אני רוצה את אשתי בחזרה: איפה אני מתחיל?

אני רוצה את אשתי בחזרה

כשבחור אומר לי,'דן, אני רוצה שאשתי תחזור. מה אתה יכול לעשות כדי לעזור? 'בדרך כלל הוא נמצא בנקודה בה ניסה כל מה שהוא יכול לחשוב עליו והבין שאם הוא לא יקבל עזרה מקצועית כלשהי, הוא עלול לאבד את אשתו לנצח.

אתה יכול להחזיר את אשתך, אבל אתה צריך לוודא שאתה לא עושה את הטעויות הקלאסיות שהבעלים עושים, שמבטלות את אשתם עוד יותר.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איפה הרבה גברים משתבשים ומה עליכם לעשות כדי לעשות זאת נכון ...

כפי שתגלה על ידי צפייה בסרטון למעלה, אם באמת השתנית וכעת אתה מסוגל לגרום לאשתך להרגיש את סוג האהבה, הכבוד והמשיכה שהיא רוצה בנישואין, באופן טבעי היא תתחיל להיות פתוחה לתת לה עוד בְּעִיטָה.

עם זאת, אם אתה מצפה שהיא תחזור אליך כי אתה רוצה את זה או בגלל שאתה חושב שהיא צריכה לעמוד בנדרי שנדר ביום החתונה, סביר להניח שהיא תמשיך לומר לא.

אם אתה רוצה להחזיר את אשתך אמיתית, סביר להניח שתצטרך לערוך כמה שינויים אמיתיים לגבי עצמך ולקבל חינוך עדכני על מערכות יחסים מודרניות, להיות גבר ולשמח אישה.בעבר, גברים לא היו צריכים ללמוד על דברים מסוג זה.

אישה נאלצה להתחתן ואז להיצמד לגבר שלה לכל החיים, גם אם היא הייתה אומללה.

ברור שזה כבר לא המקרה בחברה המודרנית שלנו. כדי לקיים נישואים יחד לכל החיים, גבר צריך כעת לדעת להעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה של אשתו לאורך זמן, במקום לקחת אותה כמובנת מאליה.

באופן אישי, לאחרונה התחתנתי עם חברתי הסקסית, בת 22 (היא צעירה ממני ב -15 שנה) לאחר שחיה באורח חיים של פלייבוי במשך כ 12 שנים.

עכשיו כשאני נשואה, יש לי הערכה עצומה עד כמה חשוב לשמור על זוגיות לכל החיים. תחושת השלווה, הביטחון והאושר שאתה מקבל מנישואים אוהבים באמת אינה דומה לשום דבר אחר.

אם אתה רוצה לקבל עזרה מקצועית להחזרת אשתך, אני מקווה שתחליט ללמוד ממני כאן ב'איש המודרני '.

למה היא עזבה אותך?

למה היא עזבה אותך?

השלב הראשון בתהליך החזרת אשתך הוא להבין את הסיבות האמיתיות (לא הסיבות המעורפלות שהיא כנראה נתנה לך כמו,'אני כבר לא אוהב אותך'אוֹ'אני לא יודע אם אני רוצה להתחתן'אוֹ'אני צריך זמן להבין מה אני רוצה') מדוע עזבה את הנישואין.

רק כשתדע את הסיבות האמיתיות לפיצול, תוכל לבצע שינויים מדויקים שמשיכים את תשומת לבה וגורמים לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך.

צפו בסרטון זה למידע נוסף ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, תוכל להנחות את אשתך בחזרה לנישואין על ידי כך שתעבור אותה בתהליך בן 3 השלבים הפוך.

ראשית, עליכם להחזיר את הכבוד שלה ואז לגרום לה להרגיש שוב נמשכת אליכם וכשזה יקרה, באופן טבעי היא תתחיל להתחבר מחדש לאהבה.

הנה דוגמה ...

תן לי לספר לך סיפור על סטיב (לא שמו האמיתי. שיניתי את שמו מטעמי פרטיות), שהיה א אימון טלפוני לקוח שלי.

כשסטיב הגיע אלי, הוא הרגיש כאילו המצב עם אשתו חסר סיכוי כי היא יצאה אליו ואמרה,'אני רוצה לבלות קצת זמן לבד כדי לחשוב לאן מועדות חיי. אני כבר לא מרגיש אותו דבר ואני אפילו לא יודע אם אני רוצה להתחתן. '

בשלב זה, סטיב ואשתו היו נשואים שלוש שנים ולמרות שהיה להם את חלקם ההוגן של עליות וירידות, לסטיב לא היה מושג מדוע היא כל כך אומללה מאוד בנישואיהם.

