אני טוב למראה, אבל לא יכול להשיג חברה

אני

לאחרונה פנה אלי בחור ושאל,'דן, אני נראה טוב, אבל לא יכול להשיג חברה. אני לא מבין את זה. מדוע כל כך הרבה בחורים מכוערים ושמנים מקבלים חברות לוהטות אבל אני לא יכול? אנשים אומרים לי שאני נראית טוב, אבל נשים פשוט לא מעוניינות בי. למה? למה אני לא יכול להשיג חברה? '

אשמח להשיב באופן אישי לכל מי שישלח לי דוא'ל, אך פיזית אי אפשר להיות חבר לדואר אלקטרוני למאה בחורים חדשים מדי שבוע ועדיין יש לי זמן להכין פוסטים וסרטונים חדשים לאתר.

לכן, במקום לענות לו באופן אישי (ועל מאה ההודעות הדומות על מבטים שקיבלתי בחודשיים האחרונים), אני הולך להסביר את התשובה במאמר זה.

מראה טוב לא עושה לך טוב באופן אוטומטי עם נשים

הודות לתקשורת, רוב החבר'ה בימינו חושבים שאם הם נראים טוב, נשים עומדות בתור להיות איתן.

עם זאת, במציאות זה לא מה שקורה בכלל.

כדי להראות לך למה אני מתכוון, הנה עוד כמה תגובות ושאלות שקיבלתי מחבר'ה נאים:
'אני בן 34, לא נשוי ובודד. כל חיי קראו לי חתיך וחמוד ומה שלא למרות שעד היום הזה קיימתי יחסי מין פעמיים. הראשונה הייתה עם ילדה שיכורה שהתמזלתי בה במסיבה והשנייה הייתה זונה. אני מנסה לדבר עם נשים והם נראים מעוניינים בהתחלה אבל השיחה לעולם לא הולכת לשום מקום. '


'אי אפשר לגשת לנשים! אני מסתובב בקניון שעות על גבי שעות ומנסה לעשות את זה יום אחרי יום אבל אף פעם לא עושה את זה. אני יודע הכל על משיכת נשים ומה להגיד ולעשות אבל אני עדיין לא יכול לעשות את זה. אני כל כך חולה מזה. אני בחור נהדר - נראה טוב יותר מ -99% מהבחורים שאני רואה , יש לי אורח חיים נהדר, אני חבר פנטסטי ויש לי כוונות טובות, מישהו יהיה בר מזל שיצא איתי. לא משנה כמה ** יצאתי ממצבים שלי זה לא מספיק כדי להניע לצלול ופשוט להגיד משהו. זה מדכא את הגיהינום שישבתי בלילה אחר לילה וחשבתי 'בסדר מחר אני אעשה את זה' הגעתי להבנה עכשיו אני פשוט צוחק על עצמי אני לעולם לא אעשה את זה. אני שונא לראות נשים מושכות עם איזה חבר דוויבי שמחזיק ידיים. מה אני עושה לא נכון?? כיצד אוכל לשנות? מדוע המראה שלי לא עוזר ??? '


“אומרים לי באופן קבוע שאני נראה טוב ואנשים שואלים אותי למה אין לי חברה כל הזמן, אבל עדיין יש לי חברה אחת ויחידה בכל חיי ואני בן 27. בבקשה דן אני מבקש שתעזור לי. עדיין לא קניתי אף אחד מהמוצרים שלך, אבל אני מבטיח שאעשה אם תעזור לי. '


'יש לי בעיה גדולה מאוד ואני מקווה שבוודאי תוכל לעזור לי. רוב האנשים כולל גברים ו נשים אומרות לי כמה אני נאה ; שרירי וגבוה מאוד אבל הבעיה שלי היא, אני מתקשה מאוד לגשת לבנות אפילו הכי מכוער. וגם קשה לדבר עם בחורים. אני לא יכול להביט ישר בפני מישהו כשמדבר איתי. וזה גרם לי להרגיש כל כך ביישנית כשאני מנסה להתקרב לנשים והאישה יכולה פשוט לראות ישירות ממני אז אני באמת זקוק לעזרתך. '


' אני בחור מאוד יפה , אני מתאמן ויש לי גוף נהדר, אני הבעלים של העסק שלי אבל אני ביישן כשאני באמת אוהב ילדה. איפה אני טועה דן? איך אני יכול להיות הגבר שנשים רוצות? '


מדוע אותם חבר'ה לא שוכבים או מקבלים חברה?

מה הבעיה האמיתית?

פָּשׁוּט…

רוב הנשים נותנות פחות חשיבות למראה שגברים מבינים

בחורים רגילים ויומיומיים יכולים למשוך נשים על ידי יצירת ניצוץ במהלך אינטראקציה

נכון שיש שם כמה נשים שרק יקבלו בחור בעל מראה טוב במיוחד עבור חבר, מאהב או בעל.

נשים כאלו פשוט ידחו כל מי שלא נראה נראה טוב על פי הסטנדרטים שלה.

עם זאת, אותן נשים הן המיעוט.

לרוב הנשים יש מה שאני מכנה סוג פתוח, מה שאומר שהן פתוחות להיות עם הרבה סוגים שונים של בחורים (מבחינת מראה, גזע, מצב כלכלי, גובה, משקל וכו ') כל עוד הבחור יכול לעשות היא מרגישה נמשכת ונמשכת אליו בדרכים אחרות.

למשוך ולקטוף נשים זה קל

מרבית הנשים (לא כולן) אינן בוחרות בחור אך ורק על פי מראהו.

