אני אוהב את הילדה הזו, אבל יש לה חבר: 4 טעויות שיש להימנע מהן

אני אוהבת את הילדה הזו, אבל יש לה חבר

אם מצאת את עצמך במצב שבו אתה אומר,'אני אוהבת את הילדה הזו, אבל יש לה חבר'הנה 4 טעויות שעליך להימנע מהן ...

1. לא רואה את האמת

אני אוהב אותה, אבל יש לה חבר

הבחורה המיוחדת הזו שבאמת אהבת אולי הייתה מפלרטטת איתך, הייתה מאוד ידידותית כלפייך ואולי אפילו נתנה לך את הרושם שהיא מחבבת אותך או מוצאת אותך מושכת.

עם זאת, זה לא אומר שהיא תשאיר את החבר שלה בשבילך, גם אם היא לא מאושרת ביחסיה איתו.

נשים רבות מפלרטטות באופן פעיל עם בחורים אחרים כשהם במערכת יחסים רק כדי לבנות את ההערכה העצמית שלהם (כלומר, היא מביאה בחורים רבים בתקווה שהם עשויים להבקיע הזדמנות להיות איתה והחבר'ה האלה ואז לתת לה מחמאות, להתייחס אליה טוב , לעשות לה טובות וכו '), אבל אין לה שום כוונה לעזוב את החבר שלה.

כמובן שלפעמים אישה תעזוב את החבר שלה אם הבחור החדש יגרום לה להרגיש נמשכת והיא משועממת מלהיות במערכת יחסים מחורבנת, אבל אם הבחורה שאתה אוהב לא הבהירה שהיא רוצה לעזוב אותו בשביל אתה, אז סביר להניח שהיא פשוט מפלרטטת איתך כדי לגרום לעצמה להרגיש טוב.לילדה שאני אוהב כבר יש חבר

כשאישה נמצאת במערכת יחסים, היא גם לפלרטט לפעמים עם בחור אחר כדי להגביר את הביטחון שלו כי היא מרחמת עליו שאין לה חברה או לא זוכה לתשומת לב רבה מנשים.

בחור שאין לו הרבה (או כל) אפשרויות אחרות עם נשים מושכות, לעתים קרובות יבלבל את הפלירטוט הידידותי והתמים שלה, כך שהיא באמת אוהבת אותו ומנסה בסתר להראות לו שהיא רוצה להשאיר את החבר שלה בשבילו.

לאחר מכן הוא יתחיל לחלום בהקיץ על היותו חבר שלה ויתמלא בגניבתה מהבחור הנוכחי שלה, כדי שיוכל לקבל אותה לעצמו.

עם זאת, הנה אמת חשובה שעליך להבין ...

האמת היא שכשאישה באמת אוהבת בחור אחר ורוצה להשאיר את החבר הנוכחי בשבילו, היא תגיד לו את זה ישירות או שהיא תביא את עצמה למצב שהיא תוכל לנשק אותו (למשל להשתכר במסיבה בלי החבר שלה שם, לבלות לבד במקום שלו).

לכן, אם הבחורה הזו שאתה אוהב לא ניסתה לעשות עליך שום מהלך, אז לא סביר שהיא רוצה לעשות משהו יותר מאשר ליהנות מפלרטוטים ידידותיים ותמימים איתך.

הטעות הבאה להימנע מלעשות כשאתה אוהב בחורה שכבר יש לה חבר היא ...

2. להתאהב בה כי אין לך אפשרויות אחרות

להתאהב בה כי אין לך אפשרויות אחרות

אף אחד לא יכול להגיד לך את מי אתה יכול ולא יכול לאהוב.

אם אתה אוהב את הבחורה הזו, אז זכותך כבן אנוש לחבב אותה ולחבב גם כל בחורה אחרת שאתה רוצה.

עם זאת, אם אתה מתאהב בבחורה הזו מכיוון שאין לך אפשרויות אחרות עם נשים, אז אתה הולך על החיים בצורה שתוביל להרבה חוסר ביטחון, כאב לב ובלבול ביחס לנשים.

אני מחבב אותה כי היא נחמדה יותר ממני מבנות אחרות

כגבר, אתה חייב להיות בעל מיומנות להיות מסוגל למשוך נשים כרצונך, כך שתוכל לבחור את הנשים שלך, במקום להסתובב עם בנות שכבר יש להן חבר ולקוות שהן יעזבו את הבחור בשבילך, או להסתובב עם בנות ומקווה שיהיה לנו מזל יום אחד אם מהם 'נותן לך צ'אנס.'

