אני רוצה את הילדה לשעבר שלי בחזרה, אבל היא לא מעוניינת

אני רוצה את הילדה לשעבר שלי בחזרה, אבל היא לא

הסיבה שהיא לא מעוניינת היא שכרגע אינך יודע לגרום לה לחוות את הרגשות הדרושים כדי לגרום לה להתעניין.

אתה יכול לשנות את זה בכל זאת.

צפו בסרטון זה לכמה דוגמאות:

אתה יכול לגרום לה להיות מעוניינת לחזור איתך אם תתמקד במשיכתה מחדש, במקום לנסות לשכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת.

אם הילדה לשעבר שלך אומרת דברים כמו,'אנא השאר אותי בשקט, אני פשוט לא מעוניין לחזור שוב,'אוֹ'פשוט אין לי יותר רגשות כלפייך,'אוֹ'אתה צריך לקבל שזה נגמר בינינו,'זה פשוט אומר שהדרך בה אתה מתקשר איתה, מדברת איתה והדרך בה אתה נתקל בה אינה מפעילה רגשות רצויים בתוכה (למשל כבוד, משיכה, אהבה).

עם זאת, זה לא אומר שאתה לא יכול להתחיל לעורר רגשות אלה.כשתתאים את האופן שבו אתה מתקשר איתה מעתה ואילך, היא באופן טבעי תהיה פתוחה יותר לרעיון לחזור איתך.

לדוגמא: בחור יכול לומר לילדה לשעבר שלו,'אני עדיין אוהב אותך. אנא בואו ננסה לעבוד על הדברים. אני באמת רוצה שנסתדר עם זה. ”

לאחר מכן היא עשויה להגיב באמירה כמו,'שכח מזה! אני לא מעוניין בשום דבר שיש לך להגיד. זה נגמר בינך לבין אני. בבקשה פשוט עזוב אותי בשקט. אני לא מרגיש אותו דבר יותר. אתה צריך לכבד את זה. '

בעבר, התגובה הטבעית שלו הייתה אולי להתעצבן על כך ולגרום לה לחמול עליו, או שאולי אפילו איבד את העשתונות וכעס עליה.

עם זאת, דרכי האינטראקציה איתה אינן הולכות לעורר מחדש את תחושות הכבוד, המשיכה והאהבה אליו, ופשוט תכבה אותה עוד יותר.

אז אם הילדה לשעבר שלו אומרת,'שכח מזה! אני לא מעוניין בשום דבר שיש לך להגיד. סיימנו,'הוא יכול להתאים את התנהגותו על ידי תגובה אליה בצורה רגועה ונינוחה, ואומר בביטחון משהו כמו,'אוקיי, אני מקבל את ההחלטה שלך בקשר לכך שאנחנו נפרדים. אני מבין למה אתה מרגיש ככה כרגע וזה בסדר. אתה זכאי להרגיש איך שאתה רוצה וברור שאתה לא מרגיש טוב איתי יותר. אני לא מתכוון לדחוף אותך לחזור איתי. עם זאת, אני כן רוצה שתדעי שעדיין אכפת לך ממך. אני יודע שכנראה לא אכפת לך אם אכפת לי ממך ואוהב אותך או לא, אבל אני רק רוצה שתדע שאני לא כועס או נסער ואני מקבל את החלטתך. '

ביסודו של דבר, בכך שהוא מקבל בשלווה את החלטתה להישאר מפורקת, תוך שהוא מספיק בטוח בעצמו כדי להודות שהוא עדיין דואג לה, הוא שובר את דפוס התקשורת הישן ביניהם (למשל איפה שהיא דחתה אותו והוא הגיב בכך שהוא נסער או כועס. איתה).

על סמך הגישה החדשה שלו, היא זוכה לראות אותו באור אחר, חיובי יותר, ולא לחוות את אותו בחור זקן ממנו נפרדה.

כעת הוא מתקשר איתה באופן שמראה לה שהוא עבר את הרמה בה היה בה כשנפרדה ממנו.

זה מושך בעיניה.

זה מעורר את הרגשות שלה והיא מתחילה להרגיש נמשכת אליו שוב.

זה מה שאתה צריך לעשות אם אתה רוצה שהאקס שלך יהיה מעוניין לחזור איתך שוב.

