שאלתי בחורה בחוץ והיא אמרה אולי

שאלתי בחורה החוצה והיא אמרה אולי

אם שאלת בחורה והיא אמרה אולי, או שלא גרמת לה להרגיש מספיק משיכה קודם, או שהיא פשוט מנסה לגרום לך לרדוף אחריה עוד קצת.

יתכן שתקשר אתה איתה מספר פעמים ואתה בהחלט יכול להרגיש ניצוץ ביניכם. הרגשת גם שיש איזו משיכה מהצד שלה. עם זאת, כשאתה שואל אותה לצאת לדייט, היא אומרת,'אולי.'

מה?!

יתכן והרגשת מזועזעת מתשובתה ותהית מדוע תרצה לשחק במשחקים כאלה, כאשר ברור שיש לה עניין בך.

אולי אפילו תשאל חבר,'היי, אתה יכול לעזור לי? שאלתי בחורה החוצה והיא אמרה אולי? מה זה אומר? האם עשיתי משהו לא בסדר? האם לא הערכתי את העניין שלה בי? מה עלי לעשות עתה? כיצד אוכל לגרום לה לומר כן? '

נותרת עומדת מגרדת בראש, עם הרבה מאוד שאלות בוערות שאתה לא יודע לענות עליהן ועכשיו אתה תוהה מה לעשות.הנה מה שעליך לעשות כרגע

אל תחשוב שפוצצת את זה כי לא. אתה יכול לגרום לבחורה הזו לפגוש אותך, אתה יכול לקיים איתה יחסי מין ואתה יכול לקיים איתה מערכת יחסים.

ברוב המקרים, היא פשוט תבדוק את הביטחון שלך כדי לראות אם אתה מפקפק בעצמך, או שהיא תבדוק כדי לראות כמה אתה אוהב אותה. כך או כך, עליכם להישאר בטוחים ולהתמקד בלגרום לה להרגיש נמשכת אליכם.

הנה סרטון נהדר של דן בייקון (מייסד האדם המודרני), המסביר כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר ....

מה לא לעשות

אוקיי, בואו נודה בזה, כל המצב היה אכזבה. אחרי כל ההתרגשות והאדרנלין של רומנטיקה חדשה פורחת אתה מרגיש כאילו הוכה לך אגרוף בקוצצים. במובנים מסוימים אתה מרגיש שזה היה טוב יותר אם היא פשוט הייתה אומרת לא, כי ככה היית יודע.

עם 'אולי' אתה פשוט לא יודע איפה אתה עומד איתה, וגם לא יודע מה לעשות הלאה. אין דבר שאותו בחור שונא יותר מאשר להישאר לא בטוח אם יש לו את הילדה או לא. ויש גם את ההשלכות החברתיות של הצורך לומר לחבריך, 'שאלתי בחורה והיא אמרה אולי?'

מגוון שלם של רגשות משתולל בתוכך ואתה מחליט להגיב. עם זאת, זו הנקודה בה תוכלו ליצור או לשבור את הקשר (הפוטנציאלי) והכול תלוי במה שתעשו אחר כך.

אם אתה עדיין רוצה לקבל איתה את התאריך הזה, אז מעל הכל אל תעשה שום דבר מהדברים הבאים:

1. לא נראה פגוע
אתה האיש במצב הזה ואתה בהחלט לא רוצה לתת לה את כל הכוח עליך. אם תפעל כולה פגועה היא תתפוס אותך כחלשה וחסרת ביטחון וזו דרך אש בטוחה לשנות אותה 'אולי' ל'לא '.

2. אל תכעס

להתנהג כמו ילד מפונק שלא השיג את מבוקשו בהחלט אינו נדלק לאף אחד. לכעוס עליה ולצעוק זו הדרך המהירה ביותר לפוצץ איתה את הסיכויים שלך. גם אם אתה לא מראה את כעסך באופן מיידי, לכעס יש דרך מצחיקה לחגוג והוא יראה את ראשו המכוער בפעם הבאה שתראה אותה. שמור על ראש קריר בכל עת.

3. לא לחשוב, להתנהג או להתנהג בצורה לא בטוחה

להתנהג כמו ילד קטן וחסר ביטחון זה כיבוי מוחלט. חוסר ביטחון הוא ההתנהגות המוצגת על ידי גברים בדרגה נמוכה יותר ובהחלט לא כך הם מתנהגים. נשים נמשכות לזכרי אלפא ואם תגיבו בחוסר ביטחון היא בהחלט תסתלק ... לנצח.

4. אל תחנן או תנדנד לה

'בבקשה, בבקשה, בבקשה צא איתי!','בבקשה, בבקשה, בבקשה תגיד כן!'בבקשה, בבקשה, בבקשה אל תחנן! אין שום דבר אטרקטיבי בגבר שמתחנן או מנדנד, ואם אתה רוצה שהיא תרוץ, זו הדרך הטובה ביותר להשיג זאת. התחננות היא סימן בטוח לחוסר הערכה עצמית ונשים נמשכות לגברים בטוחים ... תקופה.

