לא גרמתי לה להרגיש אהובה

אני לא

להלן 5 סיבות נפוצות לכך שאישה תגיד שלא גרמת לה להרגיש אהובה בזוגיות:

1. הראית את אהבתה בדרכים שלא חשבו לה הרבה

במילים אחרות, הדרך שלך להראות אהבה לאקסית שלך לא הייתה מה שהיא רצתה ממך.

לדוגמא: בחור יכול היה תמיד להיות נחמד לאשתו, קנה לה מתנות ותפס מקומות שלה.

עם זאת, הוא מעולם לא אמר לה כמה אתה אוהב אותה ולמה.

לחלופין, הוא אולי אמר לה עד כמה אהבת אותה, אבל היא לא הרגישה שזה קרה כשהם קיימו יחסי מין.

זה היה כאילו הוא תמיד התאפק ופחד להביע את אהבתו אליה.הוא לא רצה להוציא את עצמו שם יותר מדי ובמקום זאת, שיחק את זה מגניב והתנהג כאילו הוא לא ממש כל כך בתוכה.

בטח, הוא נהנה מהמין והיא יכלה לראות את זה, אבל הוא היה רחוק במהלכו וכתוצאה מכך, היא מעולם לא הרגישה שהוא באמת מאוהב בה.

יתכן וזה גרם לה לחשוב על דברים כמו,'הוא פשוט לא נראה כמו אותי כמו שאני. זה כמו שאני כל הזמן מקווה שהוא יאהב אותי כמו שאני רוצה שיאהבו אותי, אבל זה אף פעם לא קורה. האם אי פעם ארגיש בטוח במערכת היחסים שלי איתו, או תמיד אקווה ליותר ממה שהוא יכול לתת לי? אני לא יודע אם אני רוצה להיות במערכת יחסים כזו לכל החיים. כלומר, מה אם הוא פשוט ישתעמם יום אחד ויבגוד בי, או יעזוב אותי? ואז מה? נתתי לו את ליבי המלא והוא תמיד נתן לי חצי מלבו, או פחות מזה, כדי שהוא יוכל ללכת משם בלי לדאוג לזה. אולי אני צריך לדאוג לעצמי ולסיים את הדברים לפני שהוא עושה זאת. ”

כתוצאה מכך היא מחליטה להיפרד ממנו על ידי אמירת משהו בסגנון,'אני מצטער, אבל אני פשוט לא יכול לעשות את זה יותר. אני באמת דואג לך, ​​אבל אתה לא גורם לי להרגיש אהוב. אני כמו משהו נוסף בחיים שלך שיש לך שם, אבל לא באמת צריך או אכפת לו. '

אם הבחור באמת אהב אותה, אבל פשוט לא היה טוב מאוד להביע את זה בצורה שהיא זקוקה לו, הוא עשוי לחשוב,'אני לא מבין על מה היא מדברת. עשיתי כל מה שיכולתי לחשוב כדי לגרום לה להרגיש אהובה ומוערכת במערכת היחסים איתי. אחרי הכל, לא תמיד קלקלתי אותה במתנות מיוחדות וארוחות רומנטיות? 'אוֹ,'איך היא יכולה להגיד לי את זה כשאמרתי לה שאני אוהב אותה כל הזמן. מה עוד היא רצתה שאגיד להוכיח לה שרגשותיי כלפיה אמיתיים? 'אוֹ,'האם בילוי איתו לא מראה לה שאני אוהב אותה? אם לא הייתי אוהב אותה, הייתי מבזבז את הזמן איתה. יכולתי להיות עם נשים אחרות, אבל הייתי איתה. מה היא עוד רוצה? למה היא צריכה להיות כל כך נזקקת ככה? פשוט הייתי עצמי. אם היא לא אוהבת את זה, אז אני לא יודע מה עוד אוכל לעשות.'

לאחר מכן הוא מנסה לנמק איתה ולהגיד לה שהוא כן אוהב אותה וניסה לגרום לה להרגיש אהובה בצורה היחידה שהוא מכיר (כלומר לבלות איתה, לקנות לה מתנות, לבלות פחות עם חברים).

