אני רוצה הזדמנות שנייה איתה

אני רוצה הזדמנות שנייה איתה

אתה יכול לקבל הזדמנות שנייה איתה, אבל השאלה היא ...

1. האם אתה יודע מה יגרום לה לחוש מוטיבציה לתת לך הזדמנות שנייה?

כדי לקבל הזדמנות שנייה, ראשית עליכם לברר את הדברים העדינים עליכם שגרמו לה לרצות לסיים את הקשר, כדי שתוכלו לבצע את השינויים הנכונים והמתוחכמים שבאופן טבעי ימשכו אותה מחדש ויגרמו לה לרצות לפתוח עד לתת לך הזדמנות נוספת.

אם תנסה לחזור איתה והיא חשה שבטח תעשה את אותן טעויות ישנות כמו בעבר (למשל תהיה חסר ביטחון, תן לה יותר מדי כוח במערכת היחסים), אז היא לא תחוש מוטיבציה לרצות לתת לך הזדמנות נוספת.

חלק מהדברים העדינים שנשים מחפשות אצל גברים כוללים:

 • הוא מתייחס אליה היטב, אך יחד עם זאת, גורם לה להרגיש שצריך להתייחס אליו היטב מבלי לדחוק אותה לעשות זאת. איפה שהחבר'ה משתבשים: פשוט להיות טובים לאישה ולקוות שהיא תאהב אותם בשביל זה. יש יותר באהבה רומנטית מאשר סתם להיות טוב לאישה.
 • הוא פתוח ורגשי מבחינה רגשית, אך גם מהווה עבורה קצת אתגר בו זמנית. איפה בחורים משתבשים: פשוט להיות רגשית פתוחה וזמינה, כך שהאישה מרגישה שהיא לא צריכה לנסות לזכות יותר באהבה שלו. הוא כבר נותן 100%, כך שאין אתגר עבורה ולכן, אין צורך שתשתדל יותר.
 • הוא נשאר בטוח ובשליטה כאשר היא בודקת את הביטחון והרוגע שלו בלחץ, על ידי מצבי רוח ומרוחקים. איפה בחורים משתבשים: מאבדים ביטחון, נעשים דביקים או מתרגזים או כועסים כאשר אישה מצבי רוח או רחוקה. גברים אמיתיים אינם מגיבים באופן שלילי למצבי הרוח המשתנים של אישה. גברים אמיתיים נשארים בטוחים ובטוחים בעצמם כל העת, תוך שהם מכבדים ואוהבים כלפי האישה.
 • הוא הופך אותה לאדם החשוב ביותר בחייו, אך לא לדבר החשוב ביותר. איפה בחורים משתבשים: להפוך אישה לאדם והדבר הכי חשוב. לכן כל חייו סובבים סביבה ואז הוא הופך לקנאי, שולט, נזקק וחסר ביטחון. גברים אמיתיים רואים במטרתם (או בחזונם) בחייהם את הדבר החשוב ביותר ועובדים להשגת המטרות הקשורות לכך. אישה זוכה להיות האדם החשוב ביותר בחייו, אך היא יכולה לאבד את המיקום הזה אם היא לא מכבדת אותו, מתייחסת אליו טוב או אם היא מנסה למנוע ממנו להמשיך את המטרות והחלומות הגדולים שלו.
 • הוא גבר טוב, אבל הוא גם גברי באנרגיה שלו, ולכן גורם לה להרגיש נשית בהשוואה אליו ושמח שהיא מטופלת טוב. איפה בחורים משתבשים: בחור ידכא את הגבריות שלו כי הוא חושב שזה 'לא בסדר' או 'לא מכבד' כלפי אישה להיות כל דבר חוץ ממחמד, רך או ניטרלי סביבה כמו חבר טוב. כתוצאה מכך, היא לא מרגישה נשית ולכן, לא מרגישה נמשכת מינית ורומנטית. במקום זאת, היא מרגישה יותר כמו חברה, או אחות בשבילו. גברים אמיתיים מאמצים את הגבריות שלהם ומניחים לה לעבור דרך שפת גופם, האווירה, סגנון השיחה, גוון הקול, ההתנהגות והמעשים שלהם. נשים לעתים רחוקות יוצאות להיות סביב גברים ככה וכשהן כן, הן מרגישות נמשכות עמוק ומגנטיות.