אם אתה רוצה להיות מאושר כגבר, אתה חייב להיות מסוגל למשוך בנות באופן פעיל כשאתה מתקשר איתן, אז הם מקווים לקבל הזדמנות איתך. לא להיפך.

אתה יכול להיות הבחור שמקבל את כל הבנות או שמשיג את הילדה שהוא רוצה, אבל אתה צריך לדעת איך לעורר את רגשות המשיכה המינית של ילדה אליך כשאתם מתקשרים איתה באופן אישי.

הגלגל השלישי מפספס את הפעולה

אז תן לי לשאול אותך את השאלה הזו,'אם היית מצליח למשוך 3 בחורות יפות אחרות וכולן אהבו אותך, היית מנסה לגרום לילדה הזו לעזוב את החבר שלה?'

כנראה שלא.

אם היו לך 3 בנות לוהטות שמתעניינות בך וחולקות קשר נהדר עם כל אחת מהן, פשוט היית משאיר את הבחורה האחרת הזו לבד כדי ליהנות מהקשר שלה עם החבר שלה, גם אם היא לא מרוצה.

הזכרתי את החלק על היותה 'אומללה' מכיוון שרוב החבר'ה שנמצאים במצב שהם אומרים,'אני אוהבת את הילדה הזו, אבל יש לה חבר'אמרו גם שאחת הסיבות העיקריות שהוא רוצה אותה היא שהוא יודע שהוא יכול להתייחס אליה טוב יותר ולהפוך אותה למאושרת יותר.

העניין הוא שכנראה אתה בחור ממש טוב ובטח היית מתייחס אליה יותר נחמד מאשר לחבר שלה.

עם זאת, למרות שהילדה נראית אומללה בגלל שהבחור הוא ילד רע או מטומטם, זה לא אומר שהיא הולכת לרצות להשאיר אותו בשביל בחור נחמד ומתוק שהולך להתייחס אליה כמו לנסיכה.

למה? רוב הבחורים שרוצים להציל ילדה מחבר רע הם הטיפוס שחושב שהסוד להצלחה עם נשים הוא להיות ממש נחמד עם אישה ולהתייחס אליה כמו לנסיכה כל הזמן.

אין שום דבר רע להתייחס יפה לאישה ולגרום לה להרגיש מיוחדת, אבל נחמדות לא יכולה להיות הבסיס היחיד למשיכה ולעניין שלה בך.

למה? נשים לא מרגישות מופעלות מינית, מגורות ומתרגשות להיות עם בחור פשוט על סמך שהוא נחמד כלפיה.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

אם אתה רוצה שילדה תחבב אותך באופן מיני ורומנטי, עליך להיות מסוגל לעורר את רגשות המשיכה המינית שלך עבורך, ולא רק לגרום לה לחוות רגשות ידידותיים עבורך.

כדי לעורר את תחושות המשיכה המינית שלה, אתה פשוט צריך להציג כמה מתכונות האישיות, ההתנהגויות והתכונות הפנימיות שנשים נמשכות אליהם באופן טבעי אצל גברים.

לדוגמא: ביטחון, כריזמה, גבריות (איך אתה חושב, מרגיש, מתנהג, נוקט בפעולה) שגורם לה להרגיש ילדהית בהשוואה אליך, קסם, הומור.

אם אתה מציע לילדה זו רק להתייחס אליה יותר נחמד ממה שהחבר שלה עושה כרגע, אבל אתה אפילו לא יודע לגרום לה להרגיש נמשכת מינית ומתעוררת ממך כשאתה מתקשר איתה, היא לא הולכת להרגיש נאלץ להשאיר אותו בשבילך.

הטעות הבאה להימנע היא ...

3. להיות הבחור שגונב חברה של בחור אחר, למרות שהיית שונא את זה אם בחור יגנוב את החברה שלך

גונבים עוד בחור

אם אין לך הרבה אפשרויות אחרות עם נשים, כנראה שלא באמת אכפת לך אם אנשים יחשבו שאתה אדם רע אם גנב אותה מבחור אחר.

אתה נמשך אליה, אתה מרגיש חרמן ואתה רוצה לקבל את הכל בעצמך כדי שתוכל לקיים איתה יחסי מין, לאהוב אותה ולטפל בה טוב.

