אני אוהב אישה בעבודה

אני אוהב אישה בעבודה

אם האישה שאתה אוהב בעבודה יפה או יפה, אז הרבה בחורים אחרים כנראה אוהבים אותה.

אז איך תוכלו לגרום לה לחבב אתכם וכיצד תוכלו להיות בטוחים שהיא לא מתכוונת לדחות אתכם אם תשאלו אותה?

פָּשׁוּט.

ודא שהיא תחילה נמשכת אליך.

כפי שתגלה מהסרטון למעלה, נשים מחליטות עם איזה בחור להיות על סמך מידת המשיכה המינית שהוא גורם לה להרגיש. אם בחור רק גורם לאישה להרגיש רגשות ידידותיים, אפלטוניים (לא מיניים), סביר יותר להניח שהיא תדחה את התקדמותו.

אם אתה רוצה שהאישה הזו בעבודה תאהב אותך, הקפד להתחיל ולהפעיל את רגשות המשיכה המינית שלך עבורך. כמובן, זה לא אומר שאתה צריך להיות סליזי או לעשות כל דבר שעלול להכניס אותך לצרות בעבודה.מפלרטט עם אישה בעבודה

במקום זאת, פשוט לגרום לה להרגיש נמשכת אליך על סמך הביטחון, הכריזמה, האווירה הגברית והשימוש העדין שלך בפלירטוט.

עליכם להקפיד על שימוש בפלירטוטים במקום העבודה, אך ניתן לעשות זאת כל עוד היא נמשכת אליכם ואז תשמרו על עדין וקליל כשאתה לבד או הרחק מעיניים סקרניות.

להפוך אותה למאהבת שלך או לחברה שלך

הפוך עמית לעבודה לחברה

בעולם הממוקד בעבודה של ימינו, בו אנשים מבלים לרוב את מרבית חייהם בעבודה כדי להתפרנס או לבנות קריירה, זה טבעי (ואף צפוי) שתאהב אישה שאתה עובד איתה.

לעתים קרובות יש לי חבר'ה שפונים אלי ושואלים דברים כמו,'דן, אני אוהב אישה בעבודה. איך אוכל לגרום לה להיות חברה שלי מבלי להכניס את עצמי לצרות עם ההנהלה או הבוס? 'אוֹ'דן, איך אוכל להביא אישה שאני עובדת איתה למערכת יחסים איתי מחוץ לסביבת העבודה?'ו'איך אוכל לגרום לה לפגוש אותי מחוץ למקום העבודה, כדי שיהיה לנו זמן לבד ויהיה רחוק מחברינו לעבודה?'

אז מה עליכם לעשות? איך תוכלו לגרום לה להיות אהובה או חברה שלכם?

בעיקרון, מה שאתה צריך לעשות הוא:

  1. לגרום לה להרגיש נמשכת אליך.
  2. לפלרטט איתה ב'משקאות אחרי העבודה 'עם עמיתים לעבודה או סתם שניכם, או להזמין אותה למסיבה או אירוע שאליו אתם הולכים עם חברים בסוף שבוע.
  3. כשאתה בטוח שהיא נמשכת אליך, אמור לה שאתה אוהב אותה באמירה,'אגב ... אתה סקסי ... אני אוהב אותך'כדי להבטיח שהיא תדע שהמשיכה היא הדדית.

לאחר שהתגבשה משיכה הדדית, עליך להחזיר אותה למקום שלך (או ללכת למקומה) כדי 'לבלות', או לתאם זמן שבו אתה והיא תדביק רק את שניכם. ואז, אתה פשוט צריך לבנות את המתח המיני ביניכם ולשחרר את זה בנשיקה ואז במין.

5 סוגים של חבר'ה שנדחים על ידי עמיתים לעבודה

נדחה לאחר שהכה באישה בעבודה

אם אתה צופה הרבה בטלוויזיה או בסרטים ההוליוודיים האחרונים, לעתים קרובות תראה רומנים משרדיים מתנהלים בדרכים מהנות, מעניינות ודרמטיות מאוד. כדי לבדר את הקהל, התסריטאים יראו יחסים חריגים ואף בעייתיים בין גברים ונשים בסופו של דבר בסקס, אהבה ונישואין.

