עשיתי הכל נכון, אבל זה לא היה מספיק בשבילה

עשיתי הכל נכון, אבל זה לא היה

להלן 5 סיבות נפוצות לכך שאישה תגיב בצורה כזו לגבר:

1. היא רוצה בחור שהוא יותר אתגר

רוב החבר'ה רוצים להתייחס לאישה בצורה טובה ולא לגרום לה להרגיש שהיא צריכה לעשות משהו מיוחד כדי להרשים אותם, מלבד לאהוב אותם ולהיצמד למערכת היחסים.

לדוגמא: בחור כזה עשוי ...

  • היה נחמד ומתוק במיוחד לאשתו, בלי קשר לאופן שבו היא מתייחסת אליו.
  • התקלחו בה במחוות רומנטיות (למשל קנו לה מתנות, פרחים, הוציאו אותה למסעדות, שלחו לה מכתבי אהבה / שירים).
  • אפשר לה תמיד לדרוש את דרכה, גם אם זה אומר לוותר על דברים שהוא באמת רוצה לעשות.
  • תן לה את כל זמנו ותשומת ליבו (למשל, הוא מפסיק לבלות עם חבריו, מוותר על תחביביו או תחומי העניין שלו, מפסיק לחפש אחר מטרותיו הגדולות או את חלומותיו בחיים).
  • שלחו טקסט והתקשרו אליה לאורך כל היום כדי לשמור על קשר, למרות שהוא יודע שהיא עובדת / בכיתה / משיגה חברים / עסוקה.

הוא עשוי לחשוב,'על פי מה שראיתי בטלוויזיה / קראתי במגזינים / לימדתי על ידי אבי / אמי, אני עושה הכל נכון כדי שאשתי תרגיש אהובה ומוערכת. כתוצאה מכך היא תהיה מאושרת והקשר בינינו יימשך כל החיים. '

לכן, כשהיא בסופו של דבר נפרדת ממנו ואומרת שזה בגלל שהיא כבר לא מרוצה ממנו, כבר לא נמשכת אליו או כבר לא מאוהבת בו, הוא המום מובן.

ואז הוא עשוי לחשוב,'עשיתי הכל נכון, אבל זה לא הספיק לה. איך היא יכולה לעשות את זה? מה עשיתי לא בסדר? 'הנה העניין ...

למרות שהוא באמת מאמין שהוא היה הגבר המושלם עבורה, מה שהוא לא מבין הוא שלמרות שאישה אוהבת את זה כשגבר אוהב אותה וגורם לה להרגיש מוערכת, היא לא רוצה להרגיש שהיא הבוס, המנהיג או היקר ביותר במערכת היחסים.

במקום זאת, היא רוצה שהוא יגרום לה להרגיש כאילו היא צריכה לעשות הכל נכון כדי להמשיך להרשים אותו ולשמור על העניין שלו, במקום להרגיש כאילו היא יכולה ללכת בכל רחביו ולברוח עם זה.

יש חבר'ה שלא רוצים לגרום לאישה להרגיש ככה ולחשוב שכולם חבורה של משחקי חשיבה, אבל זה לא.

זה קשור למה שנשים מרגישות נמשכות ומעריכות אותו.

נשים אמנם רוצות להיות במערכת יחסים בה הן מרגישות אהובות ומוערכות, אבל הן גם רוצות להרגיש צורך להרשים ללא הרף את הגבר שלהן, אחרת הוא יאבד עניין.

אם בחור לא יכול להציע לה את זה, בסופו של דבר היא תשתעמם שתמיד תעשה את דרכה, או שתרגיש תמיד כמו היקרה יותר במערכת היחסים.

יש נשים שישלימו עם זה (בדרך כלל נשים לא מושכות), אבל אם אישה מושכת, היא פשוט לא תרגיש שמחה להיות עם גבר שנותן לה ללכת עליו.

אז היא תיפרד ממנו, למרות שהוא טיפל בה טוב.