רוב הנשים מחפשות תכונות חשובות יותר ושימושיות יותר בגבר כמו ביטחון, כריזמה, יכולת להצחיק אותה, פוטנציאל לעשות טוב בחיים, יכולת לגרום לה להרגיש ילדותית בתגובה לגבריות שלו והיכולת להיות מכובדים על ידי גברים אחרים ומסתדרים עם אנשים באופן כללי.

אם בחור פשוט 'נראה טוב' או שיש לו גוף כושר נהדר, אך אישיותו חסרת חומר או משיכה (למשל, הוא איש שיחה משעמם, נחמד אליה בתקווה שיאהב אותו, הוא עצבני או לא בטוח את עצמו וגורם לה להרגיש כמו יותר חברה מאשר להרגיש סביבו ילדותית ומינית), רוב הנשים ידחו אותו.

חלק מהנשים ירגישו נמשכות אליו ואף ינסו לאסוף אותו, אך בדרך כלל נשים אלה יהיו פסיכו לא מושכות, שיכורות או מוזרות.

הנשים האטרקטיביות ביותר שהן נורמליות, בטוחות ומחפשות גבר אמיתי לא יקבלו בחור שנראה חסר ביטחון סביבה או שלא יודע לגרום לה להרגיש ילדותית ונשית בהשוואה לגישה הגברית שלו.

אנלוגיית הטווס

טווס זכר המציג פומה
במין עופות הטווס הציפור הזכרית מפגינה את נוצותיו הצבעוניות ומקווה להיבחר על ידי הנקבה על מראהו.

במין האנושי, האישה היא שמתלבשת, מתאפרת ומנסה להראות מושכת פיזית ככל האפשר להיבחר על ידי הזכרים הטובים ביותר למראה החיצוני שלה.

גברים מודרניים רבים התבלבלו עם כל ההודעות הפרסומיות שהם רואים בטלוויזיה, המציגים גברים נערצים ומתאוים על כך שהם נראים טוב, בעלי שרירי בטן בשש חבילות או לובשים את האופנה האחרונה.

הם הובילו להאמין שאם הם רק ייראו טוב מספיק, נשים יתקרבו אליהן כמו שחקניות שעושות בסרטים ותוכניות טלוויזיה בהוליווד. עם זאת, בעולם האמיתי, ריקוד ההזדווגות האנושי לא השתנה.

כן, יש נשים שמתות למצוא את הבחור המושלם שנראה כמו דוגמן גברי מושלם, אבל לרוב הנשים לא ממש אכפת כל כך ממראהו של הבחור בסופו של יום.

רוב הנשים יודעות שהמשיכה הראשונית שלהן למראה של הבחור תדעך, אז מה שהכי חשוב זו היכולת שלו לגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים אחרות לכל החיים.

נשים אוהבות את זה כשהן פוגשות בחור שלא עושה את הטעות די טווס כשהוא מנסה להשתמש במראה שלו כדי למשוך אותה ובמקום זאת משתמש בכישורי האישיות, ההתנהגות והתקשורת שלו כדי להפעיל אותה בדרכים רבות ושונות בבת אחת.

משיכתה עם האישיות, ההתנהגות וסגנון התקשורת שלך מאפשרת לה לקחת על עצמה את התפקיד של 'הטווס היפה' ולהיבחר לאיך שהיא נראית, ככה נשים באמת רוצות שזה יהיה.

זה גם מאפשר לאישה לבחור גבר על פי האופן שבו אישיותו, התנהגותו וסגנון התקשורת שלו גורמים לה להרגיש.

אם תעבור את החיים בניסיון לגרום לנשים לבחור אותך על סמך מראה, אתה תרקוד ריקוד הזיווג הלא נכון. כן, המראה של גבר יכול למשוך נשים, אבל אתה לא ציפור טווס, אתה גבר.

נשים מחפשות תכונות שימושיות יותר אצל גבר מאשר רק פנים יפות או גוף כושר מפוסל לחלוטין.

עובדת טבע היא שנשים אנושיות יכולות (וירצו) לבחור גבר על פי אישיותו, התנהגותו וסגנון התקשורת שלו.

אם אתה מצליח למשוך אישה עם הדברים האלה, רוב הנשים (לא כולן) ישכחו את העובדה שאתה לא נראה כמו דוגמן גברי מפוסל לחלוטין.

בחור יכול להיות עודף משקל או 'מכוער' (בעיניך), אך בעיניה הוא יהיה מושך. זה פשוט איך שזה עובד.

עובדה מוזרה לגבי משיכה

בחור שמן עם חברה לוהטת. היא מוצאת אותו מושך

כאשר בחור יכול למשוך אישה בדרכים אחרות (למשל בביטחון שלו, בסגנון השיחה, בהומור, בכישרונות או בכישורים המיוחדים שלו וכו '), היא למעשה מתחילה לראות את התכונות 'המכוערות' או 'לא מושכות' שלו בעבר כחמודות, סקסיות, מושך, מקסים וחביב.

יכול להיות שהוא סובל מעודף משקל, יהיה לו פער בין השיניים, יהיה נמוך, קירח או ממירוץ שלדעתך לא מושך, אבל היא תמצא אותו מושך.

יתכן שהיא הסתובבה ואמרה שהיא לא אוהבת חבר'ה קירחים, אבל זה לא אומר שבחור קירח לא יכול לגרום לה להרגיש נמשכת.

