אני עדיין בתולה: איך אוכל לאבד את בתוליי?

אני

להיות בתולה גברית מבאסת, במיוחד כאשר החברים או המשפחה שלך יודעים על זה ומקניטים אותך בגלל זה.

אם אתה רוצה לאבד את בתוליך, הדבר הראשון שאתה צריך להתמודד איתו הוא היכולת שלך לעורר תחושות של משיכה מינית אצל אישה.

אתה חייב להיות מסוגל להציג תכונות שלמעשה מפעילות נשים, כמו ביטחון (במיוחד כשהיא בודקת אותך), קסם, כריזמה והומור.

למעשה קל מאוד למשוך נשים בצורה כזו וברגע שתעשה את זה פעם או פעמיים, תראה שרוב הנשים מרגישות משהו בשבילך. כל מה שאתה צריך לעשות אז לעבור ממשיכה, לחיבור ואז נשיקות ומין, וזה גם קל לעשות ברגע שאתה עושה את זה פעם או פעמיים.

אתה צריך להגיד לנשים שאתה בתולה?

עבור החבר'ה שתוהים,'האם עלי לומר לילדה שאני בתולה?'התשובה היא,'לא, אל תדאג מזה. פשוט תגיע למצב של קיום יחסי מין איתה. '

כאשר אתה מחליק את איבר מינו בתוכה, גם אתה וגם אתה הולכים להרגיש ממש טוב. הזין שלך לא ירגיש לה יותר טוב כי זה היה אצל נשים אחרות. זה הולך להרגיש בדיוק אותו דבר.מה שיהיה חשוב הוא שההתנהגות, האווירה, הגישה והמעשים שלך מדליקים אותה. כל עוד אתה גורם לה להרגיש נמשך אליך, היא לא מתכוונת לדאוג לבתוליות שלך, אז פשוט תמשיך לקיים איתה יחסי מין ואז ליהנות מהאהבה והיחסים שכנראה יבואו בעקבותיה.

הבתולה בת 40

בת 40 בת

הוליווד הנציחה את הרעיון של בתולה גברית מודרנית בסרט 'הבתולה בת 40'. זו הייתה בעיה הומוריסטית של בעיה רצינית מאוד שחבר'ה רבים סובלים מהיום.

ובכל זאת, מדוע כל כך הרבה חבר'ה סובלים מבעיה זו? צפו בסרטון למטה כדי לגלות ...

כפי שתגלו מהסרטון לעיל, העלייה בתולדות הגברים הבוגרים אינה אשמת נשים או אשמת התקשורת. זה מסתכם בדבר אחד מאוד פשוט שאני מסביר בסרטון.

להשאר מאחור

עדיין בתול. אני כל הזמן נשאר מאחור על ידי חברים שמתחברים בקלות לנשים מולי ...

התחלת להרגיש שאתה נותר מאחור על ידי חברים, עמיתים לעבודה או סטודנטים באוניברסיטה שמקיימים יחסי מין ונהנים מאהבה ומזוגיות?

האם זה מבלבל אותך מדוע חלק מחבריך או עמיתייך מצליחים למשוך נשים בקלות, אך נשים תמיד נראות מחוץ להישג ידך?

החבר'ה שמסתובבים ואומרים'אני עדיין בתולה'בגיל שבו כל הסובבים אותם לא נמצאים, בדרך כלל יפתחו בעיות ביטחון, בעיות וחרדות בנושא זה.

במהלך השנים שמעתי מיותר מ -350 בחורים שעדיין בתולים בגילאי 30+ וכמעט בכל פעם, הם מלאי חוסר ביטחון וסוגיות סביב בתוליהם.

לדוגמא: בחור יניח שהוא היה מוצץ לקיים יחסי מין והאישה תתאכזב, או שהמין לא ירגיש לו טוב כמו שהיה היה צעיר יותר, או שהאישה תחשוב שהוא מפסיד להיות בתולה וכו '.

רשימת חוסר הביטחון פשוט נמשכת ונמשכת ולעתים קרובות היא הופכת למשהו כל כך חזק עבור בחור שהוא נמנע לחלוטין מנשים. הוא עדיין מאונן בפורנו כמובן, אבל נשים אמיתיות פשוט יותר מדי להתמודד בשבילו בגלל איך חוסר הביטחון שלו גורם לו להרגיש.

