איך לומר למישהו שאתה אוהב אותם

איך לומר למישהו שאתה אוהב אותם

אם אתה רוצה לספר למישהו שאתה אוהב אותם (ושמישהו הוא ילדה או אישה), אני ממליץ לך לוודא שאתה גורם לה להרגיש נמשך אליך קודם.

כאשר אישה מרגישה נמשכת אליך (למשל בגלל כמה שאתה בטוח וכריזמטי, איך אתה מצחיק אותה וכו '), אז היא 'תאהב' אותך גם באופן מיני, רומנטי. עם זאת, אם אתה פשוט ידידותי אליה (למשל להיות בחור נחמד), לעתים קרובות אתה תידחה.

הנה למה…

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, עליכם להקפיד לומר לאישה שאתם אוהבים אותה אם הייתם מעלים חבר תמים, בחור נחמד סביבו. נשים לא נדלקות על ידי נחמדות, אבל הן כן מעריכות את זה כשבחור שגורם לה להרגיש נמשך הוא גם בחור טוב.

האם אתה צריך לומר לאישה שיש לך רגשות כלפיה?

זה באמת תלוי באישה, במצב ואיך אתה אומר את זה.

צפו בסרטון זה להסבר המלא שלי על מה לעשות ...כפי שתגלה מהסרטון למעלה, אישה לא תמיד תאהב את זה כשבחור אומר שהוא אוהב אותה. עבור חלק מהנשים זה קצת רומנטי ונדוש מדי בהשוואה להתרגשות של תחושת משיכה ואז הבחור שיש לו ביטחון לעבור לנשיקה ראשונה ולשחרר את המתח המיני הבנוי במין נלהב.

לאחר קיום יחסי מין או לפחות כמה חיבורים, אישה מתה שתגיד לה כמה אתה אוהב אותה. אם לא, היא בדרך כלל תשתדל מאוד להרשים אותך ולקוות שתגיד את זה, או שהיא תצא ותגיד לך כמה היא אוהבת אותך.

לפעמים אישה יודעת שאתה אוהב אותה ומחכה שתעשה מהלך

לפעמים, האישה רק יודעת

חלק מהנשים יניחו לפי מעשיכם שאתה אוהב אותה ואז היא תתחיל לפלרטט איתך ולרמוז שהיא רוצה שיקרה משהו נוסף בינך לבינה.

משם, אתה רק צריך להיות האיש ולהסלים דברים פיזית ורגשית. אם לא, אישה לרוב תהיה מוכנה להחמיץ את היותך איתך לחלוטין, במקום שתצטרך להוביל אותך לאורך כל הדרך באמצעות חיזור מיני.

אל תעתיקו את 'המפסידים החביבים' מסיטקומים וסרטים בטלוויזיה

בלי הרבה או כל מודל לחיקוי גברי אמיתי בחייהם, גברים מודרניים רבים מזדהים בטעות עם הבחורים הרומנטיים המטופשים, חסרי התקווה, שמעידים סרטי קומדיה רומנטיים שנואשים לזכות בלב הילדה הלוהטת, המעודדת או הילדה הסמוכה.

למרות כל הטעויות המקוממות שהוא עושה בניסיונותיו למשוך אותה, בסופו של דבר היא רואה איזה בחור נהדר הוא ואז הוא מנצח את לבה באורח פלא.

הסיבה שאני אומר 'באורח פלא' היא מכיוון שאותו סוג בחור כמעט ולא זוכה בלב היופי המדהים מחוץ לסרטים או תוכניות טלוויזיה בדיוניות אלה.

כן, הקהל הנשי עשוי להשתרש לו להשיג את הילדה ואולי אפילו לומר בקצרה,'וואו, הוא חמוד ... הייתי יוצא איתו,'אבל ברגע שהם עוזבים את התיאטרון החשוך או מכבים את מכשיר הטלוויזיה שלהם ויוצאים החוצה, הם ישכחו מיד שהם אהבו את המפסיד החביב בסרטים, כי הם ירגישו משיכה לבחורים הביטחוניים שהם רואים.