אם היא כרגע לא מעוניינת, אז מה שאתה אומר ועשית בזמן האחרון לא גורם לה לרגשות רצויים כלפייך.

מבלי לגרום לה לחוות תחושות רצויות כמו כבוד ומשיכה, להחזיר אותה יהיה תהליך קשה, אם לא בלתי אפשרי, כי היא פשוט תמשיך לומר,'אני לא מעוניין,'עד שאתה משנה את צורת החשיבה שלך, מדבר, מתנהג ומגיב אליה.

אז אם ניסית להחזיר את הילדה לשעבר שלך והיא ממשיכה לומר'לא,'זה יכול להיות בגלל שאתה עושה כמה מהטעויות הבאות ...

1. לחשוב שאם תראה לה כמה היא מתכוונת עבורך, זה יגרום לה לשנות את דעתה.

אבל ... אתה העולם שלי!

אם לאישה אין רגשות כלפי האקס שלה, לשמוע אותו אומר משהו כמו,'איך אתה לא יכול לראות כמה אני אוהב אותך? האם אתה באמת חושב שתמצא אי פעם בחור אחר שיאהב אותך כמוני? אתה העולם שלי. אני הייתי מת בשבילך. אעשה הכל בשבילך. רק תן לי הזדמנות נוספת ואוכיח לך שאהבתי אליך היא בלתי שבירה, 'לא הולך להיות חשוב לה כל כך.

בעיקרון, אם אישה איבדה כבוד ומשיכה כלפי הבחור שלה, לא באמת יהיה אכפת לה שהוא עדיין אוהב אותה.

מבחינתה, זו רק חבורה של מילים שהוא אומר וזה לא גורם לה להרגיש סוג של כבוד, משיכה ואהבה שיצדיקו לתת לו הזדמנות נוספת.

זה אולי יגרום לה לחום עליו, אבל מערכת יחסים לא יכולה להיות מבוססת על רחמים. זה צריך להיות מבוסס על כבוד, משיכה ואהבה.

כמו שאומר הפתגם הישן,'פעולות מדברות בקול רם יותר ממילים.'

לכן, כדי לשכנע אותה בהצלחה לתת לך הזדמנות נוספת, עליך לגרום לה לחוות את סוג הרגשות שהיא רוצה לחוות כשהיא איתך (למשל כבוד, משיכה, אהבה), במקום להמשיך ולהתעניין כמה אכפת לך שֶׁלָה.

בבקשה ... אני אעשה הכל!

אם לא תגרום לה תחושה כלפיך תחילה, היא פשוט תמשיך לומר,'אני לא מעוניין,'כי היא לא תדאג שאכפת לך ממנה.

זה פשוט לא יהיה חשוב לה.

עם זאת, כשאתה מפעיל כמה מרגשותיה כלפייך ואז בונה על כך, אומר לה שאכפת לך יישמע לה טוב.

הקירות שלה יתחילו לרדת והיא תיהנה לשמוע אותך אומר לה שאתה אוהב אותה.

זה ירגיש לה טוב ויגרום לה לרצות להיות שוב סביבך, למרות שבעבר לא היה מעוניין לחזור איתך.

לכן, אל תדאגי לספר לאקס שלך כמה היא מתכוונת לך.

זה בסדר להגיד לה שאתה עדיין אוהב אותה, אבל רק וודא שאתה גורם לה באופן פעיל לרגשות כלפייך, אחרת היא לא מתכוונת לדאוג לרגשותיך.

מעכשיו וודאו שבכל פעם שאתם מתקשרים איתה, אתם גורמים לה לחוות את סוג הרגשות הרצויים שימשכו אותה אליכם ויגרמו לה לרצות לתת לכם הזדמנות נוספת.

כשהיא מרגישה אליך נמשכת יותר ממה שאי פעם הייתה מכיוון שאתה גורם לה עכשיו להרגיש נמשכת בדרכים חדשות ומרתקות, הרעיון לחזור שוב לא ייראה לה יותר בלתי אפשרי.

היא תרגיש שזו תהיה חוויה מהנה ומעניינת לחזור איתך, או שרגשותיה החדשים כלפיך עשויים להיות סימן לכך שאתה והיא נועדו להיות ביחד.

2. לחשוב שבגלל ששיתפתם זמנים טובים ביחד זה אומר שהיא לא תרצה לאבד אתכם.

