איך לדבר עם נשים

נגמר לך הדברים לומר לנשים? האם לפעמים אתה מתקשה לנהל שיחה ולהשאיר אותה מעניינת עם אישה שפגשת זה עתה?

בימים אלה, הרבה חבר'ה לא בטוחים איך לדבר עם נשים ולעתים קרובות שואלים אותי,'מה אתה אומר אחרי שאתה אומר שלום כדי להמשיך בשיחה?'

בדרך כלל אחרי שבחור הציג את עצמו בפני אישה מושכת, יש לו רק עוד כמה דברים לומר לפני שהשיחה מתייבשת והיא מתחילה לאבד עניין. לאחר מכן הוא מתחיל להרגיש עצבני, האישה שמה לב ומאבדת עוד יותר עניין בו.

זה לא חייב להיות כך. אני אסביר כמה מהטעויות הנפוצות שעושים חבר'ה כשמדברים עם נשים ואם אתה רוצה ללמוד, אסביר איך להיות בטוח במהלך שיחה עם אישה מושכת, איך להמשיך את השיחה ולהשאיר אותה מעניינת ואיך לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית באמצעות כמה טכניקות פשוטות.

טעויות נפוצות שעושים חבר'ה כשמדברים עם נשים

כאשר בחור לא בטוח כיצד לדבר עם נשים, הוא בדרך כלל יבצע אחת או יותר מהטעויות הבאות.

דבק בשיחות בטוחות ומשעממותבמקום לפצח כמה בדיחות סתמיות, לפלרטט או סתם לדבר על כל דבר ודבר כמו שהיה משוחח עם חברים, הוא הופך שיחות עם נשים לראיונות משעממים.'אז מה אתה עושה?','מה אתה לומד?','אתה מגיע לפה הרבה?','מאיפה אתה?'

אישה יכולה רק להניח שאם השיחה שלך איתה משעממת, כנראה שגם מערכת יחסים איתך תהיה. כשאתה מדבר עם נשים, ודא שאתה משתמש בהומור ומפלרטט עם השיחה שלך. בלי זה, פשוט תיתקל בעוד בחור משעמם שמפחד מדי להשתחרר ולשוחח איתה בצורה מהנה ומעניינת.

חושב שהוא צריך להרשים נשים במהלך השיחה

העובדה היא שנשים שונאות את זה כשאתה מנסה להרשים אותן במהלך שיחה כי זה מראה שאתה מרגיש לא ראוי. אחד השיעורים החשובים ביותר שאתה צריך ללמוד כיצד לדבר עם נשים הוא לגרום לה לנסות להרשים אותך. בדרך זו, היא תעשה את רוב הדיבורים, היא תצחק מכל הבדיחות שלך ותהיה להוטה יותר להקשיב למה שיש לך לומר.

פוחד להביע את עצמו בצורה רגשית מחשש שישפטו אותו או נבוך

נשים נמשכות יותר לגברים הבטוחים מספיק בכדי להביע את דעותיהם ורגשותיהם באופן גברי. דוגמה כיצד להביע את עצמך באופן אלפא גברי שנשים מוצאות מעניינות נמצאת בתחתית מאמר זה.

למה הייתי צריך ללמוד איך לדבר עם נשים

אני יכול להבין לגמרי מדוע חבר'ה עושים את הטעויות האלה כשמדברים עם נשים, כי פעם הייתי אותו דבר.

אני עדיין זוכר את התקופה הנוראית בחיי שבה לא היה לי שום רעיון איך לדבר עם נשים. למרות שממש מאוד רציתי לנהל שיחה מעניינת עם הנשים שפגשתי, בדרך כלל היו נגמרות לי הדברים לומר ואז הן ישתעממו ויאבדו עניין לדבר איתי.

השיחה תמות בכל מקום בין 15 שניות ל -2 דקות. בעקבות זאת, ארגיש עם זה מעט במשך ימים כי ידעתי שכנראה אצטרך לחכות הרבה זמן עד שתהיה לי הזדמנות נוספת לדבר עם אישה אחרת.

כשניסיתי לדבר עם נשים חדשות בברים או במועדונים, הם בדרך כלל היו הולכים ואומרים,'אני חייב ללכת לשירותים'רק לא לחזור לעולם! כמוך, התחלתי לחפש סביב תשובות כיצד לדבר עם נשים.

עם זאת, לא הצלחתי למצוא שום דבר מועיל, אז החלטתי להמשיך להתקרב לנשים בכל סוף שבוע בברים ובמועדונים עד שאעבוד איך לדבר עם נשים באופן שתפס את העניין שלהן בי ובעיקר - לשמור על העניין שלהן.

לאחר הרבה ניסויים וטעויות, בסופו של דבר פיתחתי את טכניקות השיחה העצמית שלי שעבדו בכל פעם. ידעתי בדיוק איך לדבר עם אישה באופן שמעורר את שמירה על העניין שלה מספיק זמן כדי שהיא באמת תכיר אותי ותראה את האמיתי שלי. ואז שיפרתי את הטכניקות כך שנשים התחילו לגלות לי המון עניין והחלו לנסות להרים אותי.

כיום, אני מלמד את הטכניקות כאן ב'איש המודרני 'ויכול להבטיח שכשאתה לומד ממני - תדע בדיוק איך לדבר עם נשים באופן שמוביל ללא מאמץ למין, דייטים, אהבה ומערכות יחסים.

טכניקת שיחה לדוגמא

אחת הטכניקות בהן אני משתמש כעת כדי להמשיך בשיחות ולשמור עליהן מעניינות היא טכניקה שאני מכנהדבר מנקודת מבטך. זה המקום שבו אתה מציע שיחה כלשהי מנקודת מבטך האישית ואז שואל את האישה שאלה באותו נושא כדי להכניס אותה לשיחה.

זה עובד הרבה יותר טוב מאשר רק לשאול אישה שאלות ולא להציע דעות אישיות לשיחה בעצמך.

לדוגמא: במקום לשאול אותה,'האם אתה אוהב את הים?'תחילה היית מדבר מנקודת מבטך באמירה,'אני אוהב את החוף ... הצלחתי להגיע לשם פעמיים בקיץ הזה עם כמה חברים ... אכלתי יותר מדי גלידה בפעם האחרונה שהלכתי! מה איתך, הגעת לחוף הרבה בקיץ הזה? '