אם היא זרקה אותך, השאר אותה לבד. אמת או שקר?

אם היא זרקה אותך, עזוב אותה בשקט. אמת או שקר?

שֶׁקֶר.

להלן 3 הסיבות העיקריות לכך:

1. רוב הנשים לא חוזרות בכוחות עצמן

זה רק טבעי שכאשר בחור נזרק על ידי הילדה שלו והיא אומרת משהו בסגנון של,'אני מצטער, אבל מה שהיה לנו נגמר. אין לי רגשות כלפייך יותר וזה הכי טוב אם נלך בדרכינו. אז בבקשה קבל שאני לא הולך לשנות את דעתי ופשוט להמשיך הלאה, 'הוא ירגיש פגוע וקצת נואש.

אז הוא יכול להתחיל לחשוב דברים כמו,'אני לא יכול לקבל את זה! היא האישה בשבילי, אבל היא נשמעת כל כך מוגדרת כשהיא אומרת שלעולם לא תשנה את דעתה. מה אני יכול לעשות? האם עלי להשאיר אותה בשקט ולחכות שהיא אולי תתחיל להתגעגע אלי ואז להתקשר אליי כשהיא מוכנה, או שכדאי לי להישאר בסביבה, למרות שהיא אמרה שהיא לא רוצה לראות אותי יותר? אני לא יודע מהי הגישה הנכונה. אני מרגיש כל כך מבולבל. ”

לאחר מכן הוא עשוי לקרוא על כלל No Contact Online (כלומר להתעלם מאקס למשך 30 עד 60 יום בכדי לגרום לה לחזור) ולהחליט שהוא הולך להשתמש בגישה זו.

ובכל זאת, הנה העניין ...



רוב הנשים פשוט לא מגיבות לגישה זו בצורה חיובית. למה?

ראשית, כאשר אישה זורקת בחור, זה בדרך כלל בגלל שהיא התנתקה מתחושות הכבוד, המשיכה והאהבה אליו.

לכן, כשהוא משאיר אותה לבד אחרי הפרידה, במקום לחשוב,'למה הוא לא יוצר איתי קשר? הוא לא מתגעגע אלי בכלל? האם הוא כבר יכול להמשיך הלאה עם אישה אחרת? עכשיו כשהוא כבר לא בסביבה, המחשבה לאבד אותו ממלאת אותי אימה. פתאום אני מבין שאני כבר לא באמת רוצה להיפרד ממנו, 'היא במקום זאת חושבת משהו כמו,'באמת חשבתי שהוא יקשה עלי להמשיך הלאה, אבל במקום זאת הוא בעצם משאיר אותי לבד ואני לא צריך להתמודד איתו בניסיון להחזיר אותי, או לשכנע אותי לתת לו צ'אנס נוסף. עכשיו אני יכול פשוט להתמקד להמשיך בחיים שלי ולמצוא את הבחור המתאים לי. '

מדוע היא מגיבה בצורה כזו?

אלא אם כן לאישה עדיין יש רגשות כלפי האקס שלה והיא מקווה בחשאי שהוא ינסה להחזיר אותה, או שהיא באמת נאבקת למצוא את עצמה בחור מחליף, להשאיר אותה לבד לא משנה לה כל כך הרבה.

זו הסיבה שהיא צריכה להיות מושכת מחדש תחילה (ולא להימנע ממנה), ולכן יש לה סיבה לחזור.

הנה מה שאתה צריך לזכור ...

אם אישה יפה, או אפילו סתם מושכת, בדרך כלל יהיה לה די קל למצוא בחור אחר שרוצה לנהל איתה מערכת יחסים

לדוגמא: יהיו חבר'ה בעבודה / באוניברסיטה / בחדר הכושר שישימו את עיניהם אליה עכשיו כשהיא יכולה עכשיו להתחיל לצאת.

