תמיד הרגשתי כמו זר

אני

האם הרעיון להיות מרכז תשומת הלב במצב חברתי גורם לך להתפרץ בזיעה קרה?

האם אתה טיפוס הבחור ש:

  • חושב לעצמו,'תמיד הרגשתי כמו גורם חיצוני שלא' משתלב 'במצבים חברתיים.'
  • במצבים חברתיים, נתקע בפינה וצופה בכולם מדברים, נהנים ומפטפטים עם כל הילדות הלוהטות?
  • מתמקד בתחושות העצבנות וחוסר הביטחון שלו סביב קבוצות וסביב נשים, מה שרק גורם לו להרגיש יותר מופנם ונשאר בחוץ.
  • צופה בתסכול כשהבחורה שהוא רוצה מפלרטטת וצוחקת ומתחברת לאיזה בחור אחר.
  • מופיע בודד ולא נוח.
  • משאלות שהוא ידע להתגבר על תחושותיו של 'להרגיש כמו אאוטסיידר' כדי שהוא יוכל לבלות, להשתעשע ולשוחח עם נשים כמו כל שאר החבר'ה סביבו, במקום להחמיץ וללכת הביתה לילה אחר לילה.

למה דון

ובכן תאמינו או לא, אתם לא לבד בהרגשה כזו. הרבה חבר'ה מרגישים ככה. עם זאת, להרגיש כמו גורם חיצוני זה לא משהו שאתה צריך לחיות איתו. אם זה משהו שעושה אותך אומלל, זה בשליטתך לשנות אותו.

למה? אתה יכול לשלוט בהרגשתך. האושר, הביטחון וההערכה העצמית שלך הם משהו שאתה לא רק יכול לשלוט בו, אלא משהו שאתה חייב לשלוט בו. אתה צריך להשתלט על מוחך, ולא לתת לו לעבוד נגדך.

כוח נפשך

המוח שלך הוא דבר חזק מאוד ואתה יכול להשתמש בכוח הזה נגדך, על ידי אמירה לעצמך,'תמיד הרגשתי כמו אאוטסיידר ואני פשוט לא משתלב עם אחרים'בכל פעם שאתה יוצא. לחלופין, אתה יכול להשתמש בכוח זה באופן בונה על ידי התבוננות במצבים חברתיים כהזדמנות לפתח את הביטחון שלך.מדוע אני מרגיש זר?

ברגע שאתה מבין היטב כי איך שאתה מרגיש במצבים חברתיים זה לגמרי תלוי בך, גם האופן שבו אתה מתקשר עם אחרים ישתנה. בסופו של דבר, אתה צריך להבין שאתה לא צריך להיכלל בכל מה שכולם עושים, אבל כשאתה נמצא בסיטואציות חברתיות, עד כמה אתה מרגיש רצוי מבוסס בדרך כלל על התפיסה שלך.

אם אתה מתנהג כאילו אינך משתלב או אינך מוזמן, רוב האנשים לא יבואו להצלתך ויתחננו שתשתלב איתם; אתה חייב לקחת אחריות על קבלתך לקבוצה ופשוט להניח שאתה משתלב.

אפילו האנשים הפופולריים ביותר בעולם אינם נכללים בהכל.

לדוגמא: קח שחקן מפורסם, למרות שהוא עשוי להרגיש ממש בנוח על סט סרטים, בטקס האוסקר או במסיבה עם שחקנים ואנשי קולנוע אחרים, הוא עלול להרגיש כמו זר במשחק ספורט, בארוחת ערב עם אנשי עסקים. או אקדמאים וכו '.

עם זאת, במקום לומר,'אני מרגיש זר',אם רק היה מקבל קבלה ולא רואה את עצמו כזר מבחוץ, הוא יכול להשתלב אם הוא רוצה. אתה יכול לעשות את זה גם.

אתה לא צריך להכריח את עצמך להשתלב בכל דבר. להיות מי שאתה רוצה להיות, אך שמור על ראש פתוח כדי לכלול את עצמך בדברים שאתה מרגיש כרגע כזר מבחוץ.

5 דברים שיעזרו לך 'להשתלב' עם אחרים

לשנות את הרגשתך במצבים חברתיים זה פשוט עניין של ביצוע שינויים קטנים בתוכך. להלן 5 דברים שתוכלו לפתח או לעשות, שיעזרו לכם להרגיש בנוח יותר במצבים חברתיים.

1. היו מושכים לנשים

שום דבר לא מתקן את חוסר הביטחון החברתי של הבחור יותר מאשר היכולת למשוך נשים. כאשר לבחור יש את המיומנות להיות מסוגל לעורר את רגשות המשיכה המינית של האישה כלפיו, זה גורם באופן אוטומטי:

  • חבר'ה אחרים מכבדים אותו ורוצים להיות חבר שלו.
  • נשים מתנהגות כלפיו יפה.
  • הוא מרגיש בטוח יותר בערכו לאחרים.

האם יש לך את המיומנות להיות מסוגל למשוך נשים עם האישיות שלך כאשר אתה מתקשר איתן? צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

2. הראה ביטחון.

אם אתה לא עובד על שום דבר אחר, עבוד על פיתוח הביטחון העצמי שלך. להיות בטוח בעצם הוא הדבר החשוב ביותר שתעשה אי פעם בעצמך. ביטחון עצמי יעזור לך להשתלב, זה יעזור לך להשיג מטרות בחייך, זה יעזור לך להתקדם בקריירה שלך, וזה יעזור לך למשוך את הנשים הטובות ביותר. ביטחון הוא גם דבר די פשוט שיש.