מה איתך?

האם אתה יודע מה יגרום לה לחוש מוטיבציה לתת לך הזדמנות שנייה?האם אתה יכול להתייחס לאחת מהדוגמאות שלעיל, במונחים של היכן יתכן ושגית איתה במהלך מערכת היחסים?

אולי התחלת להיות די בטוח, גברי ומכוון מטרה, אבל איבדת חלק או הרבה מזה לאורך זמן במערכת היחסים.

אילו דברים עדינים בך באמת כיבו אותה וגרמו לה לאבד עניין?

זה מה שאתה צריך כדי לקבל ברור על זה קודם, לפני שאתה בכלל מנסה ליצור איתה קשר, כי אם היא מרגישה שלא באמת שינית, אז היא לא תרגיש מוטיבציה לחזור איתך.

2. האם תדע ליצור איתה דינמיקה של מערכת יחסים חדשה שגרמה לה להיות מכובדת, חיבה ואוהבת יותר כלפיך?

האם תדע ליצור איתה דינמיקה של מערכת יחסים חדשה שגרמה לה להיות מכובדת, חיבה ואוהבת יותר כלפיך?

נשים רוצות להיות טובות עם הגבר שלהן, אבל אתן צריכות להוציא את הצד ההוא שלהן החוצה.

בחור אחד יביא צד כלבי, מרושע וקר של אישה ואחר יביא בה צד אוהב, מתוק וחם.

זו אותה אישה, אבל כל בחור השתמש איתה בגישה אחרת וכתוצאה מכך, יצר דינמיקה של מערכת יחסים אחרת.

לדוגמא: אם בחור נחמד מדי, מפרגן, עצבני ולא בטוח בעצמו, אישה באופן טבעי תחוש כלפיו הרבה פחות כבוד, משיכה ואהבה, בהשוואה לבחור שטוב לה, קצת מאתגר, בטוח ואסרטיבי.

כמו כן, אם מערכת יחסים מתחילה טוב, אך בסופו של דבר הבחור הופך לחסר ביטחון, נזקק וקנאי, אז לא חשוב כמה דייטים נהדרים הם קיימו בעבר, כמה היה המין גדול או כמה שהיא אוהבת אותו; היא תאבד עניין.

בנוסף, חוסר הביטחון, הנזקקות והקנאה שלו הולכים להוציא ממנה צד אחר, שם היא מתחילה להיות רחוקה יותר ויותר, לא אהובה ומנותקת.

אם הוא לא מסוגל להפסיק להתנהג בצורה כזו ולשנות את דינמיקת היחסים, בסופו של דבר היא תתעייף מזה ותפרד ממנו.

לכן, לפני שתגיעו אליה ותקבלו אותה בחזרה, שאלו את עצמכם: האם אוכל ליצור דינמיקה של מערכת יחסים חדשה על סמך השינויים שביצעתי, או שהיא תהיה זהה לקודם?

אם אתה מרגיש כאילו לא שינית את חוסר הביטחון או הבעיות שלך, עליך לטפל בבעיות ראשונות.

כמובן, אינך צריך לשנות הכל על עצמך או להיות מושלם קודם כדי להחזיר אותה, אבל אתה צריך להתחיל לבצע כמה התאמות ולהכין את עצמך כדי להצליח לגרום לה לרצות אותך בחזרה.

3. האם תדע מה לעשות אם בהתחלה היא תשחק קשה להשיג?

