כיצד להפוך שיער טבעי מתולתל

שיער מתולתל של גברים שחורים:לגברים שחורים עם שיער מתולתל מחוננים מטבעם היתרון לנצל את השיער הטבעי במלואם ולהדגיש מגוון רחב של סגנונות שיער השייכים לג'ון האפרו-אמריקאי.

תספורות אסימטריות ויצירתיות יכולות להדגיש את המרקם המתולתל של השיער בעזרת התסרוקת הנכונה וטיפים לתספורת שקל לעקוב אחריה. להלן 20 סגנונות שיער מתולתלים של גברים שחורים שיכולים לעזור לך לבחור את אלה שיכולים להיות המתאימים ביותר עבורך.

כיצד להפוך שיער טבעי מתולתל

ברוך הטבע הם בעלי התלתלים הטבעיים, שכן יש להם יתרון להתהדר במגוון תסרוקות מהממות, מגניבות ומדהימות. אחרת, אתה יכול לבחור להפוך שיער טבעי מתולתל לפי הדרכים השונות שיכולות לעזור לך להפוך את השיער החלק שלך לתלתלים. ישנן דרכים רבות בהן אתה יכול ליצור תלתלים על שיערך החלק באופן טבעי, כמו שימוש בתלתלים, שיטת גלגול סמרטוטים, שימוש בסיכות בובי או שימוש בלחמניות וצמות.

 1. אתה יכול להשתמש בסמרטוטים העשויים מחיתוך גרביים ישנות לחלקים לגלגול סמרטוטים. חותכים אותם לחתיכות קטנות כדי לקשור את החלקים הקטנים של השיער. שטפו ויבשו את שיערכם לפני שאתם עוטפים את השיער בחלקים קטנים בעזרת הסמרטוטים. קשרו את הסמרטוטים בקשרים הדוקים ותנו לשיער להתייבש עד שתורידו את הסמרטוטים.
 2. אתה יכול גם להתנות את השיער שלך לאחר הכביסה לפני השימוש ברולר לשיער. יש למרוח מוצר שיער כלשהו ולהתחיל לגלגל את הגליל בקטעים קטנים ולעטוף את השיער החל ממש מסוף כל קווצת שיער וכלה בקרקפת. תן לשיער להתייבש לחלוטין, ולאחר מכן תוכל לעצב את שיערך.
 3. בעת שימוש בלחמניות וצמות, וודא כי שיערך לח ונקי. המשך לסרק את שיערך מתחת למקלחת ולמרוח מוצר שיער איכותי בכדי להחזיק את התלתלים. עכשיו צמה את שיערך כך שתקבל מראה גלי. אתה יכול לנסות כמה צמות צרפתיות או ליצור כמה לחמניות קטנות.

20 תסרוקות המתולתלות הטובות ביותר לגברים שחורים

#1: תלתלים מודגשים

תלתלים מודגשים

תלתלים טבעיים עם צבע טבעי יכולים לעזור לך להתהדר בתספורת מתולתלת של גברים שחורים מצטיינים, שבהם התלתלים העבים מודגשים בתהליך צביעה ערמוני או חום כהה. אם יש לך את הצבע החום הכהה הטבעי, אתה יכול בהחלט לדלג על תהליך הצביעה.


קרם הגדרת Bumble and Bumble Curl

אודות המוצר:צור, החזק, הגדר ובעצם כל אחד מהדברים שהיינו צריכים בבגדים פנימיים. לאחר הפעלת הקרם בשיער רטוב (בכמות הדרושה, ראה מעל), כל לולאה מתייבשת בצורה חלקה ומכופפת עם ניצוץ של שיער רווי מוזר. כאשר אתה מייבש עם מפזר, הוא גם ממריץ ומאבטח קפיץ נוסף-שיכול לסבול לילה של חריקת כריות.יתרונות

 • משלים פיתולים ושומר על סגנון הטוויסט ללא פריז
 • נותן להם לחות וצורת קפיץ הגונה

חסרונות

 • מעט יקר
 • הריח אולי לא ימצא חן בעיני כולם

מילה אחרונה

נקודה להערכת מטבעות של הקרם הסמיך הזה היא כל מה שאתה צריך. החלק צריך להתייחס למידת השיער שלך דק או סמיך. הניחוח מזכיר באופן מפוקפק מוצר מעור עצמי.