לחלופין, היא יכולה להצטרף לאתר היכרויות מקוון או להשתמש באפליקציית היכרויות, ויהיו לה מאה בחורים שעומדים בשקיקה לפגוש אותה לדייט.

באמת כל כך קל לאישה למצוא גבר חדש (כלומר מכיוון שבחורים נמשכים בעיקר למראה של אישה ויתארכו איתה על בסיס זה ואז יראו איך הדברים מתפתחים משם).

לכן, אם אתה פשוט משאיר אותך לשעבר לבד לאחר הפרידה ומחכה לראות אם היא תחזור אליך במקום למשוך אותה מחדש באופן פעיל, אתה מגדיר את עצמך לעוגמת נפש עוד יותר.

זכור: ככל שאתה נותן יותר זמן לאקס שלך להתגבר עליך, קשה יותר להחזיר אותה (למשל מכיוון שהיא עוברת הלאה ומתחברת עם בחור אחר, היא מבינה שהיא נהנית שוב להיות רווקה, היא מתחילה לפקפק ברגשות שלך בשבילה ומתרגז ממך על כך שאין לך את הכדורים להחזיר אותה כשהייתה לך ההזדמנות).

זו הסיבה שאם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, הדבר האחרון שאתה צריך לעשות זה להשאיר אותה לבד.

תן לה כמה ימים של מקום אם היא צריכה את זה רק בכדי לתת לדברים להירגע, אבל יותר מ -7 ימים זה רק בזבוז זמן.

עליך לפנות אליה, רצוי להתקשר אליה בטלפון או לראות אותה באופן אישי ואתה צריך להתחיל ולהעיר מחדש את רגשותיה המיניים והרומנטיים אליך שוב (למשל, להצחיק אותה ולחייך, להראות לה שאתה נמצא ברמה אחרת עכשיו מאשר כשהיא זרקה אותך, מפלרטטת איתה כדי ליצור אווירה מינית).

כשהיא חווה אותך ואת החדשה מחבבת אותך שוב, קשה לה להמשיך ולחשוב עליך בצורה שלילית.

המחשבות והזיכרונות השליליים שלה לגביך (למשל כעס, טינה, אכזבה) מתחלפים ברגשות חדשים וחיוביים (למשל כבוד, משיכה, התרגשות) ואז היא נפתחת לרעיון לחזור שוב.

עם זאת, אם תשאיר אותה לבד, היא תתגבר עליך במהירות, תמשיך הלאה ותשכח שאי פעם היית חלק מחייה.

סיבה נוספת מדוע לא כדאי להשאיר את האקס שלך לבד אם היא זרקה אותך היא ...

2. להשאיר אותה לבד לא מתקן את הדברים אודותיך שיכבו אותה אם תתקשר איתה שוב

לפעמים בחור יכול להימנע מהאקס שלו במשך שבועות ואפילו חודשים.

עם זאת, כשהוא סוף סוף מתקשר איתה (למשל, הוא קורא לה להגיד היי, הוא נתקל בה איפשהו, היא מתקשרת אליו לראות איך הוא היה), היא מבינה כי לא השתנו והשתפרו, אפילו רק קצת, במקום זאת הוא תקוע באותה רמה בה היה כאשר היא זרקה אותו.

אז היא בדרך כלל ממציאה איזה תירוץ מדוע היא לא יכולה לדבר איתו יותר (למשל, היא אומרת משהו כמו,'בכל מקרה, זה נחמד לשמוע ממך / לדבר איתך שוב, אבל אני רואה מישהו אחר עכשיו והוא טיפוס קצת מקנא, אז אני לא יכול לדבר איתך יותר. בהצלחה בחיים שלך, אני מקווה שהכל יסתדר לך. ביי ') גם אם זה שקר, פשוט להיפטר ממנו.

לכן, אם אתה לא רוצה שזה יקרה לך, אתה חייב להתברר מהסיבות האמיתיות שבגללן האקס שלך זרק אותך ולבצע כמה שינויים מהירים.