עם זאת, בעולם האמיתי, התחברות לנשים במקום העבודה נוהגת בדרך כלל לפי כללים נוקשים למדי, ואם אתה נכנס לאחת מהקטגוריות הבאות, האישה שאתה אוהב עשויה להיות מסרבת לחקור איתך יחסי מין או קשר רומנטי ...

1. החבר הטוב

הוא הבחור שהיא רואה בו 'החבר הכי טוב' בעבודה. הם מבלים יחד במהלך הפסקת הצהריים שלהם, הם שותים קפה ביחד וכשיש לעשות פרויקט מיוחד, הם מתנדבים לעבוד יחד כי הם מסתדרים כל כך טוב.

אם בחור כזה התנהג כמו חברתה הנחמדה והתמימה ואז פתאום מביע את מה שהוא מרגיש כלפיה, או פתאום מבקש ממנה, אישה בדרך כלל תרגיש מכורבלת, מרומה, מבולבלת ועצבנית שהוא התנהג כמו חבר אבל הוא באמת רצה עוד כל הזמן.

נשים לא אוהבות את זה כשבחור עושה את זה כי לא הוקמה ביניהן משיכה הדדית, ולכן הוא בילה סביבה תחת היותו בחור נחמד שרק רוצה להיות חברים. הוא כבר שבר את האמון החשוב ביותר שגבר ואישה צריכים להיות להם כדי לקיים מערכת יחסים בריאה.

לעתים קרובות האישה נותרת מרגישה נבוכה ולא נעימה סביבו מכיוון שיש לו רגשות כלפיה, אבל היא פשוט רואה בו חבר. מכיוון שהיא לא יכולה להימנע ממנו כי הם עובדים זה עם זה, לעתים קרובות היא תהפוך לקרה, רחוקה או אפילו גסה כלפיו כדי לגרום לו להתרחק ממנה.

צפה בסרטון זה להבנה מעמיקה יותר מדוע להתנהג כמו בחור נחמד ולהיות נחמד מדי לאישה יביא לעתים קרובות לדחייה ...

כמובן, אין שום דבר רע בלהיות נחמד כלפי עמיתתך לעבודה זו. אתה צריך להיות נחמד, מקצועי ולבצע את העבודה. עם זאת, אם אתה רוצה שהיא תתעניין בקיום יחסי מין איתך או שתיקשר איתך יחסי מין, הצעד הבא שעליך לעשות הוא להתחיל לעורר את תחושות המשיכה המינית שלה.

2. הבוס

כולנו ראינו את תוכניות הטלוויזיה האלה או סרטים שבהם הבוס שוכב עם פקיד הקבלה או עובד המשרד הסקסי וכן, זה קורה גם בחיים האמיתיים.

באופן אישי, אני זוכר כמה נשים התחילו להכות אותי כשקודמתי לתפקיד של מנהיגות ואז הפכתי לבוסית (בסופו של דבר עזבתי לנהל את TheModernMan.com במשרה מלאה ועשיתי זאת בעשר השנים האחרונות).

לא פעלתי על פי האינטרס הפתאומי של נשים בעבודה מכיוון שכבר קיבלתי ערימות פעולה מחוץ למשרד ולא רציתי לאבד את הכבוד של האנשים העובדים אצלי על ידי ניצול עמדתי.

עם זאת, לא כל אישה שרצתה להיכנס איתי למערכת יחסים רק בגלל שהיא הרגישה נמשכת אליי. חלק מהנשים היו מגוננות באותה מידה על הקריירה והמוניטין שלהן כמוני ולמרות שהייתה בינינו משיכה הדדית, אף אחד מאיתנו לא רצה לפעול על פיה. במקום זאת פשוט נשארנו מקצועיים ונשארנו מרוכזים בעבודה.