קנה עכשיו באמזון


#2: תספורת מחודדת ומתולתלת לגברים שחורים

תספורת מחודדת מתולתלת לגברים שחורים

השיער המתולתל מחודד בחלקו העליון כשהצדדים והגב חיתוך תחתון. זה יוצר סגנון מנוגד ועם קו השיער מעל המצח ישר, תסרוקת זו יכולה להיות אחת הבחירות הטובות ביותר עבור גברים שחורים עם שיער מתולתל.

#3: רצף בלונדיני עם דהייה גבוהה

פס בלונדיני עם High Fade

התספורת הא -סימטרית מודגשת על ידי פס מולבן, המעניק דחיפה משמעותית לדהייה הגבוהה. גברים שחורים עם שיער מתולתל בקושי יכולים להתרחק מהתסרוקת הזו.

#4: מוהוק ל- Curly Fade

מוהוק ל Curly Fade

תסרוקת זו לגברים עם שיער מתולתל מעניקה מראה חכם, במיוחד עם צדדים מגולחים היטב. המוהוק ידרוש את כישוריו של ספר מקצועי, אך תסרוקת זו היא תחזוקה נמוכה.

#5: גזרה מתולתלת עם עיצובים

גזרה מתולתלת עם עיצובים

תסרוקת מוהוק זו היא וריאציה של המוהוק המקורי, כאשר לשיער המתולתל יש טוויסט אסימטרי ועיצובים יצירתיים. העיצוב יכול להיות מותאם אישית אך הכל תלוי בכישוריו של ספר מקצועי.


קרם תלתלים של ARGAN MAGIC Defining

אודות המוצר:משדרג גלים ופיתולים תוך הכללת הגדרה. תנאים, מתנתק ויורד מקורזל. טוויסט קל, רווי המאפיין ג'ל לפעולה האקטיבית ביותר נגד פריז. ARGAN MAGIC Defining Curl קרם מושלם לשיער גלי או גלי, בינוני עד גס, הוא תערובת טוויסט סופית שתבחין בכל תלתל, גלים חלקים ותיפטר מהפריז מבלי להרגיש מוקשה או דביק.

יתרונות

 • במחיר סביר
 • לא הופך את השיער לדביק

חסרונות

 • ההחזקה אינה חזקה במיוחד
 • עובד טוב יותר על שיער גלי

מילה אחרונה

קרם התלתלים של Argan Magic Defining Curl הוא קרם טוויסט קליל ומלא לחות שנועד לתת הזנה והגדרה גדולים ביותר. המשוואה שלה תדגיש כל תלתל ומתאימה לכל סוגי הטוויסט, מבינוני עד גס. הפיתולים שלך יראו וירגישו מאופיינים בצורה מפוארת, ללא סבך ונוצץ לאחר יישום אחד בלבד.

קנה עכשיו באמזון


#6: סגנון שיער אפרו מתולתל בעל שני צבעים

סגנון שיער אפרו מתולתל בשני צבעים

השיער המתולתל מולבן בשני צבעים, חום כהה הוא בחירה ברורה, כאשר הצבע השני הוא האפשרות. נותנים לשיער המתולתל לגדול באורך ואז מולבן.

#7: תסרוקת מתולתלת בצד קצר לגברים שחורים

תסרוקת מתולתלת בצד קצר לגברים שחורים

הצדדים נחתכים כשהתלתלים בחלקו העליון הופכים בולטים כאשר מעוצבים למנעולים. תסרוקת אפרו אמריקאית זו יכולה להיות יוצאת דופן אם היא מושלמת. יהיה עליך לבקר את הספר שלך לעתים קרובות כדי לשמור על תסרוקת זו.

#8: גב קצר ודפנות עם חלק עליון ארוך

גב קצר ודפנות עם חלק עליון ארוך

בתסרוקת זו התלתלים נסחפים קדימה לכיוון המצח, כאשר העורף והצדדים בעלי חיתוך דהוי מעוצבים בצורת V. ניתן להתאים את התסרוקת המתולתלת הזו עם עיצובים מאחור.


