אני רוצה את החברה שלי בחזרה

אני רוצה את החברה שלי בחזרה

אם אתה רוצה את החברה שלך בחזרה, תחילה עליך להחזיר את הכבוד שלה.

כאשר היא מרגישה תחושת כבוד מחודשת אליך כגבר, אז היא תפתח את עצמה בחזרה להרגיש נמשכת אליך. ואז, כשתתחיל להרגיש נמשכת אלייך שוב, היא תפתח עצמה לאהוב אותך.

ככה זה עובד…

האם אתה רוצה אותה בחזרה או זקוק לגב שלה?

אני רוצה את החברה לשעבר שלי בחזרה

אם אתה חושב לעצמך,'אני רוצה שהחברה שלי תחזור,'הדבר הראשון שאתה צריך לשאול את עצמך הוא האם אתהרוצההגב שלה או אם אתהצוֹרֶךהגב שלה. יש הבדל עצום בין שני המצבים הרגשיים האלה.

הרצון לגב שלה מציע שאתה מוכן לעשות כל מה שנדרש כדי להפוך לסוג הבחור שהיא תרצה בחזרה. עם זאת, אם אתה במצב שאתה זקוק לה בחזרה כי אתה מרגיש אבוד או אומלל בלעדיה, אז החברה שלך לא מתכוונת להרגיש נרגשת מאוד מהרעיון לחזור אליך.אם אתה מרגיש שאתה זקוק לה בחזרה, זה בדרך כלל אומר שמה שגרם להיפרדות (למשל אתה חסר ביטחון, להיות נזקק, אין לך הרבה מטרה בחיים בלעדיה, לא באמת אוהב אותה וכו ') עדיין שם.

אולי ניסית להכיר נשים אחרות, אבל הן פשוט לא גורמות לך להרגיש כמוה, אז אתה מרגיש שאתה זקוק לה בחזרה.

עם זאת, לא אכפת לה אם תזדקק לה בחזרה. הדרך היחידה לדאוג לה היא להחזיר את הכבוד שלה ואז לגרום לה להרגיש שוב נמשכת אליך. כשזה יקרה, היא באופן טבעי תפתח את עצמה לגבות את הרעיון לאהוב אותך ולהיות איתך.

תגרום לה להזדקק לך בחזרה

אקס להתחבר מחדש לאהבה

לשבת ולקוות שהחברה שלך תשנה את דעתה בקסם ותרצה שתחזור זו ללא ספק טעות גדולה. ככל שאתה מתמקד בכמה שאתה מתגעגע אליה וזקוק לה בחיים שלך, כך אתה מתנהג כמו סוג הבחור שהיא לא רוצה בחזרה.

החברה שלך תרגיש נמשכת אליך כשתראה שאתה בטוח ומאושר בלעדיה. זה חל כאשר אתה רואה אותה באופן אישי, מדבר איתה בטלפון וכשהיא מנתחת אותך באמצעות מדיה חברתית.

טעות קלאסית שעושים כמה חבר'ה היא לפרסם תמונות בודדות של עצמם, שם הם מנסים להיראות 'נאים' בתמונה. הם מקווים שאם הם פשוט נראים טוב מספיק, הילדה שלהם תחשוב שהיא נראית בחור נהדר ותיצור איתו קשר.

מצלם בתמונות וחושב שאם הוא נראה טוב, זה יגרום לאקסו לקנא

עם זאת, לא כך באמת פועלת משיכה של אישה לגבר. נשים נמשכות בעיקר למה שבחור אומר ועושה כשהוא מתקשר איתה באופן אישי או בטלפון.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להשתמש בה כדי להחזיר את חברכם ...

מדוע הקשר שלך הסתיים?

אם חשבת לעצמך,'אני רוצה שהחברה שלי תחזור'אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לעשות הוא לקבוע בדיוק מדוע היחסים שלך הסתיימו ...

האם נעשית דביקה או רכושנית?

חבר לא בטוח

אחת הסיבות העיקריות שאישה תיפרד מגבר היא שהוא הפך להיות דביק, רכושני או חסר ביטחון מדי.

יש חבר'ה שמסתמכים על חברה שלהם שתרגיש בטוחה רגשית, בטוחה ומאושרת. אם היא לא מפגינה מספיק חיבה או מתקררת פתאום, הבחור עלול להיות חשדן, מגן ורכושני כלפיה. הוא עלול לדאוג שהיא מאבדת עניין בו ומתחילה להרגיש את הרצון להיות עם בחורים אחרים.