עם זאת, כפי שאולי הבנתם עד עכשיו, לא משנה אם הראיתם לאקסית שלכם שאתם אוהבים אותה בדרכים שחשבתם שחשובים.

מה שחשוב לה, זה שלא הראית לה שאתה אוהב אותה בדרכים החשובות לה.

היא לא הרגישה אהובה.

אתה עשוי לחשוב שהיא טועה, או שאתה מסכים איתה.

עם זאת, זה לא מתקן את הבעיה.

מה יהיה?

ראשית עליך לגרום לה לסלוח לך ...

אז אתה צריך לגרום לה להתחרט שעזבת אותך ...

זה מה שעובד.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר אותה, אל תעשה את הטעות לרדוף אחריה ולהציע לה יותר ממה שעשית בעבר.

זה לא יעבוד.

לדוגמא: אם הדרך שלך להביע אהבה לאקסית שלך הייתה להרעיף עליה מתנות ותשומת לב, אל תמשיך לעשות את זה.

במקום זאת, התמקדו באינטראקציה איתה וגרמו לה לחוש ממהרים של משיכה מינית ורומנטית עבורכם על סמך הדרך בה אתם מדברים, מתנהגים ומתנהגים כעת סביבה.

ואז, כאשר הפעלת מחדש את רגשותיה לחלוטין והיא פתוחה לדבר איתך ולראות אותך יותר ויותר, תוכל לומר,'אני אוהב אותך'והיא תרגיש נהדר בקשר לזה.

למה?

נשים הכי נרגשות לשמוע את המילים,'אני אוהב אותך'כשהם מכבדים אותך, מרגישים נמשכים אליך ואוהבים אותך.

לכן, וודא שאתה מפעיל מחדש את תחושותיה קודם, ולא ממהר לומר,'אני אוהב אותך'לפני כן בתקווה שזה מרשים אותה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך אמר שאתה לא גורם לה להרגיש אהובה היא ...

2. יש לה בעיות עם אהבה שנובעות מילדותה

יש לה נושאים שנובעים מילדותה

במקרים מסוימים, אישה שלא מרגישה אהובה בקשר שלה עם בחור, קשורה אליו פחות וכיצד הוא מטפל בה ויותר קשורה לילדותה ולגידולה.

לדוגמא: ייתכן שעברה ילדות קשה (למשל הוריה לא גרמו לה להרגיש אהובה, היא ננטשה, התעלמו ממנה או התעלמה ממנה כשהיתה צעירה, אהבה פחות ממה שאחיה היו) ועכשיו, כמבוגר, היא נזקקים להפגנות ברורות של אהבה מגברים.

כתוצאה מכך, כל מה שהבחור שלה אומר או עושה לעולם לא נראה מספיק לה.

לא משנה כמה אהבה הוא מעניק לה, זה אף פעם לא מבטל את הכאב שהיא נושאת בילדותה.

לא מבינה את הנושא שלה, היא עלולה להתחיל להאשים את זה בבחור שלה ולחשוב,'אני יודע שהוא מקלקל אותי, אבל אולי זה בגלל שהוא חושב שזה מה שבחור אמור לעשות במערכת יחסים עם אישה ולא ממש בגלל שהוא באמת אוהב אותי. אולי הוא פשוט הולך עם התנועות איתי ועושה מה שהוא חושב שאני רוצה. אולי הוא אפילו לא אוהב אותי. אולי הוא רק רוצה להיות איתי קצת ויזרוק אותי כשהוא מוכן לעשות זאת ”אוֹ,'אני יודע שהוא אמר שהוא אוהב אותי, אבל אולי הוא פשוט אומר את זה כדי לרצות אותי, אבל הוא לא באמת מתכוון לזה. הוא יכול לשקר. ”

אם אתה חושב שהאקס שלך נכנס לקטגוריה מסוג זה, אתה צריך להיות מסוגל לתת לה להבין שאתה כן אוהב אותה ובאמת רוצה להיות איתה.

כמובן, אל תנסה להעביר לה את זה בצורה מיואשת,'בבקשה תאמיני לי!'סוג של דרך.

במקום זאת, פשוט שמרו על קור רוח ותנו לה להרים את זה באופן טבעי (למרות שזה יהיה קשה לה ויחלוף זמן מה עד שהיא תאמין בזה לגמרי).

