איך לדבר עם בחורה שאתה אוהב: טיפים חיוניים

איך לדבר עם בחורה שאתה אוהב

כשמדברים עם בחורה שאתה אוהב, הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לעשות הוא לגרום לה להרגיש נמשכת אליך.

אחת הדרכים בהן אתה יכול לעשות זאת היא על ידי הצגת ביטחון סביבך תוך היותך העצמי האמיתי שלך.

כשמדברים עם בחורה שהוא לא מעוניין בה, בחור בדרך כלל מרגיש קל להיות רק הוא עצמו, לדבר בחופשיות, להתלוצץ ולהגיד כל מה שמתחשק לו. עם זאת, כשמדברים עם בחורה שהוא אוהב, הוא פתאום מתקשה להיות האני האמיתי שלו.

היא לא רוצה שתרגיש מאוימת

היא לא
כפי ששמתם לב, רוב הבחורים מרגישים מאוימים על ידי בנות מושכות. הן מרגישות שהבנות האלה אינן מהליגה שלהן וקשה מדי לדבר איתן או להרים אותן.

אם הבחורה שאתה אוהב מושכת, היא רגילה לחבר'ה להרגיש מאוימים ממנה. היא גם עייפה ומשועממת מבחורים שרוצים אותה כל כך בקלות, מבלי שהיא תצטרך לעשות שום דבר כדי להרשים אותם.

פשוט על סמך המראה שלה, רוב החבר'ה מאחלים שיוכלו לקבל צ'אנס איתה, מה שמוביל אותה לאחל שהיא תוכל לפגוש בחור שהוא יותר אתגר ושאינו מאוים.היא רוצה שתדליק אותה תגרום לה להרגיש נמשכת מינית

היא רוצה שתגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית
הרבה חבר'ה לא יודעים איך למשוך בנות ובגלל זה, הם מתמקדים בניסיון למצוא חן בעיני בנות בגלל שהן נחמדות אליהן.

הם מקווים שאם הם פשוט מספיק נחמדים לבחורה, היא מקווה לתת להם הזדמנות להיות איתה. עם זאת, ככה זה פשוט לא עובד. הנה למה…

אם אתה קורא את זה עכשיו, סביר להניח שאתה כבר בחור טוב. יש לך כוונות טובות עם בנות ואתה ידידותי, אמין וחביב, אבל נראה שבנות פשוט לא מתעניינות בך.

למה?

זה לא בגלל שאתה בחור טוב. זה בגלל שלא גרמת לנשים להרגיש נמשכות אליך. צפו בסרטון ההיכרות הזה על משיכה כדי להבין למה אני מתכוון ...

3 טעויות שיש להימנע מהם כשמדברים עם בחורה שאוהבים

חלק גדול מהידיעה איך לדבר עם בחורה שאתה אוהב זה לדעת מה להימנע מלעשות. הנה כמה טעויות קלאסיות להימנע ...

1. לא להעמיד פנים שרק רוצה להיות חבר שלה

אם אתה רוצה לקיים יחסי מין עם בחורה, אתה צריך לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית ואתה צריך גם להודיע ​​לה שאתה מוצא אותה מושכת מינית.

להעמיד פנים שהיא חברה שלה ורק להסתובב איתה ולדבר שעות זה קל לעשות, אבל זה לא אומר שהיא תרצה לקיים איתך יחסי מין או להיות חברה שלך.

אתה יכול לדבר איתה שעות, אבל אם יגיע בחור אחר שיידע לגרום לה להרגיש נמשכת מינית ואז יעלה לנשיקות ולמין, זה אומר שתוטבע לאזור החברים.

אם העמדת פנים שאתה רוצה להיות חבר שלה ולא גרמת לה להרגיש הרבה משיכה, אז היא ככל הנראה הולכת לקבל שאתה רק רוצה להיות חברים. היא גם רק תראה בך חברה או מישהו שהיא מכירה ולא תדאג להשאיר אותך מאחור כדי להתחבר לבחור שגורם לה להרגיש נמשכת מינית.

אתה עלול להרגיש המום ומאוכזב כשהיא עושה את זה כי חשבת שאתה מסתדר כל כך טוב, אבל מה שחסר לך היה המרכיב העיקרי של משיכה מינית.

כמו כן, העמדת פנים שאתה פשוט מתעניין בה כחברה או העמדת פנים שאתה רוצה לקחת את הדברים לאט ולהכיר אותה זמן מה, כאשר פינטזת בסתר לנשק ולקיים איתה יחסי מין בהקדם האפשרי.

לכן, אל תתיימרו לרצות רק לחבר של ילדה. לגרום לה להרגיש נמשכת אליך, להראות לה שאתה מוצא אותה מושכת מינית ואז להסלים לנשיקות ולמין או לפחות להוציא אותה לדייט איתך.

