אני צריך אישה

אני צריך אישה

כמה זמן עבר מאז קימת יחסי מין עם אישה מושכת מאוד?

האם אתה זוכר איך הרגשתי לראות אותה מסתכלת לך בעיניים כשהיא מחבקת אותך בחום ואוהבת להיות בנוכחותך?

בתור גבר, יש רק כל כך הרבה זמן שאתה יכול ללכת בלי אישה לפני שתתחיל להרגיש כאילו חייך אינם מאוזנים. נשים מביאות חוויה ייחודית לרגע עם היופי, הנשיות, הריח, הגישה והאנרגיה שלהם.

התענוג להיות עם אישה

אין כמו שיש אישה יפה בידיים שלך, שפונה אליך ואומרת,'אני אוהב אותך'ובאמת מתכוון לזה. היא רוצה להיות שם איתך יותר מכל דבר אחר בעולם. כמו כן, אין גם דבר כמו להחליק לפתח רטוב של אישה ולשמוע אותה נאנחת בהנאה.

לך מספיק זמן בלי זה ואתה אומר בסופו של דבר,'הספקתי לאוננות ריקה ולילות בודדים. אני צריך אישה! ”השגת אישה מתחילה בהבנה כיצד למשוך נשים

אני צריך אישה

אם אתה לא יודע איך למשוך נשים כשאתה מתקשר איתן, רוב הנשים שאתה פוגש לא מתעניינות בשום דבר מלבד שיחה מהירה. עם זאת, כאשר אתה יודע כיצד לעורר תחושות של משיכה מינית עזה בקרב אישה, רוב הנשים שתפגוש יתעניינו בך בצורה מינית ורומנטית.

אז נשאלת השאלה: האם אתה יודע למשוך נשים כשאתה מתקשר איתן? צפו בסרטון זה של דן בייקון (מייסד האדם המודרני) כדי לגלות ...

האם אתה זקוק לאישה בשביל אהבה או סקס?

עוד בשנת 1943 פרסם הפסיכולוג אברהם מאסלו תיאוריה על הצרכים הבסיסיים ביותר של האנושות. המכונה היררכיית הצרכים של מאסלו, זו תיאוריה ידועה שנבנית סביב דעתו של מאסלו כי כל בני האדם נולדים עם רצון מולד 'לממש את עצמם' - המונח שלו לפרט המממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בחיים.

האמונה שלו היא שגבר (או אישה) יכולים לממש את עצמם רק כאשר מענה על צרכים בסיסיים מסוימים בחיים, והבסיסי ביותר מבין הצרכים הללו הוא אוויר, אוכל, מים, שינה ומין.

המשמעות היא שלא משנה מה עוד עובר על גבר בחייו - קריירה נהדרת, שפע תחביבים ותחומי עניין, חברים מגניבים והורים אוהבים או אחים - היעדר אהבה אינטימית ומין משאיר אותו להרגיש שחייו מחוץ איזון; משהו חשוב מיסודו חסר.

מילוי החלל

אם הגעת לנקודה של אמירה,'אני צריך אישה,'רוב הסיכויים שהגעת לנקודה בחייך שבה הבנת ששום דבר אחר לא יכול למלא את החלל.

יכול להיות שעד לנקודה זו התמקדת בקידום הקריירה שלך, ומכיוון שעבודתך גוזלת את מרבית זמנך ומרצך, הצלחת לשכנע את עצמך שאין לך אישה בחיים שלך זה לא עניין גדול כי הקריירה שלך ממילא נמצאת בראש סדר העדיפויות שלך.

יכול להיות שעד כה מיקדתם אנרגיה רבה לעסוק בתחביבים ובתחומי עניין שאינם קשורים לעבודה כדרך למלא את זמנכם, ושכנעתם את עצמכם שאתם מרוצים פשוט 'לעשות בעצמכם דבר ”ובכל מקרה אין לך זמן בחיים שלך לאישה.

אבל, הדברים השתנו עכשיו עבורך.

הבנת שתיעול האנרגיה שלך לעבודה או לתחביבים אינו ממלא את החלל שאתה מרגיש ובעצם נמנעת מתחושת ההשלמה הגוברת שיש לך בכך שאתה משכנע את עצמך אחרת.

לענות על הצרכים שלך

לכן, אם הגעת לנקודת ההכרה שאתה זקוק לאישה, מדוע אין לך אחת?

תסתכל על זה ככה, אם אתה צריך אוכל, אתה הולך להשיג קצת; אם אתה זקוק לישון, אתה מקבל קצת, אז אם אתה יודע שאתה צריך אישה, למה שלא תלך להשיג אחת? אוקיי, אתה הולך להגיד לי שזה לא כל כך פשוט, נכון?

במקרה כזה, מה שאתה באמת אומר לא,'אני צריך אישה.'במקום זאת, אתה כנראה אומר,'אני זקוק לאישה ואני לא מצליח להשיג אחת או לא יודע להשיג אותה.'

מה ניסית בניסיונות להשיג לעצמך אישה?