דרך אגב…

מה שרוב הבחורים צריכים לשנות לגבי עצמם הוא כמעט אף פעם לא משהו גדול כמו שהוא מתעלל כלפיה, הוא יותר מדי ילד רע חסר אחריות, או שהוא מכור לאלכוהול או לסמים.

במקום זאת, בדרך כלל מדובר בדברים מאוד עדינים כמו כמה כוח שהיא נראית לו במהלך שיחות, ההבדל באיזה בגרות רגשית אחד מהם בהשוואה לאחר, איך שהיא תמיד מתרגזת עליו במהלך שיחות בימינו כי הוא לא מקשיב לה ובמקום זאת מתבדח ומתנהג קל דעת.

באותו אופן, יש כמעט בוודאות כמה דברים עדינים קטנים בחשיבה ובהתנהגות שלך שכיבו את האקס שלך מספיק כדי שהיא תרצה לזרוק אותך ולהשאיר אותה לבד לא יתקן את זה.

רק אתה יכול לעשות זאת, על ידי תחילה להבין מהם הדברים האלה עבורך ואז לנקוט בפעולה לשינוים.

הערה: זה לא אומר שאתה צריך להיות מושלם כדי להיות מסוגל למשוך את האקס שלך מחדש, רק טוב יותר.

לכן, אם אתה לא בטוח איזה דברים סודיים ועדינים בך גרמו לאקס שלך לזרוק אותך, הנה רשימה של כמה מהדברים הנפוצים שמסירים נשים בגברים שלהם:

  • חוסר היכולת שלו לקחת את ההובלה במערכת היחסים כדי שתירגע לחשוב, לדבר ולנהוג כמו אישה נשית סביבו. במקום זאת היא צריכה להיות זו שלובשת את המכנסיים ומקבלת את כל ההחלטות, מה שגורם לה להרגיש כמו גבר יותר מאשר אישה מושכת ונשית.
  • להיות מהסס וביישן סביבה או במצבים חברתיים.
  • דגש רב יותר על מה שהיא רואה בדברים הלא חשובים בחיים (למשל משחקי וידאו, כל זמנו ברשתות החברתיות, צפייה בספורט עם חבריו), ולא על הדברים החשובים (למשל מטרותיו וחלומותיו, הקריירה שלו, הכנה לעתידם המשותף על ידי השקעת כסף).
  • לא משקיעה מאמצים רבים להכיר את משפחתה ואת חברותיה למרות שהיא אמרה לו שהם חלק חשוב מחייה.
  • לא תומכת מאוד בחלומות שלה ואולי אפילו מתנשאת בה קצת (למשל, היא אומרת שהיא רוצה להתקדם בקריירה שלה והוא צוחק ואומר משהו כמו, 'מה שאתה עושה זה בסדר גמור לעת עתה, אבל אם נקבל התחתן עם כל מה שישתנה, כי יהיו לך אותי ואת הילדים שתטפל בהם. ”)
  • הוא נזקק ודביק מדי ואין לו תחביבים, תחומי עניין או חברים מלבדה.

כאשר האקס שלך יכול לראות בעצמה שהתאמנת לשנות ולהשתפר, היא באופן טבעי תחוש כבוד כלפיך שוב על היותך סוג הגבר שעושה מעשה, במקום לצפות שדברים ישתנו לבד.

כאשר היא תתחיל לכבד אותך שוב, היא גם תתחיל לחוש עליות משיכה אליך ועם שני הרגשות האלה במקומם, לאהוב אותך הופך למשהו שהיא נפתחת אליו בחזרה.

מצד שני אם אתה משאיר אותה לבד ולא עושה כלום ואז אחרי כמה שבועות או חודשים תנסה להחזיר אותה, היא ככל הנראה תדחוף אותך משם, כי היא יכולה לראות שזה יהיה יותר מאותו דבר, או אפילו יותר גרוע מ לפני.

סיבה נוספת מדוע לא כדאי להשאיר את האקס שלך לבד אם היא זרקה אותך היא ...

