איך להיות מקסים

איך להיות מקסים

הסוד להיות מקסים עם נשים הוא משוואה פשוטה:

לגרום לה להרגיש נמשכת אליך + התייחס אליה יפה = מקסים.

לדוגמא: אם אתה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך על ידי ביטחון עצמי ומצחיק אותה, אתה תראה כמקסים אם אתה מתייחס אליה היטב על ידי מתן מחמאה, נחמד אליה או גורם לה להרגיש יפה וסקסית.

הגדרת מילון

ההגדרה המילונית של קסם (או להיות מקסים) היא:

מַקסִים (שֵׁם עֶצֶם): כוח של נעים או משיכה, כמו דרך האישיות; תכונה או תכונה המקנה כוח זה; להשיג או להשפיע באמצעות קסם אישי; להיות מרתק או נעים.

במילים אחרות, להיות מקסים זה ליצור רגשות משיכה בתוך האישה, כמו גם להיות בחור נעים להיות בסביבה, לדבר איתו ולתקשר איתו.איך להיות מקסים

אם בחור היה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליו, אבל היה אז מטומטם או מטומטם עבורה, הוא לא היה נראה כמקסים ... הוא היה נראה כמו מטומטם או מטומטם.

עם זאת, אם בחור גורם לאישה להרגיש נמשכת אליו ואז מתייחס אליה היטב (למשל נתן לה מחמאות, הקשיב לה, גרם לה להרגיש מיוחדת וכו '), הוא יראה כמקסים.

כל הנשים אוהבות בחור מקסים, אבל לא מתבלבלות בין מקסים לבין בחור נחמד מנשק תחת. כדי להיחשב כמקסים, עליך להתחיל תחילה במשיכה.

רק כשאישה מרגישה נמשכת אליך מינית (למשל בגלל שאת בטוחה בעצמה, כריזמטית, מצחיקה אותה וכו '), היא תעריך את התנהגותך האישית הנחמדה והטובה ותראה אותה מקסימה.

קסם אולד סקול ... לא כל כך מגניב עוד

קסם בית ספר ישן

בעבר, קסם היה קשור לגיבור אבירי שידו קרב עם ציון נבלים כדי להגן על כבוד האישה. זה יגרום לה להרגיש נמשכת לגבורתו ולעוצמתו.

לאחר מכן הוא היה עושה דברים נחמדים כמו לזרוק את הז'קט / המעיל / שכמייה שלו על האדמה כדי שהיא תעבור כדי שלא תעלה בוץ על הנעליים שלה. כמה מתוק.

גיבורי סרטי בית הספר הישן כמו ארול פלין, קארי גרנט, גארי קופר, קלארק גייבל והמפרי בוגארט משנות ה -30, ה -40 וה -50 היו אטרקטיביים לנשים בגלל ביטחונן ומעמדם הסלבריטאי. ואז, כשנשים ראו אותם אומרים ועושים דברים נחמדים בסרטים, הם תייגו אותם כמקסימים.

כיום, הקסם הוא עדיין חלק חשוב מחיזור גברים ונשים, אך הוא השתנה בהתאם לדרישות התרבות המודרנית.

לדוגמא: אם בחור היה זורק את הז'קט שלו על האדמה כדי שאישה תעבור אליו, רוב הנשים היו רואות בו מוזר ולא מקסים.

תכונות שהורגות את היכולת של בחור להקסים נשים

חוסר קסם

להיחשב כבחור מקסים מתחיל ביכולת של בחור למשוך נשים. אם הוא חושב, מתנהג ופועל באופן שאינו מושך את הנשים, הן לא הולכות להיות מוקסמות מהתנהגותו הנאה או מהמחמאות.

רק להיות נחמד ולשכוח ממשיכה

אם בחור עצבני סביב נשים, מפקפק בעצמו ומנסה לגרום לנשים 'לחבב' אותו (ולא להרגיש נמשך אליו קודם) על ידי היותו בחור נחמד ולהיות ממש מועיל ואכפתי, הוא לא יחשב מקסים.

הנה למה…

אם בחור חסר ביטחון ומודע לעצמו כאשר הוא מקיים אינטראקציה עם נשים, הוא לא ייחשב כמקסים.

אם לבחור יש הערכה עצמית נמוכה ומצפה מאישה שתהיה עדינה איתו ותיתן לו הזדמנות להכיר אותה, הוא לא ייראה כבחור מקסים.

אם לבחור יש נימוסים רעים; מדבר בפה מלא, חזק מדי או שתלטני מדי, אף פעם לא אומר 'בבקשה' ו'תודה 'ומתייחס לרעה לאנשים כמו מלצרים ושירותים, הוא לא ייחשב מקסים.

הוא אולי יצליח למשוך כמה נשים שאוהבות ילדים רעים, אבל רוב הנשים יחשבו שהוא אידיוט וימנעו ממנו.

אם בחור לא יודע למשוך אישה, לבנות את המתח המיני ביניהם ולפתות אותה לקיים יחסי מין, הוא לא ייחשב כמקסים. אישה אולי תאהב אותו כאדם, אבל היא לא מתכוונת להתייחס אליו כבחור מקסים. במקום זאת, היא תראה בו בחור נחמד, חבר או איזה בחור אקראי שהיא מכירה במקרה, אך אין לה עניין מיני.

