איך לדבר עם נשים בפייסבוק

איך לדבר עם נשים בפייסבוק

לדבר עם נשים בפייסבוק דומה לדבר עם נשים שאתה פוגש באופן אישי. בעיקרו של דבר, כשאתה מדבר עם אישה בפייסבוק אתה צריך:

לַעֲשׂוֹת

ה- DO's ו- DON'Ts של דיבור עם נשים בפייסבוק

הסוד של איך לדבר עם נשים בפייסבוק הוא להתבלט מהקהל בכך שהוא סוג של בחור שאישה רוצה לדבר איתו ולהיות קשורה אליו. זה אומר:

1. האם פרסם תמונות שאתה נהנה מאוד עם אנשים אחרים

נשים רבות משתמשות כעת בפייסבוק כתהליך סינון כדי לסדר את החבר'ה המגניבים מהמתבודדים. למרות שבחורים רבים ירגישו מוטרדים מנשים שהם כה שטחיים ורוצים להתחבר לבחורים שיגרמו לפרופיל הפייסבוק שלהם להיראות קריר יותר, ככה בדיוק הרבה נשים חושבות בימינו. אישה רוצה לראות שאם היא תתחבר אליך, יהיו לה הזדמנויות להעלות תמונות מעולות על קיר הפייסבוק שלה. צולע כן, אבל אלה החיים המודרניים לצערי. אם לא קורה שום דבר בחיים שלך על פי התמונות והפוסטים שלך בפייסבוק, רוב הנשים המודרניות לא ירגישו סופר נרגשות להיות קשורות אליך כמאהבת או חברה בפייסבוק.

פייסבוק נכשלים ומנצחים

2. אל תפרסם תמונות בודדות שלך בבית לבד

זו הטעות הגדולה ביותר שאני רואה שבחורים (שלא משיגים תוצאות עם נשים) עושים. הם לוקחים סלפי אחרי סלפי של עצמם לבד בבית, לבד בתחנת הרכבת, לבד בחנות אוכל לקחת וכו '. בדידות אינה מושכת נשים, אז אם אתה רוצה להשתמש בפייסבוק כדי לדבר עם נשים, וודא שאתה לא לא תפרסם את הרגעים הבודדים שלך בחיים.3. אל תפרסם עדכוני סטטוס 'חבל לי' על חייך

טעות גדולה נוספת שעושים חבר'ה היא לפרסם עדכוני סטטוס 'חבל לי' כמו,'למה החיים כל כך קשים?'אוֹ'אוף ... יום שני שוב. אני שונא את החיים שלי.'זה בסדר לנשים לעשות את זה, אבל לא לגברים. מרבית הנשים נמשכות יותר לגברים החזקים נפשית ורגשית (כלומר זכר אלפא) ומנותקים על ידי גברים חלשים רגשית (למשל בחורים ביישנים, בחורים עצבניים, בחורים דביקים וכו ').

חבל על עדכוני הסטטוס בפייסבוק לגברים

4. אל תפרסם כמו ילדה

יש חבר'ה שיפרסמו עדכוני סטטוס כמו אישה כמו,'הו לא לא! פשוט עזבתי את מקדונלדס וכל כך עצבני! הצוות היה כל כך גס! אני שונא את מקדונלדס עכשיו !!”או'אוומייגוד!! פשוט ראיתי את מייגן פוקס בטלוויזיה והלב שלי דלג פעימה !!! יש לי מחץ גדול עליה !! ”פרסום כמו ילדה לעולם לא יגרום לאישה לחוש משיכה אליך. הבחורים היחידים שיכולים לפרסם עדכוני סטטוס כמו ילדה ולקבל צחוקים ונשים מרגישות יותר משיכה כלפיו כתוצאה מכך, הוא בחור שהוא זכר בטוח אלפא במציאות. אם אתה בחור עצבני וביישן מי חסר גבריות באינטראקציות בחיים האמיתיים ואז אתה מפרסם דברים בפייסבוק כמו שילדה הייתה עושה, אתה תפנה ממך נשים עוד יותר.

כשמדברים אישה בפייסבוק, את חייבת להיות בחור גברי ולא להשתמש או להעתיק את סגנון התקשורת הנשי, החמוד והנשי שלה. למה? נשים נמשכות לגבריות של גבר ונכבות כאשר בחור הוא נשי מדי בגישה, בהתנהגות ובחשיבה שלו. יש בחורים שמאמינים בטעות שאם המסרים שלהם 'חמודים', מתוקים ומלאי מחמאות שאישה תהיה הרבה יותר פתוחה לדבר איתם. עם זאת, ההפך הוא הנכון. ככל שתנהג כמוה, כך היא פחות תתעניין בשיחה איתך.

