כיצד להשתמש נכון ושובב מצחיק

אני יכול

כשגיליתי לראשונה את הגישה המצחיקה והמצחיקה, חשבתי שזו 'כדור הקסם' להצלחה עם נשים ודייטים.

חשבתי שאם מעט חצוף גורם לנשים להרגיש משיכה, אז אני צריך להשתמש בהרבה מכל בבת אחת כדי לגרום לנשים להרגיש משיכה עזה. עם זאת, זה חזר בתגובה. השתמשתי כל כך הרבה שחצנים ומצחיקים במהלך האינטראקציות שלי עם נשים, שהם לא הבינו למה אני כל כך שחצן ושחצן.

חבר שלי היה מתלוצץ לעתים קרובות ומתייחס אלי כאלדן המסוכןכי הייתי מסתדר ואומר דברים מטופשים לנשים (שבאותו זמן חשבתי שזה מגניב) כמו,'זו המציאות שלי ואתה אורח'בהתבסס על עצותיו של גורו דייטינג מוקדם בקהילת הפיתויים.

זו הייתה תקופה מבלבלת עבורי מכיוון שיש נשים שהגיבו היטב לגישה הזעירה והמצחיקה, בעוד שאחרות הגיבו רע מאוד ואף ביקשו ממני להשאיר ולהשאיר אותן בשקט. אז התחלתי להתנסות בסגנונות שונים של חצופים ומצחיקים עד שבסופו של דבר עבדתי על הדרך הנכונה לעשות את זה.

השגת האיזון הנכון של קוקי ומצחיק

האיזון הנכון שאתה צריך להשיג בין קוקי ומצחיק הוא לא כל כך שימוש באחוז מסוים של קוקי ואחוז מסוים של מצחיק (למשל 40% קוקי ו 60% מצחיק).

האיזון הנכון הוא בהבנה שאתה צריך להיות שחצני בשמחה , במקום להיות שחצן בשחצנות. במילים אחרות, אתה מתיימר להיות יהיר וזה מה שנשים מוצאות מצחיקות, מרגשות ומהנות.להיות מאוד שחצן ויהיר אמיתי זה לא משהו שרוב האנשים יכולים להתלהב איתו, ולכן רוב הנשים ייסגרו אליך ואפילו ידחו אותך אם אתה מתקרב יותר מדי. עם זאת, להיות יהיר בשמחה זה משהו שכולם יכולים להתלהב איתו ולצחוק יחד איתו, ולכן זה כמעט תמיד עובד.

הומור שחצן בשמחה

הומור ארוגנטי בשמחה הוא גרסה מתקדמת יותר של קוקי ומצחיק מכיוון שהוא לוקח בחשבון את הדברים הבאים:

לנשים רבות יש בעיות הערכה עצמית: לא כל הנשים בטוחות בעצמן. הן יכולות להתנהג כמו שהן, אך מבחינה סטטיסטית, לרוב הנשים יש בעיות הערכה עצמית (למשל הסקר העולמי Dove Cosmetics בנושא יופי גילה כי 96% מהנשים אינן רואות את עצמן יפות).

להיות מאוד שחצן (ולא להשתמש בגישה שלי של הומור שחצן בשמחה) יגרום לרוב הנשים לחוש אי נחת סביבך, אבל להיותשחצני בשמחהסביב כל אישה תגרום לה לצחוק וליהנות מאינטראקציה איתך.

חיבה אינה נתפסת ככולם מגניבה: אם אתה צופה במארחי תוכנית שיחה בשעות הלילה המאוחרות, תבחין כי הם מתנשאים בשמחה כלפי אורחיהם ועם הקהל.

כולם צוחקים ורואים בזה מגניב ומצחיק כי זו יהירות שובבה. עם זאת, כשרואים מישהו בטלוויזיה שהוא יותר מדי מחצן, רוב האנשים פונים נגד אותו אדם. להיות רעש עם נשים או עם אנשים זו לא התשובה, ואם אתה הולך בדרך זו, תגלה שאתה מרגיז את המון אנשים ונדחה על ידי רוב הנשים.

להלן מספר דוגמאות לגרסה שלי לסרטן ומצחיק הנקראת הומור Playfully Arrogant.

דוגמאות הומור שחצניות בשמחה

בית קפה / בית קפה

עומד להזמין קפה

תאר לעצמך שאתה בבית קפה כמו סטארבקס ואישה ניגשת להזמין את הקפה שלה באותו זמן כמוך. במקום פשוט לתת לה מלפנים כמו בחור נחמד סטנדרטי, אתה יכול לומר את הדברים בצורה שובבה ונוחה:

שֶׁלָה: [מסתכל עליך כדי להבין האם אתה מתכוון להרפות לה או לא].

אתה: בסדר, אתה יכול ללכת מקדימה ... כל עוד אתה קונה לי שם 3 לאטות קפה וחתיכת עוגת השוקולד שם ...

שֶׁלָה: [צוחק או מחייך. אולי שואל אותך,'בֶּאֱמֶת?'או נראה מבולבל].