למה לא

טעות נפוצה נוספת שעושים כמה חבר'ה כשמנסים לשכנע אקס לחזור יחד, היא לנסות לגרום לה להתמקד בכל התקופות הטובות שחלקו, בניסיון לעורר מחדש את רגשות האהבה שלה.

לדוגמא: בחור יכול לומר,'איך יכול להיות לך כל כך קל לשכוח את כל התקופות הטובות שעשינו יחד? בטוח שהיו לנו כמה זמנים קשים, אבל האם כל התקופות הטובות לא מפצות על זה? חוץ מזה, לכל הזוגות יש לפעמים בעיות. האם האהבה שחלקנו לא אומרת לך יותר כלום? האם הכל לחינם? לא התכוונתי כלום עבורך כל הזמן? אני מאמין שמה שהיה לנו יחד היה מיוחד, וגם אם אתה אומר שזה נגמר בינינו, אני פשוט לא יכול לקבל את זה. אם רק תקדיש רגע לזכור כמה טוב היה בינינו, תראה שאני צודק. אנחנו לא יכולים לתת לאהבה שלנו למות ... אתה ואני היינו אמורים להיות יחד לנצח. מה שהיה לו היה מיוחד ושאסור פשוט לזרוק אותו ככה. '

כל זה נשמע ממש נחמד, אבל זה לא עובד אם רגשות האישה כלפי הבחור מנותקים כעת.

בחור צריך קודם לגרום לאישה שלו להתחבר מחדש לרגשותיה לפני שהוא מנסה להחזיר את הקשר, במקום לומר לה להתחבר מחדש לרגשותיה כדי שיוכלו לחזור ביחד.

כאשר אישה הסתגרה מרגשות של אהבה, כבוד ומשיכה לאקס שלה והחליפה את הרגשות הללו ברגשות שליליים כמו כעס, טינה וכאב, לא קל לה להרגיש טוב עם הדברים שהיו פעם.

לדוגמא: היא עשויה לחשוב לעצמה,'כן, אתה צודק, היו לנו זמנים טובים. בגלל זה כל כך כואב עכשיו שהדברים בינינו השתבשו. כל מה שאני יכול לחשוב עליו הוא עד כמה התעסקת בי רע, כמה התנהגת אליי ואיך הרסת את מערכת היחסים שלנו. אני פשוט נגמר עכשיו. אני לא מעוניין לחזור שוב. אני רוצה מקום עכשיו כדי שאוכל להתקדם בלעדיך. אני פשוט לא חושב שנועדנו להיות ביחד יותר. '

בעיקרו של דבר, בכך שהוא מדגיש את התקופות הטובות ומבקש ממנה להתחבר מחדש לתחושותיה בגלל זה, הבחור גם מזכיר לה כמה הוא שינה (בצורה שלילית) מהבחור בו התאהבה לראשונה.

למרות שהיה אולי בחור נהדר בעבר, היא לא מוכנה לקבל שהוא שונה עכשיו (גם אם הוא השתנה מעט) כי הוא לא עושה כלום כדי שהיא תחוש שוב אליו.

אלא אם כן תגרום לילדה שלך לשעבר לחוש רגשות כלפייך, היא לא תשנה את דעתה רק על סמך כמה דברים טובים היו ביניכם לבינה בעבר.

ככה זה פשוט לא עובד בימים אלה.

בעבר הרחוק (למשל לפני 100 עד 200 שנה) אישה הייתה נשארת עם גבר לכל החיים, ללא קשר למידת הדברים הרעים ביניהם.

עם זאת, בעולם של היום אישה יכולה להיפרד מהבחור שלה בכל זמן שהיא רוצה, אם הוא לא גורם לה לחוות את סוגי הרגשות שהיא רוצה להרגיש בזוגיות.

לכן, אם אתה רוצה את הילדה לשעבר שלך בחזרה, אל תבזבז הרבה זמן בניסיון לשכנע אותה שהיא תאבד דבר טוב אם לא תחזור שוב.

הדבר העיקרי שיגרום לבחורה לשעבר שלך להבין שמערכת היחסים שלך שווה להילחם בשבילו, הוא כשאתה גורם לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת עבורך על סמך האופן שבו אתה מתקשר איתה כעת.

עם זאת, מבלי להגיע אליה לחוות את התחושות האלה עבורך, היא ככל הנראה תמשיך לומר,'כן, מה שהיה לנו בעבר היה נהדר, אבל זה נגמר עכשיו ואני פשוט לא מעוניין להיות איתך יותר.'

