אני זקוק לחברתי לשעבר בחזרה: איך אוכל לגרום לה לרצות אותי בחזרה?

אני צריך את חברתי לשעבר בחזרה

ניתוק מערכות יחסים לעולם אינו קל ומישהו תמיד ייפגע בתהליך.

כשחבר'ה נפגעים לאחר שנזרקו על ידי חברה שהם אוהבים, זה יכול להיות מכה אמיתית לביטחון שלהם. כשהוא מרגיש למטה והחוצה, בחור עלול בסופו של דבר לחשוב שהוא לעולם לא יצליח למשוך אישה איכותית אחרת לחייו או שאף אישה אחרת לעולם לא תוכל לתפוס את מקומה של חברתו לשעבר.

ההרגשה שהביטחון שלהם נמצא בסופו של דבר היא זו שמובילה חבר'ה רבים ליצור קשר עם האיש המודרני לקבלת עצות באומרו,'אני זקוק לחברתי לשעבר בחזרה,'ולשאול, 'איך אוכל לגרום לה לרצות אותי בחזרה?'

בתור דן בייקון (מייסד האדם המודרני ויוצר תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר ) מסביר בסרטון למטה, לא משנה לה שאתה רוצה שהיא תחזור או שתצטרך אותה בחזרה. היא תתחיל להיות אכפת רק כשאתה גורם לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך ...

למה אתה צריך אותה בחזרה?

אם היית בסוג היחסים שבו כל עולמך סובב סביב חברה שלך ולא היו לך אינטרסים חשובים מחוץ למערכת היחסים, ניתן להבין שלא יהיה לך עוד בחיים שלך יגרום לך להרגיש שאתה זקוק לה בחזרה.

עם זאת, הנזקקות שלך עשויה בהחלט להיות הסיבה שבגללה חברתך בחרה לסיים את הקשר מלכתחילה. נשים נמשכות באופן טבעי לגברים בטוחים שיש להם מטרה בחיים, כלומר יש להם הרבה דברים שאינם הזוגיות שלהם והם רודפים אחר האינטרסים שלהם כמו גם עושים דברים יחד כזוג.אם בחור הופך את חברתו למטרה העיקרית שלו בחיים, היא תמיד תמיד תגיד דברים כמו,'אני צריך זמן למצוא את עצמי'אוֹ'אני צריך מקום וזמן כדי לחשוב מה אני רוצה,'כי הוא הכניס אותה לתפקיד מנהיג.

היא חשה שהיא אחראית לביטחון הרגשי שלו ולתחושת הזהות שלו, במקום שהוא גבר אמיתי שיש לו מטרות גדולות בחיים והולך אחריהם בתשוקה, בביטחון ובנחישות, במקום להסתתר מאחוריה ולמערכת היחסים.

להיות חסר ביטחון

כאשר חברה מתחילה למשוך את התעניינותה בחבר שאין לו שום מטרה אמיתית בחיים, הוא בדרך כלל יגיב על ידי תחושה נזקקת, חוסר ביטחון או להגיע למצב שהוא נמצא לא מסוגל לשלוט בקנאה שלו.

לפעול באופן נזקק, קנאי או מגן יתר על המידה, הוא מפנה מוחלט לנשים. יש בחורים שטועים לחשוב שאם הם יראו לחברה שלהם עד כמה הם מודאגים מאיבוד אותה, זה יביא אותה להבין עד כמה אהבתו אליה חזקה.

עם זאת, ככה זה לא עובד.

נשים לא רוצות להיקלע למערכת יחסים שמבוססת על אהבה נזקקת וחסרת בטחון. הם רוצים בחור שאוהב אותם ורוצה אותם, אבל שלא זקוק להם לביטחון הרגשי שלו.

אם אתה אומר,'אני זקוק לחברתי לשעבר בחזרה,'אתה יכול להיות אחד הבחורים שעשו את הטעות והפכו את החברה שלך למטרה שלך בחיים. אישה רוצה להיות חלק חשוב מחיי הגבר, אבל היא לא רוצה להיות 'הכל' שלו.

מה ניסית עד כה?

פִּתגָם,'אני זקוק לחברתי לשעבר בחזרה'זה דבר אחד, אבל לעשות משהו בעניין כדי להחזיר אותה זה דבר אחר. אז מה ניסית?

לעתים קרובות נזקקות מביאה למעשים נואשים, אך ייאוש הוא תכונה נוספת שאינה מושכת אצל גבר. לדוגמא, בחור שמרגיש חסר ביטחון ונואש להחזיר את חברתו לשעבר עשוי לנסות את הדברים הבאים:

1. מתחנן ומתחנן

מתחנן להזדמנות נוספת

זה לא יוצא דופן שבחור שנואש להשיג אקסית שתשנה את דעתה כדי לפנות להתחנן ולהתחנן לפניה שתינתן לה הזדמנות שנייה. התחננות ותחנונים אינן מושכות ורק תשכנע אותה שההחלטה שלה להפיל אותו הייתה הנכונה.