במילותיו, החלטתה להסתלק הייתה כמו 'בורג מן הכחול' והיא באה עבורו כהלם מוחלט.

הוא ניסה להתקשר אליה כדי שתסביר את עצמה עוד יותר, אך למרות שהשאיר מספר הודעות מדי יום במשך השבוע הראשון, היא לא השיבה אף אחת מהשיחות שלו. בסופו של דבר היא השאירה הודעה בטלפון הנייד שלו לפיה היא תתקשר כשהיא מוכנה לדבר.

אישה כבר לא עונה לטקסטים מהבעל

סטיב כעס כי זו הייתה אשתו. הוא חש ברמה מסוימת של בעלות עליה מכיוון שהיו כל כך הרבה זמן ונשבעו להישאר יחד לכל החיים ביום חתונתם.

מובן, סטיב היה בהלם ולא יכול היה לאכול או לישון כמו שצריך יותר משבוע בעקבות המסר של אשתו. לאחר שביצע כמה מאותם 'פריצות טעויות' קלאסיות כמו שרוב החבר'ה עושים, המשיך סטיב להשאיר הודעות בטלפון שלה והתחנן שתחזור.

הוא הפציר בה באומרו,'אני יכול לשנות, רק תגיד לי מה אתה רוצה שאעשה ואני אעשה את זה,'אך מבלי שהבין הוא בעצם עיכב את שיחתה בכך שכיבה אותה עוד יותר. למה? ככל שהוא התקשר וככל שהתחנן והתחנן, כך היא איבדה יותר משיכה וכבוד אליו כגבר.

השורה התחתונה היא שאשתו של סטיב הייתה זקוקה לזמן לחשוב על רגשותיה כלפיו.

בזמן ההתרחקות הרגישה שהיא נפלה מאהבה אליו, כך שככל שהוא התקשר והתנהג בצורה נואשת ונזקקת, כך היא הרגישה פחות נמשכת וככל שהיא רצתה להרחיק את עצמה מהשלילי. תחושות שחוותה בכל פעם שפנה אליה.

אומר לו,'אני יכול לשנות'לא נראתה אלא הבטחה ריקה בעיניה. למה? היא ידעה שהוא עדיין לא מבין מה היא רוצה שהוא ישנה ופשוט אמרה שהוא ישתנה. ובכל זאת, מה הוא ישנה?

נשים לא רוצות שגבר יגיד,'אני אשנה, רק תגיד לי מה אתה רוצה שאעשה'כי היא לא רוצה לקבל מדריך ולהוביל גבר דרך החיים, כמו שאמא תעשה למען בנה הצעיר.

בין אם אישה כנה מספיק בכדי להודות בכך ובין אם לא, היא חולמת להיות בקשר עם גבר עם ביטחון, גבריות ויכולת להוביל ולהניח לה להירגע להיות אישה נשית וילדותית.

מה שסטיב היה צריך לעשות כדי להחזיר את אשתו היה לגלות מחדש את התכונות שהיא אוהבת בו בפגישה הראשונה. הוא היה צריך להראות שהוא לא רק הגבר שהיא התאהבה בו, אלא שהוא עכשיו גבר טוב יותר.

להחזיר אישה זה לשנות ולמעשה לתת לה לחוות את הגרסה החדשה והמשופרת שלך. אתה לא יכול רק לצפות שהיא תחזיר אותך כשזה יהיה אותו דבר ישן כמו קודם.

סטיב היה קצת עמיד בפני כמה מהשיטות שלי בהתחלה (כי זה באמת דוחף אותך אל מחוץ לאזור הנוחות שלך ומביא אותך לגדול ולהשתנות במהירות רבה), אבל הוא שם בי אמון, עקב אחר השלבים של המערכת שלי ואז הוא קיבל הזדמנות נוספת עם אשתו.

האחרון ששמעתי מסטיב, הוא ואשתו חזרו בשמחה ותכננו סוף שבוע לשהות ביחד.

זה סוג טיפוסי של סיפור הצלחה של הלקוחות שלי כי האמת היא שאפשר להחזיר אישה. צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, האהבה שיש לאשתכם אליכם נמצאת עכשיו פשוט ברקע.

