איך לדבר עם בנות במסיבות: טעויות שיש להימנע מהן

איך לדבר עם בנות במסיבות

אז, הוזמנת למסיבה ומתחילה לדמיין את האפשרות להתחבר לגוזל חם שם.

עם זאת, יש בעיה - אתה לא באמת יודע לדבר עם בנות במסיבות.

קודם כל…

הביטחון שלך.

הביטחון בעצמך כל כך חשוב כשאתה מנסה לדבר עם בנות במסיבות. אם חסר לך ביטחון ותתחיל להרגיש כמו אאוטסיידר, בנות לא יהיו מעוניינות מאוד לדבר איתך. אז רק תזכרו את זה ...

אתה לא צריך לנסות לחבב אותך או לקוות להתקבל לקהל המגניב, כי כבר קיבלת. אֵיך? פשוט על ידי קבלת עצמך כאחד האנשים המגניבים במסיבה, גם הקהל המגניב יקבל אותך. ואז, כשנשים רואות את זה קורה, הן ירגישו נמשכות יותר אליך וירצו לדבר איתך.3 טעויות שיש להימנע מהפגישה עם בנות במסיבות

מסיבות הן מקום מדהים לדבר עם בנות מכיוון שבנות בדרך כלל כבר במצב רוח נהדר, בתקווה שיהיה להן כיף ואולי אפילו לפגוש בחור. עם זאת, כדי להצליח, ראשית עליך לוודא שאתה מבין ולהימנע מטעויות נפוצות אלה שעושים חבר'ה כשמנסים לדבר עם בנות ומסיבות.

1. להיות עצבני ומסורבל סביב 'ההמון המגניב'

הקהל המגניב הם האנשים שמניחים שהם משתלבים ואז פשוט ממשיכים ליהנות. אנשים מחוץ לקהל המגניב מסתכלים ותוהים מדוע הם לא מתקבלים לקבוצה, אף פעם לא מבינים שהם צריכים לקבל את עצמם כחלק מהקהל הזה כדי להכניס אותם.

אם שפת הגוף שלך, האווירה וסגנון השיחה שלך מציעים לאחרים שאתה מרגיש קצת מבחוץ, הם יקבלו את זה ויתייחסו אליך בהתאם. במסיבה, בנות רוצות ליהנות ולדבר עם אנשים מגניבים ומקובלים, לכן וודאו כי אתם לא גורמים לעצמכם להרגיש עצבניים או מגושמים סביב אנשים שנחשבים לכם מגניבים או פופולריים.

לפעמים בחורה עשויה לדבר עם בחור עצבני כדי לראות איך זה הולך, אבל אם היא מבינה שאתה מתוח מאוד בנוכחותה ומרגיש כאילו אינך ברמה שלה (מבחינת המעמד החברתי), היא ' בסופו של דבר אני מאבד עניין ואדבר עם מישהו אחר.

כשבנות מעוניינות להתחבר עם בחור הן הולכות לחפש זכר אלפא בטוח, המאמין בעצמו.

הם לא רוצים להסתובב עם בחור מהודק, מביך, שמפקפק בעצמו כי התנהגות זו אינה מושכת או סקסית בעיניהם. בנות מניחות (ובצדק) שאם בחור חסר כל כך הרבה ביטחון עצמי כשהוא במסיבה, הוא הולך להיות עצבני עוד יותר כשמדובר במין.

2. לחכות מסביב ולקוות שאנשים יכללו אותך

איך לדבר עם בנות במסיבות

כילד, מורי המשפחה שלך ובית הספר היו חושבים שאתה חמוד והיו יוצאים מגדרם לשלב אותך בדברים.

עם זאת, כגבר, העולם אינו מציע את אותו סוג של גישה עדינה ואמהית.

כגבר, אתה צריך להראות שאתה מספיק בטוח ובעל כישורים חברתיים כדי להסתדר עם אחרים, מבלי שתצטרך להיות מטופל. אז במקום לחכות ולקוות שאנשים ישלבו אתכם בכיף, פשוט תשתלבו בזה.

