אני מתחרט על גירושי מאשתי

אני מתחרט שהתגרשתי מאשתי

להלן 4 דברים שאתה יכול לעשות כדי להחזיר את אשתך:

1. רענן את ההבנה שלך לגבי מה שנדרש כדי לשמור על קשר מאושר

זוגות שהיו יחד שנים ושעדיין מאוהבים זה בזה לחלוטין:

  • אהבו וקבלו אחד את השני על מי שהם: הם מבינים שאף אחד לא מושלם ומקבלים ששגיאות יקרות לפעמים. כאשר נעשית טעות, הם סבלניים זה עם זה, ואילו האדם שבלגן עושה מאמץ לשנות ולהשתפר. זה אולי נשמע אידיאליסטי או אפילו בלתי אפשרי עבור גברים מסוימים, אבל עד כמה מערכות יחסים שמחות ואוהבות. אני יודע שבגלל שאני נשוי באושר ועזרתי לגברים רבים להשיג את אותו הדבר עם אשתם.
  • השתדל תמיד להשתפר ולהיות טוב יותר זה עבור זה: זוגות מאושרים מבינים שכשאתה אוהב מישהו, אתה רוצה להיות האדם הכי טוב שאתה יכול להיות עבורם. אתה עושה את זה כי אתה אוהב אותם, אוהב את עצמך ואוהב ומעריך את היחסים המדהימים שיש לך.
  • תמכו זה בזה רגשית: בין אם זה לעזור אחד לשני בתקופה קשה, או לחתור למטרה גדולה או לחלום, הם שם זה לזה ולא משנה מה. מה שהכי חשוב להם כזוג הוא ששניהם ירגישו טוב, ייהנו מהחיים ויזכו לחוות ולהשיג את מבוקשם.
  • אל תתייחס לדברים ברצינות רבה מדי: במערכות יחסים מאושרות וממושכות, צחוק הוא התרופה הטובה ביותר. במקום להתעצבן על הכל ולעשות על זה דרמה גדולה (שיכולה להוביל לוויכוחים, כעסים והצטברות טינה), זוג מאושר יהפוך מצב טעון רגשית למשהו שהם יכולים לצחוק עליו ביחד. זה אכן לוקח קצת תרגול, אבל זה באמת עובד. אתה נוהג לא להיכנס למלחמות אחד עם השני על דברים סתמיים ובמקום זאת, לצחוק על כל זה וליהנות מחברתו של זה כשעוברים על אירועי חיי היומיום.
  • רואים זה את זה כמספיקים: באופן טבעי, ישנם אנשים אטרקטיביים אחרים בעולם, אך זוג מאושר לא מרגיש שהם מפסידים בכך שלא מתחברים לאותם אנשים. במקום זאת, הם מרגישים ברי מזל שיש זה את זה ולא משנה כמה יפה אישה אחרת, בעיניו, אשת הגבר היא האישה הכי יפה בעולם בעיניו. כמו כן, היא מסתכלת עליו כעל האיש שיש לה רק עיניים.

לכן, אם אתה מתחרט שהתגרשת מאשתך, החלט עכשיו שאתה הולך להתכונן במהירות למשוך אותה מחדש ולקיים איתה קשר טוב עוד יותר.

אם תעשה זאת, לא רק תהפוך את עצמך לגבר טוב עוד יותר ממה שאתה כבר ותיהיה כל כך מאושרים יותר עם עצמך, אלא תגרום לה להיות מאושרת ולגרום לה להרגיש ברת מזל ואסירת תודה שחזרת לחייה.

אז אם אתה מוכן להחזיר אותה ...

2. התכונן למשוך אותה מחדש כשתתקשר איתה

אחת הדרכים הטובות ביותר למשוך את אשתך מחדש כשתתקשר איתה שוב, היא לזעזע אותה (בצורה טובה), להיות אדם חדש ומשופר.לדוגמא: אם אחת הסיבות העיקריות לגירושין נבעה מכך שאתה סגור יותר מדי רגשית, כדי לשכנע את אשתך ששינית, עליך לקחת את הסיכון להיות חסר פחד עם הרגשות שלך.