בסופו של יום, לא משנה כמה הוא היה נחמד אליה, הוא לא גרם לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש (למשל מכבד כלפיו, נמשך ונרגש לקבל אותו כגבר שלה, להוט להמשיך לרצות אותו ולהרשים).

על פני השטח, הוא עלול להרגיש כאילו עשה הכל נכון, אבל במציאות, זה לא באמת מה שאישה באמת רוצה.

לאחר הפרידה, אישה כזו תנסה בדרך כלל למצוא בחור שיהווה יותר אתגר עבורה לרכוש ולקיים מערכת יחסים.

סיבה נוספת מדוע אישה עלולה להיפרד מבחור, למרות שנראה שהוא עושה הכל נכון, היא ש ...

2. היא התעניינה רק ביחסי מין מזדמנים

לפעמים, לא משנה כמה בחור נהדר, אישה פשוט לא תהיה מעוניינת יותר מאשר מערכת יחסים מינית מזדמנים.

למרות שהוא עושה הכל נכון, לא ממש אכפת לה כי ממילא היא לא מחפשת להתיישב.

האמת היא שבעולם של היום אישה מושפעת ללא הרף ממה שהיא קוראת באינטרנט ובמגזינים לנשים, ממה שהיא רואה בטלוויזיה בסיטקומים ובסרטים וממה שהיא שומעת מחברים ומכרים.

לכן, כשהיא צופה בטלוויזיה והיא רואה מערכות יחסים דרמטיות מלאות התרגשות ומין ספונטני, פרוע, או נשים שזורקות בחורים ועוברות לחיים טובים יותר, או סלבריטאיות שמדברות על כמה שהן רווקות יותר, היא עלולה להתפתות לחיות סוג כזה של אורח חיים.

אם היא תעשה זאת, לא באמת יהיה לה אכפת להיפרד מבחור ולעבור לאחד אחר, כי היא חיה את אורח החיים שראתה נשים אחרות מדברות בביטחון על החיים.

היא מרגישה בסדר עם מה שהיא עושה ורק רוצה סקס מזדמן ותקופות מהנות, לא משנה אם בחור טוב שהיא פוגשת רוצה להתיישב איתה.

עם אישה כזו, אתה צריך לקבל מיד את הפרידה ולתת לה לראות שזה לא משפיע עליך.

זה עוצר אותה במסלולים שלה כי אתה די יכול להבטיח שכל בחור אחר שזרקה עשה את ההפך (כלומר התחנן אליה לשנות את דעתה, שאל מה הוא יכול לעשות כדי לשנות את דעתה, נשאב אליה).

כשאתה מקבל את הפרידה ואז מתחיל להמשיך בחיים שלך ולתת לה לברר על כך (כלומר דרך המדיה החברתית), אישה כמוה תראה שאתה והיא באמת נמצאים באותה הרמה מבחינה רגשית והיא תרגיש שוב נמשך אליך.

היא לא בהכרח תרצה להסתפק בחיים אם תחזור להיות יחד, אבל היא תרגיש בטוח יותר להיכנס איתך למערכת יחסים כי היא תראה שאתה לא מתחנן, מתחנן ומיילל אם היא תנסה לעזוב.

סיבה נוספת מדוע אישה עלולה להיפרד מבחור, למרות שהוא עושה את כל הדברים הנכונים, היא ש ...

3. כיבו אותה בגלל חוסר הגבריות הרגשית או הקשיחות הרגשית

החיים לפעמים זורקים כדורי עקומה בדרך שלך, בין אם אתה מוכן לזה ובין אם לא.

זה קורה לכולם, גם אם בחור מנסה בכל כוחו להקים חיים טובים, לעשות את הדבר הנכון וכן הלאה.