זה עניין גדול עבור הרבה בחורים בימינו כי יחסי מין לפני הנישואין קורים כל הזמן עכשיו.

אין יחסי מין לפני הנישואין לעומת קיום יחסי מין מתי שרק תרצו

עוד בשנת 1800, להיות בתולה כשהתחתנה הייתה סטנדרטית, נורמלית ואפילו נראתה דבר טוב, אבל כיום כמעט כולם מקיימים יחסי מין לפני הנישואין ... והרבה מזה.

כיום, בארצות הברית למשל, הגיל הממוצע של בחור לאבד את בתוליו הוא 17. זהו, כמובן, 'הגיל הממוצע' וכולל את אלה שאיבדו את בתוליהם מוקדם יותר ואת אלה שאובדים את בתוליהם מאוחר יותר מ הממוצע, כולל הבתולה בת 40.

מהו הגיל הנכון לאדם לאבד את בתוליו?

לדעתי אני חושב שבחור צריך לשאוף לאבד את בתוליו בגיל החוקי של מדינתו או את התרבות הכלולה בתוכה.

נמצא, למשל, כי אלו שמאבדים את בתוליהם מוקדם יותר מהגיל החוקי והגיל הממוצע הארצי נוטים יותר להשתתף בהתנהגות עבריינית (כלומר לבצע עבירות) בהמשך חייהם.

עם זאת, גם ההפך הוא בעיה.

ככל שבחור ממתין לקיים יחסי מין בפעם הראשונה, כך קשה יותר לאבד את בתוליו מכיוון שהוא מתחיל לפתח חוסר ביטחון בהדרגה סביב העובדה שהוא עדיין בתול וכך מתנהג 'באופן מוזר' סביב נשים ואנשים כאשר נושא המין עולה.

הוא מרגיש מודע לעצמו לגבי הרצונות שלו לנשים, ואם הוא צופה מספיק בסרטים ובתוכניות טלוויזיה שבהן נשים מוצגות לעתים קרובות כמרושעות ומדחות בחורים בגלל שהם מגלים עניין, בסופו של דבר הוא יאמין שנשים נגד מין ויעשו לו לטובת קיום יחסי מין איתו.

אם הוא מאמין בכך, אז הוא מתחיל להתנהג בצורה הפוכה מהאישה שבאמת רוצה שהוא יתנהג. במילים אחרות, הוא יתחיל להתנהג בדרכים ביישניות ועצבניות כשנשים באמת רוצות שהוא יהיה בטוח בעצמו.

למעשה, נשים זקוקות לבחור שיהיה בטוח בעצמו כדי שיוכלו לחוש משיכה מינית כלפיו. הם לא יכולים לחוש משיכה מינית לעצבנות וחרדה, אלא אם כן הם מסוג הנשים שאוהבות גברים חלשים ורוצות להתעלל בו רגשית.

חבר'ה שאומרים'אני עדיין בתולה'בזמן שכל האחרים סביבו מתחברים ומקיימים יחסי מין, לעיתים קרובות הם יפסיקו לצאת ולנסות להשיג נשים מכיוון שהכל פשוט נראה קשה מדי.

במקום זאת, הבחור לעתים קרובות יקבור את עצמו בלימודיו, בעבודתו, במשחקי המחשב (או בספורט) ובפורנו ויחליט להיות בתול לכל החיים.

פורנו ירגיש כמו שחרור טוב של כל האנרגיה המינית הבנויה, אבל זה לעולם לא ייתן לו את החוויה המורכבת ואת מכלול הרגשות הנלווים לקיום יחסי מין ולהתאהב באישה אמיתית באופן אישי.

אין שום דבר לא בסדר עם אוננות, אבל אם תגזים, לעתים קרובות אתה מבזבז את האנרגיה המינית שלך על זה במקום להשתמש בה כ מוטיבציה לגשת ולקיים יחסי מין עם נשים אמיתיות.

גבר שמחפש פורנו ברשת


מִשׁאָל

באיזו תדירות אתה מאונן?

  • פעם בחודש
  • פעם בשבוע
  • כמה פעמים בשבוע
  • כל יום
  • מספר רב של פעמים ביום

צפה בתוצאות

טוען ...

כפי שתראו מתוצאות הסקר לעיל, הרבה חבר'ה משתדכים מדי יום.

הנה העניין ...