גבר מכוער עם נשים יפות. היא מוצאת אותו מושך

בחור שמן עם חברה יפה. היא מוצאת אותו מושך

זה לא הגיוני לבחור שנראה טוב כשהוא רואה את זה כי הוא לא מבין מהי משיכה באמת. ההגדרה המילונית של משיכה היא:

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

למרות שנשים יסתובבו ואמרו שהן רוצות רק בחור שנראה טוב או גבר יפה תואר, אין זה אומר שהן לא יכולות להרגיש נמשכות לגברים ממוצעים למראה או 'מכוערים' מסיבות אחרות.

בחור שמן עם חברה סקסית

בחור אסייתי מתחתן עם ילדה לבנה. היא מוצאת אותו מושך

אנשים יכולים לומר כל מה שהם רוצים, אבל מה שאתה צריך להתמקד בו הוא מה שהם באמת עושים. אישה עשויה להסתובב ולהגיד שהיא רוצה כדורגלן נאה או איש עסקים עשיר, אבל בשמחה היא תקיים יחסי מין עם או אפילו תתחתן עם בחור שאינו מהדברים האלה, כל עוד הוא יכול למשוך אותה בכמה דרכים אחרות.

בחור קירח עם אישה יפה. היא מוצאת אותו מושך

עובדת המשיכה הזו היא דבר שקשה לקבל עבור רוב הגברים, אך זו המציאות האמיתית של ריקוד ההזדווגות האנושי. אתה מקבל את זה או שאתה עובר את החיים בתחושת חוסר ביטחון מכיוון שריקוד הטווס היפה שלך עדיין לא עובד.

או שאתה מאמין למה שאתה רואה בתקשורת ובמה נשים אומרות או שאתה צופה במה שאנשים באמת עושים.

יש הבדל עצום בין מה שאנשים חושבים ואומרים לבין מה שהם עושים בפועל.

אנשים יכולים לומר כל מה שהם רוצים, אך המציאות היא שנשים יכולות (ועושות) להרגיש נמשכות לגברים מסיבות רבות ושונות למעט מראה וכסף.

רוב החבר'ה לא מבינים כמה קל למשוך אישה יפה כי רוב החבר'ה ניגשים ופוגעים בה בצורה לא נכונה.

דמיין לעצמך להיות אישה יפה ...

דמיין שאתה אישה יפה
דמיין לרגע שאתה באירוע חברתי עם מאה בחורים אחרים ואישה יפה אחת נכנסת פנימה.

כמה מאותם חבר'ה היו רוצים להכות אותה, לקיים איתה יחסי מין ולקבל אותה כחברה שלהם?

ככל הנראה כולם מאה.

עם זאת, לכ- 95 מתוך 100 מהם לא ממש אכפת אם יש לה אישיות נחמדה או לא, היא אינטליגנטית או בעלת פוטנציאל טוב לטווח הארוך כחברה או רעיה.

הם ירגישו נמשכים אליה מינית ורוצים להיות איתה על סמך המראה שלה.

עכשיו זה המקום שבו ההבדל הגדול בין גברים ונשים.

האישה היפה בחדר יודעת שהיא יכולה לקבל כל אחד מאותם מאות בחורים אם היא באמת רוצה ... וזה פשוט כל כך משעמם עבורה.
היא יודעת שגברים נמשכים אליה בגלל המראה שלה, אז מבחינתה להשיג בחור זה לא אתגר.

אם אישה יפה או לפחות נראית הגונה, כל מה שהיא צריכה לעשות זה להתלבש קצת סקסי, להתאפר ולעשות את השיער שלה והיא יכולה להיות פחות או יותר כל בחור שהיא רוצה.

עם זאת, אין אתגר עבורה עם המשחק ההוא.

זה קל מידי.

לאחר שחוותה את אותו הדבר כל חייה בו חבר'ה מקווים לקבל איתה סיכוי פשוט על סמך המראה שלה, היא מפתחת צורך בבחור שגורם לה להרגיש ברת מזל שנבחרה על ידו.

היא רוצה להיות עם בחור שגורם לה לקוות לקבל הזדמנות איתו. בחור שלא רוצה אותה רק על סמך המראה שלה וגורם לה להרשים אותו קודם, לפני שהוא מתעניין לחלוטין.

חייה של אישה יפה

עם זאת, למצוא אישה יפה זה כמעט בלתי אפשרי. רוב החבר'ה מגיבים לתחושות המשיכה שלהם ומגלים בה 100% עניין מיידי או מעמידים פנים שהם לא מעוניינים, אבל היא יכולה לומר שהם כן.

זוג מאושר בקולנוע

לא קל לאישה למצוא בחור שיכול לגרום לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש כשהוא עם בחור.

אם היא יפה, רוב החבר'ה יאהבו אותה באופן מיידי, ירצו לקיים איתה יחסי מין ויקוו להיבחר על ידה למראה טוב (למשל, לשרירים גדולים, ללבוש בגדים אופנתיים, להראות פנים טובות וכו ').

עם זאת, כמעט כל הנשים לא רוצות לבחור זכר בזכות מראהו כמו שעושה טווס.

במקום זאת, היא מחפשת גברים שיש להם תכונות חשובות יותר שגברים אנושיים צריכים כדי לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה (למשל ביטחון, נחישות להצליח, יכולת להסתדר עם אחרים).

המראה של גבר לא יגרום לה להרגיש בטוחה, מוגנת וילדותית, אבל הגבריות שלו (באופן שהוא חושב, מתנהג ונוקט פעולה בחיים) כן.

