נפרדתי מחברתי ואני רוצה אותה בחזרה

נפרדתי מחברתי ואני רוצה אותה בחזרה

אם אתה אומר,'נפרדתי מחברתי ואני רוצה אותה בחזרה,'אתה יכול להיכנס לאחת מהקטגוריות הבאות:

1. נפרדת ממנה כדי ללמד אותה לקח, אבל זה בסופו של דבר מאחור.

לדוגמא: חשבת שהיא מתחילה לאבד בך עניין ואולי חושבת לבגוד בך, אז נפרדת ממנה בתקווה שזה יגרום לה לחזור לזחול. יתכן שהיא ביקשה לחזור איתך בהתחלה, אבל המשכת לדחוף אותה והיא בסופו של דבר הפסיקה לרדוף.

עכשיו יש לה חבר חדש או לפחות יש בחורים אחרים שמתעניינים בה ואתה רוצה שהיא תחזור.

2. קיבלת אישה לא תואמת כחברה שלך, נפרדת ממנה אחרי זמן מה ועכשיו רוצה שהיא תחזור כי אתה לא יכול למצוא מחליף.

לפעמים, בחור יפגוש בחורה (למשל עמית לעבודה, סטודנטית באוניברסיטה, חבר של חבר וכו ') שהוא לא נמשך אליה בהתחלה. לאחר שבילתה איתה זמן רב, בסופו של דבר היא מתחילה לגדול עליו.הוא מתחיל לחבב אותה באמת כאדם והם מתחברים לאחר שתייה של כמה משקאות לילה אחד, או שהיא מרמה אותו להרגיש את הדחיפות להתחבר אליה בכך שהיא אומרת לו שהיא פגשה בחור אחר שמעוניין בה.

לאחר מכן הוא מתחיל איתה קשר מיני וזה מרגיש טוב לזמן מה, אך כאשר זמזום המשיכה הראשוני מתפוגג, הוא מבין שהיא לא מספיק טובה בשבילו. אז הוא נפרד ממנה ואז בשמחה מתחיל להתקדם בחייו.

להפתעתו ולאכזבתו, היא מצליחה למצוא בחור מחליף ולמעשה נראית מאושרת יותר עם הבחור החדש מכפי שאי פעם הייתה איתו. בינתיים הוא לא מסוגל למשוך אישה יפה שתחליף אותה ולהרגיש טוב עם המצב, ואז הוא מתחיל לרצות שהיא תחזור להרגיש טוב יותר.

3. היא הייתה מושלמת בשבילך ועכשיו הבנת שעשית טעות בכך שנפרדת ממנה.

אולי אתה טיפוס הבחור שיכול למשוך ולקלוט נשים יפות בקלות, ולכן הסיבה שאתה רוצה את האקס שלך בחזרה היא לא בגלל שאתה מרגיש נואש ואובד בלעדיה. אתה יודע שאתה יכול בקלות לאסוף עוד אישה יפה, אבל החברה לשעבר שלך מיוחדת.

עכשיו אתה יודע שהיא זו בשבילך ואתה מוכן לעשות כל מה שנדרש כדי להחזיר אותה.

4. אף פעם לא היית מוכנה להתחייב כלפיה, אז שברת את זה ועכשיו אתה מתחרט.

חבר'ה רבים שמחפשים להחזיר חברה לשעבר משתלבים בקטגוריה הזו, שם הם פשוט לא היו מוכנים או מוכנים להתחייב. אולי בכל זאת הרגשת שאתה רוצה לשחק במגרש, אולי לא ראית טעם לעלות את הקשר לשלב הבא כי זה היה בסדר כמו שזה היה או אולי לא חשבת שהיא ראויה למחויבות.

לא משנה מה המקרה, עכשיו אתה מרגיש שתתחייב אליה ואולי אפילו תתחתן איתה אם היא פשוט תגיד 'כן' ותיתן לך הזדמנות נוספת.

5. רצית קצת זמן לעבוד על עצמך, אבל בסופו של דבר נמאס לה לחכות

לפעמים, בחור יניח שאשתו היא האישה שלו, לא משנה מה.

עם זאת, המציאות היא שגם הגבר וגם האישה נכנסו למערכת היחסים כפרטים ותמיד נשארים כך.

מה שמשאיר את היחסים זה כבוד, משיכה, אהבה והחלטה להתחייב זה לזה.

אם אדם אחד עוזב ומצפה מהאחר להמתין, הוא יכול להתחיל להתחבר מחדש לעצמי האישי ולהתמקד במה שהוא רוצה.

בנוסף, במקרה בו אישה הושארה מאחור, היא יכולה להתחיל לדאוג שהגבר שלה יתחיל לראות נשים אחרות.

כתוצאה מכך היא תפתח עצמה בפני גברים חדשים.

לפני שהיא יודעת את זה, היא אוהבת בחור אחר ומתחילה איתו מערכת יחסים.

כמובן, אתה עדיין יכול להחזיר ילדה למצב כזה.

צפה בזה…

טעויות שיש להימנע מהם כשמנסים להחזיר אותה

טעויות שיש להימנע מהם כשמנסים להחזיר אותה

בתור דן בייקון (מייסד האדם המודרני ויוצרו של החזיר את האקס שלך: מערכת סופר ) מסביר בסרטון הזה, זה לא כמה אתה רוצה שהיא תחזור. מה שחשוב הוא עד כמה תחושת כבוד ומשיכה מחודשת תוכל לגרום לה להרגיש כשתתקשר איתה הבא.