5. אל תעקוב אחריה או תטריד אותה

אוקיי, צריך לומר כאן יותר? אל תהיה עוקב; זה פשוט מצמרר וזה מריח ייאוש. לגרום לה לחשוב שהיא תקועה עם פסיכופת זה בהחלט לא יביא אותה לומר כן. נסוג אל תתנהג נואש ... או משוגע.

6. אל תשלח אליה הודעת דוא'ל, שלח דוא'ל או שלח אותה שוב ושוב

זהו אותו עיקרון כמו לעיל. הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לך להטריד אדם מרחוק. אל תעשו את זה.

7. לא רק להתהפך ולשחק מת

לבסוף, כאשר הכל נאמר ונעשה, הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות הוא פשוט לוותר. יש לך כאן הזדמנות פז לגרום לבחורה הזו לצאת לדייט איתך ואז לקחת את הדברים הלאה משם; נשיקה, סקס ואפילו זוגיות.

האופן שבו אתה מתמודד עם ה'מבחן 'הראשון הזה שהיא נתנה לך יקבע אם תמשיך הלאה, או שהוא יתמזג וימות מוות מוקדם. עכשיו זה לא הזמן לוותר, עכשיו זה הזמן להתנהג כמו אלפא זכר ולנקוט בפעולה.

דברים נוספים שאתה יכול לעשות כדי להבטיח שהיא אומרת, 'כן!' בפעם הבאה

עכשיו כשסקרנו כמה מהדברים החשובים שלא כדאי לכם לעשות, תנו לנו להסתכל על עוד דברים שכדאי לכם לעשות.

1. קח אחריות על המצב

אם ביקשת ממנה והיא אמרה אולי אתה פשוט נותן לה יותר מדי כוח על ההחלטה. היא לא בהכרח רוצה להציב אותה במצב של הצורך לקבל החלטה.

היא חולמת להרגיש כל כך הרבה משיכה כלפי בחור ולהרגיש כלפיו רגשות כל כך חזקים שהיא נואשת להיות איתו, לא להפך. קח אחריות על המצב ותגרום לה לרצות בך כל כך שהיא לא יכולה להתאפק ולהגיד כן.

זוהי התנהגות גברית אלפא קלאסית ואינה ניתנת לעמידה בפני נשים. הביטחון הוא סקסי; אם אינך נוקסת לרגליה או מראה עד כמה אתה פגוע, מבולבל או חסר ביטחון היא תחליט (לטובתך) במוקדם ולא במאוחר.

2. לפלרטט איתה

לפלרטט הוא סקסי; זה גורם לגוף לשחרר אנדורפינים ומוסיף שובבות לאינטראקציה בין גבר לאישה. פלירטוט מציין ביטחון וביטחון עצמי ומהווה הפעלה מוגדרת.

3. תדליק אותה עם שפת הגוף שלך

שפת גוף חזקה יותר ממילים. מגע יד פשוט יכול להניב תוצאות טובות יותר מאלף מילים. השתמש בשפת גוף כדי לפתות אותה ולגרום לה לאכול מכף היד שלך.

4. לגרום לה להרגיש סקסית; לגרום לה להרגיש כמו אישה

נשים רוצות להרגיש סקסיות; הם רוצים להרגיש כמו אישה. זה אומר שאתה צריך להיות האיש. אם היא חשה שאתה חלש ושהיא צריכה 'ללבוש את המכנסיים' היא תנותק.

גבר חזק ובטוח ובעל הערכה עצמית גבוהה ישתלט על המצב ויגרום לה להרגיש סקסית; עד כדי כך שהיא תרצה לומר 'כן' מיד כי היא תרצה להרגיש יותר ממה שהיא מרגישה.

5. היו מעניינים ומצחיקים

אדם מעניין ומצחיק הוא מלכוד מובהק. מאפיינים אלה מראים שהוא לוקח זמן לפתח את עצמה והיא תופסת אותו כחושב קדימה; מישהו שיש לו מטרות ואשר מתקדם בחייו. זו הפעלה ודרך אש בטוחה לגרום לה לומר 'כן'.

לסגור את העסקה

לסגור את העסקה

התבסס כזכר האלפא במערכת היחסים. תגרום לה להרגיש כל כך הרבה משיכה אליך שהיא זו שבאה אליך לעוד.

זכרו, נשים לא רוצות להרגיש שהן עושות בחור טובה גדולה בכך שהן יוצאות איתו. היא רוצה להרגיש בר מזל שהיא מתחברת אליך ואולי נכנסת איתך למערכת יחסים.