אני רוצה חברה!

אני רוצה חברה

קבלת חברה היא אחד הדברים הקלים ביותר שגבר יכול לעשות.

אז אם אתה יושב וחושב,'אני רוצה חברה'הדבר הראשון לעשות הוא להבין איפה טעית. האם עשית אחת מהטעויות הבאות?

1. לא מתקרב לנשים

אני רוצה חברה

עזרתי להרבה חבר'ה להשיג חברה או אישה וכאשר אימנתי אותם באופן אישי, בטלפון או הגבתי לתגובות באתר, דבר אחד היה עקבי: חבר'ה שלא יכולים להשיג חברה לעיתים נדירות (אם בכלל) לגשת לנשים שהן מוצאות מושכות.

אני יודע, זה כנראה נשמע כל כך ברור! עם זאת, זה נכון.אלא אם כן אתה באמת ניגש ונותן לעצמך הזדמנות לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך (אל תדאג, זה החלק הקל), אז אתה לא הולך לקיים איתה יחסי מין. אתה פשוט זר אחר ברקע חייה.

ניגש לנשים להשיג חברה

הרבה בחורים מופתעים לגלות שרוב הנשים באמת רוצות לפנות אליהן. בחורים רבים עוברים את החיים בתחושה כאילו היו מרגיזים אישה על ידי התקרבות אליה או מהווים הפרעה לא רצויה אם היא מדברת עם חברים. עם זאת, נשים אינן כה מרושעות.

נשים רוצות להיות מאוהבות וליהנות ממין ומזוגיות בדיוק כמוך. בטח, הם עשויים להתנהג קר בהתחלה, אבל הם עושים זאת כדי לבדוק את הביטחון של הבחור.

למה? נשים נמשכות לביטחון ועוצמה רגשית ונכבות על ידי עצבנות, חוסר ביטחון וחולשה רגשית אחרת. לכן, כאשר בחור מתקרב לאישה, היא לרוב תשחק מעט קשה כדי לראות בהתחלה כיצד הוא מגיב. אם הוא בטוח, היא תתרגש ותשמח לקיים איתו אינטראקציה.

בנוסף, נשים יודעות שזה לא תפקידן לגשת ולאסוף גברים. כשבחור מתקרב אליה, זו הזדמנות עבורה לפגוש את הבחור שהיא קיווה למצוא. היא יודעת את זה והיא מקווה שזה ילך כשורה.

עם זאת, אם בחור מתקרב בדרך עצבנית או שנראה מאוים מהאישה, היא תסתגר לשיחה ואולי אפילו תדחה אותו ישירות. נשים שונאות את זה כשבחור מתקרב בעצבנות או יוצר מתח מביך ביניהן.

אישה רוצה שהאינטראקציה תרגיש נינוחה ונוחה, אך גם מרגשת. אם היא מרגישה מתוחה או מסורבלת בתגובה לעצבנותו של הבחור, היא תרצה להתרחק מהאינטראקציה כמה שיותר.

2. להיות נחמד מדי

אם אתה אומר לעצמך,'אני רוצה חברה!'אבל כבר שיחק (כן, משחק) נחמד במיוחד כשמדברים עם נשים, אז זה לא צריך להיות שום הפתעה שאתה עדיין רווק. למה? להיות נחמד לאישה לא גורם לה להרגיש משיכה מינית. זה אולי יגרום לה לראות בך חברה נחמדה, אבל זה לא ירטיב אותה.

אני ממליץ לחבר'ה להיות בחורים טובים, אבל להיות נחמד מדי לנשים אף פעם לא מגיע אליך בשום מקום. למה? כדי שאישה תרצה לקיים איתך יחסי מין או להיות חברה שלך, היא תחילה צריכה לחוש משיכה מינית עבורך.

ראשית עליך לבסס משיכה מינית ואז העובדה שאתה בחור טוב היא פשוט בונוס עבורה, אבל זה לא חיוני, ולכן תראה לפעמים נשים מתחברות ל'ילדים רעים '.

רק לאחר שהיא מרגישה משיכה מינית אליך, היא תתרשם מהעובדה שאתה גם בחור טוב.

אם אתה ניגש לנשים ועושה מעשה של בחור ממש ממש נחמד (כשאתה בחיים האמיתיים אתה פשוט בחור טוב רגיל), 99% מהנשים יראו את זה וידעו שאתה פשוט מנסה כדי להרשים אותם. כאשר אישה מקבלת את ההיגיון הזה, היא תשחק קשה להשיג או פשוט תדחה את ניסיונותיך לאסוף אותה.

3. לפקפק בעצמך סביב נשים מושכות

האם ראית אי פעם אישה יפה עם גבר שמן, מכוער, קירח או נמוך ותהית,'איך לעזאזל הוא קיבל אותה?'ברוב המקרים, הסיבה שהבחור נמצא איתה היא שהוא פשוט לא פקפק בעצמו כשפגש אותה. למה זה חשוב?

נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים ונכבות מהחולשה. כשאתה מציג את העוצמה הרגשית של ביטחון, נשים לא יכולות שלא להרגיש משיכה טבעית עבורך.

אם אתה מגלה עצבנות, ביישנות או שנראה מאוימת מהאישה, היא באופן טבעי תרגיש כבויה על ידך. ככל שאתה מרשה לעצמך יותר ביטחון להרגיש, כך נשים באופן טבעי ירגישו נמשכות אליך.

בנוסף, נשים לא רוצות שתפקפקו בעצמכם סביבן! הם מקווים שאתה יכול להיות הבחור הבטוח שהם חיפשו.

4. אוהב את האישה בקלות מדי

רוב הבחורים לא מבינים ש 80% (או יותר) מהבחורים שאישה פוגשת יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין אם היא הייתה פתוחה לכך. נשים יכולות למשוך גברים למין בקלות רבה, ולכן הן מקוות לפגוש בחור שצריך להתרשם ממנה קודם, לפני שהוא מוכן לקיים איתה יחסי מין.

צפו בסרטון זה למידע נוסף:

זה מבאס שלא תהיה חברה

אני רוצה חברה

אני זוכר שהייתי במצבך לפני שנים רבות. הרגשתי עצוב על העובדה שאין לי חברה, בעוד בחורים אחרים נהנו ממין, אהבה ותקופות נהדרות עם נשים. כל כך רציתי חברה, אבל לא ידעתי איך לעשות את זה.

ואז גיליתי את הסודות שאני מלמד כעת כאן באיש המודרני ונשים החלו לזרום לחיי.

לכן, אם אתה רציני ברצונך להשיג חברה, לחץ סביב ולמד מהאתר שלי. כל הטכניקות הטובות ביותר להשגת חברה נמצאות כאן באיש המודרני ...