איך להפסיק להיות חסר ביטחון

איך להפסיק להיות חסר ביטחון

אם אתה מרגיש חוסר ביטחון סביב נשים, זה פשוט אומר שאתה לא מרגיש שאתה מספיק טוב.

עם זאת, האמת היא שאתה מספיק טוב.

אתה כבר מספיק טוב בשביל רוב הנשים

אתה כבר מספיק טוב עבור רוב הנשים ואני הולך לוודא שאתה מבין את זה, מאמין בזה ומתחיל להשתמש באמונה הזו כדי להרגיש ביטחון בעצמך מעתה ואילך.

לדוגמא: אם כרגע אינך חושב שיש לך מראה, גובה, כסף או מעמד למשוך נשים יפות, אז צפה בזה ...

אתה יוצר את חוסר הביטחון שלך ... ואתה יכול להרוג אותו

האם ידעת שחוסר ביטחון הוא יצירה עצמית? על ידי חשיבה בצורה לא בטוחה, תרגיש את ההשפעות של זה, כגון: עצבנות, ספק עצמי, דיכאון, דימוי עצמי נמוך וכו '.לדוגמא: אם אתה מדבר עם אישה וחושב לעצמך,'היא כנראה לא אוהבת אותי. אני לא מספיק טוב. נגמר לי הדברים להגיד, ”אז זה טבעי שתרגיש חוסר ביטחון.

עם זאת, אם אתה חושב,'כיף לדבר עם הבחורה הזו. מגיע לי שתהיה לי ילדה כזו. היא ממשיכה לדבר איתי, אז זה אומר שהיא אוהבת אותי ופתוחה לזה 'אז זה רק טבעי שתרגיש טוב יותר עם עצמך ותתנהג בצורה יותר בטוחה סביבה.

מהו חוסר ביטחון?

חוסר ביטחון (שֵׁם עֶצֶם): חוסר ביטחון או ביטחון; ספק עצמי.

אֵמוּן (שֵׁם עֶצֶם): אמונה בעצמו ובכוחותיו או יכולותיו; ביטחון עצמי; הסתמכות עצמית; הַבטָחָה.

כפי שניתן לראות מהגדרות המילון, חוסר ביטחון הוא ה מול של ביטחון. לכן, אם אתה רוצה להפסיק להיות חסר ביטחון, אתה צריך להתחיל להיות בטוח.

לדוגמא: אם אין לך ביטחון לפנות לנשים שאתה מוצא אטרקטיבי, צפה בסרטון זה וראה כיצד תוכל להשתמש בשינוי בחשיבה כדי להתחיל להרגיש בטוח יותר ...

האם את מרגישה חוסר ביטחון סביב נשים יפות?

חוסר ביטחון סביב נשים שנראה לי מושך

תדמיין את זה…

אתה בבר בלילה ואתה שם לב לאישה יפה שאתה אוהב לפגוש, לקיים איתה יחסים ואולי להתחיל איתה קשר. מסביבכם אנשים המדברים ביניהם ונדמה שכולם נהנים בתוך הקבוצות שלהם.

כשאתה מסתכל על האישה היפה שזיהית, אתה מתחיל לחשוב,'וואו ... היא יפה. הייתי ממש רוצה לעבור לדבר איתה ... 'אבל, אתה לא בגלל שאתה משכנע את עצמך שאתה לא מספיק טוב בשבילך.

אתה אומר לעצמך שהכל קשור למראה, לגובה או לתירוץ אחר שאתה משתמש בו כדי להימנע מלהתקרב לנשים. אתה שונא את עצמך בגלל שאתה כל כך חסר ביטחון והלוואי שאתה יכול פשוט להיות בטוח מספיק כדי לפגוש אותה, אבל אתה פשוט לא מצליח לעשות את זה.

רגעים לאחר מכן, בטוח מבחין בה וחושב,'היא נראת טוב. אני הולך ואומר שלום. 'הלב שלך שוקע כשרואים אותם מתחילים לפלרטט זה עם זה ונהנים מאוד. אתה מסתכל כמה הוא בטוח בעצמו ותוהה,'מה יש לו שאין לי?'

בתור בחור חסר ביטחון, אתה עלול להתחיל לחשוב שהוא בטח נראה יותר טוב ממך, שיהיה לו פין גדול ממך או שיש לך המון כסף. למרות שאתה יודע שאתה בחור טוב, אתה מפקפק בעצמך ופשוט לא חושב שאתה מספיק טוב עבור רוב הנשים שאתה פוגש.

ובכל זאת, אתה כן.

לכן, אם אינך משיג את התוצאות שאתה רוצה עם נשים, מה הסיבה האמיתית לכך שזה קורה?

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, בחורים שאינם נראים יפה, עשירים, גבוהים, אתלטיים וכו 'עדיין יכולים למשוך, לקיים יחסי מין ואפילו להתחתן עם נשים מושכות. הסיבה לכך היא שאפשר למשוך נשים בדרכים אחרות מלבד מראה, כסף, גובה ומעמד.

סביר להניח שאתה לא מבין עד כמה אתה יכול להיות מושך לנשים כרגע.