לדוגמא: חלק מהדרכים בהן תוכלו לגרום לה לראות שאתם באמת אוהבים אותה ורוצים להיות איתה, הן על ידי ...

  • שימוש בהומור כדי לפרוץ את הספקות, חוסר הביטחון והניתוקים שלה ולגרום לה להרגיש טוב להיות סביבך (למשל.'כמובן שאני אוהב אותך ורוצה להיות איתך. כלומר, את חברה איומה, אבל אני עדיין אוהבת אותך ”וצחקו איתה על זה ואז תגידו,'רק צוחק. אני אוהב אותך כי אני חושב שאתה יפה ואני אוהב אותך בגלל מי שאתה כאדם. תמיד הרגשתי ככה כלפיך. אולי לא הראיתי את זה מספיק, אבל ככה תמיד הרגשתי ”).
  • לפלרטט איתה כדי ליצור מתח מיני ולגרום לה להרגיש כמו אישה סקסית ורצויה בנוכחותך.
  • להיות יותר דומיננטית רגשית ממנה במהלך שיחה כדי לגרום לה להרגיש כמו אישה נשית סביבך, מה שגורם לה להרגיש ניצוצות של כבוד, משיכה ואהבה אליך. כתוצאה מכך, היא הרבה יותר מונעת לרצות להאמין שאתה אוהב אותה, כך שהיא תוכל להמשיך ולחוות את הכבוד, המשיכה והאהבה שהיא מרגישה כלפיך.
  • לשמור על הביטחון שלך איתה כשהיא אומרת דברים כמו,'מעולם לא גרמת לי להרגיש אהוב,'והפיכת ההתפרצויות הרגשיות שלה למשהו שאפשר לצחוק עליו ביחד (למשל.'כן, אני יודע ... ומעולם לא בישלת לי מספיק עוף צלוי. אתה יודע שאתה מצליח להכין צלי ביום ראשון, אבל איפה הם היו? תמיד עשית לי את זה פעמיים. את חברה איומה. אני מרגיש כל כך חסר אוכלוסיה ”).

ככל שאתה בונה על רגשותיה כלפייך במהלך אינטראקציות, כך הספקות שלה לגבי רגשותיך כלפיה יתחילו לדעוך.

היא תראה שאתה משקיע מאמצים להחזיר אותה, אבל אתה לא נואש מזה, מה שיהיה מושך בעיניה.

פתאום היא יכולה להתחיל לחשוב דברים כמו,“טוב, אולי בכל זאת הוא אוהב אותי. אם לא, מדוע שהוא יבזבז את כל הזמן הזה בהישארות אחרי שנפרדנו? הוא לא סתם התרחק ממני. הוא עדיין כאן ואני עדיין מרגיש שהוא נמשך אליו. אולי כדאי לנו לנסות שוב את הקשר. ”

כשזה יקרה, הספקות שלה יתחילו לדעוך והיא נפתחת שוב לרעיון להיות הילדה שלך, לפני שתגיע אישה אחרת ותיקח אותך.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך אמר שאתה לא גורם לה להרגיש אהובה היא ...

3. יצר המעיים שלה אמר לה שאתה רק איתה עד שיגיע משהו טוב יותר

רוב האנשים חווים רגעים במערכת יחסים שבהם הם תוהים דברים כמו,'האם הוא / היא יזרוק אותי אם מישהו טוב יותר יבוא?'

ברוב המקרים, ספקות אלו חולפים ונעלמים כאשר האדם האחר גורם להם להרגיש אהובים, מוערכים ורצויים.

עם זאת, אם לא גורמים להם להרגיש אהובים ומוערכים, אז רוב הסיכויים שלא משנה מה האדם האחר יעשה כדי לשכנע אותם שהוא אהוב, הספק תמיד יהיה שם.

במקרה שלך, אם האקס שלך הרגיש כאילו פער הערכים בינך לבינו גדול מדי (למשל בגלל שאתה יותר מושך פיזית ממנה, אתה משכיל יותר, אתה יותר פופולרי ממנה, אתה מגניב יותר ממנה, יש לך יותר חברים שהיא), אז זה טבעי שהיא אולי הרגישה קצת חסרת ביטחון לגבי מקומה בחייך.