כמה דוגמאות לסגנון תקשורת ילדותי:

  • היי! אני חושב שהתמונה שלך היא כל כך פשוט! 🙂
  • אתה נראה כל כך GR8!
  • וואו, אתה 2 חמוד. חחח!
  • אני אוהב את הפרופיל שלך ורוצה 2 לדבר 2 לך. האם אתה רוצה לדבר 2 לי 2?
  • אוומייגוד!!! אז cuuuuuuute ^ __ ^

להתנהג כמו אישה או כמו ילד קטן (במקום להתנהג כמו גבר או זכר אלפא) זה פשוט לא מושך לנשים. האם אתה נמשך לסביות קצבים שמתנהגות כמו גברים? אם אתה לא מוזר, היית אומר כמובן,'לא'ובמקום זאת תימשך לנשים סקסיות ונשיות. כך גם כשמדברים עם נשים בפייסבוק: הן לא הולכות להרגיש נמשכות אליך אם את מתנהגת כמו ילדה. נשים מרגישות משיכה לזה של בחור התנהגות גברית , חשיבה, פעולות וסגנון תקשורת, כך שאם תוכל להציג שכשאתה מדבר עם אישה בפייסבוק, היא תהיה מעוניינת הרבה יותר לדבר איתך ולראות אותך באופן אישי.

הנה כמה לסביות קצביות ואז כמה נשים נשיות כדי לתת לך דוגמה גרפית למה אני מתכוון ...

לסביות קצביות או נשים נשיות

תסתכל על שני סוגים שונים של נשים לעיל. האם אתה נמשך יותר לסביות הקצב שמתנהגות כמו גברים או הנשים הנשיות? כשאתה מתנהג כמו ילדה או כמו ילד קטן בפייסבוק, נשים מרגישות משיכה אליך באותה מידה כמו שאתה מרגיש לסביות קצבים. למה? בדיוק כמו שאתה נמשך לנשים נשיות, נשים נמשכות לגברים גבריים. לכן, אל תתנהג כמו ילדה בפייסבוק או שאתה תהיה לא מושך לנשים כמו לסביות הקצבים האלה בשבילך. חבק את הגבריות שלך תהיה גבר .

5. אל תכה מיד באישה כשאתה מוסיף אותה כחברה

הודעה לא מושכת בפייסבוק מבחור לבחורה

הגישה הנ'ל אינה עובדת משתי סיבות עיקריות:

  1. הנשים האטרקטיביות ביותר מקבלות הודעות מסוג זה מבחורים אקראיים מדי יום או לפחות פעם בשבוע: יש לי הרבה חברות נשים מושכות וראיתי את סוג המסרים שחלקם מקבלים על בסיס יומי. בנוסף, חברה שלי (שהסטטוס שלה מוגדר להיות במערכת יחסים איתי) עדיין מקבל בחורים אקראיים ששולחים לה הודעות כמו,'היי! רוצה לצוטט?'אוֹ'וואו! את יפה. הוסף אותי כדי שנוכל לשוחח :) 'פעמים רבות בשבוע.
  2. כדי לגרום לאישה לרצות לדבר איתך, עליה קודם כל לחוש משיכה אליך: בין אם אתה פוגש אישה באופן אישי או באינטרנט, עליך קודם לעורר את המשיכה שלה עבורך. אם אתה מרגיש שמושך אותה מינית בגלל התמונה הסקסית שלה, אבל היא לא מרגישה כלום בשבילך, אז היא לא מתעניינת מאוד לדבר איתך.

6. אל תפציץ אותה בהודעות

לרוב הנשים יש חיים או לפחות יש להן מספיק אחריות בחיים כדי להרגיש עסוקות. לא משנה כמה כיף לה כשמדברים איתך, להעביר לה הודעות לעיתים קרובות מדי יביא לאיבוד העניין שלה לשוחח איתך כי החידוש בכך יתפוגג ויגרום לך להיראות כאילו אין לך שום דבר אחר חַיִים.

לא משנה באיזה גיל אישה היא, היא תמיד תימשך יותר בחורים שעוקבים אחר הפוטנציאל האמיתי שלהם בחיים ולא להסתתר מהעולם שמאחורי פרסונה מקוונת. כדי לגרום לאישה לחוש משיכה אליך ורוצה לפגוש אותך באופן אישי, אתה צריך לשמור על חיים מאוזנים ולא רק להתמקד בה או לבלות כל הלילה בצ'ט עם אנשים בפייסבוק. באופן אידיאלי, אתה רוצה שאישה תיכנס לדף הפייסבוק שלה ותתהה,'האם אני אשמע ממנו היום? אני מקווה שהוא מסר לי! 'וכשהיא לא שומעת ממך, אתה רוצה שהיא תרגיש מאוכזבת וכאילו היא מפספסת כי אתה כנראה נמצא איפשהו ונהנה נהדר בלעדיה.