3. לעזוב אותה לבד לעיתים קרובות יגרום לה לחוש מוטיבציה להמשיך במהירות כדי להימנע מלהרגיש דחויה על ידך

לעזוב אותה לבד לעיתים קרובות יניע אישה להמשיך במהירות כדי להימנע מלהרגיש דחויה על ידך

כאשר אישה זורקת בחור ואז הוא מיד נעלם מחייה, במקום לשבת ולהרגיש פגוע ולהצטרך להתמודד עם כאבי הפרידה והעובדה שהוא אפילו לא מנסה להחזיר אותה, היא בדרך כלל ממשיכה הלאה גורם לעצמה להרגיש מוגשמת עם בחור אחר.

גם אם אישה לא באמת רוצה לצאת שוב כל כך מהר אחרי הפרידה שלה, היא בדרך כלל לא רוצה לחוות כאב ודחייה עוד יותר.

אז היא תצא ותתחבר עם הבחור הזמין הראשון, כדי להתחיל להתגבר על האקס שלה.

גם אם לאישה עדיין יש תחושות כלשהן כלפי האקס שלה והיא אולי מתחרטת על השלכתו, או שהיא רק זרקה אותו כדי לזעזע אותו להיות גבר טוב יותר, זה שהוא משאיר אותה לבד מניע אותה להתגבר עליו.

הנה למה…

דמיין שאישה יושבת בבית לאחר פרידה ומתגעגעת לאקס שלה.

למרות שהיא עלולה להרגיש קצת כאב, כעס ואכזבה מהאופן שבו הדברים התנהלו ביניהם, היא גם מרגישה קצת מקווה שההלם של הפרידה יטלטל את האקס שלה וגרם לו להשתנות ולהשתפר מעט ו לאחר מכן הם יכולים לעבוד על הדברים ולחזור שוב.

עם זאת, כאשר היא לא שומעת ממנו שוב במשך ימים, ואז שבועות, ואז חודשים, היא לוקחת את זה כסימן שלא היה אכפת לו מספיק ממנה כדי לשנות או אפילו להתקשר אליה כדי לראות מה שלומה.

אז היא עשויה לחשוב משהו בסגנון של,'איזה טיפש הייתי. באמת האמנתי שהוא דואג לי ושהוא יעשה משהו כדי להסדיר את הדברים בינינו. אני מניח שהבדיחה עלי, מכיוון שהייתי זה שמתגעגע אליו ומקווה שנוכל לתקן את מערכת היחסים שלנו, בזמן שהוא לא הרגיש צורך אפילו לשלוח לי הודעה אחת כדי לבדוק מה אני מרגיש. ובכן, זה נגמר עכשיו. זו השניה האחרונה שאני מבזבזת לחשוב עליו. מרגע זה ואילך אני אעשה כל מה שצריך כדי להמשיך הלאה ולמצוא את עצמי גבר אמיתי שיתייחס אלי כמו שמגיע לי! '

לאחר מכן היא מתמקדת בהתגברות מלאה עליו (למשל על ידי יציאה למועדונים, ברים ומסיבות עם חברותיה הרווקות והעמדתה לרשות הבחורים שהיא פוגשת שם, מתחברת עם בחורים מינית).

אם האקס שלה במקרה פונה אליה לאחר שהתעלם ממנה זמן מה, היא אומרת משהו כמו,“מה אתה רוצה אחרי כל הזמן הזה? מה שהיה לנו נגמר. אתה צריך לקבל את זה ולעבור הלאה. יש לי. אני עם מישהו אחר עכשיו ואני מאושר, אז בבקשה אל תתקשר אלי שוב. '

עם זאת, ניתן להימנע מכך בקלות אם תוודא שלא תשאיר את האקסית שלך לבד לאחר שהיא זרקה אותך ובמקום זאת תתמקד בשימוש בכל אינטראקציה שיש לך איתה כהזדמנות לגרום לה להרגיש שוב ניצוצות של כבוד ומשיכה אליך. .