מרבית הנשים אינן רוצות שיואשמו בכך ששכבה עם הבוס, גם אם היא מדורגת מאוד בעצמה והיא בהחלט לא רוצה להפוך לקת של בדיחות משרדיות ורכילות. אם הקשר יתפרק, היא עדיין תצטרך להתמודד עם הבוס שלה כל יום, ואז הוא עשוי להחליט להתעלם ממנה לקידומים בעתיד.

מניסיוני, גיליתי שנשים שיש להן אפשרויות עם גברים מחוץ לעבודה וממוקדות בקריירה שלהן יוכלו להישאר מקצועיות ולא להסתבך ברומן משרדי. לכן, אם בוס יתחיל להכות אותה, היא תדחה את ההתקדמות שלו ואולי אפילו תיראה להתלונן בפני משאבי אנוש (HR) או כל מי שיכול לעזור לה.

3. המשרד ללא הפסקה

זה די ברור, אבל אישה תהיה מסרבת לצאת עם המשרד ללא הפסקה.

הוא הבחור שנמצא באותה עבודה, באותה חברה במשך 15 השנים האחרונות ולא הולך לשום מקום בחברה מבחינת קידומו לתפקידים גדולים וטובים יותר. אין לו שאיפה אמיתית והוא לא הולך לשום מקום בחיים.

להיכנס איתו למערכת יחסים (אפילו מזדמנת) זה בזבוז זמן מכיוון שאין לו סיכויים עתידיים או הרצון ללכת לשום מקום בחייו.

הוא אולי באמת יאהב אותה ויבילה לילות בודדים רבים בפנטזיות להיות אהובה, חבר או בעלה, אך היא לא תהיה מעוניינת אלא אם כן יתחיל לעלות ברמות הפוטנציאל האמיתי שלו כגבר הן בעבודה והן מחוץ למקום העבודה.

כמובן שאם האישה לא מושכת ואין לה אפשרויות עם גברים אחרים מחוץ לעבודה, היא עלולה לקבל אותו מתוך ייאוש. עם זאת, אם היא חמה ויכולה להשיג לעצמה בקלות אדם שיש לו יותר אמביציה וביטחון עצמי, היא תדחה אותו.

4. נשות המשרד

זה הבחור שמנסה לשכב עם כל אישה במשרד.

הוא איש אישה ועובר מאישה לאישה בתקווה שאחד מהם בסופו של דבר ייקח את הפיתיון וישן איתו. הנשים המקצועיות והממוקדות ביותר בקריירה יהיו מסרבות להפוך לעוד אחד ה'גביעים 'שלו ואז יהפכו לבדיחת המשרד.

5. המפסיד במשרד

נשים נמשכות יותר לזכרי אלפא מכל סוג אחר של גברים. כשאחד הזכרים הנמוכים ביותר במקומות העבודה שלה מתחיל להכות אותה או לבקש ממנה, זה רק טבעי שהיא תדחה אותו.

טעויות שהחבר'ה עושים כשמנסים להתחבר לנשים שהם פוגשים במקום העבודה

יש הרבה טעויות שבחור יכול לעשות כשהוא אוהב אישה במקום עבודתו.

בשונה ממשחק ההיכרויות מחוץ לסביבת העבודה, כמו מועדון לילה, פאב, חנות ספרים או סופרמרקט בו הוא יכול פשוט לשוחח עם בחורה ואם זה לא מצליח הוא יכול ללכת לדבר עם בחורה אחרת ואף אחד לא יידע מה קרה, בעבודה הוא יכול למצוא את עצמו בצרות רבות אם הוא מנסה להשתמש במקום העבודה שלו באותו אופן שגבר ישתמש במועדון לילה או בבר כדי לפגוש נשים.

טעות מס '1: הוא נהיה מוזר

כשלבחור אין אפשרויות רבות (או כאלה) עם נשים אחרות שנמשכות אליו, המשיכה שלו לאישה מסוימת יכולה להוביל אותו להתחיל לנהוג בדרכים מוזרות ומוזרות סביבה.