חשוב: אני לא מתכוון שאתה צריך להיות רגיש או משהו כזה.

אני מדבר על להיות חסר פחד עם הרגשות שלך כמו גבר (כלומר לשמור על שלוותך וגבריותך, תוך הבעת רגשות מסוימים מבלי לחשוש מההשלכות).

יש אומץ לומר משהו כמו,'אני שמח לראותך. אתה נראה מדהים'במקום להיות סגורים רגשית ולהגיד,'היי איך הולך? אתה נראה טוב.'

הבדל גדול.

כמובן, אם אתה עובר מלהיות גבר סגור רגשית להיות חסר פחד רגשית, היא עלולה להיות קצת מבולבלת בהתחלה ותוהה אם זה אמיתי, או שאתה רק עושה קצת מעשה בהתחלה.

אז היא אולי תבדוק אותך באמירה כמו,'היי, אני רק רוצה להיות ברור שאנחנו רק נפגשים כחברים היום. אני שמח לראות אותך, אבל אל תבין את הרעיון הלא נכון. '

אם אז תגיב על ידי דבקות וחשיבה לעצמך,'ידעתי שלא הייתי צריך לחשוף לה את רגשותיי ככה. תראה לאן זה הביא אותי ... היא דחתה אותי והשליכה לי את זה. זו הייתה טעות גדולה, ”היא תדע שרק נפתחת רגשית כדי לקוות להתרשם ממנה, אבל לא באמת הפכת ללא פחד רגשית.

גבר חסר פחד רגשי היה צוחק ממה שהיא אומרת ואומר משהו כמו,'לא מבין את הרעיון הלא נכון? מי אמר שאנחנו לא נפגשים רק כחברים? אתה זה שחושב דברים אחרים 'ואז לצחוק איתה על זה.

במילים אחרות, הוא לא נותן לה להשתלט על המצב בכך שהוא מגלה כאילו הוא מקווה להבקיע איתה.

במקום זאת, הוא מחזיר אותה אליה באומרו משהו כמו,'כמובן. אנחנו פשוט נפגשים כחברים. אל תבינו את הרעיון הלא נכון. אני יודע שאני נראה נאה היום, אבל הגוף שלי לא מוגבל. אתה יכול להסתכל, אבל לא לגעת 'ואז לצחוק איתה על זה.

דוגמא נוספת היא שאשתך התגרשה ממך מכיוון שהיא הרגישה שאתה לוקח אותה כמובן מאליו.

למרות שבתחילת מערכת היחסים שלך היית מאוד אוהבת וקשובה, עם הזמן נפלת בהרגל לשים דברים אחרים בראש בחייך, לפני מערכת היחסים שלך איתה (למשל עבודה, חשבונות, משפחתך, חברים, תחביבים, סחבת ).

כדי להראות לאשתך ששינית ולא תיפול שוב בפח הזה, אתה צריך להתמקד בלגרום לה להרגיש אהובה ומוערכת כל הזמן.

כאשר היא תוכל לראות שבאמת שינית, השומר שלה יירד באופן טבעי והיא תפתח לרעיון לתת לנישואין שלך הזדמנות נוספת.

לאחר שהכנתם את עצמכם למשוך אותה מחדש, עליכם ...

3. צרו איתה קשר להגיד היי והתמקדו למשוך אותה מחדש

כשאתה מרגיש מוכן, צור קשר עם אשתך והתחל לגרום לה להרגיש נמשכת מינית ורומנטית לחדש ושיפר אותך.

לדוגמא: אם הודעתם זה לזו מעת לעת, עליכם להמשיך לקבל אותה בשיחת טלפון ולהגיד שלום.

לאחר השיחה, וודא שאתה מוסיף קצת הומור כדי להקל על המתח בינך לבינה ולגרום לה להרגיש שמחה ונינוחה לדבר איתך שוב.