2. תהיה בחור טוב, אבל אל תהיה נחמד מדי

תהיה בחור טוב, אבל דון

אין שום דבר רע בלהיות בחור טוב. אתה לא צריך להיות ילד רע כדי למשוך נשים או לבחור עם נשים.

כן, יש נשים שנמשכות לילד רע, אבל זה לא בגלל שהילד הרע הוא אדם רע. במקום זאת, זה בדרך כלל בגלל שהוא מאוד בטוח וגברי סביבה וזה גורם לה להרגיש נמשכת. היא תהיה מודעת לכך שהוא לא בחור טוב מאוד או שהוא לא אמין מאוד, אבל היא עדיין תפעל על פי תחושות המשיכה אליו.

אותו דבר חל על בחורים שמרגישים שהם נמשכים לחשפנים. בחור עשוי לעבור את החיים באומרו,'אני רוצה חברה נחמדה שהיא אינטליגנטית, יפה, ארצית, נאמנה, מתוקה וכו '.'

ואז, אם הוא ילך למועדון חשפנות, כל זה יישכח כאשר ייכנע לתחושות המשיכה העזות שלו כלפי החשפניות. בחור יכול אפילו לצאת נגד מה שהוא אמר לכולם ולהגיד,'וואו! הייתי מתחתן איתה. היא לא כמו החשפניות האחרות. היא נחמדה.'

הוא ינסה לשכנע את עצמו שהיא אישה נחמדה ואמינה כי הוא רוצה לפעול על פי רגשות המשיכה העזים שהוא חווה.

כך גם לגבי נשים בכל הנוגע לבנים רעים. יש נשים שיפעלו לפי תחושות המשיכה שלהן לילד רע, למרות שהן יודעות שהוא לא בחור טוב לטווח הארוך.

אז האם זה אומר שאתה צריך להיות ילד רע כדי להצליח עם נשים?

לא!

אתה פשוט צריך להיות מסוגל למשוך נשים על ידי ביטחון וגברי מסביב. אתה לא צריך להפוך לאדם רע כדי להיות בטוח וגברי סביב נשים.

סביר להניח שתראו את מה שאני מכנה 'זכרים אלפא של בחור טוב' (אני אחד מהם) שנשים מבוקשות עוד יותר מאשר ילדים רעים. גברים אלפא של בחורים טובים הם לעתים רחוקות רווקים ואם הם כן, זה מבחירה. מרבית הנשים שפוגש אלפא בחור טוב מרגישות נמשכות אליו ומודיעות שהן מחבבות אותו.

אתה עדיין יכול להיות בחור טוב ולהפגין הרבה ביטחון וגבריות כשאתה מדבר עם בנות. אתה לא צריך להיות ילד רע או להיות מרושע או מטומטם לנשים. אתה יכול להיות בחור טוב אלפא זכר. כל התוכניות שלי באיש המודרני ילמדו אותך איך להיות בחור טוב. כל מה שאני מלמד מבוסס על זה.

הרבה חבר'ה טועים להיות נחמדים מדי לבנות בתקווה שיאהבו אותך. לדוגמא: הוא עשוי לעשות לה המון טובות, להקשיב לה לדבר ללא הפסקה על כל הבעיות שלה בחיים, לצחוק מכל הבדיחות שלה ולהתייחס אליה בצורה טובה מאוד בתקווה שזה גורם לה 'לחבב' אותו.

כן, פעולה זו תגרום לבחורה כמוך כחברה, אבל זה לא יגרום לה להרגיש מופעלת על ידיך מינית. מה שיגרום לה להרגיש ככה זה שאתה יוצר ניצוץ של משיכה בינך ואז בונה על זה.

חלק מהדרכים בהן אתה יכול ליצור ניצוץ של משיכה היא על ידי ביטחון עצמי, גברי (בהתנהגותך, בחשיבה שלך, בסגנון השיחה ובמעשים שלך), לפלרטט איתה ולהפעיל אותה בדרכים שונות במהלך שיחה. אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, אני ממליץ לך לקרוא את הספר האלקטרוני שלי http: // store. זה עמוס ריבה עם מיטב הטיפים והטכניקות שלי לשיחה עם בנות, למשוך אותן ואז להסלים לנשיקות ולמין.

אני אראה לך את הסודות לגרום לילדה להרגיש שמחה לדבר איתך. היא תרגיש כל כך הרבה משיכה כלפיך שהדברים פשוט יזרמו משלב אחד לשלב בצורה חלקה. זה מאוד קל לעשות זאת ברגע שמשתמשים בגישה הנכונה עם בנות.

רוב הבחורים לא מבינים כמה קל לאסוף בנות. זה אחד הדברים הקלים והמרגשים ביותר שתלמד לעשות בחיים שלך כגבר.