מעולם לא הייתה לי חברה

אני

להשיג חברה זה קל כשיודעים איך למשוך נשים.

אם אתה יכול לקיים אינטראקציה עם אישה, לעורר את תחושות המשיכה שלה ולנהל שיחה במשך כמה דקות, היא בדרך כלל תשמח לתת לך את מספר הטלפון שלה ולצאת איתך לדייט.

לחלופין, אם אתה יכול להמשיך את השיחה במשך 30 דקות עד שעה, נשים רבות יהיו פתוחות לנשק אותך ו מקיים איתך יחסי מין בלילה הראשון.

נשים רבות פתוחות לנשק ולקיים יחסי מין בלילה הראשון

כאן ב'האיש המודרני 'עזרנו ל -1,000 בחורים ליהנות מסוג ההצלחה עם נשים שפעם רק חלמו עליהן. אנו מקבלים המון הודעות דוא'ל מחבר'ה על בסיס יומי המבקשים עזרה ועצות בכל דבר, החל במציאת הביטחון להתקרב לנשים, והחזרת הניצוץ למערכת יחסים ארוכת טווח שמתחילה למות או להחזרת אקס.

העצות שאנו נותנים הן עצות בעולם האמיתי המבוססות על חוויותינו שלנו ועל חוויות החבר'ה שאנו עוזרים לה, ושמירה על אמיתות היא לב ליבו של כל מה שאנחנו עושים, במיוחד כאשר חבר'ה פונים אלינו כדי לומר,'מעולם לא הייתה לי חברה. בבקשה תעזור לי!'אם מעולם לא הייתה לך חברה, יש שלוש שאלות עיקריות שאנחנו צריכים לשאול אותך:

1. האם אתה יודע כיצד למשוך נשים?

כגבר, המיומנות מספר אחת שעליך להיות היא היכולת לעורר תחושות משיכה אצל אישה.

צפו בסרטון זה מאת ובייקון (מייסד האדם המודרני) כדי להבין כיצד באמת משיכה של אישה לגבר פועלת ומה שאתה צריך לעשות גורם לה…

האם אתה יודע מה נשים מחפשות בגבר? האם אתה יודע אילו נשים מוצאות אטרקטיביות בגבר, ומה מדליק אותן? אם אין לך ניסיון רב עם נשים, יש כל סיכוי שאמונותיך לגבי מה שנשים מוצאות מושכות הושפעו ממה שראית בטלוויזיה ובסרטים, נכון?

עם זאת, החיים האמיתיים אינם כמו הסרטים.

אם אתה מאמין ברעיון הקולנוע ההוליוודי הפופולרי של היכרויות, הבחור הביישן, המביך, החברתי, הנחמד תופס את תשומת ליבה של הגברת המובילה היפהפייה שמתאהבת בו ואז הם חיים באושר.

אוווו, כמה מתוק.

אם אתה מחכה שזה יקרה לך, אתה ממתין לחכות ארוכה וסביר להניח שתצטרך לחוות דחיות איומות רבות לפני שאישה עשויה להחליט לתת לך הזדמנות. למה? נשים דוחות בחורים נחמדים כי להיות נחמד זה לא מה שגורם לאישה להרגיש נמשכת לבחור.

צפו בסרטון זה של דן בייקון כדי להבין איך להיות בחור טוב שמקבל את כל תשומת הלב, האהבה, המין, החיבה וההתמסרות שמגיע לכם, במקום להיות בחור נחמד שנדחה או נזרק על ידי נשים שממש אכפת לכם ...

בסרטים תראו לעתים קרובות נשים בטוחות ויפות שמתקרבות לבחורים ביישנים, מביכים ונחמדים. עם זאת, בעולם האמיתי, נשים לעיתים רחוקות ניגשות לגברים ופשוט מחכות שבחור בטוח יעלה, יגרום לה להרגיש נמשכת ואז תעביר את האינטראקציה קדימה למספר טלפון, תאריך, נשיקה או מין ואז למערכת יחסים.

אם ניסית להיות 'מוצאת חן' אצל נשים על היותך בחור נחמד, אז מצאת תשובה אחת לשאלה מדוע אף פעם לא הייתה לך חברה ... וגילית גם מה אתה צריך לעשות לשנות את זה.

2. האם אתה מתנהג רק כמו חבר סביב נשים?

אולי אתה לא כזה מתבודד ולמעשה יש לך הרבה חברים, אבל החברות הנשיות שלך אינן דבר יותר מ'סתם חברות '.

כשזה המקרה, עליכם להבין מה זה שגורם לנשים לראות בחורים מסוימים לא יותר מאשר חברים ואחרים כחברים פוטנציאליים.

יכול להיות שההתנהגות שלך סביב נשים מובילה לכך שהם רואים בך בחור של 'סתם חברים טובים' ולא גבר שהם מרגישים נמשכים אליו מינית, אז אתה צריך ללמוד כיצד לשנות את אופן ההתנהגות שלך כדי לשנות כמו שנשים רואות אותך.

3. האם אתה פוגש הרבה נשים רווקות?

מעולם לא הייתה לי חברה כי אני לא

יתכן שאתה מגביל את הפוטנציאל שלך למצוא חברה על ידי הגבלת המעגל החברתי שלך.

זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל הגיוני שככל שנפגשות יותר רווקות, כך גדלים הסיכויים שלך לפגוש חברה פוטנציאלית, נכון? כמובן, ללכת למקומות שאליהם נשים הולכות זו לא התשובה בפני עצמה. הצטרפות למועדונים, פגישה עם קבוצות או בילוי במקומות שבהם אתה צפוי לפגוש נשים רווקות לא תשנה שום דבר אלא אם כן תלמד כיצד למשוך את אותן נשים כשאתה פוגש אותן.

כמו כן, אתה צריך גם להיות אמון לפנות לנשים שנראות לך מושכות. אתה לא יכול לצפות מנשים שתרחמו עליך פתאום ויעשו את כל העבודה בכוחות עצמם.

נשים נמשכות לבחורים שיש להם ביטחון להתקרב ולפתוח שיחה ללא עידוד של אישה (למשל, היא נותנת חיוך, מנפנפת, כל הזמן יוצרת קשר עין וכו ').

אם אתה כרגע בחור שאומר,'מעולם לא הייתה לי חברה,'זה אולי נראה כמו חלום בלתי אפשרי לדמיין את עצמך נבחר לנשים, אבל אתה יכול להפוך את זה למציאות שלך על ידי ביצוע עצות להיכרויות בעולם האמיתי שבאמת עובד.

כשאתה מציג את האיכויות שנשים נמשכות אליהן באופן אינסטינקטיבי אצל גבר, אתה הופך ברגע לסוג הגבר שחיפשו. במקום לנסות לגרום לנשים 'לחבב' אותך מספיק בכדי לתת לך הזדמנות, אתה לוקח את קיצור הדרך על ידי הפעלת תחושות המשיכה שלהן.

כאשר אישה נמשכת אליך, היא נעשית פתוחה לנשק אותך, לקיים איתך יחסי מין ואז להתחיל קשר איתך.

להיות חבר פוטנציאלי

באיש המודרני אנו מלמדים בחורים כיצד למשוך נשים על ידי הסבר כיצד לפתח את סוג הביטחון העצמי, הכריזמה והגבריות שנשים מחפשות בבחור. שלוש האיכויות הללו גורמות לגבר להתבלט בעיני האישה והוא הופך להיות גבר שהם רואים כחבר פוטנציאלי כתוצאה מכך.