אני אוהב את חברתי לשעבר, אבל יש לה חבר

אני אוהב את החברה שלי, אבל יש לה חבר

אם חברתו לשעבר נמצאת בקשר עם הבחור הראשון שאליו התחברה לאחר שנפרדה ממך, זה אומר שהיא כנראה נמצאת במה שמכונה בדרך כלל 'יחסי ריבאונד'.

על פי רוב המחקרים, בין 60-90% ממערכות היחסים של הריבאונד ייכשלו בשנה הראשונה, כך שאם אתה אוהב את החברה לשעבר שלך, אבל יש לה חבר, זה לא אומר שזה סוף הדרך עבורך ועבור שֶׁלָה.

השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא: מה אתה רוצה לעשות בקשר לזה? האם אתה רוצה להחזיר אותה או שאתה מתמקד בלהשיג לעצמך חברה חדשה, או לפחות לשכב עם כמה נשים חדשות כדי לעזור לעצמך להתגבר על החברה לשעבר שלך.

הבחירה היא שלך ולמרבה המזל, אתה חי בעידן האינטרנט שבו מומחים כמוני מוכנים לעזור לך להחזיר את האקס שלך או להראות לך איך למשוך ולקיים יחסי מין או מערכת יחסים עם נשים חדשות.

החליטו מה אתם באמת רוצים

מה אתה מתכוון לעשות בקשר לזה? להחזיר אותה או להשיג בחורה חדשה?
לפני שתוכל לעשות משהו, עליך לדעת מה זה שאתה באמת רוצה ואז לעשות את מה שנדרש בכדי לגרום לזה לקרות. אם אתה רוצה שהחברה שלך לשעבר תזרוק את החבר החדש שלה ותחזור אליך, תצטרך:

  • שנה את הדברים שגרמו לה להיפרד ממך מלכתחילה (למשל נזקקות, חוסר ביטחון, חוסר מחויבות, אי יכולת לגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית וכו ').
  • הפוך לסוג הגבר שהיא באמת רוצה שהיית יכול להיות לאורך כל הדרך.
  • הראה לה שאתה גבר טוב יותר וששום בחור אחר (אפילו לא החבר החדש שלה) יכול לגרום לה להרגיש כמו שאתה יכול.

האם אתה מוכן לעשות זאת? אם כן, אז אתה מוכן להתחיל בתהליך המרגש ומשנה את החיים של קבלת חברה לשעבר. באמת אפשר להחזיר חברה לשעבר, גם אם היא עברה הלאה. לעבור את תהליך החזרתה הופך אותך לבחור גדול עוד יותר ממה שאתה כבר עכשיו.יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות מיד כדי לגרום לה להרגיש אחרת ויש גם הרבה דברים שאתה יכול לעשות, שדורשים קצת יותר מאמץ. עם זאת, דבר אחד ברור: אתה יכול לגרום לאקס שלך להרגיש אחרת לגביך. כשאתה גורם לה להרגיש אחרת לגביך ומביא אותה לראות אותך באור חדש, היא אוטומטית מתחילה לשקול מחדש להיות איתך.

חלק מהדברים שאתה צריך לעשות כדי להחזיר את האקס שלך קלים וחלקם דורשים קצת מאמץ, אבל התגמול של החזרתה הוא שווה יותר. באמת אפשר לקבל הזדמנות נוספת עם החברה לשעבר שלך. צפו בסרטון למטה כדי להבין כיצד ומדוע תוכלו לקבל הזדמנות נוספת איתה ...

טעויות נפוצות שכדאי להימנע מהם כשמנסים לגרום לה להשאיר את החבר שלה בשבילך

זה מבאס להיות במצב שאתה נמצא. אתה אוהב את החברה לשעבר שלך, אבל יש לה חבר ואתה עלול להרגיש שאתה צריך לשבת בצד ומחכה ולקוות להזדמנות נוספת איתה.

החדשות הטובות הן שלגרום לה לעזוב אותו ולחזור אליך אינן בלתי אפשריות כפי שזה נראה לך כרגע - אם אתה עושה את הדברים הנכונים. לכן, אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך בהצלחה, הצעד הראשון הוא להימנע מביצוע כל אחת מהטעויות הבאות:

1. אל תתחרו עם החבר החדש שלה.
הוא בפנים; אתה בחוץ (בינתיים). אל תפרע אותו. אל תנסה להכות אותו במגרש הכדורגל. אל תסתובב איפה שהוא עושה אם זו לא הסצנה שלך. מנסה לשכנע את החברה לשעבר שלך שהיא לא נראית טוב / עשיר / חכם / נחמד / אתלטי או פופולרי כמוך רק תגרום לך להיראות מיואשת, ילדותית ולא בשלה; תכונות שנשים מוצאות באו'ם אטרקטיביות בגבר ואתה רק תשכנע אותה שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה על ידי פרידה ממך.

עליכם לפתח את הלך הרוח ואת האמונה שאתם טובים ממנו. ראו אותו כשום דבר בהשוואה אליכם, אך אל תנסו לשכנע אותה בכך. רק תן לה להרגיש את זה בצורה שאתה מדבר, מתנהג, משתמש בשפת הגוף שלך וכו 'תן לה לראות שאתה לא מאוים על ידו, אבל אל תגיד לה את זה. תן לה לחוש בזה.

נשים טובות מאוד בקריאת שפת הגוף של הבחור כדי לקבוע אם הוא מרגיש חסר ביטחון או לא. האקס שלך כנראה מכיר אותך טוב יותר מכל אישה אחרת בחייך, ולכן היא תהיה טובה במיוחד בקריאת שפת גופך, תשמע כיצד אתה משתמש בטונאליות שלך כשאתה מדבר ומעריכה את האווירה וההתנהגות שלך.