כאשר בחור מושיט יד לאשתו לשעבר (שפתוחה בחשאי לפוטנציאל לחזור יחד), היא בדרך כלל תשחק קשה להשגה, במקום להיות פתוחה וקל לחזור איתה מיד.

רוב הנשים עושות את זה כי הן רוצות להיות בטוחות שהוא שווה לתת לה הזדמנות שנייה.

בעיקרו של דבר, היא מחפשת למצוא את התשובות לשאלות כמו:

 • האם תאבד את הביטחון בעצמך ובערכותך כלפיה, אם היא לא מקלה עליך בהתחלה?
 • האם תוותר על קבלת הזדמנות שנייה אם היא לא נראית מעוניינת אחרי ההודעה הראשונה, או כמה הודעות ראשונות שתחליף?
 • תכעס עליה?
 • האם אתה באמת מעוניין בה, או סתם להגיע אליה כי אתה משועמם, או רוצה לעניין אותה שוב ואז לאבד בה עניין כדי לנקום?
 • תאבד שליטה ברגשות שלך ותתחיל לשפוך את ליבך, לספר לה הכל על הרגשות שלך כלפיה וכמה קשה היה לך? (זה לא מושך לנשים).
 • האם יהיה לך ביטחון להתבדח איתה ולפלרטט איתה כמו תקופות ישנות, או שחסר לך ביטחון ותניח שאתה רק 'מותר' לדבר איתה בצורה נחמדה, ידידותית, מנומסת?
 • נראה שהשתנית בהתאם לאופן שבו אתה מדבר איתה עכשיו, או שאתה עדיין בעצם אותו בחור, עם אותו חוסר ביטחון, אשר עושה את זה מאמץ אחרון לנסות להחזיר אותה?
 • אתה נראה עכשיו חכם יותר, בוגר ובטוח יותר?
 • האם אתה מסוגל לגרום לה להרגיש פתוחה, נינוחה ומתעניינת כשמדברים איתך, או שהיא מרגישה צורך להישאר סגורה, מתוחה ומרוחקת?

כתוצאה מכך, היא תחוש כלפיך תחושת כבוד ומשיכה מחודשת, או שהיא תרגיש כאילו היא כנראה קיבלה את ההחלטה הנכונה לסיים את הקשר (כלומר משום ששום דבר לא השתנה).

אם אתה רוצה שהיא תרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת ולכן, תהיה מוכן להיפתח ולראות לאן הדברים הולכים, אתה צריך להיות מסוגל לתת לה את הרושם שהיא תזכה איתך לחוויה אחרת ומהנה יותר עכשיו , בהתבסס על השינויים שביצעת.

היא תקבל את הרושם הזה בהתבסס על האופן שבו אתה מתקשר איתה באופן שונה וכיצד זה גורם לה עכשיו להרגיש (כלומר עכשיו היא מרגישה יותר נרגשת, מופעלת, חיה ומתעניינת כשמדברים איתך).

כמובן, אם היא מהסוג שמשחק קצת קשה להשיג, היא אולי לא תעשה לך את זה ברור מאליו ב 100%, ולכן אתה צריך לשמור על הביטחון שלך, להמשיך לבנות את המשיכה שלה ואז להתקדם. (כלומר לשיחת טלפון, התעדכן באופן אישי להגיד היי, חיבוק, נשיקה, יחסי מין).

4. אם היית זורק אישה שלא נמשכת אליה, מה היא תצטרך לעשות כדי לקבל הזדמנות שנייה איתך?

מכיוון שהסיבה האמיתית והסודית יותר לכך שרוב הגברים נפרדים מאישה היא בגלל המראה הגופני שלה, היא בדרך כלל תצטרך לשפר את המראה הגופני שלה (למשל לרדת במשקל, ללבוש בגדים יותר סקסיים, להחליף את האיפור) כדי להשיג עוד הִזדַמְנוּת.