האם אתה יודע להפעיל את רגשות המשיכה המינית של האישה עבורך כשאתה מתקשר איתה? צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

אם בחור חסר את האינטליגנציה החברתית כדי שיוכל לדבר עם נשים ולקיים שיחה בצורה מושכת, הוא לא ייחשב כבחור מקסים.

מהי אינטליגנציה חברתית וכיצד היא משפיעה על יכולתו של בחור להקסים נשים?

ההגדרה המקורית של אינטליגנציה חברתית הומצאה על ידי אדוארד תורנדייק בשנת 1920. מאז, פסיכולוגים ומדענים חברתיים רבים הציעו וריאציות עדינות של ההגדרה, אך בסופו של דבר ההגדרה שהם בדרך כלל מסכימים לגביה היא,'היכולת לנהל משא ומתן ביעילות על מערכות יחסים וסביבות חברתיות מורכבות.'

מדוע זה חשוב לנשים?

פָּשׁוּט.

אנו חיים בעולם מאתגר. למרות שיש לו סופרמרקטים, משטרה, טלוויזיה, אינטרנט, ממשלה וכו ', בחור עדיין צריך להיות מסוגל לעשות את דרכו בעולם. אינטליגנציה חברתית היא אחת התכונות המציעות לאישה שבחור יצליח להסתדר עם אנשים ועלול להצליח בחיים.

כשאישה פוגשת בחור, היא בודקת אינסטינקטיבית את רמת האינטליגנציה החברתית שלו כי זה משהו שנשים באופן טבעי נמשכות אליו. היא לא יכולה למנוע מעצמה להרגיש נמשכת אליו כי זה אינסטינקט חשוב שקשור להישרדות.

אם אישה מרגישה כאילו הבחור לא יכול אפילו להתמודד עם שיחה איתה או עם חבריה, היא תטיל ספק ביכולתו לחיות חיים מאושרים שבהם הוא משיג הצלחה, יש לו חברים גדולים ושומר על קשר נהדר איתה. כאשר היא תתחיל להטיל ספק בכך, היא תרגיש כבויה על ידו ברמה אינסטינקטיבית.

עבור רוב הנשים, אם בחור חסר אינטליגנציה חברתית, זה לא משנה אם יש לו אינטליגנציה אקדמית גבוהה (למשל קיבל ציונים גבוהים באוניברסיטה). נשים תמיד מוצאות גברים חכמים עם אנשים מושכים יותר מגברים שהם פשוט ספרים חכמים.

באופן אינסטינקטיבי, נשים יודעות שהאינטליגנציה החברתית היא אינדיקטור עצום ליכולתו של הבחור להצליח עם מערכות היחסים החברתיות והרומנטיות שלו. היא יודעת שבחור שחסר את היכולת להסתדר איתה ועם חבריה, ככל הנראה לא יכובד על ידי גברים ונשים במקום העבודה ובקרב חברים.

בעל אינטליגנציה חברתית הוא חלק גדול מלהיות בחור מקסים. אם אישה מדברת עם בחור ויכולה לראות את זה, לא משנה כמה היא בודקת אותו (למשל על ידי משחק קשה להשיג, לא תורם הרבה לשיחה וכו ') הוא נשאר בטוח בעצמו, היא תרגיש נמשכת אליו.

אם הוא גם ישמור על גישה חיובית, ימשיך לגלות כלפיה אהבה וכבוד וגורם לה להרגיש טוב לקיים איתו אינטראקציה, היא מיד תתחיל להכיר בכך שהוא בחור מקסים.

לא משנה מה יקרה, בחור מקסים יישאר בטוח בעצמו וימשיך לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליו וגם לגרום לה להרגיש מיוחדת, רצויה, מוערכת ומאושרת כאשר היא מתקשרת עמו.

כשאישה נתקלת בבחור כזה, היא יודעת שהיא מצאה משהו ששווה להילחם עליו. נדיר מאוד שאישה פוגשת בחור מקסים שבמקרה הוא רווק. מבחינתה, זה כמו לזכות בקופת ההיכרויות.

כאשר אישה פוגשת בחור מקסים (כלומר בחור טוב שיכול לגרום לה להרגיש נמשך אליו ולגרום לה להרגיש מיוחדת בעיניו), זה שווה ערך לבחור שפוגש אישה יפה שהוא מדרג 9/10 עד 10/10. מיודד כלפיו וגורם לו להרגיש מיוחד.

איך להיות בחור מקסים זה משהו שאפשר ללמוד

אם אתה בחור טוב, אז כבר קיבלת 50% ממה שזה אומר להיות מקסים. 50% הנותרים מסתכמים ביכולת שלך למשוך נשים ולפתות אותן לקיים יחסי מין ומערכת יחסים איתך.

אם כרגע אתה לא כל כך טוב בלגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך, אז דאג שתלמד מאיתנו כאן ב'האיש המודרני '. ככל שתלמד יותר, כך תהפוך לנשים מקסימות יותר.

כשתפתח את היכולת שלך להיות גבר מקסים, יהיה לך קל מאוד למשוך ולפתות נשים למין. אתה תבין כי איסוף נשים למין או לזוגיות הוא ממש אחד הדברים הכי קלים לך לעשות בחיים.

למה? כשאישה פוגשת בחור מקסים, היא לא רוצה לשחק יותר מדי מכדי להשיג אותה כי היא לא רוצה לאבד את הסיכוי להיות איתו.

נשים מקלות לאסוף אותן ומבהירות כי הן אוהבות אותך ...