אם יש לך את האמונה שאתה באמת טוב ממנו, אז לא יהיה לך שום דבר לדאוג כי הוא כלום לעומתך. הוא אפילו לא מתקרב עד כמה אתה בחור נהדר. תאמין בזה.

אם אתה חושב שהוא יותר טוב ממך, זה יתקל בשפת הגוף שלך, בשיחה, באווירה וכו 'והחברה לשעבר שלך תקלוט בזה. לאחר מכן היא תרגיש נמשכת אליו יותר. למה? נשים נמשכות לבחורים שמאמינים בעצמם ולא רואים בחורים אחרים שהם יותר מושכים מהם.

2. אל תשקר לגבי היותך עם נשים אחרות אם לא היית.
מה שבחורים עושים לעתים קרובות הוא לנסות לקנא לשעבר על ידי העמדת פנים שהם יוצאים עם יחסים עם נשים אחרות. במציאות, אם אתה לא באמת יוצא או מקיים יחסי מין עם נשים אחרות, אל תשקר על כך לחברתיך לשעבר. אם היא תגלה שהכל שקר, היא תשכנע שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה על ידי פרידה ממך.

אם אתה באמת יוצא איתו וקיים יחסי מין עם נשים אחרות, אז אמור לה שאם היא שואלת אותך, אך אל תגיד זאת באופן יזום. אמור לה רק אם היא שואלת. אתה לא צריך להתרברב או לנסות לקנא לה כי אתה יודע שאתה כבר מספיק טוב ואתה בחור הרבה יותר טוב מהחבר הנוכחי שלה.

3. אל תנסו להחזיר אותה מבלי לשנות דבר לגבי עצמכם.
כנראה הטעות הגרועה ביותר שעושים בחורים שרוצים להחזיר את האקס שלהם כשיש לה חבר, היא להניח שאם הם יגידו,'אני כל כך מצטער מותק. אנא תן לי הזדמנות נוספת ואני מבטיח שאשתנה 'ואז היא תזרוק את הבחור החדש שלה ותחזור בריצה. עובדה: אם אתה רוצה שחברתך לשעבר תיקח אותך ברצינות ותחזור אליך, אז תצטרך לקחת את הדברים שגרמו לה להיפרד ממך ברצינות ולהראות לה שהיא מספיק חשובה כדי שתשתנה.

אם אתה לא מוכן לתקן בעיות רגשיות שיש לך ולשפר את הדברים שגרמו לה להיפרד ממך מלכתחילה, אז היא תרגיש כאילו אתה לא מכבד אותה ואת מערכת היחסים. הראה לה שאתה לא רק מכבד את עצמך, אלא אתה מכבד אותה ואת מערכת היחסים.

איך לגרום לחברה לשעבר שלך להשליך את החבר החדש שלה ולחזור אליך

כאשר במערכת יחסים עם בחור, אישה רוצה להרגיש:

  • אהוב.
  • מוֹעֳרָך.
  • מוערך.
  • אטרקטיבי לך.
  • מטופל.
  • כמו שהיא עם גבר שיודע מה הוא רוצה בחיים והולך אחריהם.
  • גאה בך כי אתה בחור כל כך נהדר.

אם אישה לא מרגישה הרבה או כל זה במערכת יחסים, היא תהיה אומללה ותתחיל לחפש אחר בחור אחר שיכול להעניק לה חוויה רגשית מסוג זה.

כדי לגרום לחברה לשעבר שלך לזרוק את החבר החדש שלה ולחזור אליך, חשוב מאוד שתגרום לה להרגיש את הרגשות שהיא רצתה להרגיש איתך כשהיית בקשר.

כל מה שאתה והאקס שלך נלחמת אי פעם הוא רמז ישיר לגבי מה שאתה צריך לשנות ולשפר כדי לגרום לה להרגיש את מה שהיא באמת רצתה להרגיש איתך לאורך כל הדרך.

לדוגמה:

אם אי פעם אמרה לך,'אתה אף פעם לא שם לב לשום דבר שאני עושה בשבילך,'היא אמרה לך שהיא מרגישה לא אהובה ולא מוערכת. אם היא אמרה,'אתה מבלה יותר זמן עם החברים שלך מאשר איתי,'היא אמרה לך שהיא מרגישה לא מוערכת.

אם אי פעם אמרה,'אתה כל כך עצלן; לעולם לא תגיע לשום מקום בחיים 'היא אמרה לך שהיא לא חשה שמטפלים בה או כאילו יש לך תוכנית לעתיד שלך ביחד. היא רצתה שתהפוך לגבר גדול וטוב יותר, במקום להסתיר מהפוטנציאל האמיתי שלך כגבר שמאחוריה ומערכת היחסים.

מה שאתה צריך לעשות זה להתחיל לבצע שינויים רציניים ואז לתת לה לראות את זה. אם היא כרגע חסמה אותך מחייה, אני מספק דוגמאות נבדקות מה לומר באמצעות טקסט, טלפון או פייסבוק כדי להביא אותה לשיחת טלפון איתך ואז לגרום לה להסכים להיפגש איתך באופן אישי, תוכנית http: // חנות והוציאו אותה לפעולה היום.

אתה יכול לגרום לה לראות אותך באור חדש. אתה יכול לגרום לה להתחיל לראות את החבר הנוכחי שלה פחות מושך ומושך ביחס אליך. האם אתה מוכן לתת לזה זריקה? אם כן, נסה את המערכת שלי עוד היום.