איך לדבר עם בחורה בטלפון: אל תעשה ואל תעשה

איך לדבר עם בחורה בטלפון

תדמיין את זה…

יש לך מספר טלפון של בחורה חמה ואתה עומד ללחוץ על 'התקשר' בטלפון שלך כדי לדבר איתה. אתה ממש מתרגש לדבר איתה אבל גם אתה מרגיש עצבני בגלל שאתה אוהב אותה ואתה רוצה לעשות רושם טוב - האם זה נשמע לך מוכר?

לדבר בטלפון זה משהו שרובנו עושים על בסיס יומיומי מבלי להקדיש לו מחשבה שנייה, ויש משהו בכך שלא נהיה פנים אל פנים עם האדם בקצה השני של הקו שמרבה להקל על אמירת הדברים בטלפון שאולי לא תגיד באופן אישי, נכון? אז למה שביצוע שיחת טלפון פשוטה מרגיש פתאום עניין גדול?

אם אתה רוצה לדעת איך לדבר עם בחורה בטלפון, אתה בטח מחפש עצות מה להגיד, איך לומר את זה ואיך לוודא שהיא מצפה שתתקשר שוב.

אתה יכול גם לחפש טיפים כיצד לוודא ששיחת טלפון מובילה ליותר - אולי לדייט, אולי לזוגיות? שיחת הטלפון פתאום היא עניין גדול כי אתה חושש שאם לא תבין את זה נכון, אתה עלול לפוצץ את הסיכויים שלך לדבר איתה שוב, נכון?

התשובה הפשוטה לשאלה איך לדבר עם בחורה בטלפון היא רק להיות עצמך, תוך התמקדות בלהרגיש אותה נמשכת אליך. אם אתה מרגיש עצבני, אתה בטח חושש שזה יכול להוביל להיות רשמי מדי וזהיר מדי בגישה שלך, מה שיבטל את הילדה.זה יכול גם ללכת בדרך אחרת ולהוביל לכך שאתה מנסה קצת יותר מדי להסוות את החרדה שלך עד לנקודה שבה אתה בסופו של דבר נשמע קצת מעל לראש. אז מה התשובה? התשובה היא להיות בטוחים במי שאתה; דע מי אתה כגבר ומרגיש בנוח פשוט להיות אותו גבר.

איך לדבר עם בחורה בטלפון

כשיש לך ביטחון עצמי אמיתי, אתה אף פעם לא מרגיש חרד לדבר עם אנשים, בין אם זה פנים אל פנים או בטלפון, ואתה אף פעם לא חושש שלא ליצור רושם טוב כי אתה יודע שאתה האמיתי להתמודד ואנשים הולכים להרים את האווירה הזו כשהם מדברים איתך.

לפני שנכנס ל'אסור ואל תעשה ', כדאי לך לצפות בסרטון מאיר עיניים זה של דן בייקון (מייסד' האדם המודרני ') כדי להבין במהירות איפה הרבה בחורים משתבשים בשיחה ומה דן ממליץ לך לעשות במקום זאת ...

עשה ואל תעשה

הנה כמה דברים ואסור לשקול לפני שאתה מתקשר לשיחה ...

אל ... כתוב רשימה של דברים להגיד

אוקיי, אתה חושש שלא תגיד את הדבר הנכון; אתה חושש שתעשה זאת נגמרו לך הדברים לומר , או שאתה חושש שאם אין לפניך רשימה של דברים לדבר עליהם, אתה עלול לשכוח לומר משהו חשוב. תפסיק! אל תלך לשם.

למעשה, לקרוע את הרשימה ולקבל אותה! בשיחות רגילות אין סקריפטים ולכן גם לא צריך לתסריט שיחות טלפון!

האם ... לדבר באופן טבעי

כל מה שאתה צריך להיות זה אתה עצמך. שיחות רגילות אינן מובנות, נושא השיחה קופץ בהתאם לתגובות ותגובות הדוברים, נכון? שיחת הטלפון שלך צריכה להיות טבעית וזורמת באותה מידה.

איך לדבר עם בחורה בטלפון

זה לא רק על מה שאתה אומר, אלא על מה שהיא אומרת, אז אתה צריך להקשיב ולהגיב, לא לקלוע 'דברים להגיד' מהרשימה שלך בלי לשים לב למה שנאמר!

אם תקשיב לתגובות שלה, אתה תמצא שפע של הזדמנויות להרחיב על הקלט שלה ושיחה ממש מעניינת שרלוונטית לשניכם תתפתח משם באופן טבעי.

אל ... נסה להיות מישהו שאתה לא

זה נובע מהאמור לעיל בכך שניסיון 'לתסריט' את השיחה יכול להוביל לניסיון לעקוב אחר פורמט שמראה את כל האישיות שלך.

לדוגמא: אם אתה חושש שהדברים שאתה מדבר עליהם בדרך כלל בחיי היומיום שלך עשויים להיות קצת משעממים, אתה עלול להחמיץ בדיחה לשיחה במטרה להראות את הצד המהנה שלך ואת חוש ההומור שלך.