לכן, מה שהכי חשוב לאישה הוא לא כמה הבחור נהדר כשהדברים מסתדרים כשורה, אלא איך הוא מגיב לסיטואציות היותר מאתגרות בחייו (למשל אם הוא מפסיד בקידום גדול, נכשל בבחינה חשובה. , מתקשה במכוניתו, הדברים לא מסתדרים כמתוכנן, הוא נפרד).

האם הוא יישאר חזק מבחינה רגשית, יתמודד מול המצב ויפעל לקראת פיתרון כמו גבר, או שהוא יתפרק, ירגיש מפחד ויפנה לאשתו לקבלת הדרכה ותמיכה מכיוון שהוא לא יכול להתמודד בכוחות עצמו?

תלוי איך הוא מגיב כשהחיים יהיו קשים, אשתו תחוש יותר כבוד, משיכה ואהבה כלפיו על היותו גבר חזק וגברי מבחינה רגשית שהיא יכולה לסמוך עליה, או שהיא תרגיש מכובה על ידי רגישותו וחולשתו הרגשית.

הנה העניין ...

בחור יכול לעשות את רוב הדברים נכון במערכת היחסים שלו עם אישה, אבל אם היא מקבלת תחושה שהיא צריכה להיות החזקה ולדאוג לו כי הוא מפחד, רגיש או חסר ביטחון מכדי להתמודד עם לחצי חיי היומיום עליו בבעלותה, היא תאבד במהירות את הכבוד והמשיכה אליו.

כשזה יקרה, אז היא תתחיל להתנתק עם רגשות האהבה שלו אליו וכשזה יקרה, היא תתחיל לרצות לצאת מהקשר.

סיבה נוספת מדוע זה יכול לקרות לבחור הוא ...

4. תוך כדי ניסיון לעשות הכל נכון במערכת היחסים זה גרם לו להיראות נואש וזה כיבה אותה

למרות שאישה מעריכה את זה כאשר הגבר שלה מעריך אותה, אוהב אותה ומכבד אותה, היא לא רוצה לקחת על עצמה את התפקיד להיות המטרה העיקרית שלו בחיים.

לכן, כאשר בחור מתרוצץ ומנסה לעשות הכל נכון כדי לרצות את אשתו וכתוצאה מכך, מזניח תחומים חשובים אחרים בחייו (למשל מטרותיו, חלומותיו, חבריו, תחומי העניין שלו), זה לא מרשים אותה.

במקום לחשוב,'אוומייגוד! הוא כל כך מסור לי שלא אכפת לו מכלום או מאף אחד אחר בחייו! אני הסיבה העיקרית שלו לחיות! זה בטח אומר שהוא באמת אוהב אותי! זה גורם לי לרצות להישאר איתו לנצח, כי אני יודע שלעולם לא אמצא גבר אחר שאוהב אותי כמוהו! 'היא פשוט מרגישה כבויה ממה שהיא רואה בעיניו את הייאוש והנזקקות שלו.

למה?

אישה רוצה שגבר שלא מסתתר מאחוריה ומערכת היחסים, ימנע מלהתרומם ולהגיע לרמות חדשות של הפוטנציאל האמיתי שלו כגבר (כלומר על ידי ביצוע החלומות, היעדים והשאיפות הגדולים ביותר שלו).

רוב הנשים הלא מושכות ישלימו עם בחור שמסתיר מהפוטנציאל שלו, אבל הן עדיין ירגישו מוטרדות מכך.

עם זאת, נשים מושכות לא רק ירגישו מוטרדות מכך, אלא שבסופו של דבר הן יראו בכך סיבה עיקרית לעזוב אותו ולנסות למצוא גבר שלא יסתיר את הפוטנציאל האמיתי שלו מאחורי בטיחות הקשר איתה.

לכן, אם אישה מושכת, בסופו של דבר היא תיפרד ממסתור ותחפש גבר שלא יהפוך אותה למטרה העיקרית שלו בחיים.