היא תרצה להתחבר מחדש לאהבה הזו רק אם תוכל להתחיל לגרום לה להרגיש את סוג הכבוד והמשיכה שהיא רואה כנדרש כדי שנישואים יהיו בריאים, שמחים ורלוונטיים.

חסר השלטים

מערכות יחסים, כולל נישואין, לעיתים רחוקות מתפרקות 'מתוך כחול'.

במקרה של סטיב, הוא חשב שאשתו הטילה עליו פצצה 'פתאום' רק על ידי שינוי רגשותיה 'בן לילה'. עם זאת, מתברר שהיא נתנה לו שפע אזהרות בעל פה, עם התנהגותה, עם שפת גופה ודרך מעשיה לנסות ולספר לו כמה היא אומללה.

היא לא תמיד הייתה ברורה וישירה לחלוטין לגבי זה מכיוון שנשים נוטות להימנע מלהיות מורה של גבר ובדרך כלל רק יתנו רמזים ותקווה שהוא ישתנה. זה לא ממש משנה מה היא אמרה או עשתה, כי סטיב היה מתגעגע לחלוטין לסימנים שלה, לא לדאוג להם או לפרש אותם בצורה שגויה שהיא פשוט אישה מודיה.

במוחו, היא הייתה אשתו והיא תישאר לכל החיים כי זה מה שאנשים נשואים עושים.

עם זאת, מה שהוא לא הבין הוא שכבר לא בשנת 1905 אישה חשה בושה להתגרש או להיפרד מבעלה. למרבה הצער, בעולם של ימינו, פרידות, עניינים וגירושין לעיתים קרובות זוהרים על ידי תוכניות טלוויזיה, קליפים וסרטי הוליווד.

אם אתה רוצה שנישואיך יימשכו לכל החיים, אתה חייב להיות מסוגל להעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה של אשתך אליך.

חלק גדול מזה הוא להיות סוג הגבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד, במקום שתתיישב במושב האחורי בנישואין ותצפה ממנה שתוביל את הדרך ותהיה החזקה לשניכם.

לא משנה עד כמה אישה עשויה להיות עצמאית, בטוחה או מצליחה (בקריירה שלה), היא תמיד תשתוקק להיות עם גבר שיש לו את מה שנדרש כדי לגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית (כלומר ילדותית, נשית ו חופשי להיות רגשי).

אישה לא רוצה שתצטרך לקחת על עצמה את ההובלה ולהדריך גבר בחיים. במקום זאת, היא רוצה להירגע להיות נשית ולא צריכה לדאוג לדאוג לגבר שלה כאילו הוא גבר אבוד וחסר ביטחון שזקוק לה כדי להגן עליו.

בעל העוסק בעבודות בית

לא פעם הנשים ב'נישואי טלוויזיה 'הן אלה שלובשות את המכנסיים ושולטות בחיי היומיום. הבעלים המדוברים פשוט מסתדרים עם כל מה שהאישה רוצה כי זה מה שמשמח אותה - או לפחות כך הוא חושב - וכשהיא מאושרת, הוא מאושר. זה לא מה שמשמח נשים.

ככל שאישה מוצבת במצב של 'לקחת אחריות' היא מרגישה פחות נשית. ככל שהיא מרגישה פחות נשית, כך היא מרגישה פחות משיכה מינית לגבר שלה.

כאשר האיזון הגברי / הנשי הטבעי הולך לאיבוד במערכת יחסים, גם הניצוץ המיני החשוב כל כך מתחיל למות ואז אף אחד מהצדדים לא מרגיש מאושר, מרוצה ומאוזן באמת.

להחזיר את אשתך אמיתית

אם אתה אומר לעצמך,'אני רוצה שאשתי תחזור,'רק דע את זה ...

אתה יכול להתחיל בתהליך החזרת אשתך על ידי שינוי הצהרתך מ'אני רוצה שאשתי תחזור'ל,'אני רוצה להיות גבר מושך שלא ניתן לעמוד בפניו שאשתי תרצה בחזרה.'

את האיכויות שתצטרכו להחזיר אותה ניתן ללמוד ואני יכול ללמד אותך כבר עכשיו.

האם אתה מוכן לעשות כל מה שנדרש כדי להחזיר את אשתך?