לכן, כנראה שלא באמת אכפת לך אם מישהו יגיד לך שזה הדבר הלא נכון לעשות לקחת חברה של בחור אחר, אבל אתה צריך לפחות לעצור לרגע ולחשוב איך תרגיש אם מישהו אחר יבוא ויגנוב לך חברה ממך.

היית ממש שונא את זה אם בחור אחר יגנוב ממך את החברה שלך, נכון?

זה יעצבן אותך וככל הנראה ישבור את ליבך אם היא זרקה אותך ותעזוב אותך בשביל הבחור החדש, או אם היא בגדה בך ואז תשאיר אותך בשבילו.

אז, האם אתה חושב שזה הוגן לנסות לקחת חברה של בחור אחר?

אני יודע, כנראה שלא אכפת לך איך הוא מרגיש ואתה רק רוצה אותה. בראש שלך, אתה עשוי לחשוב שהיא תהיה כל כך מאושרת יותר בקשר איתך.

זה אולי נכון, אבל אם אתה רק מרוכז להשיג אותה כי היא הבחורה היפה האחת שנחמדה אליך, אז אתה בטח פשוט משלה את עצמך לחשוב שהיא הבחורה המושלמת עבורך.

אם בנות חמות ורווקות אחרות נמשכו אליך ומתעניינות בך, כמעט מובטח שתשכח את הבחורה הנוכחית הזו ותתחבר לאחד החמים האחרים.

ואז, אם הבחורה שאהבת הייתה רווקה, היית מתעניין בה הרבה פחות אם כבר היית בקשר מיני ואוהב עם בחורה חמה חדשה.

הנה העניין ...

כגבר, אם אתה רוצה שחיי הדייטים והזוגיות שלך עם נשים ישתפרו ויתארכו עם הזמן, אתה חייב להיות מסוגל למשוך בנות מבחירה, במקום לנסות להתגנב בדלת האחורית ולגנוב חבר של בחור אחר רק בגלל היא נחמדה אליך.

גלגל שלישי מאוהב בבחור אחר

אז תהיו כנים לחלוטין עם עצמכם עכשיו וענו על שאלה זו,'האם אתה מתעניין בה רק כי אין לך אפשרויות אחרות עם בנות מושכות?'

אם התשובה חיובית, אז תהיו הרבה יותר מאושרים בחיים אם תוכלו פשוט לפנות לרגע כדי להבין איך למשוך בנות אחרות, במקום לעבור דרך החיים ולנסות לגנוב נשים שכבר נמצאות בקשר עם עוד בחור.

צפו בסרטון הזה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של בחורה לבחור ...

אם היו לך כישורי משיכה מהסוג שאני מדבר עליהם בסרטון למעלה, היית מעניין אותך כל כך הרבה בנות אחרות עכשיו.

כמובן, אין שום דבר רע בכך שתאהב את הילדה הזו שיש לה חבר, אבל אם אתה רק מרוכז בה כי אתה לא יכול למשוך בחורות יפות אחרות, אז אתה הולך על החיים בדרך שתוביל למערכות יחסים אומללות ונפרדים כי אפילו לא תדעו לבנות על המשיכה, הכבוד והאהבה של האישה אליך לאורך זמן.

יתכן שתוכל להכניס אישה למערכת יחסים בהתחלה, אך אם אינך יודע כיצד משיכה באמת עובדת, ככל הנראה תהיה תוספת נוספת לכ- 50% מהזוגיות והנישואין המסתיימים בפרידה או בגירושין.

אתה לא צריך לחיות חיים מחורבנים כאלה. אתה יכול לבחור בבחירות שלך ולבחור בחורה שאתה מאוהב בה בטירוף והיא מאוהבת בך בטירוף.

כמובן, אולי אתה חושב,'זה נשמע טוב, אבל אני רוצה את הבחורה הזאת שאני אוהבת.'

תאמין לי, אתה הולך להיות הרבה יותר גאה בעצמך, הרבה יותר מאושר וחי חיים הרבה יותר טובים אם אתה יכול למשוך נשים לבד, במקום שתצטרך להסתובב עם אישה שנלקחה ולקוות לגדול עליה כדי שתוכל לגנוב אותה מהחבר שלה.

4. בזבוז זמן בהמתנה בצד כשאתה יכול בקלות לקבל נשים אחרות בינתיים

אם אתה באמת אוהב את הבחורה הזו ומאמין שהיא זו בשבילך, אין שום דבר רע שאתה מחכה עד שהיא תיפרד מהחבר שלה, במיוחד אם מערכת היחסים שלהם לא נראית כאילו היא תימשך.

