איך להפסיק להיות נצמד: הסוד

איך להפסיק להיות נצמד

כאשר הדבקות של הגבר מתחילה להאפיל על החלקים הטובים במערכת היחסים, זה רק עניין של זמן לפני אהבת האישה תתחיל לדעוך.

טיפין טיפין התנהגותו הדבוקה מוצצת את האושר, ההרמוניה והרגשות חסרי הדאגה מתוך מערכת היחסים ביניהם ויוצרת מתח מרגיז ושלילי שמקשה על אשתו להיות סביבו.

מכיוון שנשים באופן טבעי נמשכות לגברים בטוחים ובטוחים רגשית ומנותקות על ידי גברים חסרי ביטחון וחלשים רגשית, היא תרגיש דוחה אותו ברמה עמוקה ואינסטינקטיבית.

מדוע אני מרגיש דבוק סביב חברתי? איך אוכל להפסיק להיות נזקק כזה?

כשהוא שם לב שהיא מתרחקת ומאבדת עניין, הוא לרוב יטעה להיות עוד יותר נצמד ונזקק, מה שיבטל אותה עוד יותר. זהו מעגל קסמים שבדרך כלל מסתיים בפרידה לרוב הזוגות.

כדי לעזור לך להבין איך ולמה זה קורה, הנה סרטון שהכנתי עבור בחורים שכבר נפרדו ומנסים להבין איך להחזיר את האישה שלהם ...כפי שתגלה מהסרטון למעלה, אישה תעבור בדרך כלל 3 שלבים לפני שהיא תחליט להיפרד מבחור.

להיות נאחז יהרוס את הכבוד של האישה לבחור ואם הוא ימשיך לעשות את זה, היא תפסיק להרגיש נמשכת אליו (זכרו: נשים נמשכות לכוח הרגשי של גברים ונכבות מהחולשה) ובהדרגה יתחילו לנשור. של אהבה איתו.

למה אתה כל כך רחוק?

אם אתה כן וברצינות ברצונך לדעת כיצד להפסיק להיות דבק במערכות היחסים שלך עם נשים, עליך קודם להבין מה גורם לך להתנהג בצורה דביקה.

לאחר שעזרתי לבחורים רבים לבטל את הדבקות שלהם ולהפוך לגבר בטוח ועצמאי שנשים מכבדות, מעריצות ונשארות נמשכות אליו בזוגיות, זיהיתי את הגורמים השכיחים הבאים לדבקות בגברים במערכות יחסים עם נשים ...

1. חוסר מטרה

אם חסרה לך מטרה בחיים, לעיתים קרובות תעשה את הטעות בהפיכת חברה שלך (ארוסה או אשתך) למטרתך בחיים. נשים רוצות גבר שאוהב אותן, אבל שעולה ברמות החיים ומגיע לפוטנציאל האמיתי שלו שקשור למטרה שלו בחיים.

אישה לא רוצה ילד שמתחבא מאחורי אמו מהעולם הגדול והרע. במילים אחרות, הם לא רוצים בחור שמסתתר מהעולם מאחוריה, את הקשר ואת האחריות הביתית.

2. חוסר יכולת למשוך נשים יפות אחרות

אם התמזל מזלך כשפגשת את חברה שלך (ארוסה או אשתך) והתקשה למשוך נשים אחרות לפני שפגשת אותה, אז חוסר הביטחון הסודי שלך לגבי זה יגרום לך להיצמד אליה.

אתה תראה אותה כשמיכת הבטיחות שלך והגנה מפני עולם הדחייה סביבך.

כמה טוב אתה למשוך נשים אחרות?

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד באמת משיכה של אישה לגבר עובדת והאם עליכם לשפר את יכולתכם למשוך נשים או לא ...

3. חוסר ביטחון לגבי הערך שלך כלפיה

אם אתה חושש שכל בחור שמדבר איתה או מי שהיא מסתכלת עליו יגנוב אותה ממך, אז לא מאוד בטוח בערך שלך כלפיה. זכרו: נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים ונכבות מחולשה.

אם אתה טיפוס הבחור שרואה בגברים אחרים את התחרות שלך, אז זה בעצם יבטל אותה ממך ויגרום לחבר'ה אחרים להראות מושכים יותר. היא תחוש שאתה לא זכר אלפא ורואה בחורים אחרים כטובים ממך.