ככל שהיא נהנית יותר לקיים איתך אינטראקציה, כך ההגנות שלה יירדו יותר,

לאחר מכן היא נעשית פתוחה לרעיון לחזור שוב.

מצד שני, אם אתה משאיר אותה לבד, ככל שיהיה לה יותר זמן להתגבר עליך ולמצוא לעצמה עוד בחור שגורם לה להרגיש נחשולים חזקים של משיכה מינית ורומנטית עבורו.

בעיות נפוצות חבר'ה חווים כאשר הם מושלכים

לפני שתחליט אם ברצונך להשאיר את האקס שלך לבד או לא עכשיו כשנפרדתם ממנה, ודא שאתה מוכן להתמודד עם הבעיות הבאות:

1. להשאיר אותה לבד, אך לחשוב עליה ללא הרף ולהפוך בעקבותיה להרוס רגשי

זה בסדר אם בחור רוצה להשאיר את האקס שלו לבד אם היא זרקה אותו ותמשיך בלעדיה ותמצא לעצמה אישה אחרת, אפילו טובה ממנה.

עם זאת, ברוב המקרים, זה לא מה שקורה.

במקום זאת, הבחור מפסיק לקיים אינטראקציה עם האקסית שלו (למשל מכיוון שהוא חושב שהיא לא תרצה לשמוע ממנו, הוא מקווה שזה יגרום לה להתגעגע אליו ולשנות את דעתה לגבי פירוק), רק כדי למצוא את עצמו כל הזמן חושב עליה ומתגעגע אליה.

לאחר מכן הוא עלול להסתובב בתחושת עצבות, דיכאון, חסר תקווה וכמו שהוא לא יכול להתקדם ולחיות חיים מאושרים ומספקים בלעדיה.

כתוצאה מכך, הוא הופך להיות ההפך הגמור ממה שהוא אמור להפוך אם הוא רוצה שיהיה לו סיכוי עם האקס שלו (למשל, רעוע, נזקק, נואש לעומת ביטחון, עצמאי רגשית, גברי רגשי).

ואז, אם הוא במקרה מתקשר עם האקסית שלו שוב והיא קולטת את העובדה שהוא הרס רגשי בלעדיה, במקום לחשוב,'מעולם לא הבנתי כמה אני מתכוון בשבילו. הוא אבוד לגמרי בלעדי. זה פשוט כל כך מתוק. אולי אני צריך לתת לו הזדמנות נוספת, ”היא במקום זאת חושבת,'עכשיו אני יודע שקיבלתי את ההחלטה הנכונה בכך שזרקתי אותו. הוא באמת לא האיש הנכון בשבילי. אני צריך מישהו שהוא מספיק חזק רגשית כדי להתמודד עם אישה כמוני והאקס שלי ברור שהוא לא אותו בחור. '

לאחר מכן היא עוברת בשמחה בלעדיו (אם היא עוד לא עשתה זאת), מבלי לחוש חרטות כלשהן.

לכן, אם אתה מתכנן להשאיר את האקס שלך לבד, ודא שזה לא לשבת בבית להתפלש באומללות.

במקום זאת, השתמש בזמן כדי להיות עצמאי רגשית ממנה (למשל על ידי חיפוש מטרות, חלומות, תחביבים ותחומי עניין משלך).

כשאתה מגיע לנקודה שבה אתה יכול להיות מאושר עם או בלי האקס שלך בחיים שלך, שני דברים מעניינים קורים ...

ראשית, אתה מוצא את עצמך כבר לא מתגעגע אליה כל כך הרבה.

בטח שאתה רוצה אותה בחזרה, אבל אתה לא מרגיש אבוד בלעדיה.

שנית, באופן אוטומטי אתה הופך לאטרקטיבי יותר לאקס שלך (ולנשים אחרות) מכיוון שאתה עכשיו גבר חזק ועצמאי מבחינה רגשית שהיא יכולה להרים אליו את הראש, לכבד, להרגיש נמשך ולאהוב.

