כיצד להפוך את חברך הנשי או את עמיתך לעבודה לחברתך

הפוך עמית לעבודה לחברה

אם יש לך דבקות בקולגה לעבודה או שאתה מאוהב בחברה שלך, איך תוכל להפוך אותה לחברה שלך?

פָּשׁוּט.

אתה חייב לומר ולעשות כל מיני דברים שהולכים לעורר את רגשות המשיכה המינית שלה. ואז, כשהיא מרגישה מספיק משיכה עבורך (זה יכול לקחת דקות, שעות או ימים בהתאם לדינמיקה הקיימת בינך לבינה), אתה צריך לקחת את הדברים לשלב הבא.

אם אתה עובד איתה, זה אומר לארגן זמן להיפגש מחוץ למקום העבודה (למשל ללכת לשתות אחרי העבודה). אם אתם חברים עם אישה, עליכם לארגן אותה לבוא אליכם לארוחת ערב ומשקאות, או לעשות זאת אצלה.

כך או כך, עליכם להיות האמיצים מבין שניכם ולקחת סיכון כדי לקחת את הדברים לשלב הבא.

איך אתה יכול לדעת אם היא באמת אוהבת אותך?

אם אישה מרגישה נמשכת אליך, אז היא תחבב אותך.זה פשוט כמו זה.

כל הנשים מראות את אותות העניין שלהן בדרכים שונות במקצת, לכן אל תצפו ממנה להציג סימנים כמו: ללקק את שפתיה, לגעת בשיער, לגעת בירך וכו '. אותות העניין שלה יהיו תלויים בכמות משכה אותה עד כה ואיזה סוג אישה היא.

לדוגמא: אם היא בחורה ביישנית שלא בטוחה אם אתה מוצא אותה סקסית או לא, היא עשויה להיות מודאגת מלהראות סימני עניין ברורים. היא תתנהג כאילו היא רק רוצה להיות חברות, אבל היא תמיד תנסה לבלות איתך.

אם היא אישה בטוחה ויפה שיודעת שאתה אוהב אותה, היא עלולה לבדוק את הביטחון שלך על ידי משחק קשה להשיג. כפי שאולי ידוע לך, נשים נמשכות מאוד לביטחון של בחור, כך שאם פתאום תהיי חסרת ביטחון ותתחילי לפקפק בעצמך סביבה כשהיא משחקת קשה להשיג, היא תאבד בך במהירות עניין.

הגישה הטובה ביותר לשימוש עם כל הנשים היא לגרום להן להרגיש נמשכות אליך ואז פשוט לקחת סיכון כדי להתקדם. אם גרמת לה להרגיש מספיק משיכה עבורך, לעתים רחוקות, אם בכלל, אישה תדחה את ניסיונותיך לארגן פגישה, לעבור להתנשק או לקחת אותה הביתה למין.

האם ללכת לארוחת צהריים ביחד אומר שהיא אוהבת אותך בצורה מינית?

זה תלוי.

אם עמיתך (או חברך הנשים) רק רואה בך בחור חביב וידידותי, אז ללכת איתך לארוחת צהריים זה רק ארוחת צהריים. זה לא תאריך, זה לא אות של התעניינות מינית וזה שום דבר שכדאי להקדיש לו זמן רב לחשוב עליו.

אם אתה הולך לארוחת צהריים איתה, עליך לוודא שאתה אומר ועושה מיני דברים שהולכים לגרום לה להרגיש נמשכת אליך. לדוגמא: אם אתם אוכלים ארוחת צהריים והיא נתקעת מעט אוכל בצד הפה, תוכלו להשתמש בזה כהזדמנות לגרום לה להרגיש נמשכת אליכם.

אֵיך?

עצרו, חייכו והצביעו לצד הפה שלה ואמרו כלאחר יד,'יש לך קצת אוכל תקוע בצד הפה שלך.'לאחר מכן היא תנסה לנקות אותו במהירות. כשהיא עושה זאת, הצביע על סנטרה ואמר,'יש גם כמה על הסנטר שלך.'

כשהיא מנגבת את הסנטר שלה, תגיד,'... ויש כאלה בצד הלחי שלך'ולהצביע על לחיה.

בשלב זה היא הולכת לחייך או לצחוק. כשאתה רואה את זה, צחוק גם אתה ותגיד לה שרק התבדחת.

איך זה גורם לה להרגיש נמשכת? היא מרגישה נמשכת לביטחון שלך, ליכולת להצחיק אותה ויכולת לגרום לה להרגיש ילדה בנוכחותך. אלה 3 דרכים שאתה גורם לאישה להרגיש נמשכת.

באיש המודרני אני מלמד בחורים איך לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליהן ביותר מ -100 דרכים שונות. אם אתה מעוניין ללמוד עוד, לחץ סביב ואני אמשיך ללמד אותך כבר עכשיו.