ג'ל קרם קרם של רויאל לוקס

אודות המוצר:קרם הטוויסט המדהים הזה תוכנן לאור בעלי שיער גלי סמיך. מיוצר עם שמן ארגן מרוקאי ותכשירי אחיזה סופר. פריט השיער הגלי יוצא הדופן הזה על רקע הלוח לא רק מכוון, מאפיין, יוזם ומעצב את התלתלים והשיער הגלי שלך אך עדיין מזין ומתנה אותם בצורה עמוקה. פיתולים ללא פריז

יתרונות

 • כמות קטנה עושה פלאים
 • בטוח לצבע

חסרונות

 • לא מסיים את התהום לגמרי
 • עלול לגרום לשיער להיראות משעמם

מילה אחרונה

3 מכל תערובת קניינית מקורית של מוצר שיער מתולתל זה מכילה מרכיבים מהשורה הראשונה שתוכננו במיוחד לעבודה כל הזמן. להרוות, להחזיק, לתקן, להחליק, לקיים ולהגביר. קבל מומחה להמהר עם פריט הפנטזיה הזה.

קנה עכשיו באמזון


#9: תסרוקת קוצנית בינונית לשיער מתולתל

תסרוקת קוצנית בינונית לשיער מתולתל

קוצים הם תמיד בחירה ברורה אם יש לך את מרקם השיער. זה בא לידי ביטוי בתסרוקת המתולתלת הזו עם קוצים בחלק העליון עם זקן שמחמיא לסגנון. תזדקק למוצר סטיילינג איכותי כדי לשמור על הצורה.

#10: לדעוך עליון גבוה מתולתל בצבע אדום

דהייה גבוהה מתולתלת בצבע אדום

התספורת הגבוהה ביותר לדהות לגברים שחורים עם שיער מתולתל היא תמיד אופנתית ונראית אטרקטיבית יותר כאשר השיער גזוז כדי להפוך את החלק העליון לא אחיד. הלבנת השיער בצבע חום אדמדם יכולה בהחלט להדגיש את התסרוקת.

#11: תסרוקת ארוכה מאוד אפרו אמריקאית

תסרוקת ארוכה מאוד אפרו אמריקאית

לגברים שחורים עם שיער מתולתל יש אפשרות להתהדר במגוון רחב של תסרוקות, התסרוקת המתולתלת הארוכה מאוד היא אחת מהן. אתה יכול לצמוח את השיער שלך כמה שאתה רוצה עם חלק אמצעי. השיער נופל משני הצדדים עד לכתפיים.


OGX מרווה פלוס מוס תלתלי קוקוס

אודות המוצר:תערובת מוס חלקה זו עם שמן קוקוס, כתם של שמן הדרים וצוף מתוק משפרת את היובש הרגיל, וזלול נעים לגלים נופלים ויפים עם הקפצה וניצוץ.

יתרונות

 • מחזיק סכום ארוך
 • עובד על כל סוגי השיער

חסרונות

 • ריח הקוקוס לא יכול להתאים לכולם.
 • יכול להשאיר את השיער יבש

מילה אחרונה

נסה לא להיזרק מהתיאור 'המוס'. רחוקה הדרך משוואות הפריסה האיתנות במיוחד שהשתמשת במחשבה על שנות ה -90, יש מידה ליברלית של שמן קוקוס בשימוש בתערובת.

קנה עכשיו באמזון


#12: קצוות מסודרים בתספורת המתולתלת

קצוות מסודרים בתספורת המתולתלת

הקצוות המסודרים מתקבלים על ידי צביעת השיער המתולתל בכתמי צבע. דהייה בצדדים, הנשמרת נמוכה ומדגישה את המרקם המתולתל הטבעי מדגישה את התסרוקת. צבעי השיער השחום והערמוני הם מוקד התסרוקת הזו.

#13: תסרוקת מגולחת בצד מתולתלת

תסרוקת מגולחת בצד מתולתלת

זהו תספורת מתולתלת בסגנון אימה, שבה הצדדים מגולחים בצורה מסודרת והתלתלים בחלקם העליון מפחדים. תסרוקת אפרו אמריקאית באמת, זו אחת הפופולריות ביותר.

#14: פוקהוק נמוך ומתולתל

פאוקהוק נמוך ומתולתל

תסרוקת Fauxhawk נמוכה ומתולתלת זו לגברים עם שיער מתולתל היא וריאציה של הסגנון הארוך יותר, שבו הסגנון מקצועי, מסודר ובעל אינדיבידואליות. המרקם המתולתל והצדדים הדהויים מעניקים לתסרוקת זו זהות אינדיבידואלית.