אתה: [חייכו ותגידו בצורה נינוחה] אוקיי, אל תשכחו את שלושת הקפה. רק קפה אחד, חתיכת עוגת שוקולד ועוגיה.

שֶׁלָה: [בדרך כלל צוחק או מחייך].

אתה: [חיוך] פשוט צוחק [ואז אומר כמו בחור / ג'נטלמן טוב] ... קדימה, אתה קודם.

שֶׁלָה: [בדרך כלל יודה לך].

זה מושך נשים כי באותו הרגע אתה משתמש בביטחון שלך, בגבריות ובאינטליגנציה החברתית שלך כדי לשלוט בה מעט. את 'מובילה את הריקוד' כביכול וזה בדיוק מה שנשים רוצות לחוות. זה לא קשור ללהיט יתר על המידה ולזלזול בנשים, אלא להראות להן שיש לך את היכולת לשלוט בהן ובמקביל להיות גם בחור טוב במקביל.

הרגשה שנשלטת על ידך באמצעות שיחה מגדירה טריגר משיכה עמוק וראשוני ואז לראות שאתה בעצם בחור מגניב וטוב ואז מגדיר טריגר אהבה שלה.

היא מסתכלת עליך כעל גבר מורכב ומעניין שאיתו תוכל לחוות מגוון רגשות מרגשים. השווה זאת לבחור משעמם ונחמד שיש לו רק את היכולת לגרום לה להרגיש מגוון קטן של רגשות בטוחים.

בר / מועדון לילה

מקבל את הבנות להזמין קודם

דמיין שאתה בבר או במועדון לילה ומדבר עם כמה בנות לוהטות שנהנות מהשיחה, אבל גם משחקות קשה להשיג.

כדי להשיג את הכבוד שלהם, אתה בעיקר צריך לא לדאוג לקבל את הכבוד שלהם. קבל את זה? כוונתי היא שכשאתה חושש לנסות לגרום לבנות לכבד אותך או לחבב אותך, בדרך כלל אתה מתנהג בדרכים שיגרמו להן לא לחבב אותך. לדוגמא: אתה תראה קצת מתוח, נראה שאתה מפקפק בעצמך סביבה וכו '.

נשים נמשכות לביטחון בגברים, כך שככל שיש לך יותר אמונה עצמית סביב נשים, כך הן אוהבות אותך יותר. זה נחמד שאנחנו הגברים מקבלים תגמול על האמונה בעצמנו כי זה ממש קל לעשות. הנה כמה דברים שאמרתי ולימדתי ללקוחות שיוכיחו את הביטחון והיכולת שלך להשתמש בהומור:

דוגמה 1

שֶׁלָה: אז אתה הולך לקנות לי משקה?
אתה: מכיוון שאני ג'נטלמן כזה, אתן לך לקנות לי קודם. גבירותיי קודם כל כמו שאומרים!

דוגמה 2

שֶׁלָה: אז אתה הולך לקנות לי משקה?

אתה: בטח, תן לי 10 דולר.

דוגמה 3

שֶׁלָה: אז אתה הולך לקנות לי משקה?

אתה: כוס מים, נכון?

דוגמה 4

שֶׁלָה: אז אתה הולך לקנות לי משקה?

אתה: מדוע, אתם קטינים? האה ... אין לך תעודת זהות!

דוגמה 5

שֶׁלָה: אז אתה הולך לקנות לי משקה?

אתה: אה תודה, כן, יהיה לי סקוץ 'וקולה ... לחיים.

שֶׁלָה: [צוחק] לא! אמרתי שאתה קונה לי משקה!

אתה: אה, לא ... זה לא יהיה מנומס. תמיד לימדו אותי שגברות הולכות ראשונות.

שֶׁלָה: [צוחק]

דוגמה 6

שֶׁלָה: אז אתה הולך לקנות לי משקה?

אתה: כן, כל עוד אתה מוציא אותי לארוחת ערב השבוע.

דוגמה 7

שֶׁלָה: אז אתה הולך לקנות לי משקה?

אתה: בטח, אבל הסיבוב הראשון בך בסדר? אני אקבל את הסיבוב הבא ואביא לך משהו מיוחד.

דוגמה 8

שֶׁלָה: אז אתה הולך לקנות לי משקה?

אתה: בטח, האם תרצה לימון במים, או סתם כוס מים רגילה עם קש?

דוגמה 9

שֶׁלָה: אז אתה הולך לקנות לי משקה?

אתה: בטח, אני אקנה לך כל מה שתרצה כל עוד אתה אוהב אותי.

תראה איך זה עובד? אתה לא מטומטם מטורף שמנסה לפגוע בנשים או להפיל אותן. אתה מתנשא בשמחה באופן שאתה מגיב לה. זוהי דרך מגניבה ויעילה יותר להשתמש בגישה המיושנת והמצחיקה המיושנת.