כמובן שלפעמים בחור יתאמץ להשתחרר לאחר שזרק את חברתו לשעבר וייקח אותה בחזרה בקצרה, רק כדי שהוא יוכל לקיים איתה יחסי מין ולבלות איתה שוב.

עם זאת, ברוב המקרים, אם גבר נפרד מאישה בגלל שלא מצא את המראה הגופני שלה מושך יותר (או אם מעולם לא עשה ורק איתה זמן מה, או עד שמצא משהו טוב יותר), היא הולכת שתצטרך לגרום לעצמה להראות הרבה יותר טוב כדי לגרום לו להיות מוכן לתת לה הזדמנות נוספת.

מעניין, עם זאת, זה לא עובד באותה צורה עבור נשים שזורקות גברים.

למה?

נשים נמשכות הרבה יותר לאופן שבו ההתנהגות, הגישה והמעשים של הגבר גורמים להן להרגיש, ולא איך שהוא נראה.

הסיבות האמיתיות והסודיות יותר מדוע אישה תיפרד מגבר כוללות אותו שהוא לא מספיק גברי (בגישה, בהתנהגות או במעשים שלו), להיות חסר ביטחון מדי, לקנא ונזקק וכן הלאה.

אם הוא היה הופך לפתע לגברי הרבה יותר ביחסו, בהתנהגותו ובמעשיו, היה בטוח, עצמאי רגשית ובטוח בעצמו, תוך שהוא מתייחס אליה היטב ולהיות אדם טוב, אז היא הייתה רואה בו פתאום שוב מושך.

לכן, אמנם זה בסדר גמור לטפל במראה הגופני שלך כגבר, אבל זה באמת לא הגורם המכריע כמעט לכל הנשים שם, כאשר הן שופטות גבר כמושך מבחינת פוטנציאל היחסים.

מה שחשוב באמת הם דברים כאלה:

 • האם היא יכולה להירגע להיות נשי לחלוטין בנוכחותך, או שהיא מרגישה שהיא צריכה להוביל אותך ולומר לך מה לעשות?
 • האם אתה גורם לה להרגיש מופעלת ונרגשת לקיים איתך אינטראקציה, או שהיא מרגישה משועממת, לחוצה או אדישה?
 • האם אתה יכול לגרום לה לחייך ולצחוק גם כשהיא במצב רוח או רחוק, או שאתה חושש להיות אחר שאינו נחמד באותם זמנים, או להתרחק ממנה כדי לקוות שלא 'להיכנס לצרה' איתה או להישאר הצד הטוב שלה?
 • האם אתה בטוח יותר ממנה במצבים חברתיים, ולכן גורם לה להרגיש מוגנת, בטוחה וגאה להיות איתך, או שהיא בטוחה יותר, ולכן גורמת לה להרגיש שהיא צריכה להגן עליך ולהרגיש נבוכה מחוסר הגבריות שלך לפעמים ?
 • האם אתה גורם לה להרגיש אהובה, מיוחדת ורצויה, תוך שאתה גורם לה להרגיש רצון טבעי לגרום לך להרגיש באותו אופן בתמורה? האם אתה מסוגל רק לתת אהבה, אבל לא לקבל ממנה מספיק בתמורה, או שאתה נמצא בקצה השני של הקיצון שבו אתה לוקח אהבה, אבל לא נותן מספיק בתמורה?
 • האם אתה מסוגל לקבל החלטות ולעקוב אחריהם בביטחון, מבלי שתצטרך שהיא תעודד אותך יחד, או תאשר את החלטותיך, או שאתה בעצם זקוק לתשומותיה ולגיבויה לפני שתעשה משהו חשוב? אמנם טוב לקבל כמה החלטות משותפות כזוג, אבל גבר צריך להיות מסוגל לקבל החלטות משלו גם על חייו שלו. אם הוא תלוי מדי באישה, בסופו של דבר היא מרגישה כמו אמו או אחותו הגדולה, מה שהורג את המשיכה המינית שלה כלפיו.

