איך לדעת אם אישה נמשכת אליך

איך אפשר לדעת אם אישה נמשכת אליך

גם אם אישה נמשכת אליך מאוד, היא תמיד תחכה שתעשה את הצעד הראשון.

במקום לומר שהיא אוהבת אותך, לבקש ממך או לנסות לנשק אותך, היא תתן לך סימנים שהיא נמשכת ולקוות שיש לך את הביטחון לעשות משהו בנידון.

איך אפשר לדעת אם אישה נמשכת אליך

לדוגמה, היא עשויה:

  1. נסה להמשיך איתך בשיחות: היא תשתדל להמשיך ולנהל שיחות בינך לבינה, גם כשזה מרגיש מביך ואין על מה לדבר.
  2. הצג שפת גוף מינית או כנועה היא עשויה להנמיך מדי פעם את סנטרה בזמן שהיא מביטה אליך בחיוך במהלך השיחה כדי להראות שהיא מרגישה נשית וילדותית בתגובה לגבריות שלך ... וזה מדליק אותה.
  3. שחק עם השרשרת שלה היא עלולה ללטף את השרשרת באופן קבוע ולהתעסק בה בזמן שהיא מדברת איתך. היא תעשה זאת כדי להראות לך שהיא מרגישה משהו כשמדברים איתך והיא מקווה שתקבל את זה.

בעיני אישה, אלה הם אותות די ברורים שמראים את המשיכה וההתעניינות שלה בך, אבל עבור בחור שלא מאוד בטוח בעצמו סביב נשים, הוא לא ישים לב לאותות או יפרש אותם בצורה שגויה שהיא פשוט ידידותית או שובבה. .

בתור גבר, אתה צריך לקבל את התפקיד שלך כמי שצריך לעשות מהלך. זה לא תפקידה של אישה להיות צריך להוביל אותך כגבר. אם אין לך ביטחון להוביל את הדרך כשאתה פוגש אישה שאתה אוהב, אז רוב הנשים פשוט יסתלקו מההזדמנות.צפו בסרטון זה כדי להבין מדוע נשים רבות מעדיפות להחמיץ את היותן איתכם, ולא להוביל אתכם ...

מה שלא תעשו, פשוט אל תצפו אי פעם שאישה תרצה פתאום 'להיות הגבר שלכם' ולהדריך אתכם דרך חיזור מיני ולקשר איתה.

אישה רוצה לפגוש בחור שיש לו ביטחון לקחת את התפקיד הזה עבורה. בדרך זו, היא יכולה להירגע לכיוון הגברי שלך ולהרגיש כאילו היא נסחפת מעליה על ידי גבר גברי.

כאשר אישה נמשכת לבחור שלא עושה מהלך, היא בדרך כלל תיתן לו כל מיני אותות בתקווה שהוא יקבל את המסר וייקח סיכון להעביר דברים ביניהם.

האם אתה יודע לגרום לאישה להרגיש כל כך הרבה משיכה עבורך שהיא מתחילה לתת לך אותות ברורים של עניין? צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

האם היא אוהבת אותי?

להתקרב לנשים ולגרום להן להרגיש נמשכות אליך

תאר לעצמך שאתה בבר עכשיו ופתאום אתה רואה אישה יפה שתרצה לפגוש.

היא יושבת לידך עם חברתה ואתה שם לב שהיא ממשיכה להסתכל עליך. בפעם הבאה שהיא תסתכל בדרך שלך, אתה מסתובב במהירות ויוצר איתה קשר עין. היא מחייכת ואז מפנה את מבטה מיד.

אתה אומר לעצמך,'היא ממשיכה להסתכל מעבר ... והיא חייכה. האם זה אומר שהיא מחבבת אותי? אולי היא פשוט במצב רוח טוב. מה אם אני ניגש והיא תגיד שיש לה חבר? ”

לכן, אתה מחליט לא לפנות אליה כי אתה לא בטוח לחלוטין ב 100% שהיא אכן נמשכת אליך או מעוניינת לפגוש אותך. אחרי הכל, היא יפה, אז אולי אתה חושב גם לעצמך,'מדוע אישה כמוה בכלל תתעניין בבחור כמוני?'

אם אי פעם חווית חוויה דומה לזו, אל תדאג - זה נפוץ מאוד.

רוב הגברים טועים לחשוב יותר מדי על פנייה לנשים, במקום להתקרב בפועל ואז לעורר את תחושות המשיכה שלה.

אם אתה לא בטוח אם אישה נמשכת אליך או לא, אז פשוט התחל איתה אינטראקציה וגרם לתחושות המשיכה שלה אליך. לאחר מכן היא תימשך. אל תשב ותוהה אם היא עדיין נמשכת מספיק; פשוט תיכנס מולה ותגרום לה להימשך אליך.