לדוגמא: אולי תתקשר אליה ותגיד משהו כמו,'היי מישל, חשבתי פשוט להתקשר ולהגיד שלום. איך היום שלך עובר היום? '

אם הדברים עדיין די מביכים בינך לבינה, היא עלולה להתחיל להיות קרה ומרוחקת ולהגיד משהו כמו,'בסדר גמור,'אוֹ'בסדר ... שום דבר מיוחד.'

לאחר מכן תוכל להשתמש בה כהזדמנות להצחיק אותה ולהרגיש נמשכת, על ידי אמירת דבר כמו,'היום של אמא שלי היה נהדר עד עכשיו והוא עומד להשתפר פי 100.'

סביר להניח שהיא תשאל,'למה?'ואז תוכלו לומר,'טוב, אני עומד לארגן קפה עם אישה ממש יפה.'

אם היא חושבת שאתה מדבר על אישה אחרת, היא עלולה להתעצבן עליך ולהגיד משהו כמו,'למה אתה קורא לי להגיד לי את זה? אתה חושב שאכפת לי עם מי אתה יוצא? ובכן, אני לא! '

ואז תוכל לומר,'ובכן, אכפת לך. את האישה היפה ההיא והייתי רוצה לבקש ממך להתעדכן לקפה השבוע כדי להגיד היי כחברים, 'וצחקו איתה על זה.

לאחר מכן היא תצחק על כך שהיא נתפסת עם הבדיחה שלך ועלולה להרגיש גם מחמיאה שאתה עדיין חושב עליה כאישה יפה.

כתוצאה מכך היא תתחיל לתהות מה הביא בך לשינוי פתאומי כל כך.

היא תרגיש סקרנית לגבי היחס החדש שלך, הנינוח, הבטוח והחזק כלפיך, שבאופן טבעי יגרום לה לחוש קצת כבוד ומשיכה אליך.

כשזה קורה, היא פותחת את עצמה בפני הרעיון לדבר איתך שוב ולראות אותך באופן אישי.

הערה: רוב הנשים מספיק פיקחות כדי לדעת שאתה מדבר עליהן כשאתה אומר שאתה עומד לארגן קליטה עם אישה יפה.

אם אשתך תקבל את הבדיחה מיד כי היא קצת יותר חכמה מהילדה הממוצעת, תוכל לומר,'אז בואו נתעדכן לקפה מתישהו השבוע להגיד היי כחברים.'

דרך אגב…

אם לא היה לך קשר עם אשתך מאז הגירושין, אתה יכול לשלוח לה הודעה או לשלוח לה הודעה פרטית דרך המדיה החברתית, או לפתוח בשיחת טקסט בטלפון.

עם זאת, לפני שתעשה זאת, אני ממליץ לך להשתמש בטכניקות מהתוכנית שלי כדי לחמם אותה תחילה. למידע נוסף, עיין ב קבל את מערכת הגב שלך לשעבר .

ברגע ששברת את הקרח ...

4. תביא אותה להיפגש איתך להגיד היי כחברים

לאחר שהפעלת מחדש כמה מתחושות הכבוד והמשיכה של אשתך לשעבר אליך (כלומר על ידי כך שהיא גורמת לה לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב לדבר איתך שוב בשיחת טלפון), בקש ממנה להיפגש איתך באופן אישי.

לדוגמא: אתה יכול לומר,'טוב לראות שאנחנו יכולים להיות עדיין בוגרים בוגרים ולנהל צ'ט'ותניח לה לומר כל מה שהיא רוצה להוסיף לזה.

אז תגיד,'בוא נתעדכן לקפה מתישהו השבוע. כמובן, זה לא היה קשור לכך שנחזור ביחד. זו פשוט תהיה כוס קפה מרגיעה לומר שלום אחד לשני כחברים. '

במקרים מסוימים, גרושת לשעבר לא תגיד מיד,'כן'כי היא תהיה מודאגת מלהרגיש שוב את בעלה לשעבר, למרות שהוא לא השתנה לחלוטין.

אז היא אולי תגיד משהו כמו,'תראה, נחמד שאתה שואל, אבל אני לא חושב שזה רעיון כל כך טוב. אנחנו גרושים עכשיו, אז בוא נעזוב את זה. '

לא משנה מה היא אומרת, שמרו על הביטחון שלכם ואל תיפלו בפח של ספק בעצמכם וביכולת שלכם לפתות אותה בחזרה לזוגיות.

