נמאס לי להיות רווק

אני

נמאס לך להיות רווק? האם הרעיון לצאת ולראות את כל אותם זוגות 'מאושרים' גורם לך להתכווץ?

האם אתה מרגיש לפעמים שאתה הבחור היחיד שאתה מכיר ואין לו חברה, או כאילו אתה כנראה לעולם לא הולך להכיר אישה יפה ולנהל מערכת יחסים מוצלחת?

אל תדאג ...

הרבה חבר'ה מרגישים כך.

החדשות הטובות הן ששינוי מעמד הזוגיות שלך הוא למעשה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב. הכל מתחיל בכך שאתה מבין איך לעורר את רגשות המשיכה המינית של האישה עבורך. ברגע שאתה יודע לעשות את זה, להתבונן או להשיג חברה זה דבר מאוד פשוט לעשות.

אז תן לי לשאול אותך ...האם אתה יודע כיצד לפעול באופן פעיל לעורר את רגשות המשיכה המינית של האישה אליך כשאתה מדבר איתה, או שאתה פשוט מקווה שתאהב אותה בגלל שאתה בחור טוב?

צפו בסרטון זה כדי להבין מדוע כל כך חשוב שתוכלו לעורר את רגשות המשיכה המינית של האישה אליכם ...

כיצד גברים ונשים בוחרים זה את זה לדייטים ולמין

בחירה מינית על פי אישה

בתחילה רוב החבר'ה בוחרים נשים על פי מראה. אם אישה מושכת פיזית, היא אפילו לא צריכה להיות בעלת אישיות נהדרת ורוב החבר'ה עדיין יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין ואולי זוגיות.

עם זאת, הדבר לא חל על נשים.

נשים לא עוברות את החיים בהיותן מוכנות לקיים יחסי מין עם כמעט כל בחור שנראה טוב. כן, נשים יכולות להרגיש נמשכות למראה הגופני של הגבר ויש נשים שמייחסות חשיבות למראה, אך רוב הנשים לא.

תחשוב על זה…

האם אי פעם יצאת לקניון, לפארק, למשחק ספורט או לכל מקום ציבורי אחר ובאמת הסתכלת על הזוגות סביבך? למען האמת, כמה מאותם חבר'ה היו בעלי מראה טוב או חשבונות בנק מיליונרים?

סביר להניח שרק אחד או שניים מהם היו עשירים וכמה מהם נראו יפה. למה? בעולם האמיתי, רוב הבחורים הם פשוט בחורים נורמליים כמוך וכמוני והם מסוגלים למשוך נשים בדרכים אחרות מאשר במראה.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

משיכה אינה מה שרוב הבחורים מניחים שהיא. רובנו הגברים מוצאים אישה מושכת רק אם היא נראית טוב מבחינה גופנית, אך רוב הנשים הרבה יותר גמישות במה שהן מוצאות אטרקטיביות בבחור.

עכשיו אל תבינו אותי לא נכון כאן ...

אני לא אומר שנשים לעולם לא מסתכלות על המראה הפיזי או על הסטטוס של הגבר. מראה זה משהו שאישה שופטת על גבר בהתחלה, אבל (אצל רוב הנשים, לא כל) המראה לא חשוב כמו האישיות של הבחור ואיך שהוא גורם לה להרגיש.

כן, ישנן נשים שרוצות רק בחורים שנראים יפה מאוד או עשירים, אך לרוב הנשים יש מה שאני מכנה 'סוג פתוח', כלומר הן פתוחות להיות עם הרבה סוגים שונים של בחורים (אפילו בחורים שאין להם מראה דוגמני גברי) כל עוד הבחור יכול לגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים אחרות.

זו הסיבה שלכל כך הרבה חבר'ה פשוטים ואפילו שמנים או מכוערים יש חברות או נשים לוהטות באמת. חבר'ה שלא מבינים כיצד פועלת משיכה של גבר לגבר עשויים לחשוב שנשים טועות בהיותן עם אותם בחורים, אך נשים אינן מסכימות.

למרות שאישה תבחין במראה של בחור, ברוב המקרים, היא תבחר לקיים איתו יחסי מין ואז תיכנס איתו למערכת יחסים, יותר על סמך האישיות שלו ועל איך שהוא גורם לה להרגיש כשהיא איתו.

זו אחת הסיבות העיקריות לכך שבחורים מכוערים שמושכים נשים בדרכים אחרות (למשל ביטחון, גבריות, מצחיקים, מקסימים, כריזמטיים וכו '), יש להם חברות יפות ומדוע בחורים נראים חסרי ביטחון עצמי, הם ביישן וחסר ביטחון אפילו לא יכול לצאת לדייט.

2 טעויות נפוצות שעושים בחורים בודדים סביב נשים

אם ניסית לפנות לנשים יפות בעבר וגילית כי דחו אותך, זה לא אומר שאתה לא מספיק טוב בשבילן.