הדברים האלה ועוד חשובים הרבה יותר במערכת יחסים מאשר מראה של בחור, אז וודא שאתה לא טועה לחשוב ש'נראה טוב '(כלומר ללבוש בגדים יפים, להתאמן בחדר הכושר, לקבל תסרוקת חדשה ) יחתום את העסקה עם האקס שלך ויקנה לך הזדמנות שנייה.

אם היא חשה שהדברים שהיא באמת מחפשת בך (למשל ביטחון, גבריות רגשית) אינם שם, אז המאמצים שלך להיראות טוב לא ירשימו אותה.

אתה יכול למשוך אותה מחדש, להחזיר אותה וליהנות מהזדמנות שנייה איתה, אבל רק לוודא שאתה עושה את זה נכון.

אתה צריך להתחיל בפנים (כלומר האטרקטיביות הרגשית שלך) אם אתה באמת רוצה שהיא תרגיש אחרת כשהיא מתקשרת איתך ורוצה בשקיקה להיפתח ולתת לך הזדמנות נוספת.

ככה גברים באמת מחזירים את האישה לשעבר שלהם ואתם יכולים לעשות את זה גם.

רק אל תמכור את עצמך קצר על ידי התמקדות במראה הפיזי שלך, או מנסה להחזיר אותה מבלי באמת לשנות שום דבר מבפנים.

אחרי הכל, מי שאתה באמת בפנים, תמיד מגיע מבחוץ.

היא תחוש בזה, אז תבינו את זה נכון והיא באופן טבעי תרגיש נמשכת ותרגיש נאלצת לתת לכם הזדמנות שנייה.

שאלה נוספת שתשאל את עצמך היא ...

5. האם אתה חושב שהיא התגעגעה אליך, או שיש לך מחשבות שניות על הפרידה?

האם אתה חושב שהיא התגעגעה אליך, או שיש לך מחשבות שניות על הפרידה?

אם כן, עליך לפנות אליה ולהתחיל בתהליך הגב לשעבר בהקדם האפשרי.

טעות קלאסית שעושים חבר'ה היא להתעלם מהאקס שלהם במשך שבועות או חודשים רבים, רק בסופו של דבר לראות אותה עוברת הלאה.

המציאות היא שכאשר בחור לא יוצר קשר עם אשתו לשעבר, היא בדרך כלל תראה בזה סימן שלא אכפת לו ממנה וממשיך הלאה.

לכן, במקום לפנות אליו ולהסתכן בדחייה, היא מכריחה את עצמה להמשיך להתגבר על הפרידה ולעבור הלאה (בדרך כלל על ידי יציאה לדייטים והתחברות עם גברים אחרים).

בינתיים, האקס שלה שרוצה אותה בחזרה, מתעלם ממנה בתקווה שזה גורם לה לבנות את האומץ ליצור איתו קשר.

עם זאת, היא אף פעם לא עושה זאת והוא בסופו של דבר מתגעגע אליה במשך שנים או עשרות שנים לאחר מכן; תמיד רציתי שהוא פשוט יתקשר אליה ויתן לה זריקה.

3 טעויות שיכולות להפחית את הסיכויים שלך להזדמנות שנייה איתה

1. מבקשים הזדמנות שנייה באמצעות טקסט, הודעה או אימייל

לאישה קל הרבה יותר להניח דברים שליליים לגביך ולדחות את בקשתך להזדמנות שנייה, כשהיא לא יכולה לראות את שפת הגוף שלך, או לשמוע את הטונאליות של הקול שלך.

גם אם באמת הפכת את עצמך לגבר טוב יותר, קשה, אם לא בלתי אפשרי, לקבוע באופן מלא את השינויים בך באמצעות טקסט, הודעה ברשתות החברתיות או מיילים.