לאורך זמן יתכן וחוסר הביטחון הזה הצטבר בתוכה וגרם לה לחשוב על דברים כמו,'אין סיכוי שבחור כמוהו יישאר עם אישה כמוני לכל החיים. הוא ישליך אותי ברגע שתגיע אישה נאה יותר / חכמה / פופולרית יותר. '

אז, כדי למנוע מעצמה להיות שבור לב, האקס שלך היה מחליט להיפרד ממך לפני שאתה נפרד ממנה.

סביר להניח שהיא עדיין תרצה להיות איתך, אבל היא תהיה יותר מרוכזת בניסיון להגן על בריאותה הרגשית בשלב זה (כלומר, היא לא רוצה לחזור למערכת יחסים ואז להיפטר ממך בעוד כמה שבועות או חודשים, כך שתוכלו להתרחק מהמטומטם).

זו הסיבה, הדבר שאתה צריך לשאול את עצמך עכשיו הוא ...

'האם היא צדקה בכך שהייתי איתה רק עד שהגיעה אישה טובה יותר, או שמא אהבתי אותה באמת ורציתי להיות איתה?'

אם תחליט שאתה באמת אוהב אותה ורוצה אותה בחזרה, אז התמקד בהראות לה באמצעות מעשיך ובדרך בה אתה מתייחס אליה ומגיב אליה, שהיא האישה עבורך וששום אישה אחרת לא תוכל לתפוס את מקומה בלבך .

עם זאת, אינך יכול לשכנע אותה בכך פשוט באומרו לה זאת, משום שהיא כנראה לא הולכת להאמין לך (במיוחד אם היא מרגישה חסרת ביטחון לגבי האטרקטיביות והערך שלה עבורך).

אתה צריך להראות לה לאורך זמן (כלומר בימים ובשבועות הקרובים), כדי שהיא תוכל להירגע ולהתחיל לסמוך על כך שאתה באמת אוהב אותה, לא משנה מה.

לא משנה מה שלא תעשו, אל תנסו להראות לה עד כמה אתם אוהבים אותה בכך שאתם נואשים מכך (כלומר להצהיר לה על אהבתכם הבלתי פוסקת, לכתוב לה מכתב ארוך המביע את כל רגשותיך, להופיע בביתה עם פרחים, מתנות וגישה רומנטית מפושטת).

במקום זאת, תהיו רגועים, בטוחים וקלים ופשוט התמקדו בהצצת רגשות הכבוד, המשיכה המינית והאהבה אליכם בכל פעם שאתם מדברים איתה בטלפון או באופן אישי מעתה ואילך.

כאשר היא תוכל לראות בעצמה שלא משנה מה היא אומרת כדי לבחון את רמת העניין שלך בה, אתה תישאר מסביב ותהיה גבר חזק, גברי ואוהב כלפיה, היא לא תוכל לעמוד בפני הרעיון לתת לך עוד הִזדַמְנוּת.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך אמר שאתה לא גורם לה להרגיש אהובה היא ...

4. היא שמה לב איך נראה שאתה מוצא נשים אחרות מושכות ממנה, בלי לדאוג איך זה גורם לה להרגיש

אין שום פסול בכך שגבר מרגיש שנמשך לנשים אחרות כשהוא מערכת יחסים עם אישה.

זה טבעי ונורמלי לחלוטין, בדיוק כמו שזה טבעי ונורמלי לחלוטין שאישה תסתכל על בחור (או בחורים) שנראה לה מושך.

אולם הבעיות מתעוררות כאשר אישה מתחילה להבחין שהבחור שלה לא יכול להפסיק להסתכל על נשים אחרות כשהוא בסביבה.

נראה שהוא מתמקד בהם והולך לאיבוד במחשבותיו בזמן שהוא מסתכל עליהם, מה שגורם לה להרגיש חסרת ביטחון.

במקרים מסוימים, הוא עשוי אפילו לפלרטט איתם ולא יהיה לו אכפת אם היא תראה אותו עושה את זה, או תרגיש חסר ביטחון לגבי זה.

