איך לזכות בלב ילדה: טעויות מטורפות שיש גברים שעושים

איך לזכות בבחורה

כפי שאינשטיין אמר פעם מפורסם,'ההגדרה של אי שפיות היא לעשות את אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לתוצאה אחרת.'

מכיוון שזו תצפית נבונה בעליל, אפשר לומר שגברים רבים שלא יודעים לזכות בלב של ילדה אך ממשיכים לעשות שוב ושוב את אותם דברים לא נכונים כדי לנסות למשוך חברה הם קצת 'משוגעים'.

למרבה המזל, כאן ב'האדם המודרני 'יש לנו' התרופה 'למצב הנפשי האומלל הזה. אנו יכולים ללמד אותך את הדרך 'השפויה' לגרום למעשה לכל אישה להתאהב בך. החשוב מכל, זה דבר מאוד קל עבורך לעשות.

איך אתה יכול לזכות בלב של ילדה? פשוט: הפעל את רגשות המשיכה המינית שלך אליך ואז זכור אותה בהתנהגות מקסימה. היא תהיה שלך לפני שתדעי.

אוקיי, אז עכשיו אחרי שאתה מבין מה נדרש כדי למשוך את הילדה שאתה אוהב, בואו נסקור כמה פעולות 'מטורפות' שיותר מדי גברים מבצעים שוב ושוב כשמדובר בהשגת הילדה של חלומותיהם ...

טירוף סרטים

בכל זמן נתון יש איזו קומדיה רומנטית המוצגת בתיאטראות או בטלוויזיה, שם איזה בחור רומנטי חסר תקנה וחסר סיכוי עושה כל מיני דברים מטורפים כדי לזכות בבחורה שהוא רוצה, ובסוף הסרט הוא עושה!הבעיה להסתכל על דמויות הסרט או הטלוויזיה האומללות האלה כמודלים לחיקוי לעצות כיצד לזכות בלב של ילדה היא שהחבר'ה האלה לא אמיתיים, הם בדיוניים! כולם התפתחו מתוך דמיונו של סופר כלשהו.

לעתים קרובות, חברי הקולנוע או הטלוויזיה האלה דומים מאוד לתסריטאי. ואז, מכיוון שלמחבר הייתה 'שליטה' על הדמות המטופשת על דף נייר, הוא מקבל את ההחלטה 'המטורפת' לתת למפסיד החביב הזה לנצח את הילדה בסופו של דבר. הקהל אולי יאהב את ההתקנה ואת השורש של 'המפסיד-מאוהב-מאבד', אבל דברים מסוג זה כמעט ולא קורים בחיים האמיתיים.

שלא כמו 'סליל' לנשים בסרטים או בתוכניות טלוויזיה אלה, נשים אמיתיות בחיים האמיתיים לא רוצות שבחורים שמראים את חוסר הביטחון שלהם או שעושים את עצמם שוטים יזכו אישה.

הם רוצים זכר אלפא חזק ובטוח שלא מפחד לבלות, אבל שהוא לגמרי רציונלי והגיוני בכל מה שקשור למשוך ולזכות באישה שהם רוצים. במילים אחרות, הם יודעים לזכות בלב של ילדה באופן שפוי, הגיוני והכי חשוב יעיל.

מזומנים וכרטיסי אשראי מטורפים

חשוב להבין שלא בכסף או בכרטיסי אשראי תעשה זאת למשוך אישה. זה 'מטורף' לחשוב שאתה צריך לנסות לקנות אהבה של אישה על ידי קבלת המתנות היקרות שלה, לקחת אותה לטיולי יוקרה, לבזבז כסף במסעדות יקרות וכו '. זו לא הדרך לזכות בלב של ילדה.

אישה איכותית רוצה רק זכר אלפא שהוא חזק, הגיוני, חושני, דינמי ועוצמתי רגשית. זה כל מה שהוא צריך כדי לזכות בה. לא יהיה לה אכפת אם יש לו כסף או שהוא מספיק 'משוגע' כדי להריץ את חשבון כרטיס האשראי שלו.

