איך להשיג שיער כמו טום הארדי - 15 תסרוקות

טום הארדי הוא שחקן בריטי בעל שם ומוצלח שהוכיח את החריפות שלו באמצעות תפקידיו הרבגוניים ששיחק לאורך הקריירה שלו. הוא ידוע גם בזכות מגוון התספורות שעסק בקריירה שלו.

במקום לחקות את התסרוקות האופנתיות של זמנו, טום הארדי תמיד בחר בתסרוקות שלו לפי התפקידים והדמויות ששיחק. אולי כבר ראית אותו מתהדר בתסרוקות מגוונות ב- The Knight Rises Rises, Max Max ו- Black Hawk Down וכו '.

עם התסרוקות הייחודיות שלו, הוא קבע מגמה בקרב מעריציו. מהתספורת של הג'נטלמן ועד למראה הקירח, טום הארדי עשה הכל.

במאמר זה תוכלו לראות את 15 התסרוקות המובילות של השחקן הרבגוני שלו, כך שתוכלו לבחור לבצע את האהוב עליכם מתי שתרצו. תסתכל!

1. תסרוקת טום הארדי החלקלקה

תסרוקת החלקלק טום הארדי

מָקוֹר

שיער חלקלק או גב מוברש גורם לגברים להיראות גבריים. גם התסרוקת הזו שבחר טום הארדי גורמת לו להיראות במיטבה. הוא בחר להשתמש בכמויות עצומות של ג'ל לשיער כדי להחזיר את השיער לאחור.2. תסרוקת Buzz Cut באמצע חלק

תסרוקת Buzz Cut באמצע חלק

מָקוֹר

לטום היה פעם תסרוקת גזירת באז זו שבה הצדדים דהויים וניתן לראות מחיצה אמצעית מלפנים. גם החלק העליון קצוץ ליצירת זמזום נחמד. התסרוקת הזו מתאימה לו ועם השפם העבה והזקן הצרפתי הזה, הוא נראה מוכן לשטיח אדום.

3. התספורת הנינוחה והמסוגננת

התספורת הנינוחה והמסוגננת

מָקוֹר

תסרוקות רגועות הן לא רק מסוגננות אלא גם דורשות פחות תחזוקה. טום הארדי גם בחר ללכת על התספורת הנינוחה הזו שבה הוא מרחי ג'ל לשיער רק על ידי העברתו בין אצבעותיו. כאן, אתה יכול גם לראות את נפח השיער שלו בבירור.

4. תסרוקת טום הארדי המחודדת והמחודדת

תסרוקת טום הארדי המחודדת והמחודדת

מָקוֹר

ספייק הם האהובים על כולם, אפילו עבור טום הארדי. תסתכל על התסרוקת היפה הזאת שטום הרדי נהג להתהדר בה לעתים קרובות. זהו תסרוקת פשוטה בה משתמשים בג'ל לשיער כדי להרים את השיער הקיים שלך כדי לתת לו נפח. יתר על כן, המראה הזה מתאים גם לכל מיני תלבושות ותלבושות.

5. תספורת הג'נטלמן המושלמת

תספורת הג

מָקוֹר

התסרוקת הזו היא האהובה על טום הארדי, עם זאת, לא תראה אותו מתהדר בתסרוקת זו ברוב סרטיו, אך הוא מתהדר בה בזמן אמת. בתספורת ג'נטלמן זה, אורך השיער אינו אחיד והוא מרובד בכדי לתת נפח. הוא תואם את התסרוקת שלו לזקן ולשפם מבולגן ואנחנו אוהבים את איך שהוא נראה.

6. תסרוקת הצדדים הקצרים המבולגנים

תסרוקת הצדדים הקצרים העליונים המבולגנים

מָקוֹר

אם יש לך שיער סמיך ורוצה לנסות את אחת התסרוקות הטובות ביותר של טום הארדי, זו מתאימה לך. כאן, הצדדים נחתכים לחיתוך תחתון כדי שהחלק העליון ייראה עבה ונפח. הפוני הקצר בחזית יכול לגרום לך להיראות נאה.