אלא אם כן האישה אינה מושכת, חסרת ניסיון זוגי או חשה נואשות לתשומת לב מסוימת, נשים אינן יוצאות איתן ומתאהבות בבחורים שהם כמו אותם מפסידים חביבים שאתה רואה בסרטים.

דמויות בדיוניות כמו אלה, אף שלעיתים קרובות מבוססות על אדם אמיתי או אוסף של כמה בחורים שהסופר יכול להכיר בחיים האמיתיים (לרוב כולל את עצמו), נכתבות בסיפורים אלה לצורך הקלה קומית.

החבר'ה המפסידים החביבים הם קופת הבדיחות ומכיוון שהתסריטאי יכול לשלוט במעשי כל הדמויות, הוא יכול לצבוט את הסיפור וליצור נס לנגד עיני הקהל. המעודדת היפהפייה, הסקסית, הפופולרית או הדוגמנית המדהימה מתאהבת לפתע בסוג הבחור שכמעט כל אישה אחרת לעולם לא תצא איתו.

כן בטח. זה פשוט נועד לגרום לקהל הנשים לומר,'Awww ... כמה חמוד'והקהל הגברי לחשוב,'מגניב! אולי אוכל להשיג ילדה בכך שאני מר תמים או מר עצבני סביב נשים שאני אוהב! '

סביר להניח שהוא תוכנן על ידי סופרים חסרי תקווה עם נשים ומאחלים שהעולם יעבוד כפי שהם תיארו אותו על המסך. בערך כמו a'רמז, רמז גבירותיי! גם אנחנו חבר'ה נחמדים מגניבים. אל תתעלם מאיתנו. תפסיק ללכת ל ילדים רעים ותתחיל לבחור בנו חבר'ה נחמדים. '

לכן, רק זכרו: השימוש במפסידים החביבים הללו כמודלים לחיקוי כיצד לספר למישהו שאתם אוהבים אותם בחיים האמיתיים יוביל אתכם לכיוון הלא נכון לגמרי.

בעולם האמיתי, נשים יחשבו שאתה מוזר וחסר אינטליגנציה אם אתה מתנהג כמו הבחורים האלה. בנוסף, הזמנים השתנו ונשים מודרניות מוצאות את המחוות הרומנטיות ביותר (שגברים העתיקו מהסרטים) צולעות, גביניות ומיושנות.

אם אתה רוצה לדעת איך לומר למישהו שאתה אוהב אותם, אל תלך לחפש סרטים. במקום לומר לה שאתה אוהב אותה, תגרום לה להרגיש מושכת אליך ואז הנחה אותה בשלבי החיזור המיני.

החברים הכי טובים ... Aww, כמה מתוק

האם זה נשמע דומה למצבך? אתה והאישה שאתה אוהב הם חברים גדולים ויכולים לדבר על כל דבר ביחד.

למעשה, לפעמים זה מרגיש שאתה החברים הכי טובים. אתם מסתובבים יחד ונראה שתמיד נהניתם מאוד, אז בוודאי זה אומר שנועדתם זה לזה, נכון? לא, זה אומר שאתה חברים.

אם אתה רוצה לנהל איתה קשר מיני, אתה צריך לגרום לה להרגיש משיכה מינית עבורך ולהיות חבר הכי טוב זה לא יוצר את זה.

יש הבדל גדול בין כימיה ידידותית לכימיה מינית וההבדל העיקרי הוא משיכה מינית. לכן, אל תחשוב שאסטרטגיה של 'להיות חברה שלה' במשך זמן רב היא התשובה.

כל מה שיידרש כדי שתידחפו הצידה ותשכחו ממנו הוא עוד בחור שיבוא וינחה אותה במהירות בשלבי החיזור המיני. אם הוא יודע מה הוא עושה עם נשים, הוא יכול לנשק אותה תוך דקות או שעות ולקיים איתה יחסי מין תוך פרק זמן קצר מאוד.