פניו היפות או גוף הכושר המפוסל שלו לא בהכרח ישלם את החשבונות כאשר הם מנסים לשלם משכנתא ולהקים משפחה, אך נחישותו, עוצמתו הרגשית ואינטליגנציה חברתית כן.

אישה רוצה גבר שיכול לגרום לה להרגיש נמשך בדרכים ארוכות יותר, ולא רק את התחושות החולפות של משיכה פיזית ראשונית שהיא עשויה להרגיש עבור בחור שנראה טוב.

זוג מאושר - בהריון

כשרואים את הזוג לעיל, כמה חבר'ה יחשבו,'הא? איך היא יכולה לתת לעצמה להיכנס אליו בהריון !? ”והם יניחו שהבחור חייב להיות עשיר או שיש לו זין ענק. עם זאת, רוב החבר'ה אינם עשירים ולרוב הבחורים יש פין בגודל ממוצע.

אז, מה עוד היא יכולה להימשך אליו?

האם יתכן שתכונות האישיות שלו, ההתנהגות ודרך התקשורת איתה גרמו לה להרגיש נמשכת מספיק כדי לפתח איתו קשר ואז גרמו לה לרצות להקים איתו משפחה?

האם היא עושה טעות להיות איתו? האם היה עליה לבחור במקום שנראה כמו דוגמן גברי? האם זה כל מה שנשים רוצות? בחור שנראה טוב?

האם יתכן שאישה יפה לא צריכה להיות עם בחור שנראה כמו דוגמן גברי או שיש לו מיליונים או מיליארדי דולרים כדי להימשך אליו באמת ולשמח מאוהב בו?

האם מראה וכסף הם הדברים העיקריים שאישה זקוקה לו מבחור, או שמא רוב הנשים יכולות להיות פחות רדודות במראה שאתה יכול לדמיין?

האם חבר'ה חייבים להיראות כמו דוגמניות גבריות כדי שיהיו להם חברה או אישה יפהפיים, או שהם יכולים למשוך נשים עם האישיות, ההתנהגות והסגנון התקשורתי שלהם?

גברים נותנים חשיבות רבה יותר למראה האישה מאשר לנשים חשיבות למראה הגבר. אין בזה שום דבר רע; אנחנו פשוט עוקבים אחר האינסטינקט הטבעי שלנו.

אנו הגברים רוצים למצוא אישה יפה למראה מכיוון שזה מה שחשוב מבחינת הרגשת גאווה בה, ילדים יפים והרגשה המשיכה למראה הגופני שלה, מספיק זמן להתרבות.

עם זאת, עבור נשים, המראה של הבחור אינו מה שיהיה לו הערך לטווח הארוך ביותר. כן, היא יכולה להרגיש נמשכת למראה, אך באופן אינסטינקטיבי, היא יודעת שמראה אינו התכונה החשובה והשימושית ביותר שיכולה להיות לבחור.

זוג מאושר ליד אגם

אם היא פוגשת בחור שנראה ממוצע או נמוך מהממוצע שיכול למשוך אותה בדרכים חשובות יותר ולגרום לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש כשהוא עם בחור, אז היא תהיה מנצחת בחיים על היותו איתו.

חייה יהיו נהדרים משום שהיא נמשכת לגבר שלה והוא גורם לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש עם בחור.

כן, היא יכולה להחזיק מעמד למיליארדר דוגמן, אבל זה לא הסוג הבחור היחיד שהיא יכולה להרגיש נמשכת אליו.

אישה עשויה להסתובב באמירה שהיא רוצה רק דוגמנית גברית עם מיליארדי דולרים, אבל זה לא אומר שהיא לא יכולה להרגיש נמשכת, להתאהב ולהתחתן בשמחה עם בחור שאין לו את הדברים האלה .

המשיכה של אישה לגבר מבוססת בעיקר על איך האישיות, ההתנהגות וסגנון התקשורת שלו גורמים לה להרגיש.

כן, יש נשים שחופרות זהב ורק רוצות גברים עשירים במיוחד, אבל רוב הנשים מרגישות נמשכות לגברים שיש להם פוטנציאל לעשות טוב בחיים; הם לא מצפים שגבר כבר יצליח.

במקום שאישה תבזבז את כל חייה בניסיון למצוא בחור שנראה כמו דוגמן גברי מושלם ובעל מיליארד דולר, היא תקבל בשמחה בחור שנראה בסדר ויש לו פוטנציאל לעשות טוב בחיים.

זכרו מהי האטרקציה:

מְשִׁיכָה (שֵׁם עֶצֶם): תכונה או תכונה של מישהו שמעורר עניין, חיבה או רצון.

אין רק דבר אחד או שניים בגבר (למשל מראה וכסף) שמושכים נשים.

כן, נשים יכולות למצוא את שני הדברים האלה מושכים, אבל בדיוק כמו שאתה רוצה דוגמנית מושלמת של ויקטוריה סיקרט ואז מקבלים בשמחה אישה יפהפייה 'ילדה ליד', רוב הנשים יעשו את אותו הדבר עם בחור שנראה בסדר, אבל יכולה לגרום לה להרגיש כמו שהיא באמת, באמת רוצה להרגיש כשהיא עם בחור.

אם אישה מרגישה נמשכת לגבר מסיבות אחרות (למשל האופן שבו אישיותו, התנהגותו וסגנון התקשורת שלו גורמים לה להרגיש) ואז היא מתאהבת בו, היא לא תדאג לעובדה שהוא לא נראה כמו דוגמנית גברית ואין לה 50 מיליארד דולר.

היא תאהב אותו בגלל שהוא.

