איך לעורר מינית אישה

איך לעורר מינית אישה

ככל שתגרום לאישה לחוש כלפיך יותר משיכה, כך יהיה לה יותר רצון להיות מינית איתך.

כדי לעורר מינית אישה, עליך להציג תכונות אישיות והתנהגויות שנשים מוצאות באופן מושך ומעורר באופן טבעי.

לדוגמא: ביטחון, כריזמה, קסם, הומור ואווירה גברית.

3 דוגמאות כיצד לעורר אישה מינית

נשים חשות באופן אינסטינקטיבי משיכה מינית לגברים בעלי מאפיינים של גברים אלפא. במילים אחרות, אישה תרגיש עוררת על ידך אם את חושבת, מתנהגת ומתנהגת כמו גבר גברי סביבה.

להלן מספר דוגמאות כיצד לעשות זאת:

1. קשר עיןאתה יכול לגרום לאישה להרגיש מגורה מינית על ידי התבוננות בה בצורה בטוחה ובטוחה בעצמה. כדי להגביר את העוררות שלה, הסתכל בגופה מעלה ומטה ואז הביט בחזרה בעיניה בחיוך שמראה שאתה מוצא אותה מושכת מינית.

2. גע

כאשר אתה מתחיל לדבר לראשונה עם אישה, גע בה בצד הזרוע באופן בטוח ובטוח בעצמו. היו רגועים, גבריים ועוצמתיים בנוכחותכם, אך גרמו למגע שלכם להרגיש עדין, חם ואוהב.

היא תרגיש מגורה מהעובדה שאתה גבר כל כך חזק ועוצמתי ואתה גם יודע לגעת בה בצורה מפתה מינית. תחושה מסוג זה ממש גורמת לחלק מהנשים להרגיש 'חלשות בברכיים' בנוכחותך.

3. פלירטוט

מפלרטט עם אישה בבר

לְפַלרְטֵט (פועל): להתנהג כאילו אתה נמשך או מנסה למשוך מישהו, אבל לשם שעשוע ולא עם כוונות רציניות. לבית המשפט בזריזות או לפעול באהבה ללא כוונות רציניות.

פלירטוט הוא בעצם להראות את ההתעניינות המינית או הרומנטית שלך באישה, אך באופן קליל ולא רציני.

כל הנשים אוהבות בחורים שיכולים לפלרטט מכיוון שפלירטוט הוא דיסקרטי ולא מחויב. נשים יודעות שזה לא רציני והן משתמשות בה כהזדמנות לחוש תשוקה מינית (למשל בגלל שאת בטוחה כשאת מפלרטטת איתה) ולהביע את התשוקה המינית שלהן על ידי פלירטוט לאחור.

איך זה עובד?

דמיין שאתה מדבר עם אישה בבר. אתה מוצא אותה מושכת להפליא ונראה שהיא גם מחבבת אותך. היא צוחקת, מצחקקת ונהנית מהשיחה איתך. אחרי זמן מה אתה שואל אותה מה היא עושה לפרנסתה והיא אומרת,'אני רואה חשבון.'

אז איך תוכלו לפלרטט איתה בתגובה לכך?

זכרו מהי פלירטוט. זה להראות את העניין המיני או הרומנטי שלך בצורה שובבה ולא רצינית. אז אפשר לומר,'אוי וואו, רואה חשבון. אז אתה חכם ויפה. פגעתי בקופה. ”

לאחר מכן תוכלו לצחוק ולפלרטט אחד עם השני באמצעות קשר העין והמגע שלכם, כדי להראות בדיסקרטיות את העניין המיני ו / או הרומנטי שלכם זה בזה.

עוררות רגשית

רוב מה שצריך כדי לעורר מינית אישה קורה בתגובה לחשיבה, להתנהגות ולמעשים שלך. הדרך בה אתה חושב, מתנהג ונוקט פעולה או מדליק אותה או שהיא לא.