איך לצאת מאזור החברים

אחרי שזה יקרה, אתה בהחלט תהיה חבר, אבל לכמה זמן? אם הבחור החדש שלה יתעצבן מכך שאתה מסתובב כל הזמן, הוא יכול פשוט להגיד לך להתרחק ואז לא רק שאיבדת חבר מעולה, אלא בחור אחר מקיים יחסי מין עם הילדה שלך.

כשאתה מתנהג כמו חבר שלה במקום לנשק אותה, לקיים איתה יחסי מין ולהיות הגבר שלה, זה מקשה יותר על הסלמת היחסים מחברים לאוהבים. אם אתה מרגיש כאילו, כרגע אתה והיא רק חברים, ההמלצה שלי היא לא לומר שום דבר על הרגשות שלך.

האם היא נמשכת אליך מינית?

האם אתה יודע אם האישה הזו נמשכת אליך מינית או לא? אם היא לא נמשכת אליך מינית ולפתע תפיל את הפצצה שאתה רוצה יותר מהקשר, סביר להניח שתאבד אותה ואת חברותה לחלוטין.

מכיוון שהיא מעולם לא חשבה עליך יותר מחברה, היא ככל הנראה תנסה לאכזב אותך בקלות ולא תדחה אותך בחומרה, אבל הקשר שלך לעולם לא יהיה זהה.

יש בחורים שיסתובבו אישה חודשים או אפילו שנים בתקווה שמשהו יקרה בצורה קסומה.

כל הזמן היחסים היו ידידים למהדרין (והוא כנראה אמר לה פעמים רבות איך הוא 'מכבד' את זה. וואו, כמה ג'נטלמני ממנו), אבל הוא תמיד רצה יותר ופשוט לא ידע להשיג את זה. מכיוון שהוא לא ידע לגרום לה לראות אותו כמאהב, בחור כזה בדרך כלל פשוט ישחק בתפקיד 'הבחור הנחמד' ויהיה חבר שלה מועיל כשהיא צריכה את זה.

בתקווה להיבחר להיות ילד קטן וטוב, הוא מוודא שהוא תמיד נמצא בקרצוף שלה בכל פעם שהיא רוצה לראות אותו או זקוקה לעזרתו במשהו. בקיצור, היא תתקשר אליו בכל פעם שהיא צריכה גבר למעט סקס.

בעקבות מה שהוא ראה קורה בסיטקומי טלוויזיה ובסרטים, הבחור האומלל הניח בטעות שכאשר היא סוף סוף תבין איזה בחור נהדר הוא, היא תרצה אותו באופן טבעי כחבר שלה.

סביר להניח שהוא אפילו בילה לילות רבים בהירדמות ובחלום בהקיץ על אמרתה,'אני לא יכול להחזיק את זה יותר. אני אוהב אותך, תמיד אהבתי אותך! 'ואז הם מתנשקים וחיים באושר ועושר.

אם אתה רוצה להימנע מלהיות אותו בחור מטופש שמבזבז חודשים או שנים מחייו תוך שימוש באסטרטגיה שגויה ובסופו של דבר נאמר לו,'יש לי משהו לספר לך! אני מאוהב בבחור הזה! אנחנו יוצאים כבר שבועיים ורציתי להגיד לך כי אתה חבר כל כך גדול! 'אתה אף פעם לא צריך לקבל את התפקיד של להיות רק חבר שלה.

במקום זאת, היה גבר ותאמין בעצמך. היא לא רוצה שתצטרך להוביל אותך דרך החיזור המיני. אם אתה רוצה את מה שלך, אז תהיה מספיק גבר וקח את זה.

היא רוצה שתיקח את זה. אם היא גם מחבבת אותך, היא כנראה מקווה ומחכה שתדריך אותה בשלבי חיזור טבעי, מיני.

האם היא אוהבת אותך?

אם גרמת לה להרגיש נמשכת אליך ואז להמשיך לשלב הבא של נשיקות ובסופו של דבר יחסי מין, אז לא תצטרך לדאוג איך תגיד למישהו שאתה אוהב אותם כי אתה כבר במערכת יחסים.