כיצד לחתוך את הזקן שלך בהתאם לשיערך הקצר

שיער קצר עם זקן: אחת הדרכים של כל גבר להיראות כמו אל יווני ולגרום לכל ראשי להסתובב תהיה ספורט זקן. זקן יכול לגרום לגבר לעבור מהמראה הממוצע ל -10 ברציפות, כשהוא מתאמן כראוי. אתה עשוי להבחין בבנות רבות שעושות גאגא על ידוענים מפורסמים כמו ריאן ריינולדס, אידריס אלבה, ג'רארד באטלר, בראדלי קופר, לאונרדו דקפריו ועוד רבים אחרים, והדבר היחיד שתבחין בו גם אצל גברים אלה הוא שבכולם בדרך כלל יש ספורט זָקָן.

אחרי שאמרנו את זה, לא תמיד מדובר רק בספורט זקן. בעל תסרוקת המחמיאה לזקן שלך עובר דרך ארוכה בהצגת הזקן הזה והדרך הטובה ביותר עבורך לסבול זקן מבלי שהתסרוקת שלך תעלה על הצללתו, תהיה לשמור על שיערך קצר. המאמר, אם כן, מספק 20 סגנונות זקן איקוניים לגברים עם שיער קצר וכיצד לשמור על זקן כזה.

כיצד לחתוך את הזקן שלך בהתאם לשיערך הקצר

  • גלו את צורת הפנים שלכם: הדרך הטובה ביותר להבין איזה סגנון זקן ושיער יתאימו לפנים שלכם היא להבין את צורת הפנים שלכם. סגנונות רבים מחמיאים רק לצורת פנים מסוימת ולא סטיילינג בהתאם לזה עלול להוביל לתוצאות הרות אסון.
  • תחליט אם אתה רוצה לקבל זין או שאתה רוצה להיכנס לזקן קצר, בינוני או ארוך ואם אתה רוצה לעשות שפם יחד איתו.
  • לאחר שהחלטת באורך שאתה רוצה לשמור על הזקן שלך, השקיעי בגוזם. גוזמים מגיעים בדרך כלל עם הגדרות שונות שבהן ניתן לחתוך אורכים שונים של שיער בהגדרות שונות.
  • גזמו את שיער הזקן פעם בשבועיים אם אתם רוצים לשמור על זקן קצר, פעם בארבעה שבועות אם אתם רוצים לשמור על זקן באורך בינוני ופעם בחודשיים אם אתם רוצים לשמור על זקן ארוך.
  • ראשית, השתמש במסרק כדי לנתק את הזקן: ניתוק הזקן חשוב מאוד מכיוון שהשיער רגיש ויכול להיות מועד לשבירה.
  • חתוך היטב את השפם שלך בעזרת קליפים בצד כדי לקצץ כל שיער שמגיע מעל שפתיך.
  • דוהה את השיער על הצוואר והלחיים.
  • כדי להעניק לזקן שלך גימור טבעי יותר השתמש במספריים לפרטי פרטים נוספים.
  • כאשר מנסים לדהות או לקצץ את החלק התחתון, תמיד מותחים את העור.
  • גזז תמיד את הזקן שלך כשהוא יבש, זמירה של זקן רטוב עלולה לגרום לך לקצץ יותר שיער ממה שנדרש בפועל.

20 סגנונות זקן שאפשר ללכת עליהם אם יש לך שיער קצר

#1: זקן טבעי עם חתך באז

מָקוֹר

אחת הדרכים הטובות ביותר להדגיש זקן טבעי היא לשלב אותו עם חתך באז. תסרוקת כזו תבטיח שתבלה יותר זמן על הזקן שלך ולא על השיער שלך. כל מה שתצטרך לעשות הוא למרוח מעט ג'ל על השיער שלך כדי לתת להם מראה מבריק יותר ולחתוך את הזקן שלך בכל פעם שנדרש. הסגנונות הופכים את הזקן לסגנון דומיננטי יותר מבין השניים ואין הרבה היקף לטעות במקום בו שיער הפנים נשאר לצמוח במסלול הטבעי שלו.

#2: באז דוהה עם זקן קצר

מָקוֹר

דהיית באז עם זקן קצר היא סגנון פשוט מאוד אך אלגנטי. אם תשלב את סגנון השיער והזקן הזה, לא תצטרך להתמקד הרבה אף אחד ותוך כדי חיתוך הזקן אתה אף פעם לא יכול לטעות מכיוון שלא צריך לחתוך אורך רב ובדרך כלל די בהליך אחד עם הגוזם כדי לקבל את תוצאות נדרשות.#3: פומפ עם דהייה גבוהה וזקן בינוני

מָקוֹר

בעל זקן באורך בינוני יחד עם מפואר הוא הדבר שלך אם אתה רוצה להרגיש את נפח השיער שלך בחלק העליון של הראש. ניתן לשדך פומפ עם דהייה גבוהה כמו גם נמוכה, אך הדהייה הגבוהה בהחלט מעבירה את המיקוד מהשיער על ראשך לזקן על הפנים שלך וזה בדיוק מה שאנחנו מנסים להשיג כאן.