אז בחור עשוי לשאול,'אני לא מבין את זה. עשיתי הכל נכון, אבל זה עדיין לא הספיק לה. איך היא יכולה לעשות לי את זה? איך נשים יכולות להיות כה רעות וקרות? אחרי כל מה שעשיתי בשבילה, היא פשוט מסתלקת כאילו כל זה לא אומר כלום. '

הנה העניין ...

יתכן שהוא התייחס אליה היטב, אבל כל זה לא אומר דבר אם אישה מרגישה כבויה ברמה אינסטינקטיבית כשהיא מבינה שהיא במערכת יחסים עם מסתתרת.

אישה רוצה בגבר טוב שמתייחס אליה טוב, אבל לא הופך אותה למטרה היחידה של קיומו.

במקום זאת, הוא קם ומושיט את הפוטנציאל האמיתי שלו כגבר על ידי מעקב פעיל אחר מטרותיו, חלומותיו ושאיפותיו הגדולות בחיים.

לאחר מכן היא יכולה להביט אליו, לכבד אותו ולהרגיש נמשכת אליו על היותו גבר חזק ועצמאי רגשית, במקום להרגיש שהיא עושה לו טובה בכך שהוא נמצא איתו כי הוא לא יכול לחיות או לתפקד בלעדיה.

סיבה נוספת מדוע זה יכול לקרות לבחור הוא ...

5. זה הספיק לה, אבל היא רק בדקה אם הוא ינסה עוד יותר בגלל חוסר הביטחון שלו לגבי האטרקטיביות שלו אליה

נשים מרגישות הכי נמשכות לבחורים שיש להם הערכה עצמית גבוהה, ביטחון ואמונה עצמית.

לכן, כאשר אישה נמצאת במערכת יחסים עם בחור, היא בדרך כלל תבדוק אם הוא באמת מאמין בעצמו ואל האטרקטיביות והערך שלו כלפיה, או שהוא רק עושה מעשה.

אם הוא יעבור את מבחני הביטחון שלה, היא תוכל להירגע לחלוטין להיות נשית וילדותית סביבו, בידיעה שהוא יותר ממספיק בשבילה.

עם זאת, אם הוא הופך להיות מסופק ומתחיל להטיל ספק בערכו לגביו, היא תקלוט בו (באמצעות שפת גופו ובאופן שבו הוא מגיב אליה) ותרגיש מכובה ברמה עמוקה, אינסטינקטיבית.

כמה שזה לא נוח עבור חלק מהבחורים לקבל, האמת היא שרוב הנשים פשוט לא נמשכות לבחורים שלא מרגישים ראויים להם.

למה?

כשבחור לא מרגיש שהוא מספיק טוב עבור האישה שלו, הוא בדרך כלל מתחיל לומר ולעשות דברים שמבליטים את האמונה הזו.

לדוגמא: בחור עלול להיצמד כל הזמן לאשתו ולסרב לעשות דבר מלבדה, כי הוא חושש שהיא תפגוש מישהו אחר טוב ממנו ויזרוק אותו.

הוא עשוי גם לחפש אליה ביטחון, על ידי כך שהוא כל הזמן שואל אותה דברים כמו,'האם אתה עדיין אוהב אותי?'אוֹ,'לא היית עוזב אותי, נכון? אתה יודע שאתה הסיבה היחידה שלי לחיות, נכון? 'אוֹ,'אתה עדיין מוצא אותי מושך?'

יתכן שהוא גם מרעיף עליה מתנות ותשומת לב ויתן לה לברוח עם התנהגות רעה כי הוא לא רוצה לאבד אותה.

הוא עשוי לחשוב משהו כמו,'אני צריך לוודא שאעשה הכל נכון בשבילה, כדי שהיא תראה כמה היא חשובה לי. ואז, אני מקווה, היא תישאר איתי לכל החיים. '

עם זאת, נשים פשוט לא עובדות ככה.