אני יודע ... זו גלולה קשה לבלוע.

זה יכול להיות קשה לחבר'ה מסוימים להאמין שאישה יפה תקבל בחור שהוא לא יפה כמוה או שאין לו מיליונים או מיליארדי דולרים.

עם זאת, זה נכון.

אם אתה כמו גברים מודרניים רבים, התבלבלת ממה שראית בפרסומות במגזינים, בתוכניות טלוויזיה ובסרטים. הבחור שנראה טוב תמיד מוקף בנשים יפות ונראה שככה זה אמור להיות; אנשים יפים עם אנשים יפים.

אולי אפילו שמעת נשים אומרות שהן אוהבות רק גברים נאים או שהם ייצאו רק עם בחור טוב מאוד.

נשים אומרות דבר כזה, אך אין זה אומר שהן אינן יכולות להרגיש נמשכות מאוד לגברים בעלי מראה ממוצע או נמוך מהממוצע מסיבות אחרות.

יתכן שתרצה להאמין שמשיכת נשים קשורה למראה וכסף ואתה יכול אם תרצה, אבל אני מבטיח לך את זה ...

אתה תסתלק מהאתר שלי היום ותראה עדויות על מה אני מדבר בכל מקום.

אתה תשמע אישה יפה מדברת על כמה שהיא אוהבת בחור והוא לא ייראה כמו דוגמן. יכול להיות שיש לו רק עבודה ממוצעת ונוהג במכונית ממוצעת ... או שאין לו עבודה ואין מכונית. יכול להיות שהוא אפילו סובל מעודף משקל או ממרוץ שלדעתך אינו מושך כמו הגזע שלך.

עם זאת, היא תהיה מאוהבת בו בטירוף.

תראה נשים יפות הולכות יחד עם חבר או בעל והבחור לא יהיה גבר טוב מראה. הוא ייראה בעיניך רגיל או אולי אפילו מכוער.

בעקשנותך לקבל את המציאות, אתה יכול לומר לעצמך,'כן, טוב ... הוא חייב להיות מגה עשיר או שיש לו זין 20 אינץ ''אוֹ'היא טועה בכך שהיא איתו. היא תזרוק אותו בקרוב. ”

אתה עשוי לחשוב שנשים טיפשות, חסרות מוח או כועסות על שלא רואים שאתה בחור טוב ואז ממהרות להיות איתך.

עם זאת, זו לא טיפשות; זו המציאות בה אתה חי.

נשים יכולות להרגיש נמשכות לבחור מסיבות רבות ושונות אחרות מאשר מראה.

אם אתה חושב שמראה של בחור הוא הדבר החשוב ביותר לאישה, אתה פשוט לא מבין מהי אטרקציה באמת או לא מוכן לקבל את המשיכה הזו עובדת אחרת ממה שאמרה לך התקשורת.

זו לא אשמתך.

כמעט כל מי שתפגוש לא יבין משיכה ויאמין למה שאומרים להם בתקשורת או מה אנשים אומרים ולא במה שאנשים עושים.

כשאתה מבין איך למשוך נשים, אתה רואה שרוב החבר'ה פשוט לא מקבלים את זה ועוברים דרך החיים מרגישים לא בטוחים במראה שלהם ומקווים להיבחר על ידי נשים כמו טווס יפה.

לאחר מכן תוכלו להבחין כי אחוז קטן מאוד מהבחורים אינם משחקים במשחק Pretty Peacock ומושכים נשים ללא מאמץ עם אישיותם, התנהגותם וסגנון התקשורת שלהם.

חבר'ה אחרים מסתכלים וחושבים,'מה? למה היא איתו? 'כי הם פשוט לא מבינים איזו משיכה באמת ואיך זה עובד.

משיכה היא התחושה שאדם מקבל בתגובה לתכונות ותכונות של אדם אחר. מבחינת משיכה של אישה לגבר, היא יכולה להרגיש נמשכת לגבר מסיבות שונות של 100, לא רק מבטים או כסף.

זו האמת.

ככל שתקבלו את זה מוקדם יותר, תוכלו להפסיק לחשוב שריקוד ההזדווגות האנושי זהה לריקוד ההזדווגות של ציפור הטווס.

אתה יכול להפסיק להרגיש כל כך חסר ביטחון לגבי המראה שלך או קשור למשמעות המראה שלך ולהתחיל להתמקד במשיכת נשים עם דברים שנמצאים בשליטתך (כלומר, סגנון התקשורת, ההתנהגות והאישיות שלך).

כשחבר'ה נאים נדחים על ידי נשים

בחור טוב עם כוונות טובות שנדחה על ידי אישה

לרוב הבחורים היפים למראה גדלים שאומרים להם כמה הם חמודים ונאים. אולי האימהות, האחיות, הקרובים והחברים שלהם אומרים להם כמה טובים הם הולכים להיות עם הנשים כשיהיו גדולים.

מתופף לראש שלהם שהם נראים טוב והם גדלים ומצפים שנשים ינהרו אליהם. עם זאת, זה לא תמיד קורה. למה?

כמה חבר'ה נאים למראה גדלים והם בטוחים, גבריים ויודעים לדבר עם נשים באופן שמדליק אותן. לאותם בחורים קל מאוד למשוך נשים ולקבל חברה.

עם זאת, לא כל הבחורים הנאים הם באמת בטוחים או גבריים (בחשיבה, בהתנהגות ובמעשיהם) ורובם אפילו לא יודעים איך להפעיל אישה במהלך שיחה.