3. לחשוב שיש לה את התשובות לבעיה שלך לגבי לא לדעת איך למשוך אותה.

למה ניצח

כאשר אישה נפרדת מגבר, הוא עלול להרגיש המום או אפילו מופתע מכך.

אז הוא עשוי להתחיל לתהות:

  • מה עשיתי לא בסדר?
  • מדוע פתאום היא הפסיקה לרצות להיות חברה שלי (ארוסה או רעיה)?
  • אולי אם אבקש ממנה להסביר מה עשיתי כדי שהיא תפסיק לאהוב אותי, אוכל לשנות ואז נוכל לחזור שוב.

ואז, כשהוא מתקשר עם הילדה לשעבר שלו הוא עשוי לשאול אותה,'מה אתה רוצה שאעשה כדי לתת לי צ'אנס נוסף? רק תגיד לי מה אתה רוצה שאשנה ואני מבטיח שאעשה את זה. '

עם זאת, במקום לשכנע את ילדתו לשעבר שהוא רציני בתיקון עבורה, זה מכבה אותה עוד יותר. למה?

אישה לא רוצה להיות מורה של בחור בחיים איך להיות גבר.

היא לא רוצה ללמד אותו איך להיות סוג הגבר שמושך אותה ושהיא יכולה להרים את הכבוד ולכבד את החיים.

אם הבחור שלה לא מצליח להבין מה הוא צריך לעשות כדי שהיא תרגיש נמשכת, היא תצטרך ללמד אותו עכשיו ואולי שוב ושוב בעתיד.

עם זאת, בהיותו המורה שלו, זה גורם לה לקחת על עצמה תפקיד דומיננטי יותר (כלומר להיות כמו אמו, אחותו הגדולה או המורה) במערכת היחסים, מה שגורם לה לאבד קשר עם תחושות המשיכה המינית כלפיו.

לכן, אם בחור עושה את הטעות ומצפה שהבחורה לשעבר שלו תתן לו את התשובות איך להיות סוג הגבר שהיא רוצה שהוא יהיה, הוא בעצם מודיע לה שהוא לא מסוגל לעבוד על זה בעצמו.

מעשיו אומרים לה,'אני לא יודע איך להיות סוג הגבר שאתה צריך שאהיה. אני עדיין מנסה להבין מה זה אומר להיות גבר, אז היית בקשר עם בחור לא בוגר כל הזמן הזה. אני אפילו לא יודע איזה התנהגויות שלי מכבות אותך ואיך אוכל לשנות את זה. בבקשה, רק תגיד לי מה אתה רוצה שאגיד ואעשה ואני אתחיל לעשות את זה. '

למרות שהוא מתכוון טוב בכך שהוא מוכן להתבגר ולהיות האיש שהיא זקוקה לו, זה פשוט לא משהו שהיא רוצה להיות מעורב בו.

היא רוצה שהוא יבין מה גרם לה להיפרד ממנו (למשל הוא היה דביק מדי, נזקק או חסר ביטחון, הוא לקח אותה כמובן מאליו, הוא הפסיק לעבור ברמות החיים כמו גבר אמיתי) ויתקן את הדברים בלי שיהיה לה ללמד אותו.

ללמוד מטעויותיו להפוך במהירות לגבר טוב יותר כתוצאה מכך, מושך אותה מכיוון שזה מה שגבר אמיתי עושה כשהוא עושה טעויות בחיים.

בחורים אבודים עוברים את החיים בטעות ומאשימים את העולם בבעיותיהם, מבקשים לרחם על אחרים או מתחבאים מהעולם שמאחורי מערכת היחסים שלהם עם אישה.

אישה רוצה להיות עם גבר שלומד כל הזמן וגדל לגבר האמיתי שהוא נועד להיות, במקום להישאר תקוע ברמת בגרות נערית לכל החיים.

כאשר אתה משתנה במהירות על ידי למידה מהטעויות שלך להיות גבר טוב יותר, הילדה לשעבר שלך תבחין בכך שכשתתקשר איתך.

היא תראה את זה איך אתה מדבר, איך אתה מגיב אליה ואיך אתה משתמש בשפת הגוף שלך.

כשזה קורה, השומר שלה יורד והיא מתעניינת לחזור איתך.

