אני רוצה לפגוש ילדה, אבל זה פשוט לא קורה לי

אני רוצה להכיר ילדה

באיש המודרני אני שומע לעתים קרובות בחורים שאומרים משהו כמו,'אני רוצה להכיר ילדה. ניסיתי לדבר עם נשים, אבל אני לא מצליח להבין איפה טעיתי ”אוֹ,'אני רוצה שתהיה לי חברה כל כך גרועה, אבל נראה שנשים לא מתעניינות בי.'

אז מה הבעיה האמיתית? מדוע כל כך הרבה חבר'ה טובים מתקשים לפגוש בנות או להשיג לעצמם חברה? צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, אם אתם רוצים לפגוש בחורה כדי שתוכלו להשתחרר או להשיג חברה, עליכם להתמקד תחילה ביכולת שלכם למשוך את הנשים שאתם פוגשים. אם בנות לא מרגישות נמשכות אליך, הן לא הולכות להתעניין בהרבה יותר מסתם שיחה מנומסת וידידותית איתך.

ובכל זאת, מה אם אין לך ביטחון מלכתחילה לגשת לבנות?

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד תוכלו להתחיל לבנות את הביטחון העצמי שלכם כדי שתוכלו לגשת לאישה ולהתחיל שיחה שמובילה למספר טלפון, נשיקה, יחסי מין וזוגיות ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, עליכם בתור בחור לתת לעצמכם הזדמנויות להכיר ולמשוך נשים. אתה לא יכול לצפות שהם יתקרבו אליך באופן פעיל כי אתה נראה טוב.רוב הנשים לעולם לא יתקרבו לבחור ופשוט יחכו ויקוו שיפנו אליו בחור שיש לו ביטחון להתחיל איתה אינטראקציה. נשים מעדיפות לעשות את זה ככה כי זה עוזר להבטיח שהן פוגשות בחור בטוח, ולא אישה שעושה את הטעות לגשת לבחור עצבני וחסר ביטחון ולתת לו הזדמנות להיות איתה.

האמת הקרה והקשה היא שכל בחור שאומר,'אני רוצה להכיר ילדה'חייב להיות מוכן לעשות משהו בנידון אם הוא רוצה לגרום לזה לקרות. הוא לא יכול לצפות מבנות שירחמו עליו וידריכו בתהליך האיסוף.

כן, כמה חבר'ה שנראים יפה מאוד יפנו אליהם ונפגעו על ידי נשים (לרוב לא סוגי הנשים שהם באמת רוצים), אבל רוב החבר'ה (כולל אני) לא נראים מספיק כדי להתקרב על ידי נשים, אז אנחנו חייבים ללכת לנשים בעצמנו ולגרום להן להרגיש נמשכות אלינו מסיבות אחרות (למשל הביטחון שלנו, הכריזמה, הקסם, ההומור וכו ').

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בזה בכדי להשיג תוצאות חיוביות באופן קבוע כשאתם פוגשים בנות ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, רוב הבנות נותנות חשיבות הרבה פחות למראה של הבחור שאנשים מבינים.

בתור בחור, יש לך מזל שאתה יכול לגרום לנשים באופן פעיל להרגיש נמשך אליך מסיבות שאינן נראות. כשתתחיל למשוך נשים בדרכים אחרות (למשל על ידי גילוי ביטחון, כריזמה וכו '), תראה שלמעשה קל מאוד למשוך את הבנות שאתה פוגש.

רוב הבנות הרבה יותר גמישות ופתוחות לגבי מה שהן ימצאו מושכות בבחור ממה שרוב הבחורים מבינים.

מה עשית עד כה כדי להכיר ילדה?

אני כל כך רוצה לפגוש בחורה

אם אתה אומר, 'אני רוצה להכיר ילדה', מה בעצם אתה עושה כדי להפוך אותה למציאות?

לדוגמא: האם נסעת למקומות שבהם אתה יכול לפגוש בנות רווקות (למשל ברים, אירועי רווקים, מסיבות, קניונים וכו ') ופנית לנשים באופן פעיל?

כדי לפגוש בנות ולהגיע למצב שאתה מקיים יחסי מין ונהנה ממערכת יחסים איתן, אתה לא רק צריך ללכת למקומות שאליהם ילדות הולכות, אלא גם צריך לגשת ולמשוך אותן.

אם אתה יושב כרגע בבית ומאחל שתוכל לפגוש בחורה או מאחל שיש לך חברה, אז אתה נמצא בראש הנפש הנכון להתחיל לגרום לזה לקרות, אבל אתה גם צריך להיות מוכן לקחת איזושהי סוג של פעולה כדי להשיג תוצאה.

לדוגמא: לשבת ולקוות שלפתע ילדה תופיע בחיים שלך היא טעות שעושים הרבה חבר'ה.