עד מהרה, כולם במשרד יודעים מה קורה ויכולים לראות שהוא מתאהב בה. זה יהיה בסדר גמור אם המשיכה היא הדדית ואם הוא בחור שאנשים אחרים מכבדים, אבל אם הוא זכר בדרגה נמוכה יותר והמשיכה אינה הדדית, זה בכלל לא יהיה מגניב.

האישה מצידה תוהה'אם הוא כזה עכשיו, איך הוא יהיה אם אתן לו צ'אנס ואצא איתו? אם אנשים כבר חושבים שזה מצחיק עכשיו, מה הם יחשבו עלי אם הוא ואני נהיה זוג? 'וכתוצאה מכך היא מתרחקת ממנו.

ואז, כשהיא מתחילה לסגת ולא רוצה לדבר איתו באותה מידה או להיות סביבו, הוא נהיה מוזר מזה והיא יכולה לראות שהוא מרגיש דחוי, כועס ופגוע ... למרות שהם לא זוג.

בחורים מסוג זה בדרך כלל נכנסים לקטגוריה של ניסיון 'להתמזל' עם אישה ומקווים שלמרות שהם לא מצליחים לגרום לנשים להרגיש נמשכות לאישיותו ולביטחונו, נשים יהיו חביבות ויתנו לו הזדמנות.

טעות מס '2: הוא לא יוצר מספיק (או כל) משיכה ביניהם

יש חבר'ה שיגידו,'אני אוהב אישה בעבודה ואני רוצה שהיא תהיה חברה שלי,'אבל הוא אפילו לא יודע אם היא מרגישה נמשכת אליו מינית או לא. זה אחד משלושת הדברים שנשים מושכות שונאות לגבי בחורים רווקים ...

אם בחור רוצה לקיים יחסי מין עם אישה, עליו להתחיל ולגרום לה להרגיש משיכה מינית כלפיו. קל לנו הבחורים להרגיש נמשכים מינית לנשים מכיוון שרוב המשיכה שלנו מבוססת על מראה האישה.

עם זאת, נשים נותנות חשיבות רבה יותר לאופן שבו אתה גורם להן להרגיש באמצעות האישיות והביטחון שלך. אם אתה לא יכול למשוך נשים עם מי שאתה מבפנים, בדרך כלל לא יהיה אכפת להם אם אתה נראה טוב מבחוץ.

פיתוי אישה בעבודה דומה לפיתוי אישה בכל מקום אחר, בכך ששני הצדדים צריכים להרגיש נמשכים זה לזה.

חבר'ה מנסים לרוב לשאול אישה בעבודה לפני שקבעו משיכה מינית הדדית, יידחו בסביבות 80% מהמקרים. 20% מהנשים (הנואשות, הלא מושכות או חסרות הניסיון) יתנו זאת בכל מקרה (למרות שהן לא מרגישות הרבה או שום משיכה), אבל רוב הנשים לא.

טעות מס '3 - הוא משתמש בפלירטוטים ולא בשפת גוף

פלרטוטים, רמיזות מיניות ושפת גוף מינית הם כלי פיתוי נהדר לשימוש מחוץ לסביבת העבודה.

עם זאת, כשאתה בעבודה, עליך תמיד לשאוף לשמור על המקצועיות ולהשתמש רק בפלירטוטים, רמיזות מיניות ושפת גוף מינית כאשר יש משיכה הדדית ואתה לבד או רחוק מעיניים סקרניות.

אם אתה חדש להשתמש בטכניקות משיכה על נשים, אני ממליץ בחום לא לנסות לתרגל שימוש בטכניקות אלה במקום העבודה. התאמן על משיכת נשים מחוץ לעבודה ותהיה טוב בזה לפני שתנסה לאסוף נשים לעבודה.

לדוגמא: פלרטוטים מביכים או רמיזות מיניות עלולים לגרום לה לחוש במבוכה מול אחרים והיא אף עשויה להתלונן בפני מנהל או מחלקת משאבי אנוש. אם אתה פזיז ופשוט תנסה להשיג איתה תוצאה למרות שאתה לא בטוח מה אתה עושה, סביר להניח שתכנס את עצמך לצרות בעבודה או פשוט תדחה את עצמך.

