התעלמתי מהאקס שלי במשך חודש ועכשיו היא אומרת שהיא התרגלה להיות בלעדי

התעלמתי מהאקס שלי במשך חודש והיא התרגלה להיות בלעדי

אז, מה עליכם לעשות אם התעלמתם מהאקסית שלכם במשך חודש ועכשיו היא אומרת שהיא התרגלה להיות בלעדיכם?

להלן חמשת השלבים:

1. תבין מדוע כלל אין קשר לא עובד על מרבית הנשים

ישנם מקרים בהם כלל No Contact פועל להחזרת אישה לשעבר (כלומר אם אישה עדיין מאוהבת עמוק באקס שלה ולא יכולה להתמודד עם לא לשמוע ממנו יותר).

כמעט בכל המקרים האחרים, אם אישה התנתקה מהרגשות שלה כלפי בחור, אז כשהוא מתעלם ממנה במשך חודש (או יותר), זה רק מוסיף יותר רגשות שליליים (למשל כעס, עצבנות, טינה) וגורם לה לא לרצות להיות איתו אפילו יותר מבעבר.

לדוגמא: אם אישה נפרדת מבחור מכיוון שהוא הפסיק לגרום לה להרגיש מוערכת במערכת היחסים, היא בדרך כלל לא הולכת לחזור אליו בריצה אם הוא מתעלם ממנה במשך חודש ויותר.

במקום לגרום לה לחשוב,'אה, אני כל כך מתגעגע אליו! מה חשבתי כשנפרדתי ממנו? הפעם בנפרד הראה לי שהייתי קשה עליו יותר מדי. הוא האיש שאני רוצה, ”במקום זאת היא תחשוב משהו כמו,'אני לא מאמין שהוא עדיין עושה לי את זה? הוא מנסה להתעסק עם הראש שלי פעם נוספת, למרות שנפרדנו. הוא בכלל לא מכבד אותי. על ידי כך שלא יצר איתי קשר, הוא מראה לי כמה מעט אכפת לו מהרגשות שלי. 'אם לאחר מכן הוא יתקשר אליה אחרי חודש כדי לנסות להחזיר אותה, היא בדרך כלל בנתה כל כך הרבה קירות סביבה כדי להגן על עצמה מפני שוב להיפגע ממנו, שהיא תגיד משהו בסגנון של,'סליחה, אבל הלכת כל כך הרבה זמן עד שהתרגלתי להיות בלעדיך. אני כבר לא צריך אותך. זה נגמר בינינו. עברתי הלאה ואתה צריך גם. '

אז בחור יכול לשאול את עצמו,'למה זה קרה? מה עשיתי לא בסדר? חשבתי שהכלל ללא קשר אמור לגרום לה לרצות אותי בחזרה. זה מה שכולם אומרים באינטרנט, אז חשבתי שזה נכון. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

כדי שגבר יקבל אישה בחזרה, כמעט תמיד הוא צריך להיות פעיל, ולא פסיבי לגבי תהליך הגב לשעבר.

במילים אחרות, הוא צריך לקיים איתה אינטראקציה אקטיבית (למשל בטלפון ובאופן אישי) ולגרום לה באופן פעיל לגלות נחשולים חזקים של כבוד, משיכה מינית ואהבה לגבר שהפך מאז הפרידה.

ככל שהיא מתקשרת איתו ומרגישה טוב לדבר איתו שוב, כך קל לה יותר להתחיל לראות אותו כגבר שהוא עכשיו, ולא את הגבר שהיא זוכרת שהוא היה לפני כן.

לאחר מכן היא יכולה לסלוח לו על טעויות העבר שלו ולקבל שהוא כבר לא אותו בחור ממנו נפרדה.

עם זאת, אם בחור מתעלם מאישה במשך זמן רב ואז ינסה להחזיר אותה, היא בדרך כלל תהיה עמידה הרבה יותר לראות אותו שוב באור חיובי - גם אם הוא באמת השתנה והפך לגבר טוב יותר.