7. תסרוקת טום הארדי של Spiky Locks

תסרוקת טום הארדי של ה- Spiky Locks

מָקוֹר

המנעולים הקוצניים האלה כפי שאתה רואה בתמונה ייווצרו על ידי הספר שלך באמצעות המספריים כדי להשיג את המרקם הקוצני הזה. אתה יכול גם לבחור לחתוך את הצדדים ולהשתמש בכל מוצר שיער כדי ליצור קוצים יפים למעלה.

8. התספורת הקלאסית של טום הארדי

תספורת טום הארדי הקלאסית

מָקוֹר

זהו תספורת חלקלקה שטום התהדר בה 'התחלה'. זהו תסרוקת ייחודית עם מחיצת צד מסודרת, המעניקה מראה קלאסי. הוא מתאים לכל אירוע רשמי וגורם לך להיראות אלגנטי.

9. תספורת הקרחת הקרובה ביותר טום הארדי

התספורת הקרחת הקרובה ביותר טום הארדי

מָקוֹר

בתסרוקת זו השיער בקושי קיים, מה שאומר שאתה בעצם מקבל חתך באז. בדיוק כפי שטום הארדי נראה בטוח ומתהדר במראה הזה, גם אתה יכול לנסות את זה. עם זאת, וודא שצורת הפנים שלך מתאימה לתסרוקת זו. אתה יכול לבחור גם פנים עם גילוח נקי אם אתה מעל גיל 40.

10. תספורת הילד הרע טום הארדי

תספורת הילד הרע טום הארדי

מָקוֹר

טום גילם כמה תפקידי ילד רע בסרטיו ובחירת התסרוקות שלו השלימה את תפקידיו בצורה מושלמת. התסרוקת הזאת היא גזרה אחת של ילד רע שבו טום נראה חסר דאגות וללא מאמץ.

11. תסרוקת הקומבינג הקוצנית

תסרוקת הקומבינג הקוצנית

מָקוֹר

לתסרוקת זו, טום הארדי האריך את שערו ואחר כך סחף אותו חזרה כדי ליצור קוצים בכל רחביו. אתה יכול גם לחקות את הסגנון הזה ולבחור לשמור על זקן מלא ושפם.

12. תסרוקת אופנה קדימה טום הארדי

תסרוקת אופנה קדימה טום הארדי

מָקוֹר

זהו מבט קדימה מוברש שבו טום בחר לספר את הצדדים ולשמור את השיער בחלק העליון למעלה. לאחר מכן הוא צחצח אותו בחזית כדי ליצור הגדרה יפה. תסרוקת זו מתאימה באופן מושלם לצורת פניו ואישיותו.

13. חתך באז עם תסרוקת פרידה כבדה

חתך באז עם תסרוקת פרידה כבדה

מָקוֹר

בעוד שגזירת באז היא התסרוקת הנפוצה ביותר, טום הארדי בחר להעניק לה מראה חדש עם מחיצה כבדה באמצעות סכין גילוח. בינתיים, הצדדים מקבלים חיתוך למראה עכשווי.

14. תסרוקת טום הארדי לוקס

תסרוקת טום הארדי מנעולים

מָקוֹר

טום תמיד בחר לעצב את הלוקים שלו בכל פעם מחדש. והפעם הוא יצר חיתוך נחמד לצדדים ולאחור תוך יצירת מחיצה צדדית מלפנים. המראה הזה מתאים לו וחלק הצד גורם לו להיראות מקצועי.

15. תספורת טום הארדי ההיפסטרית

תספורת טום הארדי ההיפסטרית

מָקוֹר

זוהי אחת התסרוקות ללא מאמץ של טום, בה בחר לבצע את הדוקרנים עד הקצוות והבריש את החלק הקדמי לאחור. תסרוקת זו לא נותנת לשיער להתמוטט ואם יש לך שיער דק אתה יכול לבחור לבצע את הדוקרנים גם בחזית.

סיכום:

לא רק אלה, טום הארדי האהוב עלינו ניסה תסרוקות שונות אחרות בהזדמנויות שונות. הרשימה שלנו היא רק הטובה ביותר מבין כל התספורות שטום הארדי ניסה. מכל, אנחנו בהחלט מעריצים את התספורת ג'נטלמן כפי שהיא מתאימה כמעט לכל קבוצת גיל. ספר לנו, איזה מהם אתה הכי אוהב!