בשלב זה, יש בחורים שתהו כנראה'האם עלי לקנות לה את המשקה?'זה באמת תלוי אם היא מחבבת אותך או לא. אם היא לא אוהבת אותך (כלומר היא לא נמשכת אליך) אז אל תטרח לקנות לה משקה כי יש סיכוי של 99% שהיא לא תשכב איתך.

עם זאת, אם היא נמשכת אליך, יש סיכוי גבוה שתנשק אותה ואז תיקח אותה הביתה למין לאחר כמה משקאות, אז קדימה וקבל את הסיבוב הראשון. כל עוד היא משלמת על סבב או שניים, הכל בסדר.

אתה לא צריך להיות רציני מדי לגבי תור לקנות סיבובים - זה בדרך כלל מקלקל את האווירה המהנה. פשוט ללכת עם הזרם וליהנות מהזמן איתה. לגרום לה להרגיש רגשות טובים ואז לעבור לנשיקה. כשזה קורה, פיתה אותה עוד במילים ובאווירה שלך ואז משוך אותה לאחור למין.

יש בנות שיקנו משקאות לחבר'ה ויש שלא. אתה לא כישלון אם הם לא קונים משקאות; זה רק טבעי.

העולם אינו שחור ולבן וכשאתה שם לאסוף נשים, אתה לא אמור להרגיש למטה או מובס אם נשים מסוימות מגיבות קצת אחרת לאחרים.

במקום זאת, היה האיש החכם שיודע שבני אדם מורכבים ובעוד שנשים רבות יגיבו באותה צורה לאותם קווים או התנהגות, לא כל הנשים יעשו וזה בסדר. זו לא אשמתה, זו לא אשמתך - זו פשוט מורכבות הטבע האנושי.

הולך לשירותים - בר / מועדון לילה

אישה הולכת לשירותים - בר / מועדון לילה

בשלב כלשהו במהלך אינטראקציה עם אישה בבר או במועדון לילה, היא הולכת לתרץ את עצמה ללכת לשירותים. זו עוד הזדמנות מושלמת לבנות עוד קצת משיכה ולהוסיף לאווירה המינית ביניכם.

דוגמה 1

שֶׁלָה: אני הולך לשירותים.

אתה: וואו, אתה קדימה. האישה האחרונה שפגעה בי לפחות הוציאה אותי לארוחת ערב ראשונה, אבל אתה רוצה אותי כבר בשירותים?

דוגמה 2

שֶׁלָה: סלח לי, אני הולך לשירותים.

אתה: סליחה, אני לא עושה את זה בשירותים. תצטרך לקנות לי עוד כמה משקאות לפני שאשקול לחזור איתך הביתה.

דוגמה 3

שֶׁלָה: סלח לי, אני הולך לשירותים.

אתה: אני אחכה כאן, אבל אל תכעס עלי אם יש בחורות אחרות שמכות עלי כשאתה חוזר. זה קורה לי כל הזמן.

המונח 'קוקי ומצחיק' מבלבל בין הרבה חבר'ה

כשהתחלתי להשתמש בגישה המחורבנת והמצחיקה בפעם הראשונה, עשיתי את הטעות שהייתי יותר מדי שחצנית וחשבתי שנשים רוצות לחוות את התחושה שלי. כפי שהיית יודע אם השתמשת בגישה של C&F, להיות יותר מדי חוצפן מכבה כמעט כל אישה ויוצר אווירה לא נוחה ביניכם.

כשעשיתי את ההתאמה הפשוטה להיות שחצני בשמחה במקום להיות מטומטם נמרץ, קשה, התחלתי גם להבין שחצוף ומצחיק לא נועד לגרום לנשים להרגיש רע עם עצמן, או להפיל אותן בשום צורה שהיא.

שימוש בחצוף ומצחיק נוגע להראות לנשים שאתה לא סחף, שאתה לא נואש להשתחרר ושאתה בעצם בחור מגניב שלא מרגיש צורך להרשים את כולם כל הזמן.

למה ללמוד ממני?

מי אני ולמה כדאי להקשיב לי?

שמי דן בייקון ואני מומחה בכל הנוגע לנושא של ערמומי ומצחיק מכיוון שבניגוד לכל 'גורו היכרויות' החובבנים שאפילו לא מצליחים עם נשים, חרגתי משגרה הראשונית 'קוקי ומצחיק'. ליצור סוג הומור משלי שאני מכנה הומור שחצן בשמחה.

נשים לא רוצות שתרגז יתר על המידה עד למצב שאתה מטומטם, אבל הן כן אוהבות את זה כשאתה מתנשא בצורה שובבה.

להיות יהיר בשובבות מבטיח שאתה עדיין חביב ואתה לא גורם למתח שלילי מיותר בינך לבין הנשים.

להיותבשובבותיהיר פירושו שאתהמעמיד פניםלהיות יהיר, וזה מה שכל כך מצחיק לנשים ולאנשים בכלל. עם זאת, אם אתה בעצם מתנשא ושחצן, הרבה נשים פשוט לא יוכלו או יהיו להן את הרצון להתענג על זה.