אם זו בדיחה שקראתם זה עתה דף אינטרנט וזה לא ממש קשור לאותי אמיתי, זה כנראה לא יישב ממש בשיחה והיא תחוש שאתה יכול להיות מזויף. אף אחד לא אוהב זיוף. אם היא לא בטוחה אם היא יכולה להאמין למשהו שאתה אומר או לא, מדוע עליה להאמין בך כאדם?

האם ... תהיה עצמך

כן, הכל חוזר להיות העצמי האמיתי שלך. אל תשכח שכישורי שיחה כוללים הקשבה כמו גם דיבור. לא משנה אם אתה חושב שחיי היומיום שלך משעממים, כל מה שחשוב הוא איך היא מגיבה לפתיחת השיחות שלך ואיך השיחה מתנהלת באופן טבעי כששני אנשים מוסיפים את המחשבות והדעות שלהם לתמהיל.

איך לדבר עם בחורה בטלפון

כשאתה מתקשר לבחורה, זה לא הכל בך אז תוריד את הלחץ ותדבר גם עליה! הזרימה הטבעית של השיחה תאפשר לכל היבט של האישיות שלך לזרוח כשזה מתאים מבלי לנסות לכפות אותו.

אל ... תנסה יותר מדי מכדי שאוהבים אותך

ניסיון להראות כל היבט של האישיות שלך בשיחה אחת יכול להוביל לזה שהוא מזויף, ולנסות יותר מדי לומר מה שאתה חושב שהיא רוצה לשמוע יכול להשפיע באותה מידה.

במאמץ למצוא חן בעיניך, קל מדי להחליק להסכים עם כל מה שהיא אומרת ולהתעסק בכל אותם דברים - אותה מוזיקה, אותן להקות, אותם סוגי אוכל וכו '- אבל אם זה לא אתה האמיתי, אתה' שוב במדרון חלקלק כדי להפוך לבלתי כנה, והיא לא תידלק על ידי הרעיון שלמעשה אין לך מוח משלך.

למעשה, הייאוש שלך לחבב אותה יגרום לה לשאלה האם יש לך משהו אחר שקורה בחיים שלך.

האם ... תישאר נאמן לעצמך

כשאתה גבר שיודע את דעתו ואתה לא מפחד לעמוד עם מי שאתה ובמה אתה עומד בחיים, אתה גבר מושך. הישאר תמיד נאמן לעצמך, גם אם זה אומר שלא ללכת יחד עם דעתה על משהו, כי ככה היא יודעת שאתה גבר שיש לו את מה שצריך כדי להוביל את הדרך בחיים - היא תידלק על ידי זה .

אל ... דבר שעות

ניסיון להתאמץ מכדי שאוהב אותך יכול גם להיות שאתה בסופו של דבר מדבר שעות כשאתה מתקשר אליה ושאתה תמיד זמין להתקשר אליה בכל פעם שהיא רוצה לדבר. זה אולי נראה כמו הדבר הנכון לעשות כי 'להיות שם' בשבילה יגרום לה לחבב אותך, נכון? לא נכון.

אתה רוצה שהיא תאהב אותך כחבר פוטנציאלי, ולא חבר. היותה קרצוף לא גורם לה להרגיש נמשכת אליך מינית, זה גורם לה להרגיש שאתה חבר שהיא יכולה להתקשר אליו בכל פעם שהחבר האחרון שלה הרגיז אותה בדרך כלשהי.

השורה התחתונה היא שנשים אוהבות את הריגוש שבמרדף. ככל שהיא צריכה לעבוד יותר כדי למשוך את תשומת ליבך, וככל שהיא צריכה לעבוד כדי לגרום לך למצוא זמן להתקשר אליה, כך את מושכת יותר מכיוון שאתה גבר מבוקש והיא רוצה 'לנצח' כולכם לעצמה.

האם ... בצע פעולה לעשות יותר מאשר רק לדבר

להיות קצת אתגר עבור אישה זה נהדר, אבל אם אתה משחק קשה מדי בכדי להשיג את זה יכול להחריף.

אישה אוהבת את המרדף והיא אוהבת את המתח המיני שנבנה בזמן שהיא עובדת בכדי למשוך את תשומת ליבך, אך אם לא תנקוט פעולה כדי להמשיך לדבר כשהיא רוצה שתעשה זאת, היא עלולה להתחיל לאבד עניין ולהתחבר לאחרת. במקום זאת ... לעתים קרובות, רק כדי לגרום לך לקנא ולראות איך תגיב.

אתה צריך להיות הגבר כדי שהיא תוכל להיות האישה. כשאתה יודע איך לפלרטט בטלפון ואתה יודע להסלים שיחה ליציאה לדייט, לנשק אותה, ובאופן טבעי להוביל את הדרך למין ולהמשך מערכת יחסים, אתה גבר שהיא רוצה - עכשיו.