במקום לחשוב לעצמך,'יש לי משהו לא בסדר ... בנות לעולם לא יאהבו אותי ... אני נידון!'אוֹ'אני פשוט לא מספיק טובה כדי למשוך ולצאת אישה יפה,'שקול במקום זאת כי ככל הנראה עשית כמה טעויות קלאסיות שבאופן טבעי כיבו את הנשים.

כאשר אתה מבין את העובדה הפשוטה הזו, תבין שנשים לא דחו אותך כאדם, אלא הן דחו את הגישה שלך. כשתשתמש בגישה הנכונה על נשים, תקבל תוצאה אחרת לגמרי. הם ירגישו נמשכים אליך, ירצו להיות איתך וירצו להישאר איתך.

הנה כמה טעויות קלאסיות שעושים חבר'ה רווקים סביב נשים שהם אוהבים ...

טעות 1: הוא מתנהג כמו כל בחור אחר שהיא פוגשת

שקול זאת ...

לאורך שנה, אישה יפה עשויה להגיע אליה מאות גברים שרוצים לקיים איתה יחסי מין אך ורק בגלל שהיא יפה.

לגברים האלה לא אכפת אם יש לה אישיות מחורבנת, חסרת אינטליגנציה או סתם רוצה שיקנו לה משקאות. לא אכפת להם. הם מרגישים נמשכים אליה פיזית וזה מספיק להם כדי לרצות להיות איתה.

היא יודעת שכל מה שהיא צריכה לעשות זה להגיד'כן'והיא יכולה לקבל כל אחד מהחבר'ה האלה בשנייה. עם זאת, זה לא אתגר מבחינתה. למעשה, זה משעמם.

כעבור זמן מה, אישה יפה מתחילה להרגיש מגוננת על עצמה ועל מי שהיא מתחברת. היא יודעת שלמעשה כל בחור היה אוהב לקיים איתה יחסי מין לפחות פעם אחת, אבל זה לא מאוד מרגש עבורה.

היא מתחילה להרגיש את הרצון למצוא בחור שיכול לגרום לה להרגיש הרבה משיכה, אבל שלא נואש להיות איתה.

איך היא יכולה למצוא בחור כזה?

פָּשׁוּט.

היא גורמת לעצמה להראות מושכת ככל האפשר עבור הרבה בחורים שמתקרבים אליה. לאחר מכן היא ממתינה לראות אם הבחור אכן גורם לה להרגיש שום משיכה.

אם כן, היא משחקת קשה להשיג ומעמידה פנים שהיא לא מעוניינת לראות איך הוא יגיב. אם לא ממש אכפת לו ויכול לקחת אותה או לעזוב אותה, אז היא מתחילה לרצות לגרום לו לחבב אותה.

לאחר מכן היא נהנית מהתחושה של משיכה, פיתוי והתחברות עם בחור שהיא באמת רוצה להיות איתו, במקום לתת לעוד בחור משעמם ליהנות מקיום יחסי מין.

אם פנית אי פעם לנשים יפות, כנראה שאתה מתחיל עכשיו לזכור שגם אתה עמדת במבחנים מסוג זה. ובכל זאת, האם עברת אותם בכך שנשארת בטוחה בעצמך וידעת שהיא רוצה בחור שלא מתפורר תחת לחץ שלה, או שהתפוררת והלכת משם?

אם אתה רוצה להצליח להשיג לעצמך חברה יפה, אתה צריך להבין את המציאות שהיא חיה בה. אתה לא יכול פשוט להשתמש באותה גישה כמו כל שאר הבחורים שהיא דחתה ולצפות לקבל תוצאה אחרת כי אתה בחור טוב עם כוונות טובות.

אתה צריך להבין שאישה רוצה לפגוש בחור שלא רק יגרום לה להרגיש משיכה עזה אליו, אלא יגרום לה להרגיש שהיא צריכה להרשים אותו לפני שהוא ינשק אותה, ייקח אותה הביתה למין, יביא אותה מספר או שאל אותה לצאת לדייט.

בשלב זה, אנשים מסוימים עשויים לתהות,'אבל למה כל המשחקים האלה? האם אישה לא יכולה בדיוק כמוני כי אני בחור נחמד? מדוע נשים צריכות לעשות את זה כל כך מסובך? '

העובדה היא שלהיות בחור טוב זה חלק חשוב מהפאזל להצלחה אצל נשים, אבל זה לא מספיק כדי ליצור תחושות של משיכה מינית בתוך אישה. אם האישה שאתה אוהב היא יפה, יפה או סקסית, היא רוצה גבר שיכול להציע לה איזה סוג של אתגר שבו היא בסופו של דבר מרגישה נרגשת ומזולה להיות איתו.

היא לא רוצה להרגיש שהיא מסתפקת רק באחד ממיליארדי הבחורים האקראיים שרוצים לקיים איתה יחסי מין כי היא נראית טוב. היא רוצה למצוא בחור שגורם לה להרגיש הרבה משיכה וגם גורם לה להרגיש בר מזל שנבחרה על ידו.