נשים לא חושבות, 'הוא ממש נואש; הוא חייב לאהוב אותי באמת אז אולי אני צריך לתת לו צ'אנס נוסף. 'במקום זאת הם בדרך כלל חושבים,'הוא ממש נואש; איזה מפסיד, אני צריך להמשיך הלאה ולא להסתכל אחורה. ”

2. נשען על חבריה

טעות נוספת שעושים בחורים היא לחשוב שהם יכולים לגייס את עזרת חבריה כדי לגרום לה לשנות את דעתה.

הם מנסים להיתקל בטעות בכוונה בחברים של האקס שלהם ואז הם מוודאים שהמסר יעבור על כמה הוא הרוס מהפרידה וכמה הוא נואש לתת הזדמנות שנייה ... אם היא רק הייתה מדברת איתו אותו ... אם היא רק תשקול מחדש וכו '.

ובכל זאת, זו גישה שבדרך כלל תחזור לאש. לא רק שזה מביך עבורה ועבור חברותיה, זה מראה לך להיות בחור שאין לו את מה שצריך כדי לעמוד על הרגליים ולעבוד על עצמו את הדברים.

אם אתה באמת 'זקוק' לחברה לשעבר שלך בחזרה, אתה צריך להראות לה דרך החשיבה והמעשים שלך שאתה נקטת צעדים כדי להפוך לגבר טוב יותר מהגבר שזרקה. לחפש את האהדה של חבריה לא מראה לך להיות האיש ההוא.

3. איום על פגיעה עצמית

כאשר יש חבר'ה שמרגישים שלא כדאי לחיות את החיים שלהם בלי חברתם לשעבר, הם יבחרו לעתים קרובות להסתתר מהעולם ולהתפלש ברחמים עצמיים לזמן מה. הם יפסיקו לצאת או להיפגש עם חברים והם יושבים לבד בבית ומלקקים את הפצעים שלהם, וכנראה שלא מטפלים בעצמם באופן כללי באופן כללי.

זה יכול להוביל לאובדן משקל או לחלות בצורה כלשהי וכל ניסיון שנעשה על ידי חברים לשפר את הדברים יימנע מתגובות כמו,'אין טעם לשום דבר בלעדיה בחיי,'אוֹ,'לעולם לא אהיה מאושר יותר'אוֹ,'אם לא אוכל להחזיר את האקס שלי, אני אתאבד.'

אם כל זה מהדהד איתך, עליך לשאול את עצמך,'איזה חלק של התבוססות ברחמים עצמיים ופגיעה עצמית מאיימת הוא להראות לחברתי לשעבר שאני בחור שהיא צריכה להיות לו בחיים?'התשובה היא שום דבר מזה - בדיוק!

אם אתה עושה או עשית כבר את כל הטעויות שלעיל, אתה הופך את זה מאוד לא סביר שחברתיך לשעבר אפילו תשקול את הרעיון להחזיר אותך. אם אתה זקוק לחברה לשעבר שלך בחזרה, אתה צריך לגרום לה להרגיש שהיא זקוקה לך בחזרה.

אתה צריך להראות לה שהבנת את הטעויות שעשית שהובילו לאיבוד המשיכה אליך ונפלה מאהבה אליך ולמדת מהם.

אתה צריך להראות לה דרך הגישה וההתנהגות שלך שנקטת בפעולה בכדי לבצע שיפורים והפכת כתוצאה מכך לגבר טוב יותר, הרבה יותר מושך מינית - גבר שהיא מרגישה שהיא צריכה להחזיר בחייה.

גורם לה להרגיש שהיא זקוקה לך בחזרה

רק כשתגרום לחברתיך לשעבר לחוש כבוד ומשיכה מחודשת אליך, היא תחזור להתעניין בך שוב. אם גם אתה ניגש לדברים בצורה נכונה וגורם לה להרגיש קנאה שאתה כל כך מאושר ובטוח בלעדיה, אז היא תתחיל להרגיש שהיא מאבדת אותך.

משם, אתה צריך לוודא שאתה גורם לה להרגיש שחייה שלה יהיה כל כך הרבה יותר טוב איתך בה. איך אתה עושה את זה? הכל מוסבר בתוכנית Get Your Ex Back: Super System של דן בייקון, שכבר סייעה למאה בחורים להשיג בהצלחה חברה, ארוסה או אישה.

האם אתה מוכן להתחיל לגרום לה להרגיש שהיא צריכה להחזיר אותך?