ג'ל צמחים לשיער מתולתל

אודות המוצר:ג'ל זה מיועד לשיער גלי, ייתן לחות ושליטה לשיער יבש מבלי להיות דביק או כבד. מאפיין להפליא את עשיית הריקושט והניצוץ עם שליטה מתמשכת של פריז לצלילים, מנעולים מקסימים. מספק אחיזה הניתנת להתאמה לכל סוגי השיער מבלי להפיל סרט על השיער. קיבוע טהור ותומך לריהוט שיער וקרקפת עם תוספי מזון וויטמינים. בטוח לשיער שטופל בצבע.

יתרונות

 • כל המרכיבים הטבעיים
 • גורם לשיער להיות בריא

חסרונות

 • המרכיבים אינם חזקים כמו מוצרים אחרים
 • לא הורג את השיער המסולסל לגמרי

מילה אחרונה

ג'ל זה לשיער גלי הוא פנטסטי! מתפקד בצורה מעוררת התפעלות על שיער משעמם ללא החומרים הלבנים המתקלפים לקראת סוף היום. זהו אחיזה הניתנת להתאמה, אולם היא שומרת על הלוק. ניסה זאת על שיער עבה והוא נשאר לאורך כל היום. בנוסף השתמשו בזה בשיער גלי רגיל וזה מחזיק פיתולים מבלי לתת להם את התחושה הפריכה. כל כך קשה לגלות ג'ל אחד שמתמודד עם שני סוגי השיער, אך הג'ל הזה היה מדהים לשניהם!

קנה עכשיו באמזון


#15: התספורת הקלאסית המתולתלת

התספורת הקלאסית המתולתלת והמתולתלת

השיער המתולתל נחתך וקצוץ בכל הראש כדי להעניק לתסרוקת זו מראה יוקרתי. תסרוקת חכמה ורשמית, זו התוכנית בה היו בוחרים גברים שחורים רבים עם שיער מתולתל.

#16: תסרוקת אפרו מתולתלת חלקה

תסרוקת אפרו חלקה ומתולתלת

לתסרוקת זו יש דמיון לתסרוקות האפרו של שנות השישים עם הבדל קטן או ללא השערה, אלא שהשיער הטבעי נותן לצמוח באופן טבעי ונקצר מדי פעם.

#17: סגנון השיער המתולתל החום השחור

סגנון השיער המתולתל החום השחור החמוד

התלתלים השחורים הטבעיים צבועים בחום כהה לא על כל הראש, ומשאירים כמה תלתלים שחורים טבעיים המאפשרים לתסרוקת זו להיראות מזדמנת. יש להשאיר את חלק הצביעה למספרה מיומנת.

#18: קוצים מתולתלים

קוצים מתולתלים

לתסרוקת המתולתלת הזו הקוצים מעוותים בסוף כדי להיראות כמו הדוקרנים העבים המסורתיים. יש להקדיש תשומת לב רבה ליצירת הדוקרנים המפותלים והמשובחים, אך בסיום התספורת הזו יכולה להיראות מהממת. ניתן לעצב את הקצוות כדי להוסיף לסגנון.

#19: מוהוק דו -צבע עם דהייה

דו קולור מוהוק עם דהייה

צביעת השיער היא אמנות משובחת, שבאה לידי ביטוי בתסרוקת Mohawk בצבע דו זו עם דהייה. השיער המתולתל מולבן בחום כהה בחלקים מסוימים, ומשאיר את שאר השיער במצבו השחור הטבעי. הצדדים דוהים והתסרוקת נראית סתמית ולא מאפשרת לסביבה להיות שמרנית.

#20: דוהה קיסר ומוהוק

דוהה קיסר ומוהוק

שילוב הדהייה, קיסר ושילוח המוהוק בסגנון השיער המתולתל הקצר הזה הוא ללא ספק מסבב ראש. הסגנון נראה יוקרתי בגלל גזרת הקיסר וסגנון המוהוק מוסיף למראה העכשווי. שיער פנים גזוז היטב מחמיא לתסרוקת זו לגברים שחורים עם שיער מתולתל.