אני לא יכול להתגבר על חברתי לשעבר. אתה לא יכול או שלא?

אני יכול

אם אתה מתקשה להתגבר על חברך לשעבר ולעבור הלאה עם חייך בלעדיה, יש לך למעשה 4 אפשרויות:

  1. המשך לרחם על עצמך ולהרגיש שלעולם לא תוכל למצוא בחורה אחרת כמוה.
  2. להחזיר אותה ולנסות שוב את הקשר.
  3. לקיים יחסי מין עם המון נשים חדשות וחמות וליהנות מחיי הרווקות לזמן מה.
  4. קבל לעצמך חברה חדשה ויפה שגורם לך להרגיש עוד יותר אהבה ומשיכה שחברתך לשעבר עשתה.

אז מה אתה רוצה לעשות בשלב זה? אם אתה רוצה להשיג אישה חדשה, צפה בסרטון הזה ...

אם אתה רוצה להחזיר את החברה לשעבר שלך, צפה בסרטון הזה ...

החלט עכשיו מה אתה רוצה ונקוט פעולה כדי להתחיל לגרום לזה לקרות. אל תבזבז זמן בישיבה ברחמים על עצמך. ככל שתמתין זמן רב יותר, כך תבזבז יותר מחייך.

כשבחור אומר לי,'אני לא יכול להתגבר על חברתי לשעבר,'אני שואל אותו אם הוא רוצה להתגבר עליה, ואם כן, מה הוא עשה בפועל.

אני רוצה להתגבר עליה, אבל אני יכולהרבה חבר'ה נתקעים ומרכזים הרבה אנרגיות שלהם לרחם על עצמם, להתלונן בפני חברים שאהבה כואבת ולהזכיר לעצמם את הכאב במקום לחפש באופן פעיל דרכים להתקדם מהחוויה.

במקרים מסוימים, כשבחור אומר,'אני לא יכול להתגבר על חברתי לשעבר,'הוא בעצם אומר,'אני לא רוצה להתגבר על חברתי לשעבר כי אני לא רוצה להמשיך הלאה ולהסתכן להיפגע שוב. אני רוצה להיאחז ברעיון שהיא ואני ביחד, ולא צריך להתמודד עם פרידה נוספת בעתיד. '

אז מה איתך?

אתה רוצה להמשיך ולהתגבר עליה?

האם זה שלא יכול להתגבר עליה או שלא תרשה לעצמך?

אי אפשר להתכחש לכך שזרוק על ידי הילדה שאתה אוהב באמת כואב.

אם נותרת הרוסה מההחלטה של ​​האקס שלך לסיים את הקשר, זה רק טבעי שתרצה לזחול לפינה ולהסתיר ברחמים על עצמך.

עם זאת, ככל שתישארו שם זמן רב יותר, כך תחזיקו זמן רב יותר בכאב וכך הוא יהרוס לכם את הביטחון ויתחיל לאכול את המשיכה המינית הטבעית שלכם לנשים אחרות.

לב שבור לוקח זמן להבריא, אך המציאות הקשה היא שככל שאתה מתמקד בכמה שאתה מרגיש רע וכמה קשה לך להתגבר עליה, כך אתה מרגיש יותר גרוע וככל שאתה ארוך יותר ' הולך להרגיש ככה.

עבור רוב הבחורים, הדרך היחידה להתגבר על חברה לשעבר שזרקה אותם היא לצאת לשם ולהתחיל לקיים יחסי מין עם נשים אחרות.

כמובן שאם הביטחון שלך לקח מכות מהפרידה, הרעיון לגשת לנשים ולאסוף אותן לקיים יחסי מין עשוי להיראות כמו חלום בלתי אפשרי, נכון?

אם כן, צפה בסרטון זה ותלמד כיצד להתחיל לבנות את הביטחון לגשת לנשים שנראות לך מושכות ואז לגרום למשהו לקרות בינך לבינה ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, הדבר היחיד שמעכב אתכם מלגשת ולאסוף נשים חדשות הוא אתם. כמו כן, אתה הסיבה לכך שעדיין לא הצלחת להתגבר על האקס שלך.

מה שאתה צריך לעשות זה להיות מוכן ללמוד מחוויית ההשלכה ולהיות אדם טוב יותר כתוצאה מכך.

אם אתה לא עושה את זה, אז זה לא מקרה שאתה לא מסוגל להתגבר על האקס שלך, אלא פשוט מקרה של שאתה לא מוכן לעשות את מה שצריך כדי להמשיך ולהתגבר עליה.

האם אתה באמת רוצה להתגבר עליה?

אני יכול

הסיפור של מאט (שמו וכמה פרטים שונו לפרטיות) הוא דוגמה טובה.