העובדה היא שאישה רוצה להיות עם גבר שמאמין במשיכה וערך שלו כלפיה, בלי קשר למה שהיא אומרת או עושה כדי לנסות לגרום לו להרגיש חסר ביטחון או לא בטוח בעצמו.

הוא לא צריך לקנות לה מתנות ולשאוב אליה כדי לקוות שהיא תישאר.

הוא פשוט צריך להאמין בעצמו ויהי מה.

זה מה שנשים מכבדות ומרגישות נמשכות אליהן ביותר, למרות שהן נדירות, אם בכלל, יודו בכך בפניך.

לכן, אם אישה חשה שהבחור שלה לא מרגיש שהוא ראוי לה, בסופו של דבר היא תרגיש שהיא עושה לו טובה בכך שהיא נמצאת איתו, מה שיגרום לה להתחיל להרגיש נמשכת לגברים אחרים שהם בטוחים יותר בעצמם.

קרוב לוודאי שהוא ישים לב שהיא מאבדת עניין ואז ינסה להגביר את ניסיונותיו להרשים אותה (למשל לקנות לה יותר מתנות, להראות לה מחמאות, לנסות להקל על חייה ככל האפשר, להעביר לה סידורים ו בקרוב).

עם זאת, ככל שהוא מנסה לעשות הכל כדי לשמור עליה, כך היא מרגישה כבויה מחוסר הביטחון העצמי שלו.

לאחר מכן היא מתחילה ליפול מאהבה אליו ועוברת לקראת פרידה ממנו.

ואז הוא נשאר לחשוב,'מה קרה הרגע? עשיתי הכל נכון! מה עוד הייתי יכול לעשות !? עשיתי הכל בשבילה. האם אי פעם אספיק לאישה? '

4 הודעות על טעויות שבורות שעושים חבר'ה לאחר שהרגישו שהם עשו הכל נכון

כאן החבר'ה האחרים משתבשים כשהם נקלעים למצב דומה לך ...

1. בהנחה שנשים חייבות לרצות ילד רע שמתייחס אליהן רע

כשבחור מרגיש שהוא עשה הכל בסדר עם אישה (למשל התייחס אליה כאל נסיכה, תמיד תן לה לנהוג בדרכה, הרשה לה לברוח עם התנהגות רעה) ועדיין נזרק, הוא עשוי להתחיל להאמין שכדי לשמור על אישה, הוא צריך להפסיק להיות כל כך נחמד ולהתחיל להיות ילד רע במקום.

כאן העניין ...

למרות שזה אולי נראה כאילו נשים נמשכות בעיקר לבנים רעים, או שנשים רוצות רק גבר שהוא רע או מרושע, זה פשוט לא נכון.

הסוג האולטימטיבי של הגבר שדווקא כל הנשים נמשכות אליו ורוצות לקיים איתו מערכת יחסים, הוא גבר טוב שמתייחס אליה טוב, אבל לא מאפשר לה להתחמק מלהתייחס אליו רע.

מה שאישה באמת רוצה זה גבר שגורם לה להרגיש שהיא צריכה להיות ילדה טובה בשבילו ובתמורה היא תזכה להיות איתו ולהתייחס אליו טוב.

אם היא לא בשורה, הוא מחזיר אותה למקומה בצורה דומיננטית, אך אוהבת.

אם היא מסרבת להתייחס אליו טוב יותר, הוא מאיים לעזוב אותה ואם היא עדיין לא משתנה, הוא עוזב אותה.

במילים אחרות, הוא שולט במערכת היחסים, לא היא.

היא חייבת להיות ילדה טובה, אחרת היא לא תזכה להיות איתו.

זה מה שנשים באמת רוצות, אך לעיתים רחוקות, אם בכלל, יודו בגלוי כשנשאלות בפומבי.

לכן, אל תטעו לחשוב שאתה צריך להיות ילד רע, אדם רע או להתייחס אליה בגסות כדי להחזיר אותה.

