איך לפתות אישה

איך לפתות אישה

השלבים הבסיסיים הכרוכים בפיתוי אישה הם:

  1. לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית.
  2. התחבר איתה ברמה הרגשית.
  3. נשק אותה.
  4. לקיים איתה יחסי מין.

עם זאת, עד כמה שזה נראה פשוט, האמת היא שבחור ימצא את זה מאוד מסובך לפתות אישה אם היא מרגישה עצבנית או ביישנית סביבה, או אם הוא לא יודע לפלרטט ולגרום לה להרגיש משיכה מינית כלפיו. למה?

נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים (למשל ביטחון) ומכובה בחולשה (למשל עצבנות, ביישנות, חרדה, חוסר ביטחון וכו '). ככל שאתה בטוח יותר בבחור, כך טבעי וקל יותר לפתות אישה. למעשה, כשיש את רמת הביטחון שיש לזכר אלפא, נשים ינסו לפתות אותך.

יש הרבה תכונות של גברים אלפא שונים שנשים אוהבות לראות אצל בחורים. אחת הדרכים הפשוטות להראות לה שאתה אלפא ולא כמו 80% מהחבר'ה שהיא פוגשת, היא להיות קצת אתגר. תגרום לה לעבוד כדי להימשך ולגרום לך להתעניין בה באמת, ואז תן לה לזכות לקיים איתך יחסי מין.

כמה אתה בטוח סביב סוגי הנשים שאתה רוצה לפתות?

אז, השאלה היא: עד כמה אתה בטוח סביב סוגי הנשים שאתה רוצה לפתות? אם חסר לך ביטחון סביב אישה ובמקום זאת אתה מראה סימני עצבנות, ביישנות וחוסר ביטחון, אל תצפה ממנה לרצות לקיים איתך יחסי מין; היא לא הולכת להרגיש מופעלת על ידך.

כדי לפתות אישה, עליך להתחיל ולגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית. רק אחרי שהיא תרגיש כך, אז היא באמת תיפתח ותרצה להתחבר אליך רגשית. כשזה יקרה, היא תרצה להיות גופנית בכך שהיא מנשקת אותך ומקיימת איתך יחסי מין.האם יש לך אישה מיוחדת בראש?

רוב הבחורים שרוצים לדעת לפתות אישה כבר מכירים אישה מסוימת שהם מחפשים לפתות. אולי זו ילדה בבית הספר, אישה בעבודה, חברה של חבר או אפילו השכן שלך.

לא משנה מה המקרה עבורך, אני כאן כדי לעזור ולא רק אראה איך לפתות את האישה הזו לקיים יחסי מין איתך, אלא גם אסביר בדיוק איך לפתות נשים חדשות שאתה פוגש. באופן אישי קיימתי יחסי מין עם יותר מ -250 נשים, כך שפיתוי נשים למין ואהבה הוא דבר שאני יודע עליו הרבה.

חבר'ה שמגיעים אלי לעזרה טועים לעיתים קרובות בניסיון להפוך ל'חבר 'של אישה בתקווה שבסופו של דבר תרצה לקיים איתו יחסי מין. סיפור העלילה הזה מסתדר בסרטים בסדרות דרמה בטלוויזיה, אבל בחיים האמיתיים, זכר אלפא פשוט בא, גורם לאישה להרגיש משיכה מינית לביטחון שלו, מפלרטט איתה ואז עולה לנישוקים ולמין.

להיות ממש נחמדה אליה או לנסות להיות חברתה התמימה היא לא רק הדרך האיטית ביותר לפתות אישה, זו הדרך שמביאה לדחייה לרוב.

איך לפתות אישה לאהבה

טעות נפוצה שעושים חבר'ה כאשר הם רוצים לפתות אישה למערכת יחסים אוהבת, היא לחשוב שהכל קשור ל'קשר 'שיש להם איתה. על סמך חשיבה זו, האיש מנסה להתיידד באמת עם האישה ולגרום לה לראות בו בחור סופר נחמד, מתוק, נאמן, תמים.

קשר טוב הוא חלק חשוב מחיזור אחרי אישה, אבל אם היא לא מרגישה משיכה מינית עבורך, אז זו פשוט ידידות. כל מה שיידרש כדי להיטרק הלאה לאזור החברים האימתני הוא שבחור בטוח יבוא, יגרום לה להרגיש משיכה, להתחבר אליה ואז להסלים לנשיקות ולמין איתה.

איך לפתות אישה לפתות אותך

החבר'ה שנהנים מהצלחה קלה, טבעית ועקבית עם נשים הם אלה שמסובבים את השולחנות בכך שהם גורמים לנשים לפתות אותן במקום זאת. החלק הכי טוב הוא שנשים באמת רוצות שזה יהיה ככה; הם מעדיפים בחורים שלא נואשים להיות איתם.

האם שמעת אי פעם אישה אומרת,'אני רוצה אדם שהוא אתגר'או שמת לב שסוגי הבחורים שנשים רודפות אחריהם הם אלה שלא מנסים בייאוש להרשים נשים? זה לא צירוף מקרים.

בגבר המודרני, כל הגישה שלנו להצלחה עם נשים היא על החלפת התפקידים כך שנשים ינסו לפתות אותך. זה כל כך הרבה יותר קל ככה, כי כשאתה מנסה קשה לפתות אישה כמו שרוב הבחורים עושים, היא שמה לב ו:

א) מכניסה את משמרתה.
ב) משחק קשה להשגה.
ג) מרגיש שיש לה יותר ערך במצב.

ב'האיש המודרני 'אנו מלמדים טכניקות' בלתי ניתנות לזיהוי 'מיוחדות בהן תוכלו להשתמש בכדי לגרום לאישה להרגיש כאילו אתם החשובים, והיא צריכה לרדוף אחריכם. אין ספק שראית נשים מתנהגות ככה סביב בחורים שהם פשוט בחורים רגילים, ממוצעים? זה קורה כל הזמן, אבל רק כמה חבר'ה יודעים לעשות את זה.

רוב החבר'ה חושבים שהצלחה עם נשים קשורה למראה, גובה, שרירים או כסף. עם זאת, כולנו ראינו בחורים מכוערים שמתחברים לנשים יפות. למה? זה לא קשור למראה של רוב הנשים ... וחלק מהחבר'ה יודעים את זה.

האם אתה רציני בללמוד כיצד לפתות נשים?

ישנם מיליוני אתרי 'ייעוץ להיכרויות' ברשת, הכוללים מאמרים שנכתבו על ידי גברים ונשים שאינם מצליחים עם נשים. הם רק ממציאים את הטיפים שלהם תוך כדי הקלדה כי הם רוצים שיהיו הרבה מאמרים באתר שלהם.

שם האדם המודרני שונה.

אנו מומחים בפועל לגישה, לדבר ולפתות נשים. כל מה שאנחנו מלמדים כאן ב האיש המודרני נבדק על ידינו בחיינו ושל 1,000 הלקוחות המאושרים שלנו מכל רחבי העולם.

אם אתה רוצה עצות אמיתיות כיצד לפתות נשים, אל תלך לחפש באתרים אקראיים 'טיפים' מכל מי שיכול לכתוב טקסט באתר. אם אתה רוצה ללמוד כיצד לפתות נשים אמיתיות, שקול ללמוד ממומחים אמיתיים כמונו.