לטובתה.

להבחין בסימנים הראשונים של צרות בזוגיות

איך להציל את מערכת היחסים שלי

מערכות יחסים ממעטות להתפרק במהלך הלילה.

ברוב המקרים, אישה תחוש לא מסופקת במשך חודשים ואף שנים לפני שהיא נפרדת מגבר שלה. למה כל כך הרבה זמן? בני אדם מנסים לאחוז במערכות היחסים האוהבות בחייהם. זה אינסטינקט טבעי. בנוסף לכך, הפסקות מרגישות כמו שטויות. זו חוויה איומה, במיוחד אם אתה לא בטוח אם אתה מרגיש בסדר לבד או לא.

כמה מהסימנים הראשונים לצרות במערכת יחסים הם:

1. ויכוחים על דברים פשוטים

כדי לקיים מערכת יחסים לכל החיים, זוגות צריכים ללמוד כיצד לתקשר אחד עם השני בצורה אוהבת, תומכת וקלה. אם זה תמיד נראה קרב על מי מנצח את הוויכוח, שניהם בסופו של דבר יפסידו כשהקשר יתפרק.

2. חוסר רצון לאינטימיות

כמות המין שיש לזוג תקטן בדרך כלל עם הזמן, אך אם יעמיקו המשיכה המינית, הכבוד והאהבה, הזוג עדיין ירצה להיות אינטימי. גם אם יחסי מין מתרחשים רק פעם בשבוע, בני הזוג עדיין מרגישים טוב עם זה ורוצים לעשות את זה. מחוץ למין, בני הזוג ייהנו להתחבק, לתת נשיקה אחד לשני או להסתכל באהבה בעיני השני למשך שנייה או שתיים.

3. חוסר ביטחון וחוסר אמון

אתה אף פעם לא יכול באמת לסמוך על בן אדם אחר שיהיה נאמן וישר איתך לגמרי, אבל אתה רק צריך.

אם אינך יכול לתת לאישה את אמונך המלא להיות נאמנה ולכבד את אהבתך ורגשותיך, לעולם לא יהיה לך קשר אהבה אמיתי. אהבה מרגישה מסוכנת ומסוכנת, אבל באמת, זה בכלל לא כל כך מפחיד. לעולם אינך יכול להפסיד על אהבת אישה. מה איבדת אם היא מזלזלת באהבתך? שום דבר. היא התמלאה, לא אתה.

כדי להצליח במערכת יחסים עם אישה, אתה צריך להיפטר מחוסר הביטחון שלך (למשל.'האם היא מוצאת גברים אחרים מושכים?') ופשוט לסמוך עליה באהבתך.

הימנעות מהספירלה כלפי מטה

איך להציל את מערכת היחסים שלי

כאשר אישה מתחילה לאבד כבוד ומשיכה לגבר שלה, היא לרוב תתחיל לשנות את האופן שבו היא מתייחסת אליו.

פתאום היא תפסיק להיות אוהבת ומאושרת כמו פעם. היא לא תהיה מעוניינת לחבק אותו, היא לא תיתן כמה שיותר (או כל) מחמאות ונראה שהיא משקיעה יותר זמן בחלקים אחרים בחייה.

זה המקום שבו גברים רבים מתחלפים ומתחילים את הספירלה כלפי מטה לקראת פרידה ...

מבחינת השינוי בהתנהגותה, גברים רבים יהפכו נזקקים, דבקים ומיואשים מחיבתה. הוא עשוי אפילו להתחיל לתקוף את דמותה (למשל.'אתה בוגד בי?'אוֹ'אתה רוצה לישון גברים אחרים, לא?'), מה שיגרום לה לאבד יותר כבוד ומשיכה אליו.

במקום להרגיש אהובה ובטוחה עם גבר שהיא מכבדת ומרגישה אליו משיכה, היא תתחיל להרגיש שנאה ולכודה על ידי גבר שמשתמש בה לביטחונו הרגשי. לא משנה מה הוא אומר או כמה שהוא מתחנן בפניה להפסיק להתנהג ככה, היא פשוט לא תשתנה.

כאשר הוא לא רואה שיפור כלשהו, ​​בדרך כלל ההתנהגות שלו תחמיר ותתחיל במהירות להתרחק. ואז, יום אחד, היא תפנה אליו ותגיד משהו,'אנחנו צריכים לדבר. אני לא מאושר יותר. אני לא חושב שאנחנו צריכים להיות אחד עם השני יותר. '

לרוע המזל עבור רוב החבר'ה, הם פשוט לא יודעים להגיב באותו הרגע ובלי משים לכבות את האישה בתחנונים, תחנונים וויכוחים.

איך להציל את הקשר שלי: הסוד

הסוד להצלת הזוגיות שלך הוא להפסיק לעשות את הדברים שגורמים לאישה שלך לאבד כבוד ומשיכה אליך. במקום זאת, התחילו לעשות את הדברים שיחזרו ואז העמיקו את הכבוד, המשיכה והאהבה אליכם. כשתעשה זאת, תבחין שהאהבה באופן טבעי חוזרת ומציפה.

כדי להתחיל בתהליך, אני ממליץ לך לקבל את מה שאני מכנהשיחת שלמותאיתה. בעיקרו של דבר, אתה צריך להכיר בפניה שאתה לא מושלם (מבחינת ההתנהגות שלך והתייחס אליה), אבל למען האהבה שלך אתה מוכן להתאמץ כל הזמן להפוך לגבר טוב יותר. בשבילה. באותה שיחה אתה צריך גם לגרום לה להכיר ולהבין שגם היא לא מושלמת.

כששניכם הצלחתם לומר זאת, זה עוזר להקל על הרבה מתח בנוי. אם היא לא מבינה זאת בכוחות עצמה, המשיכו בשיחה ותגידו לה שהסיבה שבגללה שניכם תרצו להתקרב ולהתקרב יותר למושלמים זה לזה היא מכיוון שאתם אוהבים אחד את השני.

אם לא אהבתם זה את זה, לא הייתם מוכנים לשפר שום דבר, לשנות שום דבר או להתפשר, אבל אתם כן.

פעל עכשיו, לפני שיהיה מאוחר מדי

איך להציל את מערכת היחסים שלי

אמנם ניתן להחזיר את החברה שלך (ארוסתך או אשתך) אם היא עזבה אותך לגבר אחר, אבל זה מקשה על העניינים.

אם אתה רציני ברצון להציל את מערכת היחסים שלך, אני ממליץ לך לנקוט בפעולה עכשיו לפני שהיא תפתח את עצמה להיות עם גברים אחרים. להלן תוכניות שיצילו את מערכת היחסים שלך:

  • אם היא עדיין לא נפרדה ממך: שעון תגרום לה לאהוב אותך לכל החיים והשתמש בטכניקות כדי להציל את מערכת היחסים שלך.
  • אם היא כבר נפרדה ממך: צפו ב http: // חנות.

    הטכניקות מ'הזרם 'אפשרו לי לקיים יחסי מין עם יותר מ -250 נשים לפני שהתיישבתי במערכת יחסים עם חברה שלי. הבחירה היא שלך, אבל אני רק רוצה שתדע שאני כאן כדי לעזור לך.