זו הסיבה שעליך להשתמש בטקסטים, הודעות או דוא'ל רק כדרך ראשונית לחזור איתה למגע, אך כדאי להגיע לשיחת טלפון (או שיחת וידאו) בהקדם האפשרי, כדי שתוכל לחוש את שינויים שביצעת.

ואז, היכנס לפגישה אישית בהקדם האפשרי, כדי שתוכל למשוך אותה מחדש באופן ישיר יותר ולתת לה לראות בעצמה שהיא באמת מרגישה אחרת סביבך עכשיו (כלומר, היא נמשכת יותר, מרגישה נרגשת, חיה והופכת על, נמשך אליך, פרפרים בבטן, מרגישה את אהבתה אליך חוזרת).

ואז, חיבוק, נשיקה, יחסי מין וחזרה למערכת יחסים.

אתה יכול לעשות זאת, אך לעתים רחוקות אם בכלל יקרה אם אתה מסתתר מאחורי הבטיחות של טקסטים, הודעות מדיה חברתית או מיילים.

2. להביע את רגשותיך כלפיה ואז לבקש הזדמנות נוספת

למרות שזה יהיה נחמד אם כל מה שאתה צריך לעשות היה לספר לאישה איך אתה מרגיש והיא אז תרצה מיד לחזור לך, זה פשוט לא עובד ככה.

אם אישה התנתקה מהרגשות המיניים והרומנטיים שלך כלפייך, לספר לה על רגשותיך זה לא יגרום לה לפתע להרגיש כך גם לגבי.

הדרך היחידה לגרום לה לרגשות כלפייך, היא לתקשר איתה ולהתמקד בלגרום לה להרגיש נמשכת לחדש ושיפר אותך.

זה יכול להתבצע במהלך האינטראקציה הראשונה שקיימת איתה, אבל זה עלול לקחת 2 או 3 תלוי אם היא משחקת קשה כדי לשמור על המשמר כדי לראות איך אתה מגיב.

עם זאת, בסופו של יום, היא הולכת להרגיש נמשכת ונמשכת אליך וכתוצאה מכך, תהיה מעוניינת לחקור את רגשותיה החדשים עבורך.

לאחר מכן תוכל להחזיר אותה כשתפגש איתה.

עם זאת, אם אתה רק מספר לה על התחושות שלך כלפיה ומבקש הזדמנות נוספת, אז זה חד צדדי.

התחושות אינן הדדיות, ולכן היא לא מרגישה מוטיבציה לתת לך הזדמנות נוספת.

הפוך את הרגשות לדדיים, או לפחות קרובים לדדיים לפני שתמשיך בשאר תהליך הגב לשעבר.

זה משהו שניתן להשיג במהירות רבה, אך עליכם להיות מוכנים לעשות זאת בסדר הנכון.

נשים מגיבות לאקסים באופן שונה בהרבה מגברים, אז אתה צריך להבין מה גורם לאישה לרצות לחזור במהירות עם בחור ולתת לו הזדמנות נוספת.

3. מתנצלת בפניה ואז מבקשת הזדמנות נוספת

למרות שהתנצלות היא חלק חשוב בתהליך הגב לשעבר, זה לא הדבר העיקרי שיגרום לאקס שלך לתת לך הזדמנות נוספת, כי זה לא ממש פותר את הבעיות שגרמו לפרידה.

זה בסדר להתנצל, אבל ההתמקדות העיקרית שלך צריכה להיות על משיכה מחודשת, אחרת היא פשוט לא תדאג להיות איתך ותמשיך להמשיך הלאה.

לכן, אם אתם רוצים הזדמנות שנייה עם האקסית שלכם, אל תבזבזו זמן ואנרגיה בניסיון לעשות זאת בכך שתבטיחו לה שהפעם הדברים יהיו שונים.

הראה לה שהדברים יהיו שונים בכך שהם נותנים לה לחוות את החדש ושיפר אותך בעצמה.

לאחר מכן היא תפתח לך גיבוי טבעי ובקלות, כי היא באמת רוצה.