'לחיות' בפייסבוק ולהימנע משאר מה שיש לחיים להציע לך יכול להוביל לכך שאתה מציג התנהגות דביקה, נזקקת ונואשת, כל זה לא מושך לנשים. הגישה הטובה ביותר לשימוש כאשר מדברים עם נשים בפייסבוק היא להשאיר פער של כמה ימים בין פרצי צ'אט למשך 5-10 דקות. עם זאת, המטרה מספר אחת שלך צריכה להיות תמיד להביא אותה לטלפון ואז לתאם לראות אותה באופן אישי.

7. אל תתיימר להיות חבר תמים שרק רוצה 'לשוחח'.

יש בחורים שעושים מעשה שרק רוצים להיות חברים תמימים עם אישה בפייסבוק, כי הם מפחדים מדי להידחות על ידה לאחר שגילו עניין מיני או רומנטי. עם זאת, להיות מוצא חן בעיניך כחבר על ידי אישה אינו זהה לכך שהיא מרגישה משיכה ורצון אליך, או לגרום לה לרצות לפגוש אותך באופן אישי ולקיים איתך יחסי מין. כדי שאישה תרצה להיות יותר מ'סתם חברות 'איתך, היא צריכה להרגיש נמשכת אליך מינית והשורה התחתונה היא שאם אתה פשוט בחור מתוק וידידותי שרוצה רק' לדבר 'באינטרנט, היא תיהנה מתשומת הלב בזמן שהיא תצא לחיים האמיתיים ותקיים יחסי מין עם בחור אמיתי.

8. אל תסתתר מאחורי הודעות - קבל אותה בטלפון וקבע זמן להתראות באופן אישי

הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות כשמדברים עם נשים בפייסבוק הוא להמשיך ולשלוח לה הודעות במשך שבועות ולעולם לא להביא אותה לשיחת טלפון. אם תחכה יותר מדי זמן כדי לקבל אותה לטלפון ולארגן זמן להתראות אישית, היא תאבד עניין בשוחח איתך או שתתחבר עם בחור אחר שפגשה באופן אישי. כאשר אתה לדבר עם אישה בטלפון , היא תרגיש משיכה אליך במהירות רבה יותר מאשר באמצעות הודעות פייסבוק מכיוון שהיא תוכל לחוות האישיות הבטוחה והכריזמטית שלך ולהרגיש נהדר כשאתה לגרום לה לצחוק . עם זאת, אם אתה רק שולח לה הודעה כל הזמן, היא פחות נוטה להרגיש כל סוג של משיכה עבורך ואולי אפילו תרגיש כבוי על ידי סגנון התקשורת שלך.

מה לומר כשאתה פונה אליה

אישה שבודקת פייסבוק
מה לומר כשאתה יוצר קשר עם אישה דרך פייסבוק באמת תלוי אם היא קשר קר, חם או חם.

  • מגע קר: אתה לא מכיר אותה ופשוט פונה אליה באופן אקראי.
  • קשר חם: היא חברה של חברה.
  • איש קשר חם: פגשת אותה באופן אישי או שכבר מכירה אותה היטב.

אם תרצה לדעת בדיוק מה לומר כשתפנה לראשונה לנשים בפייסבוק, אני ממליץ לך לצפות מתקרבים ומדברים עם נשים: למתחילים . אני מספק את הדוגמאות הטובות ביותר שנבדקו ליצירת קשר עם סוגים שונים של נשים בפייסבוק ואז להסלמה לשיחת טלפון כדי שתוכל לקבוע תאריך.

מדברים ברשת לעומת מדברים פנים אל פנים

באופן מקוון, כל אחד יכול להעמיד פנים שהוא טוב יותר, מגניב ובטוח יותר מאשר בחיים האמיתיים. רוב הנשים מבינות את זה וכתוצאה מכך, הן לא 'נמכרות' על בחור עד שהן מדברות איתו בטלפון או באופן אישי. פייסבוק היא דרך חדשה לתקשר עבור בני אדם, ואם אתה רוצה להשתמש בה כדי לפגוש נשים, עליך להשתמש בה רק כדרך להשיג מספר טלפון של אישה ואז קבע תאריך.