למעשה, רוב הסיכויים שאתה קורא מאמר זה מכיוון שניסית להשיג אישה ונכשלת.אז מה ניסית?

אולי ניסית לצאת עם קבוצה של חברים גברים, שכולם מתכוונים למצוא לך אישה, אבל התקשית למצוא את הביטחון להתקרב לנשים שאתה אוהב.

אולי ניסית להתקרב לנשים עם קווי האיסוף שהחברים הכי טובים שלך הציעו כ'זוכים מובטחים 'רק כדי להידחות, או אולי כישורי השיחה שלך אכזבו אותך ולא הצלחת לשמור על האישה של האישה.

יתכן, אפילו לא ניסית לצאת לפגוש נשים פנים אל פנים ובחרת 'לשוחח' עם נשים מקוונות (שנפגעות ממאה, אם לא 1000 בחורים בשבוע) במקום זאת . כך או כך, המאמצים שלך לא עזרו לך לענות על הצורך שלך באישה, אז מה אתה מתכוון לנסות עכשיו?

אם אתה פתוח לרעיון לפנות לנשים באופן אישי, ודא שאתה צופה בסרטון בונה אמון זה של דן בייקון (מייסד האיש המודרני) ...

אל תמכור את עצמך קצר

אנשים שמגיעים למיצוי הפוטנציאל שלהם בחיים הם האנשים שעושים פעולה כדי להבטיח שכל הצורך הבסיסי שלהם ייענה. הם עושים זאת על ידי היותם 'נכנסים' ועל ידי היותם יוזמים בכל תחומי חייהם.

אנשים ש'מימוש עצמי 'חולקים תכונות אופי מסוימות, לא מעט נכונות לחפש פתרונות לבעיות ולא לאפשר לבעיות לעכב אותן ולמנוע מהן להוציא את מבוקשן מהחיים.

גבר שמקבל את מה שהוא צריך בחיים, כולל נשים, הוא גבר שיודע מי הוא ויודע מה הוא רוצה, אבל לא רק זה, הוא גם מקבל את עצמו כגבר שהוא כי הוא מאמין בעצמו ובפוטנציאל שלו להצליח.

'סיפור המין האנושי הוא סיפורם של גברים ונשים שמוכרים את עצמם קצרים.'אברהם מאסלו, פסיכולוג אמריקאי, 1908-1970.

אז בואו נכניס את כל זה להקשר מבחינת הצורך באישה. אם אתה גבר שהכיר בחייו את הצורך שלו באישה, זיהית ששום דבר אחר לא ימלא את החלל הזה. אתה צריך אישה, אז איך אתה הולך לענות על הצורך הזה?

אם אתה אדם שמאמין בעצמו ובפוטנציאל שלו להצליח, תנקוט פעולה כדי 'ללכת להשיג' את מה שאתה צריך, ואם אתה לא יודע איך להמשיך להשיג את זה, אתה הולך לפעול ללמוד את מה שאתה צריך לדעת.

אתה הולך לחפש מומחים בתחום ואתה תלמד מהניסיון שלהם, בידיעה שאתה יכול להצליח כתוצאה ממה שאתה לומד כי אתה מאמין בעצמך.

אם, לעומת זאת, אתה אדם שמתמקד ב'בעיה 'שיש לו במקום לחפש פיתרון יזום, אתה תתן לבעיה להפוך לחסימה שעומדת בדרך להשיג את מה שאתה רוצה ו צורך בחיים. אתה הולך לפקפק בעצמך ואתה לא באמת מאמין שאתה יכול להשיג את מה שאתה רוצה, אז אתה נכשל בניסיונות שלך להשיג את זה.

אתה יכול להשיג את מה שאתה רוצה עם נשים.

אתה יכול.

אתה יכול להיות גבר שמשיג את מה שהוא צריך בחיים, כולל נשים, וכל מה שאתה צריך לעשות כדי להיות אותו גבר הוא להאמין שאתה יכול להיות אותו גבר. תאמינו ותפעלו בהתאם. אל תשב ואומר,'אני צריך אישה,'ואז לא עושה שום דבר בקשר לזה.

נקט פעולה על ידי ביצוע הצורך שלך באישה. אֵיך? שנה את הלך הרוח של'אני צריך אישה'ל'אני הולך ללמוד מה נשים רוצות ואני אתן להן לראות שיש לי את זה.'

כאשר אתה בוחר לחפש פתרונות במקום להתמקד בבעיות שאתה חווה בחיים, המשמעות היא שאתה בוחר להצליח. כאשר אתה בוחר ללמוד מה נדרש כדי להצליח, זה מבטיח שאתה בדרך להיות העצמי הטוב ביותר שלך.

אל תבזבז עוד יום בתחושת אומללות מחוסר ההצלחה שלך עם נשים. יש כל כך הרבה נשים שישמחו לקבל בחור כמוך כמאהב, חבר או בעל.

אם אתה מוכן ללמוד כיצד למשוך נשים, אז רוב הנשים הרווקות שתפגוש ישמחו לקיים איתך יחסי מין, לצאת איתן ולהיכנס איתך למערכת יחסים ...