אני מתגעגע לחברתי לשעבר: האם אוכל להשיג אותה בחזרה?

אני מתגעגע לחברתי לשעבר

אם חברה שלך זרקה אותך ואתה באמת אוהב אותה, זה רק טבעי שתמצא את עצמך חושב,'אני מתגעגע לחברתי לשעבר'ורוצה להחזיר אותה.

אולי ניסית לפגוש בנות אחרות ואולי אפילו לשכב עם כמה חדשות מאז הפרידה, אבל אף אחת מהן לא גורמת לך להרגיש כמוה. היה לך ולה היה קשר שפשוט לא הצלחת למצוא עם אף אישה אחרת.

אז איך תוכלו להחזיר אותה?

פָּשׁוּט.

אתה צריך לגרום לה להרגיש שוב כבוד ומשיכה אליך. נתת לה לראות שאתה לא בודד, אומלל או חסר ביטחון בלעדיה. אתה חייב להראות לה שהיא איבדה אדם נהדר.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד משיכה של אישה לגבר בֶּאֱמֶת עובד ואיך אתה יכול להשתמש בזה בכדי לגרום לחברתיך לשעבר להרגיש אחרת לגביך בפעם הבאה שתתקשר איתה ...הראית לה את מה שהיא אבדה?

כבר הבנת מה איבדת בה, אבל האם היא הבינה את הטעות שעשתה בכך שהיא הפנתה לך גב?

אתה נהדר, נכון? ובכל זאת, האם היא מרגישה כך?

רוב הסיכויים הם, שתפיסתה כלפיכם והקשר לא ממש 'ורודה' כמו הזיכרונות שיש לכם בראש. אלא אם כן אתה גורם לה באופן פעיל להרגיש שלח מחדש כבוד ומשיכה אליך, היא תזכור בעיקר את התקופות הרעות ואת הדברים שגרמו לה להיפרד ממך.

זה לא טוב לסיכוייך להחזיר אותה.

כדי להגדיל את הסיכויים להחזיר את חברכם לשעבר, עליכם להתמקד בכך שהיא תרגיש את סוג הרגשות שימשכו אותה אליכם, כמו כבוד, משיכה ואפילו קנאה.

צפו בסרטון זה לדוגמאות כיצד לגרום לחברה לשעבר לקנא ...

כשחברתיך לשעבר תתחיל להרגיש כלפיך תחושת כבוד ומשיכה מחודשת, היא תתחיל לפספס את התקופות הטובות ששיתפת. היא תחשוב עליך בצורה חיובית יותר ותתהה מדוע היא פשוט לא יוצרת איתך קשר להגיד היי.

לא משנה אם אתה פונה אליה תחילה ואתה ממתין שהיא תיצור איתך קשר, הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לעשות כשאתה מדבר איתה הבא הוא לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך במהלך שיחת הטלפון.

ואז, כשהרגע מתאים, גרום לה להסכים להיפגש איתך באופן אישי. בפגישה, אתה צריך לומר ולעשות את סוגי הדברים שיגרמו לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך.

אם אתה רוצה הוראות ספציפיות ודוגמאות כיצד לעשות זאת, אני ממליץ לך לצפות בתוכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר

תן לה לראות שאתה ממשיך הלאה

אחת הדרכים המהירות ביותר להביא לה כבוד ותשומת לב היא להראות לה שאתה ממשיך הלאה. זה לא אומר שאתה צריך להיות עם נשים חדשות, אבל אתה צריך להראות לה שעברת ממקום שהיית כשהקשר שלך הסתיים.

זה אומר שאתה צריך להראות לה שאתה גבר אפילו יותר טוב עכשיו; גבר שהמון נשים אחרות מתעניינות בו באופן טבעי.

יש בחורים, במיוחד כאלה שלא יכולים לחשוב על חיים בלי חברתם לשעבר עשויים לחשוב,'אבל, אני מתגעגע לחברתי לשעבר, אז למה שארצה שהיא תחשוב שעברתי ושכחתי ממנה?'

פָּשׁוּט.

זה מה שיגרום לה להרגיש את סוג הרגשות הכואבים שיגרמו לה ליצור איתך קשר או לפחות לענות לטלפון שלה אם תתקשר. היא תרצה להיפטר מהתחושה הכואבת על ידי משחק קשה כדי להגיע איתך לטלפון.

אם תישאר רגועה, בטוחה ומאושרת בטלפון ללא קשר למה שהיא אומרת או עושה, היא לא תוכל להיפטר מהתחושה הכואבת. היא תחשוב,'למה אני מרגיש עצוב עכשיו והוא כל כך מאושר?'

לאחר מכן היא תהיה פתוחה יותר לפגישה איתך באופן אישי, אולי רק כדי לגלות בך עניין ואז למשוך אותה לאחור ולגרום לך לרדוף אחריה. עם זאת, כשהיא תראה שאתה עדיין לא רודף ושמחה ובטוחה בלעדיה, הרגשות הכואבים עדיין יהיו איתה.

אקס להתחבר מחדש לאהבה

לאחר זמן מה, היא תתחיל לשקול מחדש את החלטתה להיפרד ממך. היא תחשוב,'אם אני מתגעגע אליו ככה ולא מרגיש טוב בלעדיו, למה אני לא נותן למערכת היחסים הזדמנות נוספת?'

הפחד לאבד אותך מאישה אחרת

כשחברתיך לשעבר תראה שכעת אתה חושב, מתנהג ונוקט בפעולה באופן מושך לנשים, היא תתחיל לדאוג שתמצא אישה טובה ממנה ותאבד בה לגמרי עניין.

זה עובד אם היא עדיין רווקה או רק יוצאת ולא הצליחה למצוא תחליף מתאים עבורך. עם זאת, אם חברתו לשעבר נמצאת בזוגיות חדשה, מה שאתם צריכים לעשות זה לגרום לחבר החדש שלה להיראות כמו אופציה פחות מושכת בהשוואה אליכם.

אם אתה רוצה לגרום לה להרגיש ככה, אתה צריך להיות באמת 'זה שנמלט'. אם אתה רוצה ללמוד כיצד לעשות זאת כעת, צפה בתכנית שלי החזיר את האקס שלך: מערכת סופר ואני אראה לך איך להחזיר את החברה לשעבר שלך אמיתית.