יש לי קסם יבש עם נשים ...

לאחר כישוף יבש עם נשים

אם יש לך כישוף יבש עם נשים, יכול להיות שעברו חודשים, אולי אפילו שנים מאז שעשית לאחרונה פעולה במחלקת הרומנטיקה. אולי שכחת איך זה לצאת לדייט ולגבי יחסי מין ... מה זה?

נראה שכולם סביבך יוצאים, מקיימים המון יחסי מין, מתאהבים ואפילו מתחתנים. נראה שלכל החברים והקולגות שלך יש חברות ונראה שמעולם לא חסר נשים בעולמן, למרות שהן פשוט נורמליות כל יום חבר'ה.

אם אתה עובר כישוף יבש עם נשים, לפעמים זה יכול להרגיש שאתה היחיד שעובר את זה וכי אין מוצא. ובכל זאת, לפני שתוותרו לעצמכם ותחליטו שנגזר עליכם חיים כשמדובר בנשים, הקשיבו ...

הסיבות האמיתיות מדוע בחור יחווה כישוף יבש עם נשים

כישוף יבש עם נשים

כשאתה תקוע בקסם יבש עם נשים, זה יכול להיראות כאילו זה לא ייגמר לעולם. ככל שהלחץ היבש נמשך זמן רב יותר, קשה לחבר'ה רבים להשתחרר ממנו משום שבסופו של דבר הם מאבדים כל כך הרבה ביטחון בעצמם סביב נשים, מה שמבטל נשים מושכות.

ישנן סיבות רבות מדוע בחור יחווה בצורת עם נשים, כגון:1. הוא לא מדבר עם מספיק נשים.

לאחר כישוף יבש עם בנות

עד כמה שזה נשמע ברור מאליו, בחורים רבים יימנעו מלגשת ולדבר עם נשים. הם ידברו עם אולי אחת או שתיים במהלך יום (לפעמים ימים) ואז יתלוננו שאין נשים פנויות.

2. הוא מדבר עם נשים אך לא גורם להן לחוש משיכה כלפיו.

לדבר עם נשים אבל להתנהג כמו 'החבר הכי טוב', 'איש העסקים הרציני' או 'הליצן המקומי' לא יגרום להן לחוש משיכה אליו. אם ההתנהגות של הבחור היא ניטרלית או לא מושכת כשהוא מדבר עם אישה, הוא סביר יותר לחזור הביתה לבד כי אז היא לא תרגיש נמשכת אליו ולכן לא תרצה לקחת את הדברים הלאה.

כפי ש ובייקון (מייסד האדם המודרני) מסביר בסרטון למטה, הסיבה העיקרית לכך שבחורים נכשלים עם נשים היא שהם לא יודעים איך לעורר תחושת משיכה מינית בקרב נשים כשהם פוגשים אותם.

במקום להדליק אישה, בחורים שחווים לחשים יבשים ארוכים עם נשים הם בדרך כלל הטיפוס שמבקשים להיות 'אהובים' על ידי נשים בגלל היותם בחור טוב. עם זאת, כפי שתגלה בקריאת המשך מאמר זה, פשוט להיות בחור נחמד וחביב זה לא מה שהופך אישה לחה וחרמנית לקיים איתך יחסי מין.

3. הוא מנסה להרשים נשים ומקווה להיות בר מזל.

יש בחורים שיעשו מעשה גדול בניסיון להרשים אישה על ידי העמדת פנים שהם חשובים יותר ממה שהם באמת. הבחור הזה מקווה שהמעשה שלו ירשים אותה כל כך שהיא תתן לו צ'אנס. למרבה הצער, רוב הנשים יכולות לראות דרך המעשה הזה והוא נתקל במבט חסר ביטחון וכמו זיוף, וזה כיבוי גדול.

4. הוא מסתכל במקומות הלא נכונים.

יש בחורים שיסתובבו בכל המקומות הלא נכונים בתקווה שאישה מושכת וזמינה תחצה את דרכם. הוא יסתובב עם חבריו הנשואים או עם כל חבריו הבודדים, אך לעולם לא ייצא לאף אחד מהמקומות בהם ניתן למצוא נשים רווקות.