היא רוצה לנסות לזכות בו מכיוון שהוא אדם בעל ערך אישי כה גבוה והוא הביא כזה משיכה מינית חזקה בה שהיא חייבת לקבל אותו בכל מחיר.

הנדימן חסר תקנה

יש חבר'ה שהם קצת 'אגוזים' כי הם חושבים שכשאיזו אפרוח חם קורא לו ושואל אותו זה בגלל שהיא רוצה וצריכה אותו והיא מעוניינת מינית. הדבר היחיד שהיא 'צריכה' ממנו הוא עזרה בהנעת ספה, החלפת נורה, תליית תמונה או תיקון האסלה.

בטח, היא אולי תיתן לו נשיקת תודה צנועה, תביא לו בירה או תכין לו משהו לאכול, אבל זה בדיוק כמו תשלום. בעיניה, הוא פשוט זול יותר מהנדימן מקצועי. היא לא מרגישה עבורו משיכה החורגת מעבר לארגז הכלים שהוא מביא למקומה.

זה דבר אחד אם אתה במערכת יחסים ויש לך את הכלים והמיומנויות לעזור לחברה שלך עם כמה תיקונים ביתיים, אבל זה מטורף אם אתה חושב שיש משהו יותר בקשר שלך מאשר להיות זול 'מר. תקן את זה ”לאישה שמעולם לא שכבת איתה.

אם היית יוצר איתה קשר מיני, יש לך 'כלים' אחרים אשר 'יעזרו לה' בדרכים מהנות יותר. עם זאת, פשוט לעבור למקומה כדי לתקן כל הזמן זה או אחר או לעזור לה להזיז רהיטים מבלי שפותח קשר מיני איתה הראשון הוא 'אגוזים'.

אתה רק חבר שלה והיא פשוט משתמשת בגופך, אבל לא באופן שאתה רוצה שישתמש בו.

צרו קשר עם משוגע

הא? מדוע הוא מסמס לי את הזבל הלא בטוח הזה?

כשפוגשים אישה חדשה יש בחורים שישאלו ויקבלו את פרטי הקשר שלה ויקבלו מעט 'אגוזים' שישמרו איתה על קשר. הוא יפרסם שוב ושוב הודעות בדפי המדיה החברתית שלה והוא יתקשר אליה, ישלח אליה הודעות דוא'ל ותשלח אליה כל הזמן.

הוא יופיע בכל מקום שיקרא באחד האתרים החברתיים שלה שהיא הולכת להיות. בקיצור, הוא תמיד יהיה 'מולה' בין אם זה במשיבון שלה, במחשב שלה, באייפון שלה או באופן אישי.

הוא משוגע מספיק כדי לחשוב שהיא תראה את סוג ההתנהגות הזה כ'סימן 'שהם צריכים להיות ביחד מכיוון שהוא תמיד שם. הסימן היחיד שהיא תראה הוא שיש לה איזה בחור מטורף שעוקב אחריה והיא צריכה להיות זהירה יותר למי היא נותנת את פרטי הקשר שלה.

כאשר גבר נראה נואש להיות עם אישה בכך שהוא מפגין אחת או יותר מההתנהגויות 'המטורפות' שצוינו לעיל, זה לא מה שאישה מבקשת בקשר שלה עם גבר.

היא מחפשת בחור שיגלה את התעניינותו בדרך גברית בוגרת, אלפא בה הוא נמצא מפתה אותה בקסמו הטבעי, בגבריות ובכריזמה המינית עד שהיא 'משוגעת' עליו. כאשר היא מרגישה סוג זה של משיכה מגנטית עבורו, היא תעשה כל שביכולתה כדי לפתות ולהבטיח אותו כשלה.

כאשר אישה נמצאת עם גבר שאישיותו הגברית האלפאית המשכנעת מושכת אותה אליו בדרך הנכונה, הם יכולים בקרוב להיות 'משוגעים באהבה', אך פעולה בכל דרך לא רציונאלית אחרת תרחיק אותה רחוק ...