טעות 2: הוא חושב שלהיות נחמד עם אישה זה מספיק טוב

טעות נפוצה נוספת שעושים חבר'ה רווקים היא להאמין שהדרך הטובה ביותר להשיג חברה היא להיות ממש נחמדים כלפיה.

בחור כזה יתחיל להיות נחמד וידידותי, להתרוצץ ולקבל משקאות או להעמיד פנים שהוא לא מעוניין בה מינית. הוא רק רוצה להראות לה שהוא בחור טוב, הוא מכבד אותה והוא לעולם לא יעלה בדעתו למהר למשהו מיני איתה.

עם זאת, כשהיא הולכת עם בחור אחר שהפעיל את תחושות המשיכה המינית שלה, הוא מרגיש פגוע ומאוכזב. הוא תוהה מדוע יש חבר'ה שמצליחים להשיג בנות כל כך בקלות, בזמן שהוא פשוט ממוקם באזור החברים.

למה זה כל הזמן קורה לי?

במוחו, הוא עושה את הדבר הנכון בכך שהוא נחמד לנשים. אחרי הכל, הוא שמע שנשים רוצות בחור 'נחמד', אז למה הן לא מעוניינות בו.

פָּשׁוּט.

להיות נחמד זה לא מספיק טוב.

אין שום דבר רע בלהיות בחור טוב, לנהל נימוסים, להיות מכובד כלפי נשים או אפילו להיות קצת ג'נטלמן. עם זאת, לנשים לא אכפת מאף אחת מהתכונות הללו אלא אם כן אתה גורם להן להרגיש תחילה נמשך אליך מינית.

הכל צריך להתחיל במשיכה מינית. ברגע שאישה תרגיש נמשכת אליך מינית, אז היא תעריך את כל שאר הדברים הנחמדים עליך. היא תרגיש ברת מזל שפגשה בחור שלא רק גורם לה להרגיש הרבה משיכה, אלא שהוא גם בחור טוב עם כוונות טובות.

ובכל זאת, כאשר בחור מתחיל הכל בנעימות ובידידות, הוא מעביר את המסר הלא נכון לאישה.

היא תניח שהוא רק רוצה להיות חברים כי הוא לא מוצא אותה מושכת מינית, או שהוא רק מעמיד פנים שהוא חבר נחמד, מועיל, מנומס, אכפתי, בתקווה לבלות בה מספיק זמן כדי לגדול עליה. ואולי תזדמן איתה יום אחד.

כדי להימנע מכל משחקי המוח שמגיעים עם היכרויות, אתה צריך להתחיל הכל במשיכה.

למה לבזבז עוד יום מחיי היקרים שלך? התחל למשוך נשים עכשיו ...

בחורים רווקים מבזבזים את חייהם במחשבה שהם

רוב החבר'ה שאומרים,'נמאס לי להיות רווק'אל תאמין שפתאום אפשר להתחיל למשוך נשים מסיבות אחרות מאשר מראה, כסף, גובה, שרירים או מעמד.

הם מרגישים שהם נידונים לחיים להיות רווקים או לקבל רק את השאריות שגברים אחרים לא רוצים. עם זאת, הם טועים.

משיכת נשים זה דבר מאוד קל לעשות. אתה ממש תצחק על כמה קל כשתתחיל לעשות את זה.

אתה יכול למשוך נשים ולהשתכבך או להשיג לעצמך חברה

אם נמאס לך להיות רווק ואם אתה רוצה לשנות את זה היום, למה שלא אתן לי להראות לך את הדרך?

כרגע יש לך הזדמנות ללמוד ממני טכניקות מוכחות שיאפשרו לך להתחיל באופן מיידי למשוך נשים שאתה פוגש. כשתצליחו למשוך נשים, לא תספיקו להיות רווקים מכיוון שתערכו יחסי מין או יחסים עם אחת או יותר מהנשים הרבות שנמשכות אליכם בעוצמה.

נהניתי מאורח החיים הזה במשך 10 שנים וקיימתי יחסי מין עם יותר מ -250 נשים לפני שהתיישבתי עם חברתי הלוהטת שהפכה לאחרונה לאשתי.

כשרק התחלתי לצאת לדרך, לא הצלחתי אפילו לגרום לרוב הנשים הלא מושכות שפגשתי לחבב אותי, שלא לדבר על נשים לוהטות. הייתי רווק ולבד זמן רב עד שהבנתי שאני צריך להבין איזו משיכה באמת וכיצד אוכל להשתמש בה כדי לקבל את הבחירה שלי עם נשים.

כשגיליתי את הסודות למשיכת נשים, חיי התחילו להשתנות באופן מיידי והם פשוט השתפרו מאז ומעולם.

לכן, אם חשבת לעצמך, 'נמאס לי להיות רווק', קבל את ההחלטה ללמוד את טכניקות המשיכה שלי וליישם אותן באינטראקציות שלך עם נשים. אתה תהיה יותר מפליא כמה מהר ובקלות זה עובד עבורך.

האם אתה מוכן לתת לזה זריקה?