אם אתה בחור שנראה טוב וקורא את זה, אתה כנראה נכנס לקטגוריה השנייה שבה אתה עדיין לא יודע מה אתה צריך להגיד ולעשות כדי למשוך אישה ולשמור עליה כראוי.

הצלחת למשוך, להרים ולנהל יחסי מין ומערכות יחסים עם נשים שאתה לא נמשך אליהן, אבל נראה שאתה לא מצליח למשוך ולשמור על הנשים האיכותיות שאתה באמת נמשך אליהן.

אולי הצלחת למשוך כמה נשים יפות, אבל הן איבדו בך במהירות או בסופו של דבר והפילו אותך ... ואתה עדיין לא יודע למה.

יתכן שניסית להתקרב לנשים יפות ונדחית.

כשזה קורה, כל המחמאות שקיבלתם כילד וצעיר על היותכם נאים ונאים עשויים להיראות פתאום פחות אמינים.

אתה יכול לחשוב,'רגע ... האם אני נראה טוב או לא? האם ההורים שלי פשוט היו נחמדים כשאמרו שאני צעיר יפה תואר? האם אני מכוער עכשיו כשאני כבר לא ילד צעיר? האם נראיתי טוב לפני, אבל עכשיו אני נהיה מכוער כשאהיה גדול? מה קורה?'

מה שקורה זה שאתה לא ציפור טווס; אתה איש אנושי.

רוב הנשים האנושיות צריכות להעריך את אישיותו של בחור לפני שהן יקבלו החלטה אם הן יקיימו איתו יחסי מין או ייצאו איתו, כך שאם לא תדליק נשים במהלך השיחה, רוב הנשים לא מתכוונות להתעניין.

בחור נראה טוב יכול בהחלט למשוך אישה במראהו בהתחלה, אבל זה לא אומר שהאישה תמשיך להרגיש נמשכת אליו ברגע שהם יתחילו לדבר.

אם הדרך בה הוא מדבר איתה ואינטראקציה איתה אינה מושכת (למשל להיות עצבנית בזמן שאתה מדבר איתה, להיות נחמדה מדי, להיות רחוקה מדי וכו '), היא תאבד עניין במהירות.

מבטיו יתחילו להיראות לה פתאום לא מושכים והיא תתקשה לחוש שום משיכה כלפיו בכלל.

3 דרכים פשוטות למשוך נשים

למשוך נשים למין זה קל

רוב הבחורים לא מבינים כמה כוח יש להם כשמדובר במשיכת נשים, כי הם חושבים רק על מראה, כסף, גובה, מעמד חברתי וגודל הפין.

עם זאת, הסיבה שבגללה תראו נשים יפות עם גברים מכוערים, עודף משקל, נמוך או קירח היא שנשים יכולות להימשך בדרכים אחרות.

רוב הגברים אינם עשירים ולרוב הגברים יש רק פין בגודל ממוצע, ובכל זאת הם עדיין מצליחים להשיג חברה או אישה או לקיים יחסי מין עם נשים יפות רבות.

אֵיך? להלן רק שלוש מתוך יותר מ -100 דרכים שונות בהן תוכל למשוך נשים:

1. ביטחון אמיתי

כאשר לבחור יש ביטחון אמיתי, המשמעות היא שהוא מאמין בעצמו וביכולותיו בכל עת. לא בחלק מהזמן, אלא כל הזמן.

אם אתה מצליח רק להרגיש ביטחון סביב נשים לא מושכות, אבל אז אתה מאבד את הביטחון בעצמך סביב נשים מושכות, זה אומר שאתה חסר ביטחון.

אֵמוּן (שֵׁם עֶצֶם): אמונה בעצמו ובכוחותיו או ביכולותיו; ביטחון עצמי; הסתמכות עצמית; הַבטָחָה.
חוסר ביטחון (שֵׁם עֶצֶם): חוסר ביטחון או ביטחון; ספק עצמי.

נשים, במיוחד נשים יפות, רוצות בחור שלא מרגיש חסר ביטחון סביבן. אישה יפה רוצה בחור שמאמין בעצמו לא משנה מה; גם אם היא בודקת אותו במהלך שיחה ומנסה לגרום לו להרגיש חוסר ביטחון.

לא כל הנשים היפות יקבלו בחור מכוער או ממוצע שנראה בטוח בעצמו, אך לרבים יש כי לרוב הנשים יש מה שאני מכנה סוג פתוח, כלומר הן פתוחות להיות עם הרבה סוגים שונים של בחורים כל עוד הבחור יכול לעשות היא מרגישה משיכה מספקת מסיבות אחרות.

היא יודעת שכאשר הם יתחילו קשר, המשיכה הראשונית למראה תהיה פחות חשובה. היא רוצה להיות מסוגל להרגיש נמשך לבחור בדרכים חשובות יותר, לאורך זמן.

כדי להיות בטוח ביכולת לאסוף אישה, אתה צריך לדעת איך למשוך אותה בדרכים רבות ושונות בבת אחת. הביטחון מושך מאוד לנשים, אך עליכם גם לגבות זאת על ידי משיכת אותה גם בדרכים אחרות.

ככל שיותר דרכים לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך, כך תהיה מושך יותר לנשים. בחורים אחרים שמסתכלים לא יבינו מדוע נשים מרגישות כל כך נמשכות אליך, אבל אתה כן.

2. גבריות נפשית ורגשית

בחורים רבים טועים לחשוב שלהיות גבריים זה רק להיות גבוה, להיות בעל גוף חובב או ראש מלא של שיער סמיך. עם זאת, סוג הגבריות שנשים נמשכות אליהן ביותר הוא הגבריות הפנימית של הגבר.