אם לא נוח לך למשוך נשים מחוץ לעבודה, או שאין לך זמן לעשות את זה, לפחות וודא שתתחיל ללמוד הרבה.

צפו בסרטון למטה כדי להבין הרבה מהטעויות הנפוצות שעושים בחורים כאשר מעולם לא לימדו אותם כיצד למשוך נשים כראוי ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, משיכת נשים יכולה להיות דבר קל מאוד ללא מאמץ שאתה עושה בחיים. ברגע ש'תשיגי את זה ', משיכת נשים הופכת לאחד הדברים הקלים, המרגשים והמתגמלים ביותר שתלמד לעשות בחיים שלך.

טעות מס '4 - העיתוי שלו שגוי

אם בחור מנסה לגרום לעבודה שלו לנשק אותו לנשק אותו מול אחרים, (למשל בשתייה לאחר העבודה או פונקציית עבודה) או להסכים לצאת לדייט בו עמיתים לעבודה מאזינים לשיחה, היא תמיד תדחה אותו או לשחק קשה להשיג.

בטח, חלק מהנשים לא נותנות שטויות על העבודה שלהן ומעוניינות יותר להתבוסס ולהתאהב, אבל הרבה נשים לא רוצות שיראו אותן רטובות מול אחרות.

גם אם אתה יודע בוודאות שהאישה הזו נמשכת אליך, היא ככל הנראה תרצה להימנע מלהסתדר איתך או להסכים לצאת לדייט איתך כאשר עמיתיה יוכלו לראות מה קורה. אני ממליץ לך לתרגל שיקול דעת על ידי אמירה ועשיית דברים כאלה הרחק מעיניים סקרניות.

היוצא מן הכלל היחיד האחר כאן הוא כאשר בחור מושך מאוד את הנשים (כלומר הוא בטוח בעצמו, כריזמטי, מקסים, מכובד על ידי אחרים וכו ') והאישה מאוד אוהבת להיות אהובתו או חברתו.

במקרה כזה, לעתים קרובות היא תהיה גאה לתת לכל האחרים לראות שהם מתחברים או נמצאים בתהליך של זוגיות.

השגת התוצאה הרצויה

קבלת התוצאה הרצויה

לרוב הנשים הרבה יותר קל לפתות לקשר מיני ממה שגברים מבינים.

בטח, נשים משחקות קשה להשיג, אבל זה לא אומר שהן קשה להשיג. ברוב המקרים, אישה תשחק קשה להשיג כשאין מספיק משיכה הדדית, אז וודא שאתה לא מנסה לגרום לאישה הזו 'לחבב' אותך הרבה כאדם, לפני שתחזיק לפתע בבעלותך רגשות כלפיה.

יש זרימה טבעית שכמעט כל מערכות היחסים עוקבות אחריה וכל עוד תתמידו באותה דרך (כלומר תמשכו אותה ראשונה), הדברים בדרך כלל יזרמו משלב אחד לשלב אחר.

אם אתה מנסה לצאת נגד זרימת הטבע על ידי שאלת אישה או מראה בה עניין מיני או רומנטי לפני שגרמת לה להרגיש כלשהי עבורך, היא בדרך כלל תדחה אותך או תתחיל לשחק קשה מאוד להשיג.

כדי להימנע מהמשחקים המיותרים שקורים כאשר לא עוקבים אחר התהליך הנכון, ודא שאתה מפעיל אותה לפני שתנסה להגיע איתה לשום מקום.

למשוך אישה ולהדריך אותה לקיום יחסי מין ומערכת יחסים זה קל וזה משהו שכל בחור יכול ללמוד לעשות.

אם אתה לא בטוח מה אתה צריך לומר או לעשות כדי לגרום לאישה הזו בעבודה להרגיש נמשכת אליך ורוצה לקיים איתך יחסי מין, לחץ סביב באתר שלי והמשיך ללמוד עכשיו ...