עם זאת, אם אתה מחכה לה במשך 6 חודשים עד שנה או אפילו יותר ואתה לא נהנה ממין ואהבה עם נשים אחרות, אז אתה מבזבז את חייך היקרים וממילא תראה פחות אטרקטיבי עבורה.

נשים נמשכות יותר לבחורים שיש להם נשים אחרות שמתעניינות בהם.

ככל שנשים יותר מתעניינות בך, כך תיראי מושכת יותר עבור נשים אחרות.

לראות שנשים אחרות אוהבות בחור זה חלק חשוב מאופן הערכת הנשים של הערך של הבחור.

חבר'ה רואים את זה לעתים קרובות כהתנהגות מוזרה ומטופשת של נשים מכיוון שהם לא יודעים שנשים מרגישות נמשכות לגברים בגלל שונה סיבות מאשר גברים מרגישים נמשכים לנשים.

מוכנה לקיים איתה יחסי מין רק על פי המראה החיצוני

גבר לא צריך לראות שחבר'ה רבים אחרים מתעניינים בבחורה לפני שהוא מרגיש נמשך אליה מינית, מכיוון שמשיכה של גבר לאישה מבוססת בעיקר על איך שהיא נראית.

זו הסיבה שגברים יסתכלו על נשים ויש להם'כן'אוֹ'לא'תגובה מוכנה לשאלה אם הם יקיימו איתה יחסי מין.

חבר

ובכל זאת, נשים יגידו,'טוב, הוא נראה חמוד, אבל אצטרך לפגוש אותו קודם'מכיוון שנשים נותנות פחות חשיבות למבטים וחשיבות רבה יותר לאישיותו, להתנהגותו ולתכונותיו הפנימיות של הגבר גורם לה להרגיש.

זה לא אומר שנשים לא יכולות להרגיש נמשכות למראה של גבר, אך רוב הנשים נותנות חשיבות רבה יותר לאופן בו אישיותו, התנהגותו ותכונותיו הפנימיות של הבחור גורמים לה להרגיש.

לדוגמא: הביטחון שלו, האופן שבו הגבריות שלו (איך הוא חושב, מרגיש, מתנהג, מדבר, נוקט פעולה) גורמת לה להרגיש נשית, הכריזמה שלו וכו '.

אז מה אתה מתכוון לעשות לגבי הילדה הזו?

זה תלוי בך מה אתה רוצה לעשות.

אף אחד לא יכול להגיד לך שאתה טועה או אדם רע שחיבב לבחורה שכבר יש לה חבר.

אתה לא יכול שלא להרגיש נמשך לסוג הבנות שאתה רוצה.

עם זאת, העצה שלי אליכם היא זו: אם אתם רק מרוכזים בה כי אין לכם אפשרויות אחרות עם בחורות יפות, אז כדאי לכם לשפר את היכולת שלכם למשוך בנות כדי שיהיה לכם קצת כיף בינתיים בזמן שאתם תחכה ותקווה שהיא תעזוב את החבר שלה יום אחד.

הרבה יותר טוב לגשת לזה ככה מכיוון שכשהבחורה הזו שאתה אוהב תבחין שנשים אחרות נמשכות אליך, היא דווקא תתעניין בך יותר.

אם היא רוצה לעזוב את מערכת היחסים שלה יום אחד, אז אתה תהיה בראש רשימת החבר'ה שלה שהיא נמשכת אליהם ומקווה להתחבר אליהם.

בינתיים, אם היא מאושרת במערכת היחסים שלה, הייתי מציע לך פשוט להשאיר אותה לבד, כי למרות שלא אכפת לך כרגע (כי זה לא אתה שגונבים ממך חברה), יהיה לך אכפת אם עוד הבחור ניסה לעשות את זה לחברה שלך.

האמת היא שאתה יכול למשוך כל כך הרבה בחורות יפות אחרות ולבחור בבחירות שלך, במקום שתצטרך לגנוב חברה של בחור אחר.

כמובן, זה תלוי בך מה אתה רוצה לעשות.

מה אתה צריך לעשות?

  1. המשיכו לרדוף אחריה ונסו לגרום לה לעזוב את החבר שלה.
  2. למשוך ולחבר בנות חמות אחרות בינתיים.