במקרים מסוימים, זה יהיה בגלל שהיא התחברה עם בחור אחר והבינה שהיא יכולה להיות מאושרת בלעדיו, כך שהיא לא מרגישה הרבה או שום צורך להחזיר אותו.

לכן, אם התעלמתם מהאקסית שלכם במשך חודש ועכשיו היא אומרת שהיא התרגלה להיות בלעדיכם, מה שאתם צריכים להבין זה שהיה לה הרבה זמן להתנתק מהרגשות שלה כלפיכם.

עם זאת, אין זה אומר שכל התקווה אבודה ושהיא נגמרה.

אתה עדיין יכול לשנות את התחושה שלה, אבל כדי לעשות זאת אתה צריך לגייס ולעשות משהו בנידון, במקום להמשיך להתעלם ממנה ולקוות שהיא תשנה את דעתה.

אתה צריך להתחיל לתקשר איתה מייד ולגרום לה להרגיש שוב משהו בשבילך.

גם אם היא כרגע כולה סגורה ומרחיקה אותך, אתה צריך להישאר חזק ולהשתמש בכל אינטראקציה שקיימת איתה (למשל באמצעות טקסט, מדיה חברתית, דואר אלקטרוני ובמיוחד בטלפון ובאופן אישי) כדי להעיר אותה מחדש רגשות של כבוד ומשיכה אליך.

2. התקשר אליה או נפגש איתה באופן אישי כדי לתת לה לחוות אותך החדש והשיפר אותך

הערה: הכותרת הנ'ל אינה אומרת,'המשך לסמס לה.'

אני ממליץ לך להתקשר אליה או להיפגש איתה באופן אישי.

כל כך הרבה בחורים מסתתרים מאחורי טקסטים כשמנסים להחזיר אישה לשעבר ובסופו של דבר לאבד אותה.

אתה חייב שיהיה לך את הכדורים להתקשר ואת האומץ למשוך אותה מחדש באופן אישי.

כך גבר באמת מחזיר את אשתו.

לא משנה עד כמה האקס שלך יכול להיות משוכנע שהיא התרגלה להיות בלעדיך, אם תהפוך מעכשיו לנוכחות קבועה בחייה (למשל, אתה מתקשר אליה בטלפון כדי לשוחח, אתה נפגש איתה להתעדכן ידידותית ), היא לא תוכל לחסום את רגשותיה כלפייך יותר.

אם היא מתקשרת איתך וחווה את הגבר החדש והמשופר שהפכת בחודש שלא היה לך שום קשר איתך (למשל אתה מביע את הביטחון שלך סביבה עכשיו ואל תאבד את קור רוחך כשהיא נמצאת קר או לא ידידותי כלפייך. עכשיו אתה עצמאי רגשי ולא סתם יושב ומקווה להזדמנות איתה שוב), ואז היא הולכת להרגיש אחרת לגביך.

פתאום היא תתחיל לחשוב משהו כמו,'אולי בכל זאת הוא מתעלם ממני למשך חודש. חשבתי שהוא משחק משחקים ומנסה לגרום לי לחזור אליו בריצה, אבל במקום זאת הוא כמובן ניצל את הזמן הזה כדי לשנות ולהפוך לסוג הגבר שתמיד רציתי שהוא יהיה. אני לא יכול לכעוס עליו בגלל זה. למעשה, במקום להרגיש מוטרד וממורמר, אני ממש מרגיש כלפיו שוב כבוד ומשיכה. אולי בכל זאת נוכל לחזור שוב. '

אתה יכול לגרום לה להרגיש ככה אם אתה רוצה.

לכן, אל תוותרו רק בגלל שהיא אמרה שהיא התרגלה לא להיות איתכם בסביבה.

אתה יכול להחזיר אותה.

עם זאת, כאמור, אל תנסה לעשות זאת באמצעות טקסט.