באופן טבעי, זה יגרום לה להרגיש פגועה, נבגדת וכאילו היא לא יכולה לסמוך עליו שהוא נאמן.

כתוצאה מכך היא עשויה להתחיל לתהות,'למה אני נשאר איתו כשהוא מתייחס אלי ככה? הוא אפילו לא מנסה להסתיר ממני את עינו הנודדת. ברור שהוא לא אוהב אותי כמו שאני רוצה. אז, אולי הכי טוב אם אני פשוט אנתק איתו את הדברים ואתמקד במציאת בחור שבאמת מוצא אותי מושך מספיק בשביל שהוא לא רוצה לבהות בנשים אחרות ונראה שהוא רוצה אותן בסתר. '

ואז היא תיפרד ממנו ותגיד משהו בסגנון,'ברור שאני לא האישה המתאימה עבורך. אתה לא גורם לי להרגיש אהוב והספקתי לסבול את זה, ולכן אני חושב שעדיף אם אתה ואני נלך בדרכנו. '

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך אמר שאתה לא גורם לה להרגיש אהובה היא ...

5. היא הרגישה שלקחת יותר מהקשר ממה שנתת

כדי שמערכת יחסים תתפתח כראוי, צריך להיות איזון בין נתינה ונטילה.

לכן, אם אישה מתחילה להרגיש שהיא תמיד מתפשרת ומציבה את צרכיו לפני שלה, בעוד שהוא תמיד נראה זה שלוקח, היא באופן טבעי תתחיל להרגיש ממורמרת, מובנת מאליה ולא אהובה.

לאחר מכן היא עשויה לנסות לטלטל אותו מעט (למשל על ידי ליטוף או זריקת זעם), כך שהוא יתחיל לטפל בה בצורה יותר מאוזנת.

אם הוא לא ישים לב וימחק את זה בהיותה אישה רגשית, או פשוט מניח שבגלל שהיא אוהבת אותו היא תשלים עם זה, היא תתחיל לאט לאט להתנתק מתחושות הכבוד, המשיכה והאהבה שלה אוֹתוֹ.

בסופו של דבר היא תגיע לנקודה בה היא הספיקה ותעבור עם פרידה.

אם זה תקף למצבך עם האקס שלך, אז אתה צריך להראות לה (באופן שבו אתה חושב, פועל ומתנהג כעת) שלמדת מהטעויות שלך והפכת לגבר טוב יותר כתוצאה מכך.

כמובן, אל תיכנס לנאום גדול על כל הדברים שלמדת וכמה אתה מצטער.

רק תהיה קצר לגבי דברים מסוג זה ואז חזור עם חיוך, צחוק והרגשה נמשכת ומאוהבת בך החדש.

זה מה שעובד.

מצד שני, הנה כמה ...

בעיות נפוצות חבר'ה חווים כשמנסים להשיג בחזרה אקס שלא הרגיש שהוא אהוב

הסיכויים די גבוהים שהאקס שלך לא יקל עליך מיד, אז היה מוכן להתמודד עם כמה מהאתגרים הבאים ...

1. היא נרתעת מלנסות שוב כי היא לא מאמינה שמשהו ישתנה

רוב הפירוק בין גבר לאישה לא קורה רק בלי לפחות כמה חילוקי דעות או קרבות.

במקרים מסוימים, אולי אפילו התפרקה 'מיני' או שתיים בדרך (למשל. היא מפסיקה להתקשר אליו לכמה שעות או ימים, היא הולכת למשפחתה או לחברים לסוף שבוע כדי להתקרר).

עם זאת, עד שהפרידה ה'גדולה 'תתרחש (למשל, היא תעבור החוצה או תבעט אותו החוצה), אישה בדרך כלל תבין שהבחור שלה לא מתכוון להשתנות ולהשתפר, על סמך כל חוויותיה בעבר.

ביסודו של דבר, בכל פעם שהם נלחמים בעבר, הוא מבטיח לשנות או להתברר שזה באשמתה (כלומר היא נזקקת מדי, מצפה ממנו יותר מדי, היא דרמטית מדי על כלום).