לדוגמא: האם אתה בחור בטוח בעצמו או בחור עצבני וחסר ביטחון סביבה? האם תוכל לעשות בביטחון את מה שאתה רוצה לה בחדר השינה, או שהיא תרגיש שאתה מהסס ודואג שלא תהיה מספיק טוב בשבילה?

האם היא יכלה לראות את עצמה נכנעת אליך, פורשת את רגליה לרווחה ואומרת,'כן! תן לי את זה!'?או שהיא מרגישה כאילו יחסי מין איתך עשויים להיות חוויה רגשית משעממת למדי?

אלה סוגי הדברים החשובים באמת לאישה. היא מתעניינת יותר באיזה סוג חוויה רגשית היא הולכת לחוות איתך. כאשר אתה מסוגל להדליק אותה רגשית, הצד הפיזי של המין ירגיש מדהים לא משנה מה תעשה לה ... גם אם זו רק עמדת מיסיונר ואז סגנון כלבלב.

נשים מרגישות מגורות בביטחון

אנו הגברים חשים משיכה עזה למראה הגופני של האישה, ולכן גברים מאוננים לפורנו. גבר יכול פשוט להסתכל על אישה ולקבל זקפה.

עם זאת, עבור נשים, זה יותר על מי שאתה ומה התכונות שאתה מציג סביבה. אחת הדרכים הקלות ביותר לעורר אישה מינית היא להפגין ביטחון סביבה.

אני לא מדבר על סוג הביטחון הרועש, הראוותני, המטומטם שמציגים שקיות דוש, אלא סוג הביטחון הנינוח והגברי שמפגינים בחורים מגניבים וכריזמטיים.

כשאישה שמה לב, לא משנה מה קורה סביבך, הביטחון שלך נשאר לגמרי טקט, היא מרגישה אינטנסיבית עבורך. כשאתה מוסיף גם קצת קסם, כריזמה והומור, היא בעצם שלך.

לאישה קשה מאוד למצוא בחור טוב שיש לו ביטחון רגוע וגברי וגם במקרה קצת מקסים וכריזמטי. זה כמו להכות בקופת היכרויות וכשאישה פוגשת בחור כזה, היא עושה כל מה שהיא יכולה כדי להבטיח שהם יקיימו יחסי מין או לפחות יתחילו לצאת.

תן לה להרגיש ילדותית בתגובה לגבריות שלך

בימים אלה, נשים צריכות להתחרות לצד גברים במקום העבודה, מה שמאלץ אותן לקחת על עצמן כמה תכונות גבריות, כגון: מנהיגות, תכנון הגיוני, אסטרטגיה והתנהגות דומיננטית.

יש נשים שגם מוצאות את עצמן לובשות את המכנסיים בזוגיות מכיוון שבימים אלה, גברים ונשים מעודדים לרוב למלא תפקידים 'שווים' בחיים. עם זאת, היותו שווה גבר או 'בן זוג' אינו מאפשר לה להירגע להיות ילדתו.

עליה לנעול את הצד 'הילדה הילדותית' של עצמה ולהעמיד פנים שהיא דומה יותר לגבר, מה שלא מעורר מינית כי זה נוגד את האופי האמיתי והמיני שלה.

למרות שהיא רוצה שיכבדו אותה ויש לה סיכוי להצליח באוניברסיטה או במקום העבודה לצד גברים, זה לא אומר שהיא רוצה להיות גבר. בפנים, היא עדיין ילדה וכדי להתעורר מינית, בחור צריך להיות מסוגל לגרום לה להתחבר לצד זה של עצמה.

יש בחורים שטועים לדבר עם נשים כאילו הם 'אחד הבחורים', וזה בסדר אם אתה רוצה להסתדר עם אישה כחברה, אבל זה לא יפעיל אותה. קיצור הדרך להפעלת אישה הוא לגרום לה להרגיש ילדותית בתגובה לגבריות שלך.