להירגע ולומר בביטחון משהו בסגנון,'היי, תראה - זה פשוט כוס קפה מהירה כחברים. אני יודע שאנחנו גרושים ואני מקבל את זה לחלוטין. עם זאת, למרות שאנחנו כבר לא ביחד, אנחנו יכולים לפחות להתעדכן ולהגיד שלום פעם אחת כחברים. אז מה אתה אומר? האם אתה עומד להתעדכן במהירות מחר או למחרת? '

בשלב זה היא כנראה תסכים ותוכלו להמשיך ולקבוע יום ושעה מתאימים.

רק זכרו: כשאתם נפגשים איתה, עליכם להיות מוכנים לומר ולעשות את סוגי הדברים שיעוררו את רגשותיה המיניים והרומנטיים אליכם (למשל, שמרו על הביטחון שלכם סביבה ללא קשר ליחסה אליכם, הקלו על המתח באמצעות מצחיק אותה ומחייכת, תן לה לראות כמה מהשינויים בהתנהגותך ובגישה שלך שהיו חסרים בנישואין), כך שהיא באופן טבעי מתחילה להיפתח לרעיון לחזור להיות יחד.

4 טעויות שיש להימנע מלעשות אם אתה רוצה להחזיר את אשתך

להחזיר את אשתך לשעבר לאחר גירושין

אם אתה רוצה להבטיח שתקבל את אשתך לשעבר, הקפד להימנע מארבע המלכודות הנפוצות הבאות:

1. לחשוב שלא ניתן להחזיר אותה

לפעמים, כשבחור מתחרט שהתגרש מאשתו, הוא עלול להתחיל לחשוב דברים כמו,'דפקתי את כל העניין הארור. נתתי לגירושין לעבור ועכשיו זה נגמר. הכל באשמתי. איבדתי אותה לנצח. למרות שאני מבין עכשיו שאני אוהב אותה והיא האישה היחידה שאיתה אני רוצה לבלות את שארית חיי, אין שום דבר שאני יכול לעשות בקשר לזה. אנחנו גרושים. אף אחד לא חוזר יחד לאחר גירושין. זה נעשה. אני לא יכול לעשות כלום עכשיו. חתמנו ​​על הניירות. העיתונים משמעותם הכל. '

נייר הוא רק נייר.

זה נראה מפואר מכיוון שיש מעורבים בעורכי דין, אבל מה שאתה צריך להבין הוא שכשאשתך לשעבר מרגישה תחושת כבוד מחודשת, משיכה מינית ואהבה אליך, ניירות הגירושין האלה יהפכו לחסרי משמעות.

מה שקרה בעבר ייראה כמו טעות והיא תבין שאתה ואתה אמורים להיות ביחד.

היא תייעל את הגירושין כמשהו שצריך לקרות, אז היית משתנה והופך לגבר שאתה היום.

אתה והיא נועדו לחזור יחד.

2. מרגיש לא ראוי לה

כאשר גבר מרגיש שהוא אשם בגירושין, הוא עלול ליפול בפח החשיבה של גרושתו כמי שהוא מלאך מושלם שלא עשה שום דבר רע.

לפני הגירושין, כל מה שהוא ראה היה תקלות שלה (למשל, היא הייתה נדנוד, היא תמיד זרקה התקפי זעם, היא יצרה דרמה על דברים לא משמעותיים כדי לעצבן אותו, היא לא נתנה לו מספיק זמן בכוחות עצמו לעשות את שלו. ), אבל עכשיו כל מה שהוא יכול לראות זה כמה שהיא באמת הייתה מושלמת עבורו (למשל, היא הייתה יפה, היא תמכה בחלומות שלו, היא טיפלה בו היטב ובביתם, היא השלימה עם הגישה הרעה שלו).