#4: באז קירח וזקן

מָקוֹר

זמזום קירח וזקן הוא תשובה מומלצת לגברים המתמודדים עם התקרחות, בעלי שיער דק באמת או שיודעים שהקרחת מתאימה להם באמת. לגברים שיודעים שהקרחת מתאימה להם נחשבים בטוחים כיוון שהם יודעים מה הכי טוב עבורם גם אם זה אומר לגלח את השיער מהראש שלך. המראה הקירח יכול להתאים לכל זקן בכל אורך.

#5: גב קצר ודפנות עם זקן קצר

מָקוֹר

גב קצר ודפנות עם זקן קצר הוא מבט שאפשר ללכת עליו אם אתה רוצה להיראות רשמי ואחראי. המראה נראה בעיני גברים עובדים רבים ובעלי זקן מטופח מדבר יותר בשבילך מאשר בעל פנים מגולחות, הוא מציג דפוס טיפוח טוב יותר וגבר שדואג כיצד הוא מתלבש בעצמו נתפס גם כמישהו בעל מוסר עבודה נהדר.

#6: זקן תיבת דוהה

מָקוֹר

נחשב למראה ההיפסטרי, ולזקן קופסת התער שהתפוגג יש גם סימטריה. זהו סגנון שיער וזקן מושלם אם אתה רוצה לשמור על הזקן שלך ארוך או באורך בינוני או אם אתה כבר ספורטיבי. המראה לא ספורטיבי על ידי רבים, אבל אם אתה חושב שאתה יכול לספור את המראה, לך על זה!

#7: זיפים מסודרים עם חלק צדדי

מָקוֹר

זיפים מסודרים עם חלק צדדי הם סגנון קל לתחזוקה. עם זאת, חייב להיות מאמץ מודע מצדך להציג את התחזוקה מכיוון שהמראה יכול לנגוע בך ולגרום לך להתעצל. החלק הצדדי במראה מעניק לגבר מראה גברי ומחוספס יותר. המראה עובד הכי טוב למי שמחפש לתת אווירה יותר צוננת אך עדיין אחראית.

#8: שיער חלקלק עם זקן ויקינגי

מָקוֹר

השיער החלקלק האחורי במראה ויקינגי הוא סגנון שייראה עליך רק אם יש לך ביטחון ויכול גם להציג אותו בתכונות שלך. המראה לא רק נותן מראה גברי ומחוספס אלא גם מראה מסוכן ואל תתעסקו איתי. המראה משתלם ביותר עם זקן ארוך ולא קצר.

#9: חלקלק לאחור עם דהייה קלה וזקן ארוך

מָקוֹר

סגנון שיער חלקלק בגב עם דהייה קלה וזקן ארוך הוא המראה שלך אם אתה רוצה להתמקד יותר בשיער על הראש ולא בזקן שלך. במראה הזה אתה פשוט נותן לזקן שלך לצמוח בכל דרך שהוא רוצה עם חיטוב מדי פעם ולוקח חתך דהייה קל.

#10: יבול מרקם עם דהייה וזקן מחודדים

מָקוֹר

יבול מרקם עם דהייה וזקן מחודדים הוא מראה נוסף שאפשר ללכת עליו אם אתה רוצה לסבול זקן יחד עם שיער קצר. המראה צעיר יותר מהאחרים שהוזכרו כאן. למראה גימור מאוד נקי ומסודר וניתן לספורט אותו עם זקן קצר או בינוני או אפילו ארוך.

#11: זיפים טבעיים עם גב ודפנות קצרות

מָקוֹר

זיפים טבעיים הם תוצאה של אי גילוח במשך יותר מיום או יומיים. שילוב של זיפים טבעיים עם גב וצדדים קצרים יעניקו לך את המראה של ג'יימס דין וניתן להתגלח בקלות מבלי להרגיש אשמה רבה בעת הצורך. הגב הקצר והצדדים מועדפים תמיד בקרב גברים שעובדים במשרדי חברה ושצריכים להיראות מקצועיים כל הזמן.

#12: חיתוך צוות וזקן מלא

מָקוֹר

קיצוץ בצוות עוסק בעיקר בגברים בעלי רקע צבאי. עם זאת, זה לא מונע ממך לקחת את החתך. חתך צוות יכלול אותך לגזור שיער אפילו פחות מסנטימטר. הזקן לעומת זאת, יכול להיות בכל אורך ותלוי בך. זקן מלא עם גזרת הצוות הוא סגנון פופולרי בקרב גברים שונים וזה גם נותן לך מראה מחוספס וגברי.