אם אתה רוצה להסתבך, להשיג חברה ולהמשיך ליהנות מחייך עם נשים או אישה אחת, אתה צריך לנסות להשתמש באנרגיה המינית שלך כמוטיבציה ולנסוע להתקרב, להרים ולקיים יחסי מין עם נשים אמיתיות.

אם אתה מרוקן את הדחף המיני שלך לרקמה כל יום או כמה פעמים בשבוע, אינך משאיר הרבה אנרגיה מינית לשימוש כדי להשיג תוצאות אמיתיות עם נשים.

לפעמים, בתולה גברית תגיע למצב בו הוא מקבל את זהותו העצובה כבחור שמסתכל מבחוץ בזמן שכולם מקיימים יחסי מין ומתאהבים. כל הזמן הוא ממשיך לומר לעצמו,'אני עדיין בתולה. למה? מה לא בסדר איתי? למה זה קורה לי? '

ואז, כל יום או כמה פעמים בשבוע, הוא מעמיס כמה סרטוני פורנו, שובר ומדלדל את האנרגיה המינית שלו.

אל תסתתר מנשים שמאחורי פורנו.

אין שום דבר רע בלהשתדל מדי פעם, אבל אם אתה עדיין בתול, נסה להגביל את מפגשי האוננות שלך פעם בשבוע ביום שני (יום שני לאוננות). בדרך זו, עד שיום שישי יסתובב, תהיה מלא אנרגיה מינית ומוטיבציה להשיג תוצאה בפועל עם אישה אמיתית.

אם אתה מעוניין ללמוד כיצד לגשת ולאסוף נשים, צפה בזה ...

האם זה שונה אצל נשים?

רוב הנשים המודרניות בדרך כלל מאבדות את בתוליהן בגיל חוקי צעיר ואז מקיימות יחסי מין עם בחורים רבים לפני שהתיישבו.

עם זאת, אם אישה מחליטה בגלוי להיות בתולה עד ליל כלולותיה, אז רוב האנשים לא מנסים להתערב או לבחור בהחלטה שלה. החברה שלנו לא מפעילה לחץ רב מדי על אישה לקיים יחסי מין.

עם זאת, עבור החבר'ה זה שונה.

יש להם חלון הזדמנויות קטן לאבד את בתוליהם וכל שנה אחר כך נוסף יותר ויותר לחץ.

אם אנשים מגלים שבחור עדיין בתול, בגיל 25 למשל, הוא יהפוך לקת של בדיחות במשרד ואנשים יניחו שמשהו לא בסדר איתו.

עבור הזכר הבתולי, הוא נאלץ להתמודד עם החרדה והפחד מפני ללעג על ידי אחרים שמאחורי גבו או באופן אישי, בכל פעם שנושא המין עולה.

החדשות הטובות

אם בחור עדיין בתול, זה לא אומר שיש בו שום דבר לא בסדר, מה שימנע ממנו לקיים יחסי מין עם נשים לנצח.

קיום יחסי מין עם נשים הוא קל, כל עוד ניגשים אליהם בגישה הנכונה. אם בחור עדיין בתול וכל האחרים סביבו כבר החלו לקיים יחסי מין, זה יכול להיות מסיבות שונות, כגון:

  • אמונות דתיות.
  • אמונות מוסריות.
  • מגבלות פזיולוגיות.
  • מוגבלות נפשית.

או, הוא עדיין יכול להיות בתול כי הוא פשוט לא יודע איך לשנות את זה. הוא יודע שהוא חסר ביטחון סביב נשים, אבל הוא פשוט לא יודע איך לתקן את זה.

עם זאת, אם הוא יבין שלבתוליו אין כל השפעה על האופן בו אישה רואה אותו, הוא יוכל להתקדם ולעשות משהו בקשר לשינוי.

האם נשים יכולות לדעת אם את בתולה?

מתי אאבד את בתוליי?

אישה לא יכולה לראות את בתוליו של הגבר מרחוק, וגם לא יכולה לחוש בכך פשוט לדבר איתו (אלא אם כן הוא אומר לה) או להסתכל בעיניו.

מה שהיא תראה עם זאת, הוא בחור שהוא בטוח בעצמו, קל ונוח עם עצמו כשנושא המין עולה או כשהוא מפלרטט איתו. אם הוא בתול או חסר ניסיון במין, הוא כמו שיהיה עצבני, חסר ביטחון ולא נוח עם עצמו כשנושא המין עולה או כשהיא מנסה לפלרטט איתו בצורה מינית.