לאחר מכן היא תסלח לו ותיתן לו הזדמנות נוספת, רק כדי להבין שהוא לא מתכוון לממש את הבטחתו להשתפר (למשל בגלל שהוא לא יודע לשנות או לא היה מוכן לשנות), או שהוא מעולם לא השתנה כי הוא עדיין האמין שהוא לא עושה שום דבר רע.

בסופו של דבר, היא מבינה שהיא תצטרך לעבור עם פרידה ממשית ואז לדבוק בזה, כי הוא פשוט לא הולך להשתנות.

זו הסיבה שאם אתה רוצה שהאקס שלך יאכזב את המשמר ויפתח להיות איתך, אתה צריך להראות לה באמצעות פעולותיך, התנהגותך ואופן הדיבור איתה וכבר שינית ושיפרת על כמה מהדברים החשובים לה.

כשהיא תוכל לראות בעצמה שאתה כבר גבר חדש ומשופר ושאם היא תחזור איתך, אתה לא תחזור לעשות את אותן טעויות משיכה כמו בעבר, היא תוכל להתחיל לסמוך עליך שוב.

כשזה יקרה, ההגנות שלה יירדו והיא תפתח בחזרה לדבר איתך ולהיות איתך.

אתגר נוסף שעומד בפניך כשאתה מקבל אותה בחזרה הוא ...

2. היא נכבתת כשאתה מתחיל לשפוך את ליבך או להביע את רגשותיך

אם היא התאהבה בעובדה שהיית בחור די זמין רגשית ולא היית רומנטיקן כל כך מפושט, אז היא לא מתכוונת להתאהב בך מחדש אם תתחיל להתנהג כמו רומנטיקן כל כך.

זה פשוט לא הקטע שלה.

לרוע המזל, לפעמים בחור במצב ההוא מאמין שאם הוא ישפוך את ליבו לאקס שלו בצורה רומנטית, היא סוף סוף תאמין שהוא באמת אוהב אותה וייתן לו צ'אנס נוסף.

עם זאת, זה פשוט מכבה אותה וגורם לה להרגיש כאילו הוא איבד את הביטחון וההתנודדות שבה התאהבה במקור.

זו הסיבה, אם אתה שופך את ליבך לאקס שלך בצורה רומנטית מדי, במקום לגרום לה לחשוב,'וואו! לזה קיוויתי כל הזמן. סוף סוף הוא גורם לי להרגיש אהוב! תמיד רציתי שהוא יהיה בחור רך, רומנטי, נחמד ”היא פשוט תוהה מדוע הפכת כל כך נואשת ונזקקת פתאום.

זה יכבה אותה ויגרום לה להרגיש מאושרת מההחלטה שלה להיפרד ממך.

לכן, אם הכוונה שלך היא לגרום לאקס שלך להרגיש אהוב, אל תעשה את זה על ידי הפיכה לווס רגשי, נואש, רומנטי.

במקום זאת, פשוט התמקדו בהפעלה מחדש של רגשותיה אליכם במהלך אינטראקציות (למשל על ידי הצחוק וחיוך, פלירטוט איתה כדי ליצור אווירה מינית, להיות בטוחים ובטוחים בעצמם).

כאשר היא יכולה לחוש את הרגשות שלך על סמך האופן שבו אתה מתנהג סביבה, הדרך בה אתה מדבר איתה והדרך בה אתה מתייחס אליה באופן פרטי ובציבור, היא תבין שעליה לתת לך הזדמנות נוספת, או בסופו של דבר מתחרט על זה ומתגעגע אליך.

אתגר נוסף שעומד בפניך הוא ...

3. אתה מנסה להסביר מה אתה מרגיש במכתב ארוך, דואר אלקטרוני או הודעה והיא מתעצבנת

כל כך הרבה רומנים וסרטים רומנטיים גורמים לכך שאישה תקפוץ משמחה, או לפחות תתגבר על רגש כשהיא תקבל מכתב אהבה מהאקס שלה.

היא תבין שהוא באמת אוהב אותה, תסלח לו מיד והם יחזרו לחיות יחד ולחיות באושר.

למרבה הצער, ככה זה לא עובד בעולם האמיתי.