אם בחור יכול להתמודד עם עצמו היטב בלחץ (למשל במצבים חברתיים, בחייו האישיים או בעבודה), הוא מציג את סוג הגבריות הרבה יותר שימושי בעולם הזה מאשר בחור יפה פנים שלא יכול להתמודד עם עצמו. בלחץ.

גבר שיש לו גבריות נפשית ורגשית להישאר חזק בלחץ הוא סוג הגבר עליו היא יכולה לסמוך כעת ובעתיד.

ובכל זאת, בחור שנראה טוב, אך חלש למדי מבחינה רגשית, אומר שהיא תצטרך לשאת אותו בחיים ולהגן עליו (רגשית) בתקופות מאתגרות.

אישה רוצה להיות מסוגלת להירגע להיות האישה בזמן שאתה עומד להיות הגבר.

3. כישורי שיחה נהדרים

כדי לשרוד, לשגשג ולשגשג בעולם הזה, חשוב להיות מסוגל להסתדר עם אחרים ולתקשר בצורה שגורמת לאנשים לכבד אותך ולחבב אותך. יכולות שיחה ותקשורת נהדרות כל כך חשובות.

אישה עשויה לחשוב שאתהנראה טוב, אבל אם היא מדברת איתך ואתה לאמרגיש טוב, זה יתחיל במהירות לכבות אותה.

אשתף כאן בסיפור אישי כדי להסביר למה אני מתכוון ...

אחת החברות שלי סיפרה לי פעם שהיא התוודעה לבחור שנראה ממש טוב דרך חברים וכולם כל כך התרגשו שהם ייפגשו כי היא הייתה יפה והוא היה בחור יפהפה בגודל 3 אינץ 'עם גוף כושר מושלם.

כולם חשבו שהם יהיו התאמה מושלמת; אישה יפה עם גבר נאה. מושלם, נכון? זה כל מה שהיא רוצה וצריכה בגבר, נכון? לא נכון.

כשפגשה אותו היא אמרה שזה אחד התאריכים המשעממים והלא ממלאים בחייה.

אני לא זוכר בדיוק מה היא אמרה, אבל היא אמרה משהו כמו,'הוא כנראה היה רגיל לקבל מחמאות כל חייו ואנשים שאוהבים אותו בגלל המראה שלו ... אבל אישיותו לא הייתה בשום מקום. הוא חשב שהוא כל כך טוב, אבל הייתי כמו ... מגניב. הוא נתקל כאילו הוא עדיף על כולם בגלל המראה שלו, אבל פשוט ראיתי בחור די רדוד שחסר לו חומר אמיתי. '

אותה בחורה נשואה כעת לבחור מצמרר שנראה שהיא פגשה בבר והיא עברה מהעיר לבית חווה שעליהם קיבלו לאחרונה משכנתא. במילים אחרות, לא - הבחור לא עשיר. הם משלמים את הבית ביחד.

היא תמיד הייתה ילדה עירונית שאהבה לשופינג ולחגוג, אבל היא הפכה לחלוטין מהאהבה שהיא חולקת כעת עם בעלה. לא אכפת לה ממה שהיא חשבה פעם כי הבחור הזה (כיום חבר שלי) גורם לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש.

אני זוכר מתי הם התכנסו לראשונה והיא העלתה כמה תמונות בפייסבוק שלהם כזוג חדש. אנשים אמרו בבדיחות (אך ברצינות) שהוא מחבט מחוץ לליגה שלו ושהוא כל כך בר מזל.

בדיוק בדקתי את פייסבוק עכשיו כדי להעתיק / להדביק חלק מהתגובות. תגובה אחת אמרה,'היפה והחיה. רק צוחק! אתם נראים נהדר ביחד ”ואחר אמר,'בחור בר מזל. מזל טוב [שמה]. שניכם נראים מאושרים מאוד ביחד. ”

עם זאת, היא זו שמרגישה ברת מזל. אני מכיר את בעלה היטב עכשיו והוא בחור מדהים. הוא בטוח, אמיתי וגברי מאוד באופן שהוא חושב, מתנהג ונוקט פעולה בחיים. הוא בחור לא של BS, וזה דבר אחד שאני אוהב בו.

הוא גם בחור אוהב וחומל שאכפת לו מהאנשים בחייו. אין לו הרבה זמן לכולם כי הוא עסוק בעבודה על המטרה שלו, אבל כשהוא כן מדבר עם אנשים, הם מרגישים שהם שמים לב, מתקבלים בברכה, אוהבים, מעריכים וגאים לדבר איתו.

הוא מה שנקרא זכר אלפא, אבל הוא לא ילד רע או מטומטם או מטומטם.

הוא בחור טוב אלפא זכר, שהוא סוג של זכר אלפא שאנשים מכבדים ומעריצים ושנשים מתאוות אליו ואז מתאהבות בו בטירוף. זו הגישה הגברית האלפא שאני מלמד כאן ב'האדם המודרני '.

אמנם אין לו תווי פנים או מבנה גוף של דוגמנית גברית (הוא כנראה בן 5 או 6 במראה), אבל הוא בחור שיודע להיות גבר ולגרום לאישה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש. אשתו היא לפחות 8 במבטים ללא איפור ו -9+ עם איפור. היא חתיכה.

כמה בחורים נראים יראו אותם יחד ויחשבו שהיא עושה טעות בכך שהיא איתו או שהיא מוכרת, אבל היא לא. היא מאושרת, היא נמשכת אליו בעוצמה והיא מאוהבת בו בטירוף.