פסיכולוגים לא תמיד מקבלים את זה נכון

פעם היה לי לקוח שפנה לפסיכולוגית חמש שנים לפני שהוא ביקש את עזרי כדי להתגבר על חוסר הביטחון שלו בנוגע לנשים. הוא גילה אודותיי מ מאמר העיתון הזה ויצר קשר ללמוד ממני.

הייתי המום לגלות מה הפסיכולוג שלו המליץ ​​לו לעשות כדי לרפא את חוסר הביטחון והפחד שלו מנשים. היא הייתה אותו לצאת ולהידחות על ידי נשים ככל האפשר בכל סוף שבוע.

מדוע היא הציעה זאת? היא לא ידעה מה עוד לעשות, בגלל זה!

היא למדה טכניקה מלימודיה באוניברסיטה שנקראה חוסר רגישות (הכוונה: ההיענות הרגשית המופחתת לגירוי שלילי או מרתיע לאחר חשיפה חוזרת ונשנית אליו) וחשבה בטעות שזה יעבוד גם עבור בחורים שלא היו בטוחים סביב נשים שנראו להם מושכים.

כששאלתי את הלקוח שלי מה ההשפעה של העצה שלה עליו, הוא אמר שהיציאה להידחות החמירה את החרדה וחוסר הביטחון שלו. אז הוצאתי אותו לגשת לנשים ולימדתי אותו את הגישה המודרנית והוא רפא בסוף שבוע.

למה? הגישה שלי לעזור לבחור להתגבר על חוסר הביטחון שלו עם נשים היא ללמד אותו מה לומר ולעשות כדי למשוך נשים, ולא להידחות על ידן! כשבחור יודע למשוך נשים הוא מתקרב ונשים כמוהו מיד. לאחר מכן הוא בונה את העניין שלהם בכך שהוא גורם להם להרגיש נמשכים יותר.

לאחר שחווה את זה כמה פעמים, בחור מפסיק להרגיש חוסר ביטחון ומתחיל להרגיש ביטחון.

למה? חשוב מה באמת ביטחון וחוסר ביטחון:

חוסר ביטחון (שֵׁם עֶצֶם): חוסר ביטחון או ביטחון; ספק עצמי.

אֵמוּן (שֵׁם עֶצֶם): אמונה בעצמו ובכוחותיו או יכולותיו; ביטחון עצמי; הסתמכות עצמית; הַבטָחָה.

כשאתה מאמין שאתה יכול לעשות משהו ויש לך אמון ויכולות שלך, אתה לא מרגיש חסר ביטחון. במקום זאת, אתה מרגיש בטוח ... והגבר הוא התחושה המדהימה שיש סביב נשים!

התגברתי על חוסר הביטחון שלי עם נשים ואשמח לעזור לך לעשות את אותו הדבר

לפני שנים רבות הרגשתי חוסר ביטחון סביב נשים מושכות. זה בזבז שנים רבות מחיי וישבתי בצד והחמצתי אהבה, יחסי מין ומערכות יחסים עם נשים יפות.

עם זאת, לאחר הרבה חשיבה, בדיקות והתנסות, בסופו של דבר חיפשתי כיצד להתגבר על חוסר הביטחון העצמי שלי עם נשים. מאז, הקדשתי את חיי לעזרה לבחורים להתגבר על חוסר הביטחון שלהם ולהתחיל לחוות מיד יותר הצלחה עם נשים.

לקח לי הרבה שנים לעבוד על הדברים האלה, אבל אתה יכול ללמוד את זה תוך מספר שעות ואז להמשיך ליהנות מהחיים שלך בתור בחור בטוח.

אם אתה באמת רוצה לדעת להפסיק להיות חסר ביטחון, אני באמת יכול לעזור לך.

אני מבטיח שכאשר תלמד את הטכניקות שלי, תשפר במהירות את הביטחון והאמונה העצמית שלך, תבטל את חוסר הביטחון שלך ותהפוך לבחור בטוח וכריזמטי שיש לו בחירה עם נשים. החרדות והפחדים שלך לגבי נשים ייעלמו ויוחלפו בביטחון, אמונה עצמית ותחושת וודאות רגועה בכל עת.

זה נשמע טוב? ובכן, הדבר הטוב מכולם הוא שזה אמיתי.

תדמיין את זה…

  • כבר לא מפחד לגשת לנשים.
  • כבר לא מרגיש מאוים מנשים יפות.
  • נשים יפות שמרגישות משיכה עמוקה לביטחון שלך ומפלרטטות אליך באופן מיני באופן מיני.
  • נשים יפות שמנסות להמשיך איתך לשיחות.
  • בחירת הנשים שלך.
  • תמיד מרגיש בטוח בכל מצב חברתי.

כשאתה מפסיק להיות בחור חסר ביטחון ומתחיל להיות בחור בטוח, הצלחה עם נשים מתרחשת באופן טבעי ואוטומטי.

למה? נשים באופן טבעי נמשכות לעוצמה אצל גברים ונכבות על ידי החולשה, כך שאם אתה חסר ביטחון, עצבני או ביישן במצבים חברתיים, נשים ירגישו כבויות ואפילו דחויות ממך.

עם זאת, כשאתה לומד לחשוב, להתנהג ולחיות כמו בחור בטוח, נשים מרגישות באופן טבעי מופעלות על ידך. נשים לא יכולות למנוע מעצמן לחוש משיכה אליך כי זה קורה אוטומטית.