עם זאת, כאשר בחור אבוד מצפה מאישה שתחזיק את ידו ותדריך אותו במדרגות של להיות גבר, היא ככל הנראה תמשיך לומר לו,'תראה, אני פשוט לא מעוניין לחזור איתך. אתה צריך להתמודד עם שלו בעצמך. אתה ואני סיימנו. עזוב אותי בשקט ותן לי את המרחב שביקשתי להמשיך הלאה. אני לא מרגיש כמוך כלפיך יותר ואני צריך שתקבל את זה. '

4. לחשוב שאתה יכול לגרום לאישה לרצות להישאר איתך על ידי נימוק לה, במקום לגרום לה לחוות רגשות.

למה יכול

לפעמים, כשגבר לא יודע מה עוד לעשות כדי להחזיר את אשתו, הוא עשוי לנסות לשכנע אותה על ידי מתן כל סיבה אקראית שהוא יכול לחשוב מדוע הם צריכים להיות ביחד.

לדוגמא: הוא יכול לומר לה,'כל החברים והמשפחה שלנו אומרים שאנחנו עושים זוג כזה נהדר,'אוֹ'אם תיפרד ממני עכשיו, בסופו של דבר אני נכשל בכל הבחינות ואעבור מהאוניברסיטה'אוֹ'אם לא תתן לי הזדמנות נוספת, אני לא אצליח להתרכז בעבודה וכנראה בסופו של דבר אאבד את עבודתי. בבקשה פשוט תישאר איתי ובוא נסתדר. '

במקרה של זוג נשוי, הוא יכול לומר,'אני לא יכול להרשות לעצמי לשלם את שכר הדירה / המשכנתא לבד,'אוֹ“מה עם הילדים? איך נוכל לתת להם להיות נתון נוסף של גירושין? למה שתרצה לעשות את זה למשפחה שלנו? '

עם זאת, לא משנה אם טיעוניו תקפים או לא, אישה מודרנית אינה צריכה להישאר עם בחור מתוך תחושת חובה, או משום שהיא מרגישה אשמה, או מרחמת עליו.

כאשר בחור מפסיק לגרום לאישה מודרנית לחוות את סוגי הרגשות הדרושים כדי לשמור על יחסים ביחד ואז היא מחליטה להיפרד ממנו, אז הדבר העיקרי שיגרום לה לרצות לחזור איתו הוא אם הוא -מניצוץ בה את התחושות האלה.

זה לא יכול להיות בסך הכל שהוא מגיע להיות איתה כי אישה לא רוצה להרגיש שהיא עושה בחור טובה בכך שהוא נמצא איתו.

היא רוצה להיות איתו כי היא אוהבת אותו ומכיוון שהוא סוג הבחור שהיא יכולה לכבד, להרגיש נמשכת אליו ולתלות בו.

הרגשות יכולים להשתנות ... ואלה חדשות טובות עבורך

אם אתה אומר,'אני רוצה את הילדה לשעבר שלי בחזרה אבל היא לא מעוניינת,'אתה עלול להרגיש שזה מצב חסר תקווה ולעולם לא יהיו לה רגשות חזקים כלפייך.

עם זאת, זה לא המקרה הכל.

כשאישה אומרת,'אני לא מעוניין,'זה פשוט אומר שכרגע, הדרך בה אתה מדבר איתה והדרך שאתה מתקשר איתה אינה מעוררת את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך.

החדשות הטובות הן שבאמת תוכלו לשנות את האופן שבו אתם מדברים איתה ואינטראקציה איתה באופן שמפעיל מחדש את רגשותיה וגורם לה להרגיש מעוניינת להיות איתכם שוב.

כשאתה מתקשר איתה בדרכים שגורמות לה לחוות תחושות של כבוד, משיכה ואהבה, הכל משתנה.

פתאום היא מתחילה לחשוב לעצמה,'משהו השתנה. אני דווקא נהנה לדבר עכשיו עם האקס שלי, למרות שלא התעניינתי בו קודם. כיף להיות שוב סביבו, 'והיא פותחת את עצמה לרעיון לחזור שוב.

משם, אתה פשוט צריך להמשיך ולומר ולעשות את סוגי הדברים שגורמים לה להרגיש נמשכת אליך ולהנחות אותה בביטחון בחזרה למערכת יחסים איתך.