לא אכפת לה שהוא לא נראה כמו דוגמן גברי מהמגזינים. בעיניה, הוא הגבר הכי חתיך בעולם. זה לא יהיה הגיוני בעיניך אם אינך מבין את המשיכה ואת ההשפעה שיש לה על תפיסתו של האדם.

כאשר אישה מרגישה נמשכת לבחור מסיבות רבות אחרות מלבד מראה, היא באמת תאהב את המראה שלו ... גם אם הוא לא נראה כמו בחור שנראה טוב.

בתקשורת, תוכלו לשמוע אנשים מדברים על בחורים שהם כל כך נאים ונראים כאילו זו התשובה לכל דבר, אבל זה לא.

כן, בתחילה המראה יכול למשוך נשים, אך רוב הנשים אינן בוחרות גברים אך ורק על פי מראה מפני שמראה הגבר אינו התכונה הגברית החשובה ביותר עבורה או עבור המין האנושי.

היא זקוקה לגבר שיכול לשרוד, לשגשג ולשגשג תוך שמירה על ביטחונה ומצחיק אותה ונהנה מהאהבה שהם חולקים. אם כל מה שיש לבחור הוא פנים יפות, אז הוא כמעט חסר תועלת בעולם הזה.

חבר'ה שנראים יפה ואשר יודעים גם למשוך נשים בדרכים אחרות, יהיה להם קל מאוד לקיים יחסי מין עם נשים יפות, להשיג חברה או אישה יפהפיים.

עם זאת, בחורים לא נראים טוב, אבל מי שיודע למשוך נשים בדרכים אחרות יכול לקבל גישה קלה באותה מידה לנשים יפות.

ככל שבחור ממוצע או נמוך מהממוצע מיומן יותר למשוך נשים באישיותו, בהתנהגותו ובסגנון התקשורת שלו (למשל על ידי ביטחון עצמי, הצחקת נשים, מקסימות, כריזמה), כך יהיה לו קל יותר למשוך ולבחור למעלה נשים יפות.

האם אתה רוצה ללמוד את הסודות הפשוטים של משיכת נשים?

תאר לעצמך מה היה קורה בחיים שלך אם היית יודע בדיוק איך למשוך נשים באופן מיידי ולגרום להן להרגיש קשר רגשי עז איתך ורצון בלתי ניתן לעצירה למי שאתה בתור בחור.

תאר לעצמך לדבר עם קבוצה של נשים ולגרום להן להילחם ללא מאמץ על איזו מהן 'תנצח' אותך ואז לבחור את האישה שאתה הכי נמשך אליה.

עשיתי את זה יותר פעמים שאני יכול לספור. לגרום לנשים להתחרות עליך מקלה על תהליך האיסוף פי 10, אבל רוב החבר'ה פשוט לא יודעים איך לעשות את זה.

תאר לעצמך שיש לך חברה יפהפייה שיוצאת מגדרתה כדי לרצות אותך ודואגת שתאבד עניין בה ולא להפך. נהניתי מכוח זה 12 שנים ולאחרונה קיבלתי את הצעת הנישואין של חברתי, לאחר שדחיתי כמה חברות אחרות.

האם יתכן שבחור יכול למשוך נשים בדרכים שאינן מראה וכסף, או שמא גברים צריכים להיות טווסים יפים ולעמוד סביב ולהיראות יפה ככל שהם יכולים בתקווה להיבחר על ידי נשים?

הנה האמת ...

אתה יכול למשוך נשים ביותר ממאה דרכים שונות.

לקח לי שנים לעבוד על יותר ממאה דרכים שונות למשוך נשים, אבל אתה יכול ללמוד את זה תוך מספר שעות.

משיכת נשים היא פשוטה, קלה וללא מאמץ ברגע שאתה יודע מה אתה עושה. עם זאת, אם תבחר להישאר בחושך לגבי משיכה, זה ימשיך להרגיש כמו אחד הדברים הקשים, המתסכלים, המדכאים ביותר אי פעם שתצטרך להתמודד איתם בחייך.

כשתדע למשוך נשים תצחקי כמה זה קל. בחורים אחרים מסתכלים עליך חושבים,'מה? למה הוא יכול להשיג את כל הבנות בזמן שאני לא מקבל כלום? '

זה לא יהיה הגיוני בעיניהם כי רוב החבר'ה לא יודעים איך למשוך נשים. הם פשוט לא מקבלים את זה.

זו הזדמנות ענקית עבורך.

אתה יכול ללמוד את הדברים האלה עכשיו לפני שבחורים אחרים יגלו את הטכניקות שלי ויתחילו להשתמש בהם כדי למשוך את הנשים שאתה רוצה.

אם אתה רוצה להפסיק לומר לעצמך,'אני נראה טוב אבל לא יכול להשיג חברה,'אז תן לי לעזור לך עכשיו.

כבר עזרתי ל -1000 בחורים להצליח עם נשים בעזרת הטכניקות הפשוטות שלי ואני יכול לעזור לך גם.

השינוי שאתה עומד לחוות הוא מיידי וימשך כל החיים.

אתה לא צריך להשקיע יותר שנים בחדר הכושר בניסיון לשפר את המראה שלך או כסף אינסופי על בגדים, נעליים, מכוניות וכן הלאה.

אתה עומד לגלות את הדרך הפשוטה, הקלה והטבעית לגרום לרוב הנשים שאתה מתכוון להרגיש נמשכות אליך ורוצות להיות איתך ...