כאשר חברה שלך מרגישה אחרת כלפיך, היא תתחיל לחשוב גם אחרת. עם זאת, לא ניתן להשיג זאת באמצעות התחננות, תחנונים או ניסיון לשכנע אותה באמצעות טקסט. עליה להיות מסוגלת לחוות אותך בטלפון ובאופן אישי להרגיש כלפיך תחושת כבוד ומשיכה חזקה ומחודשת.

למה אתה רוצה אותה בחזרה?

לפני שניתן לנקוט בפעולה כלשהי להחזרת חברה לשעבר, עליך לשקול את הסיבות שלך לרצות אותה בחזרה. אחרי הכל, אתה זה שקיבלת את ההחלטה לסיים את הקשר שלך איתה, אז מה השתנה עכשיו כדי לגרום לשינוי ליבך?

1. האם הבנת שאתה טוב מאוד במשיכת נשים כשאתה פוגש אותן או מעניין אותן בזוגיות?

כמה מהחבר'ה שאומרים,'נפרדתי מחברתי ואני רוצה אותה בחזרה'אומרים זאת כי הם הבינו שתהליך למצוא לעצמם חברה חדשה אינו קל כמו שחשבו.

בזמן הפרידה הם האמינו שהם יכולים לעשות טוב יותר מחברתם הנוכחית וכי החלפתה תהיה תהליך פשוט להעמיד את עצמם לרשות נשים אחרות.

העובדה שהם משכו את חברתם הנוכחית הובילה אותם להאמין שהם ימשכו בקלות חברה אחרת, אך המציאות התבררה כלא כל כך פשוטה.

אם חזרנו לזירת ההיכרויות ולא מושך נשים באופן שציפו הדגישו את הצורך לבצע שיפורים וללמוד איך להיות סוג של בחור שכל הנשים מוצאות אטרקטיביות שלא ניתן לעמוד בפניו.

אם זה מהדהד איתך, אתה צריך לשאול אם המוטיבציה שלך ל להחזיר את האקס שלך הוא להבין שאתה עשית טעות כשסיימת את מערכת היחסים שלך ורצית לסדר את הדברים, או שמא אתה רואה בזה אפשרות קלה יותר מאשר להתאמץ לשפר את עצמך כדי למשוך חברה חדשה.

2. האם הבנת שאתה חרד לגשת לנשים חדשות?

להבין שאתה לא כל כך טוב עם נשים ושאתה לא משיג את התוצאות שאתה רוצה בזירת ההיכרויות זה דבר אחד, אבל להבין שאתה בעצם חרד לגשת לנשים אחרות וחושש מדחייה זה דבר אחר.

עבור חלק מהחבר'ה, קיום חברה ומערכת יחסים יכולים לספק תחושת ביטחון וביטחון, אך להיות שוב רווק ולעמוד בפני דחייה יכול באמת לתת ביטחון זה לדפוק ולגרום לבחור להרגיש חסר ביטחון ולא בטוח בעצמו.

אם זה מהדהד איתך, עליך לנקוט פעולה לפיתוח ביטחון עצמי אמיתי ולהיות בטוח במי שאתה ומה שיש לך להציע.

כל הנשים נמשכות לביטחון בגבר וחוסר ביטחון מכל סוג שהוא הוא כיבוי מוחלט. הרצון להחזיר את חברתה לשעבר עשויה להיות מונעת על ידי רצון לחזור לתחושת הביטחון והביטחון שהקשר הישן שלך סיפק, אך אם אתה מפגין חוסר ביטחון במעשיך, ייתכן שחברתיך לשעבר לא תראה בך בחור שהיא רוצה לחזור איתו.

3. האם הבנת שהפרידה התבססה בעיקר על טעויות שלך, ולא שלה?

כמובן, הסיבה שלך לרצון לחזור עם החברה לשעבר שלך עשויה להיות שהבנת שהתמוטטות היחסים היא בעיקר אשמתך והתוצאה של התייחסות אליה לרעה.

לפעמים לוקח צעד אחד מהמצב כדי לקבל תמונה ברורה יותר איך הדברים באמת וזה בדרך כלל כאשר בחור אומר,'נפרדתי מחברתי ואני רוצה אותה בחזרה.'

יכול להיות שהטיפול שלך בה הוביל לכך שהיא התנהגה בצורה שגרמה לך לרצות לסיים את הקשר, אבל עכשיו הבנת שכל מה שנדרש כדי להחזיר את הקשר שלך באותה תקופה היה שינוי עבור טוב יותר בגישה שלך.

זה המקרה, להראות לחברתיך לשעבר שהבנת את טעותך וביצעת שינויים לטובה תהיה המפתח להחזרתה. למרות שהייתה החלטתך לסיים את הקשר ולא שלה, ההחלטה אם לחזור שוב או לא היא בסופו של דבר שלה.

אתה יודע שאתה רוצה אותה בחזרה, אבל האם אתה יודע אם היא רוצה אותך בחזרה? האם אתה מוכן לשנות את הדרך בה אתה ניגש לשיחות שלך ואינטראקציות איתה, כדי שתוכל לגרום לה להרגיש אחרת לגביך ולהיות פתוחה לתת צ'אנס נוסף לזוגיות?