אם אתה משקיע יותר מדי זמן בניסיון להמציא דברים חכמים לומר לאישה בפייסבוק, סביר להניח שבסופו של דבר תגיד דברים לא נכונים או תראה כאילו אין לך את האומץ לדבר איתה בטלפון או בתוך אדם. ואז, כשהיא תפגוש בחור בטוח בעצמו, היא תתחיל איתו יחסי מין ותישכח במהירות. אתה יכול להיות בחור מאוד בטוח, בטוח בעצמו ואפילו שנון כשאתה מדבר עם נשים באינטרנט, אבל אם אתה אבוד ממילים, חרד וחסר ביטחון בשיחת טלפון או בתאריך, היא תחפש להתרחק אתה מהר ככל האפשר מבלי לפגוע ברגשותיך יותר מדי.

לפחד לדבר עם נשים בחיים האמיתיים

בימים אלה מספר גדל והולך של גברים מפחדת להתקרב ולדבר עם נשים בחיים האמיתיים בגלל שהם מפתחים תפיסה מעוותת של נשים על ידי צפייה בפורנו יותר מדי ועל ידי האמונה למה שהם רואים בקליפים, בסרטים ובתוכניות דרמה בטלוויזיה כמו איך נשים חושבות ומתנהגות בחיים האמיתיים. לאחר זמן מה, בחור מתחיל לתפוס נשים כערכיות בהרבה ממנו ואף עשוי להעתיק את התנהגות 'המפסידה החביבה' שהוא רואה דמויות גבריות מציגות בסרטים בהוליווד, רק כדי להבין אחר כך שבחיים האמיתיים, נשים הן נמשך לבחורים בטוחים, לא בחורים מסוג ביישן, עצבני, 'חבל לי' שאיכשהו מצליחים להסתבך בכל סרט הוליוודי.

לרוע המזל עבור הרבה בחורים, שיחה עם נשים בפייסבוק היא לעתים קרובות תשומת הלב הנשית החיובית היחידה שהם יכולים לקבל. בחיי היומיום שלהם הם כך עצבני וספק עצמי סביב נשים שנשים לא מראות להן שום עניין אחר מלבד להיות ידידותיות. עם זאת, מעטים רבים מהבחורים האלה יודעים רק בגלל שאישה מדברת איתו באינטרנט ומסיימת את ההודעות שלה בפנים סמיילי 🙂 LOLs !!!! ושוקסוקס, זה לא אומר שהיא מקווה ומשתוקקת שהוא יהפוך לחבר שלה. לא פעם היא פשוט נהנית מתשומת הלב וגם מדברת ורודפים אחרי חבר'ה רבים במקביל.

לא משנה כמה פרצופי סמיילי 🙂 ו- LOL אישה שולחת אליך, היא לא מתכוונת לדחות בחור בטוח שמדבר איתה בחיים האמיתיים, רק בגלל שהיא LOLing איתך באינטרנט. היא תצא בשמחה לדייטים ותקיים יחסי מין עם בחורים שלא מתחבאים מאחורי פייסבוק או הודעות טקסט ופשוט תביא אותה לדייט ואז תסלח למין.

מה אומר עליכם פרופיל הפייסבוק שלכם?

בימים אלה, נשים רבות שמחות להוסיף במהירות בחור לפייסבוק כדי להעריך את הפרופיל שלו ולקבוע אם הוא בחור מגניב או א בחור בודד . אם היא תוסיף אותך בפייסבוק ותראה זרם אינסופי של תמונות סלפי בודדות, 'חבל עלי' ועדכוני סטטוס מבולבלים על החיים, היא בדרך כלל תתיידד איתך או פשוט תתעלם מכך ואילך.

אם אתה חושש לדבר עם נשים בחיים האמיתיים ו אין הרבה חברים קרובים או לחיות באורח חיים מהנה, פייסבוק לא תהיה המושיעה שלך. אולי תצליח לגרום לנשים להוסיף אותך או לשוחח איתך בצ'אט, אבל אם הן רואות שאתה לא בחור בטוח ובאמת שאין לך הרבה דברים בחיים שלך, הן בדרך כלל לא יתלהבו לדבר איתך או לראות אותך בחיים האמיתיים. זה אולי שטחי של נשים לרצות לקשר את עצמם עם בחורים מגניבים שיכולים להוסיף קצת ערך לחיים שלהם, אבל ככה בדיוק נשים מתנהגות בימים אלה. לקבל יותר לייקים ותגובות בפייסבוק שלה זה כמו סם עבור רוב הנשים. כשאתה מוסיף נשים לפייסבוק אתה רוצה שיעיין בפרופיל שלך ויחשוב,'וואו, הבחור הזה אחלה. הייתי מרגיש גאה להיות חברה שלו ”ולא,'אה ... שום דבר לא קורה כאן ... הבחור הזה היה מביך להיות חבר.'