עליכם לתקשר איתה בטלפון (שם היא יכולה לשמוע את הביטחון בטון הקול שלכם) ולהיפגש איתה באופן אישי (שם היא יכולה לחוות את האדם החדש שלכם באופן אישי) אם אתם באמת רוצים לעורר מחדש את רגשותיה בשבילך.

היכן שהרבה חבר'ה משתבשים זה שהם קודם כל מתעלמים מהאקס שלהם למשך חודש ואז, במקום לקבל אותה לשיחת טלפון ולעורר שוב את תחושות הכבוד והמשיכה שלה, הם מנסים להחזיר אותה באמצעות טקסט.

דוֹן

טקסטים לעתים רחוקות עובדים כדי להחזיר אקס מכיוון שהם יכולים בקלות להיות מובנים בצורה לא נכונה או מפרשים אותם בצורה שגויה.

לדוגמא: אתה עשוי לחשוב ששלחת לה הודעה בצורה מגניבה ובטוחה, אבל היא אולי יושבת שם, מגלגלת את עיניה וחושבת,'זהו זה? זה כל מה שהוא יכול לחשוב עליו כדי לשלוח לי הודעה? האם הוא חושב שאגיד לו שאתגעגע אליו עכשיו? ובכן, אני לא אהיה כל כך קל. אני הולך להתעלם מהטקסטים הבאים שלו ולראות כמה הוא באמת בטוח עכשיו. '

ואז, בחור ירגיש לעתים קרובות שהוא מאבד אותה, ולכן הוא יתחיל להיות מעט חסר ביטחון באמצעות טקסט, מה שיבטל אותה וגורם לה להיות מקרוב עוד יותר.

זו הסיבה שאתה פשוט צריך להשיג את האקס שלך בשיחת טלפון או להיפגש איתה באופן אישי.

זו הדרך היחידה שתצליח לשכנע אותה (מבלי להשתמש במילים) שבאמת השתנית והפכת לגבר טוב יותר מאז הפרידה.

היא יכולה לשמוע את זה ולראות זאת בעצמה ולדעת שזה לא מעשה.

באמת השתנית והפכת לגבר כל כך טוב שעכשיו היא מרגישה כל כך נמשכת אליו.

3. אם היא אומרת לא להיפגש, פשוט אמור לה שזה קפה מהיר כחברים

אם אישה איבדה הרבה כבוד ומשיכה כלפי בחור ואפילו חשה בו מעט פגועה או עצבנית מכיוון שהוא התעלם ממנה במשך חודש לאחר הפרידה, היא תחילה עלולה להיות עמידה לראותו שוב.

לדוגמא: היא עשויה לומר,'זה מאוחר מדי. התרגלתי להיות בלעדיך ואני לא רואה טעם לפתוח שוב פצעים ישנים, 'אוֹ'אני לא חושב שזה רעיון טוב. בואו נקבל שאנחנו אפילו לא דיברנו אחד עם השני הרבה זמן ושזה עדיף ככה. '

עם זאת, ללא קשר לאיזה תירוץ האקס שלך עשוי להשתמש כדי להימנע מפגישה איתך, רק וודא שאתה לא לוקח תשובה.

הישאר רגוע, תהיה נוח ונהיה נחמד עם זה, אבל אל תיקח לא לתשובה.

למה?

אם אתה רוצה להחזיר אותה, תצטרך להיפגש איתה כדי שזה יקרה, אז אתה פשוט צריך להגיע לפגישה.

אז אם אתה מדבר עם האקסית שלך בטלפון והיא אומרת משהו בסגנון של,'סליחה, אבל אני חושב שאנחנו צריכים לשכוח אחד את השני ולעבור הלאה,'במקום להתעצבן, לוותר או לבקש רחמים ממנה מכיוון שאתה עדיין מתגעגע אליה בזמן שהיא מסתדרת בסדר בלעדיך ותגיד משהו שאתה עלול להתחרט עליו (למשל.'איך אתה יכול להיות קר כל כך? האם אהבתנו לא משמעותה עבורך? אני לא האיש הרע שאתה גורם לי להיות. פשוט נתתי לך קצת מקום להבין את הדברים מבלי להיות מטרד ועכשיו אתה מחזיק את זה נגדי. אתה לא יכול לראות כמה אני מתגעגע אליך? לא אכפת לך בכלל? '), אתה יכול במקום זאת להשתמש בה כהזדמנות להראות לה את הגרסה החדשה הבטוחה והחזקה שלך מבחינה רגשית.