כשהוא יתחיל לחשוב ככה, הוא יתחיל להתנהג בצורה לא מושכת לנשים. נשים נמשכות לביטחון של גברים ונכבות מכל חוסר ביטחון, ולכן ככל שהוא מגלה יותר ביטחון, כך היא מאבדת יותר עניין.

לקחתם אותה כמובן מאליו?

לוקח אישה כמובנת מאליה

לא להקדיש לאישה מספיק תשומת לב ולגרום לה להרגיש לא מוערכת במערכת יחסים זה רע כמו להיות דביקה.

בעוד שאישה לא רוצה בחור שזרוק את עצמו לרגליה ומאיים להרוג את עצמו בכל פעם שהיא מביטה בכיוון של גבר אחר, היא גם לא רוצה שבחור שמזניח יבחין במאמץ שהיא משקיעה. לגרום לעצמה להראות מושכת עבורו.

כדי לשמור על אישה מאושרת במערכת יחסים, אתה צריך לבנות על אהבתה, הכבוד והמשיכה אליך לאורך זמן. אתה לא יכול לצפות שהיא תיצמד לצידך רק בגלל שהדברים הרגישו טוב בהתחלה.

בעבר, גבר יכול היה לקחת אישה כמובנת מאליה משום שנשים נאלצו להישאר עם גבר לכל החיים. זה היה מביש להתגרש, אז אם אישה הייתה אומללה, היא עדיין נאלצה לדבוק בגבר שלה או לסבול את הבושה של להיות גרושה.

נישואין סביב שנת 1900

בשנת 1900 למשל, שיעור הגירושין היה פחות מ -10% בעולם המפותח, ואילו כיום הוא ממוצע משוער של כ- 50%.

בעולם של היום, גבר צריך להיות מסוגל לבנות על אהבתה, הכבוד והמשיכה של האישה אליו לאורך זמן. הוא לא יכול פשוט לקחת אותה כמובנת מאליה ולצפות שהיא תישאר בסביבה גם אם היא לא מרוצה.

נשים מודרניות

הנשים של היום יכולות להרוויח את הכסף שלהן ולהיות בעלות חופש להיפרד מבחור בכל פעם שבא להן.

נשים מודרניות

זה כבר לא נתפס כמביש לאישה לקיים יחסי מין או יחסים עם הרבה חבר'ה לפני שהיא מתיישבת. היא אפילו לא צריכה להתיישב אם היא לא רוצה! זה עולם אחר לגמרי עכשיו ואם אתה רוצה שמערכת יחסים תישאר יחד לכל החיים, אתה צריך להעמיק את רגשותיה כלפייך לאורך זמן, ולא לקחת אותה כמובנת מאליה.

פספסת את סימני האזהרה?

להיפרד

פרידות לעיתים רחוקות מתרחשות 'מתוך כחול' ללא שום סיבה בכלל.

החברה שלך הייתה נותנת לך שפע שלטי אזהרה כדי להודיע ​​לך מה היא מרגישה. אם החמצת את הסימנים האלה או בחרת להתעלם מהם, היא הייתה מרגישה כאילו אתה לא מספיק אינטליגנטי מבחינה רגשית כדי לגרום למערכת יחסים לעבוד איתה.

אם היא תתמוסס כאילו לא הבנת איפה אתה טועה איתה, זה היה ניתוק רגשי ואינטלקטואלי רציני. היא הרגישה ניתוק רגשי מכיוון שלא הבנת איך לגרום לה להרגיש מאושרת ואינטלקטואלית כי היא כנראה הרגישה חכמה ממך כשמדובר באהבה ובזוגיות.

מקבל אותה בחזרה

7 סיבות מדוע אתה יכול להחזיר את האקס שלך

כדי להחזיר את החברה שלך, תצטרך להפסיק לומר ולעשות את סוגי הדברים שמכבים אותה ולהתחיל לומר ולעשות את סוגי הדברים שימשכו אותה אליך.

כל דבר אחר חוץ מזה הוא בזבוז זמן. אם אתה רוצה אותה בחזרה אמיתית, אתה צריך להיות מוכן לעשות את זה כמו שצריך. האם אתה מוכן לעשות את מה שנדרש כדי להחזיר אותה?