אל תדאג בלבלגן או לומר את הדבר הלא נכון; כולם עושים את זה לאורך כל הלילה. פשוט התמקדו בבילוי טוב ואפשרו לעצמכם להיות מעורבים בנעשה. אל תנסה יותר מדי אבל! פשוט תירגע ותסתבך.

באשר לסגנון השיחה שלך, אל תחכה שאנשים יתנו לך אותות שזה בסדר לדבר או להתבדח על דברים. במסיבה (וכמעט בכל מקום אחר!), בנות לא רוצות להיתקע להסתובב בבחור מחורבן שמפחד מדי לפצח בדיחה מסוכנת ובמקום זאת ייצמד לשיחה מאוד מנומסת ורשמית כל הזמן.

בנות יודעות שהתנהגותו וחשיבהו הביישנית במסיבה פירושו ככל הנראה שהוא יהיה ביישן ומשעמם באותה מידה במיטה איתה. אז למה שהיא תרצה לבזבז את זמנה עם בחור כזה כשהיא יכולה להיות עם בחור בטוח ומגניב שיעשה איתה כל מה שהוא רוצה איתה בחדר השינה?

3. לחשוב שאתה לא טוב מספיק אלא אם כן אתה באמת נראה טוב

איך לדבר עם בנות במסיבות

בסרטים, לעתים קרובות תראה את הבחור שנראה טוב מקבל את הילדה ואת הבחורים המכוערים או הממוצעים שנראים בצד. עם זאת, בעולם האמיתי, נשים מחברות נשים גברים שגורמות להן להרגיש נמשכות ... והמראה אינו הדבר העיקרי שמושך את רוב הנשים לגברים.

יש נשים שהן מאוד בררניות למראה ויבחרו בחורים על סמך מראה, אבל רוב הנשים הרבה יותר פתוחות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיבי אצל בחור. נשים רבות נותנות פחות חשיבות למראה של הבחור אם הוא בטוח, כריזמטי, בעל אווירה גברית, יכול לפלרטט איתה וכו '.

לכל התכונות האלה אין שום קשר לאיך שהוא נראה, אלא איך האישיות, ההתנהגות וסגנון התקשורת שלו גורמים לה להרגיש.

בסרטים ובכמה סיטקומי טלוויזיה תוכלו לראות גם את הבחור 'מפסיד חביב' חסר תקווה עם בנות, איכשהו מקבל את הילדה בסופו של דבר. הוא יהיה סופר מתוק, סופר עצבני ויעשה את עצמו לשטות. עם זאת, לאחר מכן הוא 'יציל את היום' איכשהו ויסחוף את הילדה הכי יפה מעל רגליה.

מדוע סרטים וסיטקומי טלוויזיה תמיד מראים סוג כזה של סיפור סיפור? זה משעשע עבור אנשים מסוימים (לא אני). זה לא אמיתי. אם סרטים וסיטקומי טלוויזיה תמיד היו מראים כיצד הדברים קורים בחיים האמיתיים, רוב האנשים היו משועממים מהצפייה.

במקום שהמפסיד החביב ישיג את הילדה בסופו של דבר, היית רואה מה קורה בחיים האמיתיים: הוא הולך הביתה בתחושת עצב ונאלץ לאונן לפורנו בזמן שהבחור הבטוח משיג את הבנות.

בנות רוצות בחורים בטוחים שאינם חוששים מהם ויכולים להדריך אותם בשלבים הטבעיים של חיזור מיני. אם המין קורה באותו לילה או כמה דייטים אחר כך לא משנה; מה שחשוב הוא שאתה יודע לעשות את זה (רוב החבר'ה לא, וזאת הזדמנות ענקית בשבילך).

לדבר עם בנות במסיבות קל כשאתה יודע מה להגיד ולעשות כדי לגרום לנשים להיות נמשכות ומעוניינות בך. אם אתה מעוניין ללמוד את טכניקות העבודה המוכחות שלי להצלחה עם נשים, ודא שאתה לוחץ באתר שלי ומסתכל.