אם היא מרגישה את הביטחון שלך, היא תרגיש נמשכת אליך

הדבר מספר אחד שנשים נמשכות אליו בגבר הוא הביטחון שלו.

כשבחור ניגש לדבר אישה, הדרך הטובה ביותר עבורה לברר אם הוא באמת בטוח היא להיות קצת מאתגר לדבר איתו. היא תשחק קשה להשיג ולא תתרום הרבה לשיחה כדי לראות איך הוא מגיב.

אם היא שמה לב שהוא מתפתל ונהיה עצבני וחרד תחת הלחץ, היא יודעת שהוא חסר את כל הביטחון העצמי החשוב שהיא מחפשת בגבר. עם זאת, אם הוא יישאר רגוע, בטוח ובעל נימוס, היא באופן טבעי תחוש משיכה לביטחונו ותפתח את עצמה למצב.

רוב החבר'ה ברחבי העולם רואים בהתנהגות המאתגרת הראשונית של האישה דחייה, ולכן הם הולכים משם עם הזנב בין הרגליים, כביכול.

עם זאת, אם הבחור היה רק ​​ממתין זמן רב יותר כדי לתת לה הזדמנות להרגיש את הביטחון שלו, היא הייתה פותחת את עצמה ומציגה את הצד הנוח והארצי של עצמה שהיא בדרך כלל מראה רק לגברים את מי היא נמשכת ל.

דרך אגב…

אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם נשים שמשחקות קשה להשיג, היא להיות קצת אתגר בעצמך. הנה למה…

להיות אתגר לא נוגע לביצוע מעשה. במקום זאת, מדובר בקיום סטנדרטים אמיתיים לגבי מה שתקבל ולא תקבל באישה.

הדרך בה אני ניגש אליו היא שאני גורם לאישה להרגיש משיכה עזה אלי ואז אני מאפשר לה רק להיות הזדמנות להיות איתי אם היא משחקת נכון בקלפים שלה. אם היא לא חושבת, מתנהגת ופועלת בדרכים שאני אוהב, אני פשוט מתחילה לאבד עניין ואז היא מנסה להסתגל ולשנות את הרגע שיתאים לי.

אם היא נמשכת, התחל לפתח איתה קשר ייחודי

לפעמים, אתה יכול לקיים יחסי מין עם אישה חדשה שפגשת אך ורק על ידי משיכה הדדית, אך ברוב המקרים, אישה תדרוש ממך שתתחבר למעשה קשר קודם.

בחורים רבים מרגישים שהם יכולים ללכת לחדר הכושר ולשאוב את שריריהם או ללבוש חולצה יפה וקלן כדי למשוך נשים ואז 'העבודה הסתיימה'. האישה תראה את שריריו הגדולים או תאמר,'וואו, חולצה נחמדה'ואז הם יתאהבו ויחיו באושר ועושר.

זה נשמע מצחיק שבחורים יחשבו ככה, אבל הרבה חבר'ה באמת יוצאים לפגוש נשים ומאמינים שאישה תמצא חן בעיניהם על פני דברים שטחיים כמו תסרוקת, חולצה, מין או שרירים.

מה שנשים באמת נמשכות אליו בגבר הוא הביטחון, האינטליגנציה החברתית והגבריות שלו. אם אתה מציג את התכונות האלה בפני נשים, הן אינן יכולות שלא לחוש משיכה טבעית עבורך.

ברגע שאישה נמשכת, עליך לפתח איתה קשר אמיתי ואז להסלים לנשיקות, יחסי מין ולהדריך אותה למערכת יחסים. זה קל מאוד לעשות כל עוד אתה מתחיל בכך שהאישה מרגישה הרבה משיכה אליך בהתחלה.

לעשות תנועה

גם אם אישה נמשכת אליך ונהנית מקשר מדהים איתך, היא כמעט תמיד תחכה שתעשה מהלך.

כדי להגיע לשלב הבא ולהתחיל קשר או לקיים יחסי מין עם אישה, עליך להאמין בעצמך ולהראות לה שאתה מספיק בטוח בכדי להשיג את מספר הטלפון שלה, לקבוע זמן להיפגש, להסלים דברים למין או להתחיל קשר זוגי.

כאשר אישה נמשכת ומתעניינת בך, לעתים נדירות היא תדחה את ההתקדמות שלך לקידום הדברים לרמה אחרת. אל תשב ותוהה אם אתה צריך לעשות מהלך. רק זכרו להיות האיש והדרכו בביטחון גם אתכם וגם אותה לשלב הבא.

אני מקווה שנהנתם מהפוסט הזה ואם תרצו ללמוד עוד, אנא הקליקו באתר שלי ואשתף יותר מהסודות שלי להצלחה עם נשים ...