לדוגמא: אם האקס שלך אומר'לֹא'כדי להיפגש, אתה יכול לומר לה,'תראה, אני מבין שבתחילה אתה עלול להרגיש שזה לא הרעיון הכי טוב בעולם שאנחנו יתעדכן, אבל זה פשוט השגה מהירה על כוס קפה. זה לא אומר שפתאום אני הולך לרגש עליכם ולהניח שאנו נחזור שוב כי אנחנו שותים קפה תמים. בימים אלה, זה לא עניין גדול עבור אקסים להיות מסוגלים להיפגש כחברים. אנחנו בוגרים בוגרים. אנחנו יכולים לעשות זאת. אז, בואו ננסה להתעדכן למחרת בערך ולנהל שיחה ידידותית שוב. מה אתה אומר? התעדכנות מהירה כחברים. ללא מחויבות. פשוט צ'ט מהנה וזה הכל. '

בדרך כלל, כשבחור אומר משהו כזה לאישה ונשאר רגוע, נינוח ובטוח, סביר להניח שהוא יגיד'כן,'(גם אם זה רק מתוך סקרנות לראות בעצמה אם הוא באמת השתנה).

ואז, פשוט קדימה ותכנן לפגוש אותה בזמן שמתאים לשניכם.

רק תזכור אם כי ...

כשאתה נפגש איתה באופן אישי, אתה צריך להמשיך לעורר את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה שלך אליך אם אתה רוצה לשנות את התחושה שלה.

4. לבנות את המתח המיני במפגש ולפחות לקבל חיבוק להתראות

כדי לבנות מתח מיני בין האקסית שלך לבין עצמך במפגש, אתה צריך לעבור בין רגעים בהם אתה מפלרטט איתה, לגרום לה לצחוק, לחייך ולהרגיש נמשך ואז לעצור ולחזור לדבר איתה כרגיל דקות (למשל להיות יותר ניטרלי סביבה).

על ידי מעבר מפלירטוט, לשיחה רגילה ואז מפלרטט, שוב ושוב, אתה למעשה בונה ציפייה בתוכה וגורם לה לתהות,“מדוע אני מרגיש כל כך נרגש להיות סביבו שוב? האם אני לא ממש מעליו כמו שחשבתי בתחילה שאני? האם הוא עומד לנשק אותי? למה אני בכלל חושב דברים כאלה? '

עכשיו, זה מה שאתה צריך לעשות, אבל מה לגבי מה שאתה לא צריך לעשות בפגישה?

בפגישה, וודא שאתה לא יושב שם ומרגיש חסר ביטחון, מפקפק באטרקטיביות שלך כלפיה, בהיותך ילד קטן וטוב שמתנהל בצורה הטובה ביותר סביבו, או הרשה לה לשלוט בך, לדחוף אותך או לשלוט אתה כי אתה מרגיש רע להתעלם ממנה במשך חודש ועכשיו אתה רוצה אותה בחזרה.

אם אתה ניגש למפגש בדרכים האלה, היא לא תוכל לכבד אותך ופשוט תחשוב,'זה היה רעיון רע. שום דבר לא השתנה ולמעשה עדיף לי בלעדיו בחיי. '

לכן, וודא שאתה לא מבזבז את המפגש עם האקס שלך בכך שאתה לא מושך.

במקום זאת, הישאר בטוח בעצמי והאמין בעצמך (בלי קשר לאתגר שהיא מאתגרת, קרה או מרוחקת) ותן לה להרגיש נרגשת להיות שוב סביבך.