כתוצאה מכך הוא מתחיל להפיל את עצמו בהשוואה אליה,“איך יכולתי להיות כל כך עיוור לא לראות שהבעיה במערכת היחסים שלנו היא אני? היא הייתה מושלמת והייתי זו שבלגיתי הכל. אני כל כך מפסיד ... למה אני כזה? מדוע אני הורס מערכות יחסים עם אנשים שאוהבים אותי? מה לא בסדר איתי? גם אם היא רצתה אותי בחזרה, האמת היא שלא מגיע לי אישה כמוה. היא פשוט טובה מדי בשבילי. '

עם זאת, מה שהוא לא מבין הוא שהרגשה לא ראויה לאהבת אשתו רק גורמת לו להיראות פחות מושך עבורה (וגם אצל נשים אחרות).

למה?

אישה אוהבת לקנא על ידי נשים אחרות בכך שהיא נמצאת במערכת יחסים עם גבר שתמיד בטוח בעצמו ומאמין בעצמו לא משנה מה יקרה.

ככל שגבר שלה חזק יותר רגשית, היא מסוגלת לכבד אותו יותר, להרגיש נמשכת אליו, לאהוב אותו ולהרגיש גאה להיות איתו.

לכן, כאשר בחור מרחם על עצמו ומפיל את עצמו, במקום לגרום לה להרגיש מאושר מכך שהוא מעריך אותה יותר ממה שהוא מעריך את עצמו, היא מרגישה כבויה מחוסר הביטחון שלו.

3. לא לשפר את יכולתו לגרום לה להרגיש ניצוצות של משיכה מינית ורומנטית במהלך אינטראקציה

איפה שבעלי לשעבר רבים משתבשים זה שהם מבטיחים הבטחות לשנות, למצוץ את אשתו לשעבר על ידי היותם נחמדים במיוחד או לשפוך את ליבם ולהסביר עד כמה הם מתחרטים על הגירושין.

כל זה לא אומר הרבה עבור אישה אם תחילה לא תפעיל מחדש את רגשות המשיכה המינית והרומנטית שלה.

אתה צריך לעשות את זה קודם, אחרת הניסיונות שלך להחזיר אותה ייראו אנוכיים וחד צדדיים.

הנה העניין ...

כרגע, אשתך ככל הנראה התנתקה עם רגשותיה כלפייך ועובדת להתגבר עליך לחלוטין ולהמשיך בחייה.

אם אתה רוצה לעצור אותה בעקבותיה ולגרום לה להסתובב ולחזור לחיים שלך, אתה צריך להתמקד בלגרום לה להרגיש ממהרים של משיכה מינית ורומנטית כשאתה מתקשר איתה.

אל תנסי להחזיר אותה על ידי הבטחה לשנות, להיות ממש נחמדה או לחפש ממנה רחמים.

הגישות האלה לא עובדות.

כמו כן, רק להיות חבר ניטרלי לא עובד.

עליכם להחזיר את הניצוץ בינך לבינה ואז להפוך אותו לאש נלהבת של אהבה.

זה אולי נשמע לך קשה, אבל באמת - זה אחד הדברים הכי קלים ומהנים שתעשה בחיים שלך.

להעיר מחדש את רגשות האישה לאחר פרידה או גירושין וההתפייסות נהנה עבורך ועבורה.

לבסוף, טעות נוספת שיש להימנע ממנה אם אתה מתחרט שהתגרשת מאשתך ורוצה שהיא תחזור אליה היא ...

4. מחכה שנים בתקווה שהיא תחזור לבד

לפעמים, גבר עשוי לחכות חודשים או אפילו שנים עד שאשתו לשעבר תסלח לו ותבין את הטעות שלה.

עם זאת, אז הוא צופה באכזבה כשהיא עוברת ונראית שמחה ומסופקת בלעדיו.

לכן, אם אתה רוצה שאשתך לשעבר תחזור, אל תבזבז יותר זמן בתקווה שהיא תחזור לבד.

אם היא לא חזרה בכוחות עצמה בשלב זה, היא כנראה לעולם לא תחזור.

במקום זאת היא תמשיך בלעדיך.

אם אתה רוצה אותה בחזרה, אתה צריך לעלות מדרגה ולגרום לזה לקרות.