במילים אחרות, הוא כנראה עתיד להופיע כבחור נחמד טיפוסי ולהתנהג כאילו הוא רק רוצה להיות חברים עם האישה. עם זאת, גישה זו לנשים מובילה לרוב לדחייה והנה הסיבה ...

אלא אם כן תגיד לה, אישה לא הולכת לדעת והיא לא תהיה מודאגת. כל מה שהיא רוצה זה בחור בטוח שיכול ללכת עם זרם הרגע ולהוביל אותה לנשיקות, יחסי מין ולזוגיות.

אם אתה יכול לעשות את זה, זה לא משנה אם אתה עדיין בתול. הבחור שכל הזמן אומר לעצמו,'אני עדיין בתולה ... אני לעולם לא אתכוון'יכול להצליח למשוך נשים באותה מידה כמו כל בחור אחר מכיוון שאישה תשפוט אותו על פי ביטחונו ולא על פי ההיסטוריה המינית שלו.

עם זאת, אם בחור ניגש לאישה בצורה לא בטוחה, מתוך אמונה שהוא לא ראוי לה, היא תדחה אותו; בתולה או לא.

ביטול שטיפת המוח שקיבלת מהתקשורת

אנו שוטפים את המוח על ידי התקשורת הפופולרית כמו סרטים, טלוויזיה, מגזינים ואינטרנט מתוך אמונה שנשים רוצות שיתייחסו אליהן בצורה מסוימת.

אומרים לנו שהם רוצים שיושיבו אותם על בסיס ויצאו להם תחושת שליטה ואחריות (פרסומות בטלוויזיה אשמות בכך במיוחד). בעודם לובשים את המכנסיים בזוגיות, פרסומות טלוויזיה יגידו לנו שנשים מצפות גם לפרחים, רומנטיקה וארוחות יקרות לאור נרות.

הם רוצים להקסים ולהיסחף מהרגליים על ידי הבחור הנאה עם השרירים הגדולים שיש לו המון כסף, כוח והצלחה. אה, והוא צריך להיות גם ידוען או דוגמן. כשגברים מודרניים רואים דברים כאלה בטלוויזיה כל הזמן, הם מתחילים להאמין שזה נכון.

איבדתי את הספירה מכמות הבחורים שפנו אלי להתלונן על נשים מודרניות ואמרו שנשים כל כך תקועות בימינו וכל מה שהן רוצות זה דוגמניות גבריות, כסף ותהילה. עם זאת, זה פשוט לא נכון. זו מציאות הטלוויזיה, לא המציאות היומיומית.

למרות הפרסומות בטלוויזיה שהייתם רוצים שתאמינו, הנה האמת:

1. לא מדובר במכונית בה אתה נוהג:

כן, יש נשים שרק רוצים בחור עם מכונית ספורט והמון כסף. זה נכון.

עם זאת, אותן נשים הן מיעוט. רוב הנשים רק רוצות בחור טוב שיכול לגרום לה להרגיש נמשך לביטחון ולאישיות שלו ואז להנחות אותה לנשיקות, יחסי מין ולזוגיות.

המפרסמים, מפיקי הסרטים ויצרני הרכב יגידו לך שהפנייה המינית שלך לנשים קשורה לרכב שאתה נוהג בו. אם יש לך מכונית ספורט נכונה, אז כל אישה תעמוד בשורה כדי לקיים איתך יחסי מין.

עם זאת, כשאתה פוגש אישה בבר או במסיבה למשל, היא לא תדע באיזה מכונית אתה נוהג והיא לא תשאל (אלא אם כן היא ממיעוט הנשים האובססיביות למכוניות).

במקום זאת, היא תשפוט אותך על כמה שאתה בטוח ואיך האישיות שלך גורמת לה להרגיש. זהו זה. אתה יכול לשלוף את מפתחות הרכב ולהראות לה,'תראה! אני נוהג בפורשה ”וזה לא ירשים אותה אם אינך מסוגל לגרום לה להרגיש נמשכת לביטחון שלך ולאישיות שלך.

אם אתה בחור בטוח ומגניב, היא תגיד,'הו מגניב!'ותאהב את העובדה שאתה נוהג ברכב יקר, אבל היא ממילא כבר חיבבה אותך כי היית בטוחה וקרירה.