ואז, כשהיא מרגישה שמחה ואתה יכול לחוש שהקירות שלה ירדו, אתה יכול לומר לה בצורה מבודחת וקלילה,'תראה, זה בכל זאת לא כל כך רע. אנחנו אקסים מדהימים. אפילו הצלחנו לשתות את הקפה שלנו בלי לזרוק אותו זה מול זה. זה חייב להיות משהו ששווה לחגוג, אתה לא מסכים? אז מה דעתנו לחבק על זה? קדימה ותתן לי חיבוק לשעבר מביך ”וצחקו איתה על זה.

כמובן, אל תעשו את זה לחיבוק מביך.

זו הייתה רק בדיחה.

הפוך אותו לחיבוק חם, אוהב ומרגיע שגורם לה לחשוב,'הא? למה אני רוצה אותו פתאום? זה לא מביך ... זה נחמד! אני אוהב את זה!'

אם בנית מספיק מתח מיני, היא תרצה לחבק אותך באותה מידה שאתה רוצה לחבק אותה.

אז פשוט קדימה ומשוך אותה בעדינות לזרועותיך והעניק לה חיבוק חם, אוהב ומרגיע לכמה שניות.

ברוב המקרים, החיבוק יעבור לנשיקה ולעתים קרובות למין.

עם זאת, אל תתמקד יותר מדי במין ובמקום זאת, פשוט נסה לקבל נשיקה אם אתה יכול.

למה?

הנשיקה שלה אתה החדש תגרום לה לזכור כמה טוב היא הרגישה כשנשקת לראשונה ואתה.

לאחר מכן היא נעשית פתוחה לחזור שוב, מכיוון שהיא פתאום מרגישה שלהיות בלעדיך זה לא נחמד כמו התחושה לחזור לזרועותיך.

5. אם היא לא רוצה לחזור מיד, לפחות תסכימי לשמור על קשר כחברות

בחלק מהמקרים, אישה לא יכולה להיות פתוחה לחזור שוב לאחר המפגש הראשון, אז אל תיבהל.

היא אולי תגיד משהו כמו,'אני פשוט לא יודע אם זה רעיון טוב. אני לא רוצה למהר בחזרה למערכת יחסים איתך ואז בסופו של דבר אצטרך לעבור את הכאב להיפרד שוב. '

למרבה הצער, הרבה חבר'ה מאמינים שמה שהיא אומרת הוא קבוע והוא יכול לשנות את התחושה שלה.

מה שהוא לא מבין הוא שאהבתה אליו עדיין שם ברקע והוא רק צריך להחזיר אותה אל פני השטח על ידי הפעלת תחושות הכבוד והמשיכה הישנות שלה.

אז הוא פשוט מוותר ומתרחק מאשתו האידיאלית, למרות שהיה יכול להחזיר אותה אילו רק היה מתמקד בכך שהיא תחוש שוב כלפיו רגשות.

אל תתנו לזה לקרות לכם.

אם האקס שלך לא רוצה לחזור מיד, פשוט הישאר בטוח ואמר לה (בצורה ידידותית ונוחה),'אני מבין למה אתה מרגיש כמו שאתה עושה כרגע וזה בסדר גמור מבחינתי. אנחנו לא צריכים לחזור יחד, אבל אני בטוח שאנחנו יכולים לפחות להיות חברים. מה לגבי זה?'

סביר להניח שהיא תגיד,'בסדר'כי אתה מוריד ממנה את הלחץ לקבל החלטה על הקשר מייד.

כמובן, אל תתנהג אז כמו חבר.

להיות חבר שלה זה לא להיות סתם בחור לשעבר ידידותי, נחמד.

במקום זאת, מדובר בשימוש בגישה שלך אליה כדי לעורר שוב את רגשי הכבוד, המשיכה המינית והאהבה אליך.

בדרך זו, זה עובר מחברות כביכול למערכת יחסים מינית ורומנטית.