בחור עשוי לחשוב,'ובכן, אם אמשיך להתאמן בחדר הכושר ולבנות את שרירי, בנות בוודאי יבחינו בי יום אחד'אוֹ'אם אני עומד בקריירה שלי ובסופו של דבר אני מרוויח מספיק כסף לקנות בית משלי, נשים יאהבו אותי כי אני מסודר ויכול לתמוך בהן.'

חבר'ה (וגברים) ממש מבזבזים שנים או אפילו עשרות שנים מחייהם ככה. הם מקווים שיום אחד הם יהיו טובים מספיק עבור נשים. עם זאת, מה שהם לא מבינים הוא שלרוב הנשים הרבה יותר קל למשוך ממה שהן היו מודים אי פעם.

רוב הבנות מתנהגות כאילו הן כל כך טובות ומגיע להן רק מודל גבר עשיר וגבוה עבור חבר, אך רובן מתחברות בשמחה, נכנסות למערכת יחסים עם ואף מתחתנות עם בחור שאינו גבוה, עשיר או נאה. .

לא משנה איך אתה נראה, אתה באמת יכול למשוך בנות ולהשתכבך ולקבל חברה. זה לא אומר שבחור יכול לאסוף כל אישה על פני כדור הארץ, אבל מי בכלל צריך כל אישה על הפלנטה?

האמת היא, שבחור יכול לבחור ממש ממיליוני בנות יפות שישמחו איתו בקיום יחסי מין ויקלעו איתו לקשר. עם זאת, עליו ללמוד כיצד לגרום לנשים להרגיש נמשכות למי שהוא כבחור, במקום לקוות למשוך ולשמור על אישה על פי מראהו.

בימים אלה, הרבה חבר'ה נופלים בפח של האמונה כי הדרך בה נשים מוצגות לחשוב, להתנהג ולפעול בתוכניות דרמה בטלוויזיה, בקליפים ובסרטים היא בדיוק מה שהם נראים בחיים האמיתיים.

מבלי שנראה להם את האמת האמיתית לגבי מה שנשים יכולות להרגיש נמשכות אליו, יש בחורים שנשאבים לבזבז שנים מחייהם בניסיון לשפר את אמונתם הכוזבת שהדבר יהפוך אותם למושכים ללא עוררין לנשים.

כן, נשים אמנם מעריכות את זה כאשר בחור נראה טוב וישנן נשים שיקבלו רק סוג של בחור דוגמן גבר כמאהב או כחבר, אך רוב הנשים באמת לא נותנות חשיבות רבה למראה.

רוב הנשים (לא כולן) לא כל כך רדודות שהן מעוניינות רק איך נראה בחור. במקום זאת, מה שהם באמת מתעניינים ומופעלים על ידי זה מי הוא בחור מבפנים ואיך זה מגיע דרך האישיות, האווירה, הגישה, ההתנהגות והמעשים שלו סביב ובחיים.

בעיני רוב הבנות, לתכונותיו הפנימיות של הבחור יש חשיבות רבה בהרבה מאשר למראה החיצוני. כאשר בחור לא מצליח לזהות זאת, הוא בדרך כלל עובר חלק גדול מחייו כשהוא מרגיש לא רצוי, לא אהוב ולא ראוי סביב נשים יפות.

הוא פשוט לא מבין שהוא מספיק טוב עבור נשים ופשוט צריך להתחיל להציג את תכונות האישיות והתנהגויות שמפעילות את תחושות המשיכה של האישה כלפי בחור.

תן לבנות מה שהן רוצות והן יתנו לך את מה שאתה רוצה

אחת הבעיות בהן נתקלים בחורים כשמנסים להצליח יותר בפגישה ובאיסוף בנות, היא שהם לא באמת יודעים מה בנות רוצות.

אם תשאל בחורה מה היא אוהבת בבחור, היא כמעט תמיד תדבר רק על דברים שטחיים כמו מראה, גובה וכסף.

אם היא ילדה כנה ואומרת שהיא אוהבת שבחור יהיה בטוח בעצמו ומאמין בעצמו סביבו, זה לא אומר שהיא הולכת למחוא כפיים לבחור שהוא בטוח בעצמו.

למעשה, רוב הבנות יתגרו בבחור וינסו לשבור את הביטחון שלו אם הוא נראה בטוח סביבן. למה? הם בודקים עד כמה אמון שלו אמיתי מכיוון שבנות יודעות שבחורים לעתים קרובות מבצעים מעשה של ביטחון.

אם אתה רוצה לפגוש בחורה ולהגיע לנשיקות, יחסי מין ומערכת יחסים, אתה חייב להיות מסוגל לתת לה את מה שהיא באמת רוצה. אתה לא יכול ללמוד את זה על ידי לבקש ממנה שילמד אותך כי נשים לא רוצות להיות מורה של בחור איך להיות גבר.

בנות מצפות שתדעו להיות סוג הבחור שהן מרגישות נמשכות אליו ומכבדות אותו. אם אתה לא יודע איך להיות אותו בחור, הם פשוט דוחים אותך או שומרים אותך באזור החברים.