איך לזכות בחורה בחזרה אחרי שזרקו אותה

איך לזכות בחורה בחזרה אחרי שהושלכה

אם אתה רוצה לזכות בחורה בחזרה לאחר שהושלכת, אתה צריך להחליף את המיקוד שלך ממה שאתה רוצה למה שהיא רוצה.

זה לא יכול להיות על זה שאתה רוצה אותה בחזרה כי אתה צריך אותה, אוהב אותה, מצטער וכו 'במקום זאת, זה צריך להיות שאתה גורם לה להרגיש את מה שהיא רוצה להרגיש.

איך יכולת לעשות את זה? עליכם להפסיק להציג את תכונות האישיות וההתנהגויות שמסירות אותה או גורמים לה להרגיש חוסר כבוד אליכם ולהתחיל להציג את התכונות שיגרמו לתחושות המשיכה והכבוד שלה.

כאשר היא מרגישה תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך, השומר שלה יירד והיא תפתח בחזרה לרעיון להיות איתך. בואו נסתכל על כמה מתכונות האישיות הקלאסיות שיגרמו לילדה להרגיש כבוד ומשיכה כלפי בחור ...

הצגת התכונות הנכונות כשאתה מתקשר איתה

החלק החשוב ביותר לזכות בחורה בחזרה קורה כשאתה מדבר איתה בטלפון ובאופן אישי.

אם אתה מנסה להחזיר בחורה דרך טקסט, כמעט תמיד תיתקל בבעיות. למה? היא לא באמת יכולה לחוות את הגרסה החדשה והמשופרת שלך באמצעות טקסט. היא צריכה לחוות אותך בשיחת טלפון ובאופן אישי באמת לרצות אותך בחזרה.אם אתה רוצה להחזיר את הבחורה הזו אמיתית, עליך לוודא שאתה עושה את זה בטלפון ובאופן אישי. הנה כמה מהתכונות שיגרמו לילדה באופן אוטומטי לחוש כבוד ומשיכה כלפי בחור ...

1. ביטחון

נשים נמשכות לגברים שיש להם סוג של ביטחון שמאפשר להם להתמודד עם כל מה שהחיים זורקים לעברם.

זה לא מספיק שגבר פשוט יהיה בטוח בעצמו בעבודה, בלימודים או סביב חבריו. מה שנשים מחפשות כשהן מחפשות ביטחון בבחור, זה ביטחון בכל המצבים.

למה? אנו חיים בעולם מאתגר ולא תמיד קל לשרוד, לשגשג ולשגשג. נשים אינסטינקטיביות יודעות שיהיה להם טוב יותר עם בחור שיש לו את היכולת להיות בטוחים ולהמשיך להתקדם לקראת הצלחה לא משנה מה החיים זורקים עליו.

2. חוזק האופי

גברים שיש להם כוח אופי יודעים מי הם, מה הם רוצים והולכים אחרי זה בביטחון ובבהירות נפשית. סוג זה של כוח נפשי ורגשי מושך מאוד נשים.

בימים אלה, חבר'ה רבים מבזבזים הרבה זמן ואנרגיה על בניית שרירים בחדר הכושר, בתקווה שכוחם הגופני יספיק כדי לשמור על המשיכה של האישה. עם זאת, למרות ששרירים וכוח פיזי יכולים לגרום לאישה להרגיש נמשכת, זה לא אומר כלום אם הבחור חסר כוח נפשי ורגשי.

אם אתה רוצה לזכות בה בחזרה במהירות, אל תבזבז זמן על ניסיון להיות חזק יותר פיזית, אלא אם כן אתה כבר גבר חזק מאוד מבחינה רגשית. הכוח החשוב ביותר שנשים מחפשות בגבר מגיע מבפנים.

כאשר היא מרגישה את העוצמה הרגשית שלך עוברת בדרך שבה אתה מדבר איתה, מתנהג סביבה, מתקרב לחיי היומיום שלך ומתקשר עם אחרים, זה ישפיע עליה פי 100 יותר ממה שתוסיף כמה סנטימטרים לשרירי הזרוע שלך.

3. גבריות

שוב, זה לא קשור לשרירים.

שרירים יכולים למשוך זמן קצר אישה בתחילה ואם בחור בטוח בעצמו, זה דבר שיכול לגרום לה להרגיש מושכת בטווח הארוך.

עם זאת, סוג הגבריות הנגיש באופן מיידי לכל החבר'ה הוא באופן בו אנו חושבים, מתנהגים ופועלים בחיים.