במציאות, כאשר אישה מקבלת מכתב אהבה / דואר אלקטרוני / הודעה מהאקס שלה, לאחר שנפרדה ממנו על כך שלא אהבה אותה, המחשבה הראשונה שלה תהיה בדרך כלל,'גם עכשיו, עדיין לא אכפת לו ממני לומר את הדברים האלה באופן אישי, או לפחות בטלפון. במקום זאת, הוא פשוט כתב / הקליד חבורה של מילים ומקווה שפתאום ארגיש אהוב ומוערך. איזה טמבל אנוכי ומרוכז בעצמו. אם הוא חושב שרק לשלוח אותי שיעשה את הטריק, הוא טועה. '

לאחר מכן היא מסתגרת עוד יותר ומקשה עליו לקיים איתה קשר ולקבל אותה בחזרה.

זו הסיבה שזה אף פעם לא רעיון טוב להסתתר מאחורי מכתבים, דואר אלקטרוני או טקסטים עם אישה לשעבר.

אם אתה רוצה לספר לה איך אתה מרגיש ושהיא תאמין לך, עדיף לעשות זאת באופן אישי ובאופן נינוח, בטוח, וגברי.

רק אז זה ירגיש לה כנה ויקבל את התגובה שאתה רוצה (כלומר, היא נפתחת לרעיון לחזור שוב).

אתגר נוסף שעומד בפניך הוא ...

4. אתה לא יודע מה עוד לעשות כדי להחזיר אותה, אז אתה מוותר ומאבד אותה

לפעמים בחור ינסה לשכנע את האקס שלו שהוא באמת אוהב אותה בכך שהוא אומר ועושה מיני דברים שקרא עליהם באינטרנט, במגזינים או שנראה בסרטים רומנטיים.

לדוגמא: הוא עשוי ...

  • התחנן ותתחנן איתה להזדמנות נוספת ותגיד דברים כמו,'אני באמת אוהב אותך. את האישה בשבילי. אני מבטיח לך שמה שאני אומר נכון. רק תן לי עוד הזדמנות אחת ואוכיח לך את זה. אתה מתכוון לעולם בשבילי. בלעדיך, החיים שלי חסרי משמעות. אני מבין את זה עכשיו. אנא, תן לי הזדמנות להראות לך ”שוב ושוב.
  • הציעו לעשות כל מה שהיא רוצה שהוא יעשה (לא משנה כמה זה מגוחך או בלתי סביר), כדי להוכיח את אהבתו אליה.
  • הרעיף עליה זרי פרחים, או מתנות יקרות.
  • שלח לה קלפים או שירים מפושטים.

כשכל זה לא עובד והאקס שלו ממשיך לומר דברים כמו,'אני מצטער. אני פשוט לא מאמין לך 'הוא עשוי להתחיל לחשוב,'טוב, אני מניח שניסיתי הכל כדי לשכנע אותה לתת לי צ'אנס נוסף וזה לא עבד. לכן, אני מניח שאני פשוט צריך לקבל שזה באמת נגמר ושלעולם לא אחזיר אותה. התברגתי ולא מצליח להחזיר אותה. '

כתוצאה מכך הוא מוותר ומנסה להתקדם בלעדיה למרות שעדיין יש בו רגשות עזים כלפיה.

ובכל זאת, הנה העניין ...

רק בגלל שניסית כבר להחזיר את האקס שלך ונכשלת, זה לא אומר שהיא לא מעוניינת לחזור איתך, או שאין גישה אחרת שתוכל להשתמש בה שתעבוד בפועל.

במקום זאת, כמעט בכל המקרים, זה פשוט אומר שהגישה בה השתמשת עד כה לא פגעה בשבילה.

אם תשנה את הגישה שלך כזו שגורמת לה לחוש מיהרות של כבוד, משיכה ואהבה אליך, אז הרגשות שלה כלפי הזוגיות ישתנו.

היא תעבור מלחשוב עליך בצורה שלילית לתהייה אם היא עשתה טעות בכך שהיא סיימה איתך דברים.

היא תדאג שאם היא לא תיתן לך הזדמנות נוספת, אישה אחרת תיקח את מקומה בשמחה.

לאחר מכן היא תישאר מאחור בתחושת דחייה וכאילו הושלכה.
כתוצאה מכך, היא תהיה מוטיבציה לתת לך הזדמנות נוספת ותקבל אותה בחזרה.