הוא עשוי גם להשקיע המון זמן בניסיון להתחרות עם אלפי בחורים אחרים על תשומת הלב של אישה אחת באתר היכרויות מקוון, במקום מנהלת שיחה 1 על 1 עם אישה בסביבה חברתית כמו בר, מסיבה או אירוע מהירות היכרויות.

5. הוא מנסה לחבב אותו בגלל שהוא נחמד, ולא גורם לנשים לרצות אותו על ידי היותו מושך.

לחבר'ה רבים אין ממש מושג כיצד לגשת לאישה באופן שיגרום לה להרגיש משיכה. ללא מושג מה לעשות, רוב החבר'ה נוהגים להיות בחור נחמד טיפוסי שבעצם נושק לתחת של אישה ומקווה שהיא מרחמת עליו ונותנת לו צ'אנס.

אמנם אין שום דבר רע בלהיות נחמדה לאישה, אך לא הדבר שגורם לאישה להרטיב. אם בחור מנסה להכניס אישה למערכת יחסים מינית, עליו להתחיל ולגרום לה להרגיש משיכה ואז כל דבר אחר עליו (למשל הוא בחור נחמד) נתפס כבונוס מבורך עבורה.

צפו בסרטון זה של דן בייקון כדי להבין מדוע להיות נחמד מדי לאישה יוביל לעתים קרובות לדחייה ...

כפי שתגלה מהסרטון למעלה, אין שום דבר רע בלהיות בחור טוב, אבל אתה גם צריך לומר ולעשות את סוגי הדברים שיגרמו לך משיכה מינית של אישה. בלי זה, אתה פשוט תהיה עוד בחור נחמד טיפוסי שמקווה שיאהבו אותך כבחור טוב, כי אין לך מושג איך להפעיל אישה במהלך שיחה.

6. הוא לא יכול לנהל שיחה מספיק זמן כדי שלאישה תהיה סיכוי להכיר אותו.

היעדר כישורי השיחה שלו עם נשים גורם לכך שרוב הנשים האטרקטיביות איתן הוא מדבר מוותרות לאחר 10 שניות עד דקה של דיבור איתו. האישה מבינה במהירות שהוא סתם עוד בחור שלא מבין למה נשים באמת נמשכות אצל גברים ופשוט מנסה לחבב אותן.

מדוע יש בחורים שעוברים חודשים או שנים בלי לקיים יחסי מין או קשר עם אישה חדשה

באופן בלתי נמנע, ככל שבחור הולך ללא יחסי מין או דייט קשה יותר לשבור את המעגל. לפעמים בחור יפסיק לנסות להכיר נשים ואף יימנע מלצאת לגמרי.

אם הוא עושה את המאמץ לצאת ולגשת לנשים, תחושות של חוסר ביטחון מתחילות להתגנב ובכל פעם שהוא נמצא עם אישה יפה וזמינה הוא מתחיל להתנהג בחרדה.

זה בא כעצבנות וחוסר ביטחון עצמי; ונשים אינן חשות משיכה לגברים עצבניים חסרי ביטחון בעצמם. כמובן שיש לכך השפעה שלילית עליו והוא מתחיל לאבד אמון בעצמו וביכולותיו למשוך אישה.

הפחד מכישלון מציף אותו והאינטראקציות שלו עם נשים נעשות מתוחות ומתוחות. מכיוון שהוא כל כך מושקע בתוצאה, הוא נראה רציני מדי או כאילו שהוא מנסה יותר מדי. השיחה הופכת להיות רצינית מדי, נראה כי שפת גופו אינטנסיבית מדי והפלירטוט שלו מתנשא ומזויף מדי.

למרבה הצער, כשם שהצלחה אחת יכולה להתבסס על הצלחה אחרת, הדבר תקף גם לכישלון. אם הוא לא מצליח פעם אחת, ואז פעמיים, בפעם השלישית זה בלתי נמנע, אלא אם כן הוא יכול לשבור את המעגל.

מה שחבר'ה שחווים כישוף יבש עם נשים לא מבינים שזה האמונות וחוסר הביטחון שלהם לגבי עצמם שמעכבים אותם.