#13: התחדדות קלאסית עם מרקם עליון וזיפים עבים

מָקוֹר

קלאסי מחודד עם מרקם עליון וזיפים עבים הוא בחירה פופולרית בקרב גברים רבים. דהיית ההתחדדות מסייעת בשמירה על נפח בחלק העליון של הראש והחלק העליון במרקם דורש תשומת לב רבה מכיוון שהוא יכול להיות חלקלק לאחור או מבולגן או חלקלק הצידה. הזיפים העבים קלים מאוד לגידול, כרוכים בלי גילוח יומיים -שלושה ברציפות.

#14: שיער חלקלק עם זקן מלא ארוך

מָקוֹר

זקן מלא ארוך ושיער חלקלק לאחור הם שוב בחירה פופולרית בשילוב שיער קצר עם זקן. המראה אולם ייראה הטוב ביותר על גברים בגיל העמידה ותווי פניהם יוכלו להחמיא לאורך הזקן.

#15: נמוכה בעור עם זקן קוצני קצר

מָקוֹר

דהיית עור נמוכה היא אופציה מצוינת כאשר רוצים לשלב סגנון שיער קצר עם זקן. דהיית העור הנמוכה פשוט מעניקה מראה גמור לכל גזירת שיער וניתן לראות אותה עוסקת ברוב אוכלוסיית הגברים. הזקן הדוקרני הקצר הוא רק קצת יותר מהזיפים שצמחו ביומיים -שלושה האחרונים ומעניקים לאדם הספורט אותו מראה נגיש יותר.

#16: דהיית אמצע קירח עם קו למעלה ומברשת וצורת זקן מסוגננת

מָקוֹר

דהייה באמצע קירח עם קו למעלה ומברשת וזקן מסוגנן היא חיפוש אחר כל מי שרוצה להיראות כמו דוגמנית גברית ויכול לשאת את המראה הזה. דהייה באמצע הקרחת מושלמת להצגת לא מעט מדי ולא יותר מדי שיער. קו ההרכב מעניק למראה מבט זוויתי ומוגמר יותר. המברשת למעלה מדגישה את עצמות הלחיים וצורת הזקן יכולה להיות כל מה שמתחשק לך ויודע שתיראה טוב בהן.

#17: צדדים מחודדים קלאסיים עם פאמפ מרקם וזקן באורך בינוני

מָקוֹר

צדדים מחודדים המשולבים בפומפה מרקמת וזקן באורך בינוני היא בחירה מצוינת בשילוב תסרוקת קצרה וזקן. הצדדים הקלאסיים המחודדים הופכים את צדי הראש פחות נפחים והמיקוד משתנה על השיער בחלק העליון של הראש. בחלקו העליון השיער מוחלק לאחור בפומפה מרקמת שבה השיער נדחף כלפי מעלה וזה בסופו של דבר מציג יותר נפח בשיער. ניתן לשלב את סגנון השיער עם זקן בכל אורך.

#18: תחתון עם עליון מבולגן וזקן קצר

מָקוֹר

חיתוך תחתון עם עליון מבולגן וזקן קצר יש בו קסם נערי מאוד ויכול לעזור לאדם להיראות צעיר מגילו. החתך החוצה מעביר את המיקוד בשיער על הראש שאפשר להשאיר אותו איך שהוא מרגיש. הבלבול של המראה הוא הסיבה שהמראה מחובר בקסם נערי וסירוק המראה בזקן קצר יביא את תווי הפנים ויוציא את התכונות הבולטות יותר שיש.

#19: צדדים קצרים עם שיער במרקם מבולגן עם עיצוב זקן קצוץ

מָקוֹר

צדדים קצרים עם שיער במרקם מבולגן עם עיצוב זקן גזוז נמצאים מאוד באותה ליגה כמו החתך עם החלק העליון והמבולגן והזקן הקצר. ההבדל היחיד בזה ובמראה למעלה הוא באורך הזקן. הזקן הגזום מאפשר לך לשמור על אורך מסוים של הזקן שלך מה שמוציא את הקסם הנערי ומחליף אותו במראה אחראי ונבון יותר.

#20: אמצע דהייה עם הוק דק עבה ושיער פנים מלא קצר

מָקוֹר

https://www.instagram.com/p/BPI4WroDHPA/

נץ מזויף דומה למוהוק עם וריאציה קלה ברוחבו. בשילוב עם זקן הוא נותן מראה מחוספס וגברי ובעיקר מתאפיין בגברים בקבוצת הגיל הצעירה יותר. הסגנון גם ישנה את המיקוד בחלק העליון של הראש וגם יוכל לספק תכונות זוויתיות יותר.