4. בדידות

חבר'ה שחוו הרבה בדידות (למשל בגלל שלא היו להם הרבה חברים, לא היו להם יחסים נהדרים עם חברים, היו רווקים במשך תקופות זמן ארוכות, מרגישים שהם לא אהובים על ידי ההורים וכו ') לרוב יהפכו לדביקים כאשר הם מוצאים ילדה עם מי הם אוהבים ורוצים להיות איתם.

מכיוון שהוא כל כך מודאג מכך שעלולה לאבד עניין ולעזוב אותו, בחור שחווה הרבה בדידות ייצמד אליו אישה כמו דבק כי הוא לא רוצה לאבד את תחושת הביחד שהוא חווה.

כדי שמערכת יחסים תצליח, היא צריכה להיות דינמיקה של 'תן אהבה' ולא 'קח אהבה'. לדוגמא: אם אתה צריך לקחת ממנה אהבה כדי לגרום לעצמך להרגיש טוב יותר ואין לך הרבה אהבה לתת לה, הקשר יחסר איזון ויתחיל להרגיש לא הוגן.

אישה רוצה להיות עם בחור שרוצה אותה, אוהב אותה ומכבד אותה, אבל לא זקוק לה בגלל הביטחון הרגשי שלו ותחושת הזהות שלו. אתה צריך להיות הגבר שלך (כלומר גבר שהולך אחר שאיפות וחלומות גדולים בחיים), בנוסף לגבר שאתה בשבילה.

5. סוגיות אמון

להיות חסר ביטחון

האמת היא שלעולם לא תוכלו לסמוך באמת על אישה שתהיה נאמנה, כנה ואוהבת כלפיכם כל החיים לכל החיים. עם זאת, כדי להצליח במערכת יחסים עם אישה, אתה צריך לתת לה את האמון הזה.

אתה גם צריך להיות חכם מספיק בתור גבר כדי לדעת שאתה לא יכול לסמוך על בן אדם אחר ב 100%, אז אם בסופו של דבר היא תשבור את אמונך, זה בסדר להרגיש מאוכזב ונסער, אבל אתה לא צריך להיות כך מופתע מכך שנתת לזה למחוץ את עולמך.

מבלי לתת לה את אמונך כל הזמן בזוגיות, תיפול בפח של חוסר ביטחון, דבק, מגן וחוסר אמון - כל אלה יהרסו את המשיכה, הכבוד והאהבה אליך כגבר.

זכרו: נשים נמשכות לכוח הרגשי אצל גברים ונכבות על ידי החולשה. אתה חייב להיות ולהיות גבר חזק, אחרת לעולם לא תהיה מה שנשים באמת רוצות.

למערכת יחסים שתגיע השלבים הגבוהים יותר של אהבה ומחויבות אמיתית , אתה צריך לאפשר לאהבה ולקשר להתבגר ולהעמיק לאורך זמן, במקום להרוס אותה או לעצור אותה על ידי היותך חלש רגשית או לא אמון.

לא מצליחה להיות האיש החזק שהיא באמת רוצה וזקוקה לו

איך להפסיק להיות כל כך נצמד

כגבר, הדבר החשוב ביותר שאתה יכול להציע לאישה הוא הכוח הרגשי שלך והדבר הגרוע ביותר שאתה יכול להציע הוא חולשתך.

כשאני מדבר על כוח, אני לא מתייחס ליכולת שלך להרים משקולות כבדים בחדר הכושר; אני מדבר על העוצמה הנפשית והרגשית שלך (כלומר ביטחון, דחף, אמונה עצמית, הערכה עצמית).

חוסר ביטחון (שֵׁם עֶצֶם): חוסר ביטחון או ביטחון; ספק עצמי.

אֵמוּן (שֵׁם עֶצֶם): אמונה בעצמו ובכוחותיו או ביכולותיו; ביטחון עצמי; הסתמכות עצמית; הַבטָחָה.

כפי שניתן לראות מההגדרות המילוניות לעיל, ביטחון הוא ההפך מחוסר ביטחון.

אם אתה חסר ביטחון כאשר אתה נמצא במערכת יחסים עם אישה, זה טבעי שתרגיש דביק, נזקק ואולי מגן עליה מדי לעיתים.