קחו זאת בחשבון: רוב האנשים חשים מידה קטנה של ביטחון עם הרבה דברים בחיים וכמות גדולה של ביטחון עם כמה דברים. לדוגמא: אם אתה שחקן משחקי וידאו מעולה באמת, כאשר אתה משחק עם בחורים אחרים תרגיש בטוח בבחינת היכולות שלך ואתה 'תשתלב', נכון?

אם אתה באמת טוב בספורט, כשאתה מתחרה אתה מרגיש ממש בטוח, נכון? אז אם אתה יכול להרגיש קצת ביטחון במצבים מסוימים, אז אתה יכול לבנות על הביטחון הזה ולגרום לעצמך להרגיש הרבה ביטחון בכל המצבים.

אמון הוא בעצם בכך שאתה מאמין בעצמך, וזה משהו שאתה יכול לבחור לקבל או לא. יש בחורים שמחליטים להאמין בעצמם, ואילו בחורים אחרים מחליטים לפקפק בעצמם.

3. היה איש שיחה נהדר.

כנראה אחת הדרכים הקלות ביותר להשתלב היא להיות איש שיחה נהדר. האפשרות להשתתף בשיחה בצורה נלהבת ומעניינת היא הדרך הבטוחה ביותר להתקבל וגם לגרום לך להרגיש רגועה ונוחה יותר.

אם אתה יכול להיות מעניין ומצחיק, אנשים באופן טבעי יימשכו אליך. גם סוג האדם שיכול לומר את דברו מושך נשים, מה שמוסיף לאמינותו בקרב גברים אחרים.

הטעות הגדולה ביותר שבחורים שמרגישים כגורם חיצוני עושים, היא לכבות ולהצטמצם בין הצללים במהלך שיחה. זכרו: אנשים מעורבים בחייהם. הם לא יעשו מאמץ לכלול אותך אם אתה לא מתאמץ בעצמך.

4. היו יותר אסרטיביים.

אם חוויתם בעבר רע, כמו שהתעלמו מכם שניסיתם להצטרף, בשיחה, קל להתחיל להאמין שזה יקרה בכל פעם. בסופו של דבר אתה יכול להתחיל לצפות לדחייה ובמקום שזה יקרה, בסופו של דבר אתה תסתגר.

עם זאת, זה לא יעזור לך להשתלב. למעשה, אם תישאר שוב ושוב סגורים מאחרים, הם יתחילו לראות בך סוג של בחור שלא רוצה להצטרף והם באופן טבעי יתעלמו ממך (כי הם חושבים שזה מה שאתה רוצה).

הדרך הטובה ביותר להפסיק להרגיש בחוץ היא על ידי מאמץ להשתתף. אם מישהו מתחצף, לא ידידותי או מנסה לסגור אותך מחוץ לשיחה, פשוט תהיה אסרטיבי (בצורה אוהבת ולא תוקפנית).

יידע לאותו אדם שיש לך משהו בעל ערך להוסיף לשיחה ולהגיד את דבריך. תתפלא מכמה כבוד התנהגות מסוג זה תביא אותך ואיך פתאום אנשים ירצו לכלול אותך בקבוצה שלהם.

5. אל תשתדל כל כך.

חבר'ה שאומרים,'תמיד הרגשתי כמו אאוטסיידר. מה אני עושה לא נכון?'לעתים קרובות לא מבינים שעל ידי ניסיון רב מדי לחבב ולהשתלב, בסופו של דבר הם נראים כנטל לשאת אנשים.

רוב האנשים נקועים רגשית בחייהם ובעיות שלהם, ולכן הרעיון שיהיה צורך לאסוף מישהו אחר ולגרום לו להרגיש טוב יותר עם עצמו הוא עבודה קשה. לאנשים אין את הזמן או את הנטייה לבנות אותך רגשית כדי שתוכל להיות חבר שלהם.

כדי להתקבל כחבר אתה צריך להביא ערך לאחרים. אם תצליח לעשות זאת, באופן טבעי תתקבל. עם זאת, אם אתה לא מרגיש שאתה בעל ערך לאחרים (כלומר אתה מרגיש שאתה לא משתלב), טבעי שתרצה שהם יישאו את הרפיון ויקבלו אותך בלי קשר שאתה לא יכול 'להביא כלום לשולחן 'כביכול.

כדי לשנות את כל זה ולהפוך למושכים יותר לאחרים, עליכם להיות חזקים מבחינה רגשית ובטוחים במי שאתם, וזה משהו שנוכל ללמד אתכם כיצד לעשות כאן באיש המודרני.

פתח את הדלת ונכנס פנימה

אתה יכול להמשיך בחיים ואומר,'תמיד הרגשתי כמו זר'ולהרגיש בודד ונשאר בחוץ, או שאתה יכול להחליט עכשיו שאתה רוצה לשנות את כל זה ולהפוך לסוג הבחור שאנשים רוצים להסתובב איתו כי אתה יודע לגרום להם להרגיש טוב עם עצמם ובגלל שאתה מביא ערך ל חיים.

כרגע אולי אתה לא יכול לראות איך אתה יכול לעשות את זה, אבל בעזרתנו, לא רק שאתה יכול ליצור חבורת חברים חדשים, אתה יכול גם לפגוש את האישה המושלמת עבורך. לפני שאתה יודע את זה אתה תתעורר בוקר אחד ותבין שהחיים נהדרים ושאתה כבר לא מסתכל פנימה מבחוץ.