במקום זאת, רק תראה לה שאתה עדיין האיש הטוב שתמיד היית, אבל עכשיו אתה הרבה יותר בטוח, גברי ואסרטיבי רגשי מבעבר.

כשהיא תראה שהפכת במהירות לסוג הגבר שתמיד רצתה שתהיה, היא תתחיל להרגיש נמשכת אליך בדרכים שתמיד היו חשובות לה בסתר.

השומר שלה יירד ואז היא תתחיל להרגיש נמשכת אליך באופן שמעולם לא הרגישה.
טעות נוספת שהחבר'ה עושים לעתים קרובות כשהם במצבכם היא ...

2. לשאול אותה מה הוא יכול לעשות כדי לשמח אותה

כשבחור מרגיש שהוא עשה הכל בסדר וזה עדיין לא הספיק, זה טבעי שהוא ירצה להבין אז מה עשה לא בסדר.

אז הוא ישאל את אשתו משהו כמו,'מה עשיתי לא בסדר? מה פספסתי? מה לא עשיתי בשבילך? מה ייקח לי בכדי לשמח אותך? בבקשה תגיד לי. אתה יודע שאני אעשה כל מה שתגיד. אני אוהב אותך יותר מכל, אז פשוט תגיד לי ואני אעשה את זה. ”

ובכל זאת, הנה העניין ...

כשבחור מבקש מאישה לומר לו מה הוא צריך לעשות בכדי לשמח אותה, הוא אומר לה ביעילות,'תראה, אני חסרת מושג איך לחשוב, להתנהג ולהתנהג כמו גבר מושך, אז אתה יכול בבקשה ללמד אותי? ואז אשתמש בעצתך כדי להחזיר אותך, או אנסה לשכנע אותך לתת הזדמנות להראות לך שאני יכול להיות כמו שאתה רוצה שאהיה. ”

ובכל זאת, במקום לגרום לאישה לחשוב,'כמה מתוק. הוא רוצה שאדריך אותו ואלמד אותו, ”היא מרגישה המומה מכמות העבודה שהיא תצטרך להשקיע כדי לשנות אותו, להפוך אותו ואז לעשות זאת ללא הרף למשך שארית חייהם יחד (כלומר בגלל האטרקטיביות שלך לנשים מתפתחת לאורך זמן. זה לא משהו שאתה עושה פעם אחת ואז תשכח. אתה צריך להיות מסוגל להיות מושך אותה על סמך הדרך בה אתה מדבר איתה, מתקרב לחיים, מגיב לאתגרים, מתייחס אליה ומביא אותה לטפל בך).

לכן, אם אתה רוצה למשוך את האקס שלך בחזרה, אל תעשה את הטעות ולשאול אותה מה היא רוצה שתעשה כדי להיות מושך עבורה, או לשמח אותה.

במקום זאת, פשוט הראה לה (באמצעות פעולותיך, התנהגותך והדרך בה אתה מגיב כעת למה שהיא אומרת ועושה), שאתה גבר טוב ומושך יותר ממה שהיית בעבר ולא היית צריך שהיא תגיד לך איך להיות ככה.

כשהיא תראה שבאמת שינית, היא לא תוכל למנוע את עצמה שוב לחוש כלפיך כבוד ומשיכה.

ואז, הרעיון לתת לך הזדמנות נוספת מתחיל להרגיש כמו משהו שהיא פתוחה לעשות.

טעות נוספת שעושים חבר'ה במצבכם היא ...

3. לחשוב שלנשים קשה מדי לרצות

לאחר שהושלך על ידי אישה שהוא אוהב, בחור עשוי לחשוב,'עשיתי הכל נכון, אבל זה לא הספיק לה. נשים פשוט מוקפדות מדי בימינו. שום דבר לא משמח אותם, לא משנה כמה תתאמץ. אני מוותר!'

הנה העניין ...

יש נשים שקשה מדי לרצות אותן וגם קצת משוגעות, אבל הנשים האלה באמת הן המיעוט.