עם זאת, אם אתה בחור בטוח שיודע שהוא יכול בקלות להוליד נשים אחרות ויש לו גם גישה נכונה לחיים (כלומר מטרת החיים שלך היא בראש סדר העדיפויות שלך והיא שנייה קרובה), אז תהיה לך פחות סיכוי להיות אי פעם נצמד.

מדוע הביטחון של גבר כל כך חשוב לאישה?

הביטחון של הגבר חשוב לנשים מכיוון שהעולם בו אנו חיים הוא מקום מאתגר ובבסיסו, היא אישה נשית שרוצה להרגיש מוגנת על ידי גבר חזק נפשית ורגשית.

היא רוצה להיות מסוגלת לעמוד לידך בעולם הזה ולהרגיש שהיא תהיה בסדר כי את שם איתה.

זה מובהר על ידי המילים הכנות של השיר של מיילי סיירוס,'מעריץ אותך'.

'אני מפחד אה, כל כך מפחד
אבל כשאתה קרוב אלי
אני מרגיש שאני עומד עם צבא של גברים
חמושים בכלי נשק ”
- מיילי סיירוס

לא משנה אם אתה אוהב או שונא את מיילי סיירוס, העובדה היא שהמילים שלה בשיר ההוא כנות ומסבירות מה נשים באמת רוצות להרגיש כשהן סביב בחור.

השיר הזה לא עוסק בבחור נצמד שמפחד מהעולם וצריך להרגיש מוגן מאחורי העוצמה הרגשית שלה. מדובר על אדם בטוח בעצמו שיודע מי הוא, מה הוא רוצה מהחיים והוא לא יעצור בשום דבר כדי להשיג זאת.

הבחור שהיא שרה עליו יהיה בטוח במצבים חברתיים, בחורים אחרים היו מכבדים אותו והוא היה גורם לה להרגיש ילדותית ונשית סביבו בגלל כמה שהוא גברי נפשית ורגשית.

כל הנשים (למעט נשים לסביות גבירותיות) רוצות להרגיש ילדותיות סביב בחורים, גם אם הן מכחישות זאת במצבים ציבוריים, כמו למשל בתוכנית שיחה או במהלך ראיון.

אם אתה רוצה להגיע למצב שאתה סוג של גבר שגורם לאישה להרגיש שהיא עומדת עם צבא של גברים חמושים בכלי נשק, עליך להתחיל להיפטר מחוסר הביטחון שלך ולהיות גבר אמיתי יכול לגרום לנשים להרגיש ילדותיות בתגובה לגבריות שלך.

אם אתה בחור נצמד, אז אתה צריך להתמודד עם העובדה שאתה בחור חסר ביטחון. קבל את זה ואז עשה מה שנדרש כדי לא להיות אותו בחור חלש יותר.

אתה טוב מזה.

אתה לא בחור חלש ודביק. אתה איש חזק. זה שם בתוכך ואתה פשוט חייב לתת לזה להתקיים, במקום להוסיף דלק לאש חוסר הביטחון שלך ולתת לחולשה שלך לשלוט בחיים שלך.

תן לכוח שלך להיות הבסיס של מי שאתה, ולא לחולשה שלך.

אם תיתן לחולשתך להגדיר מי אתה, תחשוב, תנהג ותנהג בכל מיני דרכים מוזרות שמבוססות על חוסר הביטחון ההוא.

בחור נצמד ירגיש שהתקווה היחידה שלו היא לבלות יותר זמן עם אשתו ולהראות לה כמה היא מתכוונת בשבילו. הוא כל הזמן ינסה להראות כמה הוא אוהב אותה, הוא כל הזמן יסמס או יתקשר אליה כשהם נפרדים והוא ישאל אם היא התגעגעה אליו.

טקסטים קבועים מאדם נצמד

בפני בחור שמרגיש חוסר ביטחון, כל זה מרגיש כמו הדבר הנכון לעשות מכיוון שבמצבו הרגשי המעוות הוא מאמין שהדבקות שלו תדגים עד כמה הוא אוהב את אשתו והיא תרגיש מוכרח להישאר איתו.

עם זאת, זו לא הדרך בה זה עובד.

נשים לא נמשכות לחולשה רגשית.

אם אתה לא רוצה להיות עוד בחור זרוק שמגיע אלי ללמוד איך להחזיר אקס אני ממליץ לך לתקן את הדבקות שלך עכשיו.