תכונות שהופכות בחור לא מושך לנשים

בניגוד למה שהתקשורת; המגזינים, הסרטים או הסיטקומים בטלוויזיה יבינו אתכם להאמין, לגרום לאישה לחוש משיכה אליכם אין שום קשר למכונית בה אתם נוהגים, לחולצה או לבוש שאותה אתם לובשים, או לסגנון הנעליים שלכם. נשים נמשכות לגברים המציגים איכויות של זכר אלפא - ביטחון, ביטחון עצמי ובעלי מטרה בחיים.

מצד שני, יש בחורים שמתנהגים ההפך מזכרי אלפא ונשים לא מרגישות משיכה כלפיהם.

להלן כמה דברים על גברים אלה שמדירים נשים:

1. חוסר הערכה עצמית.
בחור שחושב רע על עצמו הוא בהחלט כיבוי מכיוון שרוב הנשים לא רוצות להיות עם בחור שלא חושב שהוא מספיק טוב.
2. חסר ביטחון.
בחור חסר ביטחון בעצמו וביכולותיו אינו מושך לנשים. חוסר ביטחון עצמי בא כחוסר ביטחון ועצבנות ואף אישה לא רוצה להשקיע את זמנה בחיזוק האגו של הבחור, וגם לא רוצה להרגיש שהיא עושה לו טובה בכך שהוא נמצא איתו.

נשים יודעות אינסטינקטיבית שמדובר בעולם מאתגר שאנו חיים בו והן מרגישות כאילו יהיה להם יותר טוב עם בחור שבטוח בעצמו כדי שיוכל להוביל את הדרך לחיים טובים יותר, במקום להיות עם בחור עצבני ככל הנראה יישען עליה להוביל אותו ולהגן עליו.

3. להיות חלשה יותר מבחינה נפשית ורגשית מהאישה.
אישה לא רוצה להרגיש שהיא הדומיננטית במערכת היחסים. היא רוצה להיות עם גבר שיכול לגרום לה להרגיש בטוחה, מוגנת וכמו אישה אמיתית; היא רוצה שגבר יהיה חזק מספיק מבחינה נפשית ורגשית כדי לתמוך בה ולאתגר אותה.

בחור שנתקל כחלש, שמציב תמיד אישה על כן ונותן לעצמו לשלוט על ידה, יכול להיות נסבל לתקופה קצרה, אך בהכרח ייזרק כשיגיע זכר אלפא.

4. מקווה להיבחר על ידי אישה למראה טוב, שיהיה לה כסף, לבוש בגדים יפים וכו '.
יש בחורים שיחכו סביב בתקווה שהאישה תקרב אליו, במיוחד אם הוא משקיע מאמצים רבים כדי להיראות אופנתי, מושך פיזית או עשיר.

הוא יתלונן על הלחש היבש שלו עם נשים, אבל הוא לעולם לא יעשה מהלך על האישה, או על הנשים, הוא מרגיש נמשך אליו; במקום זאת הוא ימתין, לשווא, עד שייגשו אליו.

נשים רווקות פתוחות לפנייה אליהן ואם בחור לא מספיק בטוח ללכת אחרי מה שהוא רוצה, היא תפרש זאת מכיוון שהוא כנראה לא מספיק אסרטיבי ללכת אחר מטרות בחייו.

שוברים את המחזור

לחכות בבית ולקוות שהקסם היבש שלך עם נשים איכשהו ייעלם באורח פלא זה בזבוז זמן. עליכם לשפר את יכולתכם למשוך נשים כשאתם פוגשים אותן.

אם אתה לא עושה את זה, אתה יכול רק להסתמך אי פעם על מזל, אבל עם 'מזל' אין שום ערובה שהאישה תישאר בסביבות כשהחידוש הראשוני של להיות איתך יתחיל להתפוגג.

כדי להצליח עם נשים בעולם של ימינו, גבר צריך להיות מסוגל למשוך נשים באופן פעיל כשהוא פוגש אותן ואז להעמיק את האהבה, הכבוד והמשיכה שאישה מרגישה לאורך זמן. ללא כישורים אלה, הוא יידחה על ידי מרבית הנשים שאליהן הוא מתקרב ויושלך על ידי רוב הנשים או איתן הוא נכנס למערכת יחסים ...