לכן, אל תחשבו שאובדן הבתולין נוגע לרכישת מכונית יקרה, בית או הסמארטפון האחרון.

זה קשור אליך, בנאדם.

אתה.

לא השעון המהודר על פרק כף היד שלך, לא הטלפון החכם שלך, לא התספורת שלך ... אלא אתה. מי אתה בסך הכל. על זה מדובר. האם אתה בחור בטוח, מגניב או שאתה בחור עצבני וביישן שיש לו כל מיני נושאים על נשים ומין? זה ההבדל.

2. זה לא קשור למה שאתה לובש

כן, יש נשים שרוצות רק בחור שלובש את האופנה האחרונה והגדולה ביותר, אבל רוב הנשים לא כל כך בררניות ורדודות.

כמובן, מגזיני האופנה יגידו לך שהאטרקטיביות שלך לנשים קשורה לבגדים שאתה לובש. אם אתה רוצה להסתבך, אתה צריך להוציא משאיות של כסף על האופנה האחרונה ולקבל זוגות נעליים רבות ושונות כי 'נשים מסתכלות על נעלי הבחור.'

איזה עומס של שטויות.

הנה האמת ...

כבר שכבתי לפני שלבש חולצת טריקו, מכנסיים וכפכפים (חוטיני). בטח, אתה צריך להציג את עצמך היטב, אבל לבישת אופנות מדהימות זה לא סוד ההצלחה אצל נשים.

3. זה לא קשור לג'נטלמן אפילו יותר ממה שאתה כבר

אם אתה עדיין בתול, אז סביר מאוד שתשתלב בקטגוריה של בחור ממש נחמד.

לכן, אין צורך להיות נחמד עוד יותר לנשים כי זו לא התשובה לאבד את בתוליך.

אנשים תקינים פוליטית בתקשורת (שחוששים להגיד את מה שהם באמת מרגישים) יגידו לך שהגבר המושלם הוא סופר מתוק ומאוד סבלני וג'נטלמנטי כלפי אישה. חכה לה, תהיה סופר נחמד ובסופו של דבר היא תיתן לך לקיים יחסי מין.

כן, כדאי שיהיה לך נימוס ונימוסים טובים ולהיות בחור טוב, אבל להיות ג'נטלמן זו לא התשובה. בסופו של דבר, אישה רוצה בחור שהוא חזק ממנה נפשית ורגשית, שבטוח בעצמו, בעל הערכה עצמית גבוהה ויכול לגרום לה להרגיש נשית בתגובה לאווירה הגברית שלו.

אם הוא גם בחור טוב אז זה בונוס עבורה, אבל היא הייתה מקיימת יחסי מין עם בחור כזה גם אם הוא היה ילד רע או מטומטם.

למה? הוא מושך כל כך הרבה מובנים אליה ונשים יודעות שזה כמעט בלתי אפשרי למצוא בחור טוב שהוא גם בטוח בעצמו, קשוח נפשית ורגשית ויכול לגרום לה להרגיש כמו אישה נשית ונשית בתגובה לגבריות.

האם אתה מוכן לאבד את בתוליך?

להיות בתולה יכול להיות דבר מלחיץ ומדכא שמתנוסס לך בראש כבחור.

כשאחרים סביבך נהנים ממין, מאהבה וממערכות יחסים, אתה תקוע עם התחושה הריקה שאתה מקבל לאחר שנדחק לפורנו מספר פעמים בשבוע.

פורנו מהנה כרגע, אבל זה לא כמו להיות עם אישה אמיתית שאוהבת אותך, מאתגרת אותך, משמחת אותך והולכת איתך לאורך הדרך שלך בחיים.

לצחוק ולבלות איתה, להכיר אותה למשפחה ולחברים שלך ולצאת לחופשות יחד הם רק כמה מהיתרונות האמיתיים שיש לך אישה אמיתית בחיים שלך.

השאלה היא אם כי: האם אתה מוכן לאבד את בתוליך?

אם היית מדבר עם אישה מחר, האם תדע איך למשוך אותה ולגרום לה להרגיש רצון עז לקיים איתך יחסי מין, או שהיית מרגיש עצבני, לא יודע מה לעשות ולאבד את ההזדמנות איתה?