אם בחור חסר גבריות הוא איך שהוא חושב (למשל חושב כמו קצת אישה לפעמים), איך להתנהג (למשל לפעמים מתנהג כמו קצת אישה או שיש לו לפעמים שפת גוף נשית) וכיצד הוא נוקט בפעולה ( למשל מפחד לקחת צעד קדימה כי הוא מודאג מדחייה), אז זה לא משנה שיש לו שרירים.

אם אתה מחפש לזכות בחורה זו בחזרה, עליך לוודא שהיא חווה את הגבריות שלך כשהיא מדברת איתך בטלפון ומתקשרת איתך באופן אישי. ככל שתצליחו לעורר את המשיכה הטבעית שלה לגבריות, כך היא תרצה לתת לכם הזדמנות נוספת.

4. היכולת להצחיק אותה

בטח שמעתם הרבה פעמים שבנות אוהבות בחור שיכול להכין אותן. עם זאת, להיות מצחיק לאישה לא אומר שבחור צריך לפצח כל הזמן בדיחות. במקום זאת, זה אומר שיש לך חוש הומור ויכולת לראות את הצד המצחיק של החיים. נשים פשוט נמשכות לגברים שכיף להיות בסביבה.

לדוגמא: אם אתם אוכלים במסעדה (בית קפה או קפיטריה) עם הבחורה הזו שאתם אוהבים, תוכלו להצחיק אותה על ידי ציון שיש לה אוכל בחלקים רבים ושונים בפניה.

אתה: היי, יש לך קצת אוכל בצד של הפה שלך שם.
שֶׁלָה: [מנסה לנגב אותו באצבעותיה או במפית].
אתה: כן, הבנתם. למעשה, יש גם כאלה על הסנטר. [הצביע על סנטרה].
שֶׁלָה: [קרוב לוודאי שמתחיל לחייך, להרגיש נבוך או מודאג. ניסיונות למחוק אותו].
אתה: יש גם כמה על האוזן שלך. [הצביע על אוזנה ואז התחיל לחייך ולצחוק].

לאחר מכן היא תחייך ותצחק ותבין שהתבדחת. זה יגרום לה להרגיש נמשכת אליך כי יש לך את הביטחון והגבריות (כלומר כדורים) לשלוט בה בשובבות ככה.

אתה לא חושש שידחו אותך ובטוח מספיק בעצמך כדי להתעסק עם המצב ככה לצחוק.

אתה לא צריך לעשות דברים כאלה כל הזמן, אבל מדי פעם, אם אתה עושה דברים מסוג זה, בנות יאהבו את האופן שבו אתה מסוגל להתעסק איתן ככה. זה גורם לבנות להרגיש כמו הכנועה יותר סביבך, מה שגורם להן להרגיש נמשכות לגבריות שלך.

זה הרבה יותר קל, מהיר יותר ודורש הרבה פחות מאמץ מאשר לבלות שנים בחדר הכושר כדי לבנות שרירים. המוח שלך הרבה יותר חזק ומושך את הנשים, אז דאג שתשתמש בו.

האם אתה יודע מדוע היא באמת נפרדה איתך?

במקרים רבים, ילדה תביא רק סיבות מעורפלות כמו,'אני צריך מקום'אוֹ'אני לא מוכן לזוגיות כרגע'אוֹ'אני צריך קצת זמן כדי למצוא את עצמי.'עם זאת, אלה לא הסיבות האמיתיות לכך שהיא נפרדה מהבחור.

צפו בסרטון זה כדי להבין את התהליך שבחורה עוברת בדרך כלל לפני שהיא נפרדת עם בחור ומה עליכם לעשות כדי לזכות בה בחזרה ...

מדוע הילדה הזו נפרדה ממך או התחילה להתעלם ממך? מה גרם לה להרגיש ככה? יכול להיות שאירועים מסוימים (למשל לשקר לה, לרמות אותה, להיות חסרי ביטחון או עצבניים סביבה וכו ') הובילו את הילדה הזו לראות אותך אחרת, אז בואו נסתכל על כמה דוגמאות למה שהיה עלול לגרום לה להרגיש פחות נמשכת לך…

1. חוסר אמון באהבתה, מחויבותה ומשיכתה אליך
כשהקשר שלך התפתח, האם התחלת להרגיש מאוימת על ידי היחסים שלה עם אנשים אחרים מחוץ למערכת היחסים שלך? ככל שאהבתך אליה גדלה, האם התחלת להזדקק ממנה ליותר ויותר ביטחון שהיא מרגישה באותה דרך כלפיך?