את רוב הנשים לא קשה לרצות ונראה שקשה לרצות אותן רק כאשר הם נמצאים במערכת יחסים עם בחור שנכשל ללא הרף במבחני הביטחון שלה ובסופו של דבר מאפשר לה ללכת עליו.

כשאישה יכולה ללכת בכל רחביו, אז היא מתחילה לעלות על מה שאני מכנה כללים מגוחכים (למשל, אתה יכול לנשק אותי רק אם אתה עושה ככה או אחר, אל תתקשר אליי אחרי 19 בערב, תשב שם ותהיה בשקט בזמן שאני לצפות בטלוויזיה, לנקות את הבית אחרת אנחנו לא מקיימים יחסי מין).

אם גבר משלים את הכללים המגוחכים שלה, היא מאבדת את הכבוד אליו וכתוצאה מכך, היא מפסיקה להרגיש נמשכת אליו.

לאחר מכן היא מתאהבת בו וברוב המקרים, הבחור מנסה יותר ויותר להישאב אליה (למשל לקנות מתנות שלה, לעשות יותר מעבודות הבית, לתת לה לדרוך כל הזמן), אבל זה אף פעם לא מספיק כי זו לא הסיבה שהיא התאהבה בו.

היא רוצה שהוא ימשיך להיות בחור טוב, אבל יגדל ויפסיק לאפשר לה ללכת עליו.

לבסוף, טעות נוספת שהחבר'ה עושים לעתים קרובות במצבכם היא ...

4. לאבד ביטחון ביכולתו להחזיר אותה או להחזיק אישה אחרת במערכת יחסים

כשבחור מנסה את כל מה שהוא יכול לחשוב עליו כדי לשמח אישה (למשל להעיף עליה תשומת לב ומתנות, להיכנע לה בכל גחמה, להיות נחמד יותר וסבלני איתה, להקל על חייה כמה שיותר) והיא עדיין נפרד ממנו, הוא עלול להתחיל לפקפק בעצמו כגבר.

הוא עשוי להניח שמכיוון שה'טוב ביותר 'שלו לא היה מספיק טוב, אז שום דבר לעולם לא יהיה מספיק טוב עבור נשים, אז הוא מוותר לחלוטין על להחזיר את האקס שלו, או אפילו למצוא לעצמו אישה חדשה.

כאן העניין ...

כשבחור מתחיל לחשוב ככה, זה מתחיל להראות באופן שהוא מדבר, חושב ומתנהג סביב האקס שלו ונשים אחרות (למשל, הוא לא שומר על קשר עין, הוא אומר דברים שליליים על עצמו, יש לו גישה תבוסתנית. , הוא מרגיש לא ראוי, הוא מפקפק בעצמו, הוא נראה עצבני ולא בטוח בעצמו), וזה באופן טבעי לא מושך לנשים.

כשהוא שם לב שהאקס שלו ונשים אחרות לא נמשכות אליו, ואז הוא מאבד עוד יותר ביטחון בעצמו וביכולתו להחזיר אותה.

אל תעביר את עצמך דרך הכאב המיותר הזה.

תאמין בעצמך!

אם אתה רוצה לעשות את הדבר הנכון, אז עשה את הדבר הנכון בעצמך ותאמין שאתה מספיק טוב.

אתה צריך להאמין שאתה מספיק טוב בשבילה, אחרת גם היא לא.

אל תלך ותגיד לה שאתה חושב שאתה מספיק טוב.

תן לה לחוש זאת בעצמה, על סמך האופן שבו אתה מדבר איתה עכשיו, מגיב אליה, מתייחס אליה ותביא אותה לטפל בך.

כשתעשה זאת נכון, היא תרגיש כמות עצומה של כבוד ומשיכה לחדש ושיפר אותך.

כתוצאה מכך פתאום תיראו עבורה יותר ויותר מספיק והיא תרצה אותך בחזרה.