לאחר שהושלכה על ידי חברתו, מאט יצא לפינה כדי ללקק את פצעיו בכך שהוא נשאר בבית ומשחק במשחקי וידאו, מטלטל לפורנו ושותה בירה בזמן שהוא צפה בספורט ובסרטים לאורך כל סוף השבוע.

כמעט חצי שנה לאחר מכן, הוא עדיין הסתתר מהעולם בביתו בסופי שבוע והחל להרגיש ממש מדוכא. חבריו כל הזמן אמרו לו שהוא צריך 'לחזור לאוכף' והם באמת ניסו לעודד אותו לצאת איתם ולהתחיל להתרועע שוב.

מאט בחר להישאר במקום בו היה. כפי שהוא ראה את זה, לא היה טעם לצאת לפגוש נשים אחרות מכיוון שאף אישה לא תוכל להתאים לשעבר שלו. אף ילדה שפגש מאז שהושלך לא גרמה לו להרגיש משהו קרוב למה שחברתו לשעבר גרמה לו להרגיש.

ככל שהוא הסתתר זמן רב יותר מהעולם, כך המשיך לאידיאליזציה של אקסו במוחו על ידי התמקדות רק בחיוביים כלפיה. עם הזמן הוא שכנע את עצמו שהיא היחידה בשבילו וכי לעולם לא ימצא אהבה כזו יותר.

מנסה להתגבר על האקס שלי אבל אני יכול

מה שהוא לא הבין אז היה שכל אישה וכל מערכת יחסים שונה. בכך שהסתיר את עצמו, מאט מנע מעצמו לגלות שהאהבה נמצאת בשפע, בכל מקום ומגיעה בכל הטעמים והצורות השונים.

הוא לא ידע שזה לא רק אפשרי, אלא קל מאוד, לקיים קשר אינטנסיבי ואוהב עם אישה אחרת אם הוא רק מוכן לפתוח את ליבו לזה. כמובן, למאט היה קשה לראות זאת כאפשרות מכיוון שביטחונו קיבל מכות, מה שכיבה אז נשים.

אז, הנשים היחידות שנראו מעוניינות בו היו נשים לא מושכות שלא גרמו לו להרגיש כמו האקסית שלו. הילדות הלוהטות שהוא היה מתאהב בהן פשוט פשוט לא התעניינו בו כי הוא חסר את הביטחון הכל כך חשוב וחוסר הפחד לגבי אהבה שנשים מחפשות בבחור.

למזלו של מאט, לאחר כמעט שנה של התפלשות ברחמים עצמיים, הוא מצא את האדם המודרני לאחר שחיפש באינטרנט דרכים להתקרב ולאסוף נשים.

על ידי למידה מהתוכניות שלנו ופגישה אימון טלפוני איתי, מאט שב מחדש את הביטחון העצמי שלו ונהנה כעת מסוג ההצלחה עם נשים שרוב הבחורים חושבים שאי אפשר.

כשדיברתי עם מאט, הוא אמר שחלק גדול מחוסר הרצון שלו להתגבר על חברתו לשעבר הוא חוסר האמון שלו בעצמו כגבר והאמונה שיפה יעניין אותו בגלל זה.

הוא צדק.

חוסר ביטחון בגבר הוא מפנה עצום עבור נשים, ולכן חוסר הביטחון שלו תמיד יהווה מחסום למשוך נשים חדשות לחייו.

אני שומע את מאט שוב ​​3 שבועות אחרי שדיברנו והוא כבר השתכבב עם שתי נשים שונות ויצא עם בחורה לוהטת שבטוחה שתהיה החברה הבאה שלו. כעבור כחצי שנה מאט שלח לי דוא'ל נוסף והודיע ​​לי שהוא קיבל קידום בעבודה, יש לו חבורת חברים חדשים והוא והבחורה הלוהטת היו בקשר.

אחד הדברים החשובים ביותר שלימדתי את מאט ושהוא למד על ידי מעבר לתכניות שלנו כאן ב'איש המודרני ', היה היכולת לעורר תחושות של משיכה מינית אצל אישה כשפגש אותה.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

כפי שתגלו מהסרטון, אפשר לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליכם בדרכים אחרות מלבד מראה, כסף או מעמד חברתי.

רוב הנשים הרבה יותר גמישות לגבי מה שהן מוצאות אטרקטיביות בבחור ממה שרוב הגברים מבינים, שזו הזדמנות ענקית עבורכם אם אתם רוצים להתגבר על חברכם לשעבר או למשוך אותה מחדש למערכת יחסים אתכם.

אז מה אתה רוצה להשיג היום? לפתח את המיומנות של יכולת למשוך נשים לוהטות כדי שתוכל למצוא תחליף מצוין לאקס שלך, או לעבור את התהליך המוכח שלי לקבלת אקס בחזרה?