התנהגות כזו לא רק מפגינה חוסר ביטחון, אלא שהיא באה לידי ביטוי לעיתים קרובות בהתנהגות נזקקת ורכושנית אשר מכבה את הילדה עוד יותר. כאשר בחורה רואה שכבר אינך מרגישה שהיא רוצה אותך, היא מתחילה לאבד במהירות את רגשות המשיכה המינית שלה כלפיך.

בתור בחור, חשוב לך לשמור על הביטחון שלך לאורך כל מערכת היחסים. גם אם היא תבדוק אותך על ידי משיכת העניין שלה, עליך לשמור על אמונתך בערעור המיני שלך אליה. אם לא תעשה זאת, היא תחוש בכך והתשוקה המינית אליך תתחיל לדעוך.

2. לא לדעת איך לגרום לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש
בנות לא רוצות שיהיה עליהם ללמד בחורים איך לגרום להם להרגיש כמו שהם באמת רוצים להרגיש.

אם ילדה צריכה לעשות זאת, זה מכריח אותה לתפקיד 'אם' או 'אחות גדולה' וכשזה קורה, זה מיד מתחיל להישחק מתחושות המשיכה המינית שלה וכבוד הבחור.

כאשר בחור מסוגל לגרום לילדה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש בזוגיות, זה מאפשר לה להתאהב בו יותר. עם זאת, אם הוא לא מאפשר לה ללכת לשם והאהבה לא מתקרבת למימוש הפוטנציאל הגבוה ביותר שלה, היא תתחיל לשאול אם הוא 'האחד' עבורה או לא.

3. חוסר אמון ביכולת שלך להיות גבר חזק רגשית
כדי להרגיש טוב עם הרעיון להתחייב לבחור לטווח הארוך או לכל החיים, אישה צריכה לדעת שהיא יכולה לסמוך עליו שהוא הגבר שהיא צריכה. יש בחורים שהורסים את האמון בכך שהם מבצעים פעולה של בחור ממש נחמד וקליל בתהליך הדייטים, אבל אז הופכים לבחור שולט, קנאי וחסר ביטחון במערכת היחסים.

אז ילדה צריכה לשאול אם היא יכולה לסמוך עליו שהוא יתקן את הבעיות שלו ויהפוך לבחור חזק רגשית. היא תתהה אם יחמיר עם הזמן והאם בסופו של דבר תתחרט על כך יום אחד.

ללא אמון, מערכת יחסים תמיד תתפרק בסופו של דבר. קבלת האמון של ילדה חזרה היא 10% מהגידול שלה שהשתנית ו 90% מההראות לה ששינית.

4. שעמום

הרבה חבר'ה שעזרתי להחזיר אקס בחזרה הודו שהם נעשו יותר מדי בנוח עם הילדה שלהם ובסופו של דבר הדברים הפכו משעממים ועשנים.

לדוגמא: לעשות את אותו הדבר בכל שבוע וסוף שבוע, לבלות שעות מול הטלוויזיה ולעתים נדירות לדבר בינינו בצורה מהנה, מעניינת או עמוקה.

להיות כיף להיות בסביבה בזוגיות מסתכם באיך שאתה מדבר איתה, מתנהג סביבה, מתייחס אליה ומה אתה עושה איתה. האם דיברת איתה כמו חברה, כמו 'אחד הבחורים' או שגרמת לה להרגיש ילדה בנוכחותך? האם היא חשה סביבך נשית וסקסית, או שהרגישה יותר כמו חברה ניטרלית?

האם היית גברי מספיק במהלך הזוגיות, או האם נטית להתנהג קצת חמוד מדי או אוהב-דובי עד כדי כך שהיא אולי התחילה לתפוס אותך כמישהי נשית? האם התייחסת אליה טוב מדי, עד כדי כך שגרמת לה להרגיש שהיא 'הכל' שלך בחיים, או נקיטת גישה מאוזנת יותר?

אתה יכול לזכות בה בחזרה?

כן, כל עוד אתה מוכן לשנות את הגישה שלך.

אם הגישה בה השתמשת עם הבחורה הזו לא עובדת, עליך להיות מוכן לשקול שאולי חסרים לך כמה חלקים מרכזיים לפאזל.

הגישה הנכונה לשימוש איתה היא להתמקד בהפעלת תחושות הכבוד והמשיכה שלה אליך, במקום לנסות לשכנע אותה לקחת אותך בחזרה על סמך מה שאתה אומר (למשל אתה תשנה, אתה אוהב אותה, אתה מתגעגע אותה, אתה מצטער, וכו ').

האם אתה מוכן לעשות את מה שנדרש כדי לזכות בחורה זו בחזרה?