כתוצאה מכך, להחזיר אותה הופך להיות קל, כי אתה עכשיו מסוג הגברים שתמיד רצתה שתהיה.

הבעיה הבאה שתיתקל בה היא ...

2. היא אף פעם לא יוצרת איתך קשר, אז בסופו של דבר אתה פונה אליה כדי לספר לה מה אתה מרגיש

לרוב, כשאישה זורקת בחור, זה בעיקר בגלל שהיא איבדה קשר עם רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליו.

לכן, כשהוא נסוג ומשאיר אותה לבד, במקום ליצור איתו קשר, היא בדרך כלל רק מניחה שהוא ממשיך הלאה ואז היא מתמקדת גם לעשות את אותו הדבר.

אם הוא יבין שהיא לא הולכת לחזור אליו בריצה, אז הוא יוצר איתה קשר במקום (למשל באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני, בשיחת טלפון) ומתחיל לומר דברים כמו,'באמת ניסיתי להשאיר אותך לבד ולהמשיך בחיי, אבל אני פשוט לא יכול לעשות את זה. אני עדיין אוהב אותך יותר מדי והחיים שלי מרגישים ריקים בלעדיך, ”הוא המום לגלות שלא ממש אכפת לה איך הוא מרגיש. למה?

ברוב המקרים, האישה עברה בשלב זה, היא אומרת שזה מעט מדי מאוחר מדי, או שהיא מתעלמת ממנו כי התחושות אינן הדדיות.

לכן, אל תתנו לזה לקרות לכם.

אל תשאיר את האקס שלך לבד אם אתה באמת רוצה להחזיר אותה.

אם לא תתקשר איתה ותפסיק באופן פעיל את תהליך המעבר הלאה ותפעיל מחדש את רגשותיה כלפייך, כמעט בוודאות תאבד אותה.

הבעיה הבאה שתיתקל בה היא ...

3. אתה מנסה להחזיר אותה על ידי דיון במערכת היחסים או ניסיון לפתור דברים ביניכם. זה לא עובד אלא אם כן התחושות הופכות הדדיות קודם.

אם אתה לא מושך מחדש את האקס שלך כראוי וגורם לה להרגיש שוב ניצוצות של כבוד ומשיכה אליך, לשמוע אותך מדבר על הזוגיות וחוזר להיות שוב יכול לגרום לה לומר דברים כמו,'אתה משוגע? למה אתה מדבר על לחזור שוב? נפרדתי ממך מסיבה וזה לא השתנה. אני מצטער אם אתה לא יכול לקבל את זה, אבל אני לא רוצה לחזור לקשר איתך. מה שהיה לנו נגמר והגיע הזמן שאנחנו פשוט נכיר בכך שאנחנו לא מתאימים זה לזה ונמשיך הלאה. בבקשה פשוט קבל את זה ותן לי להמשיך בחיי. '

זו הסיבה, אם אתה רוצה שהאקס שלך יהיה מעוניין לתת לך הזדמנות נוספת, אתה צריך להתמקד בכך שהיא תחוש שוב עבורך רגשות מיניים ורומנטיים.

אתה צריך לגרום לה לרצות לחזור איתך מסיבותיה שלה (למשל זה גורם לה להרגיש טוב, היא מרגישה שאתה והיא מתאימים זה לזה, היא יכולה לראות שיש לך עתיד ביחד, היא מרגישה כבוד , משיכה ואהבה אליך), ולא מסיבותיך (למשל, אתה מתגעגע אליה ולא יכול לחיות בלעדיה, אתה רוצה שהיא תחזור להרגיש טוב עם עצמך).

כשאתה עושה זאת, היא מפסיקה להקים קירות באופן אוטומטי בכל פעם שאתה מתקשר איתה, מה שמאפשר לה לחקור את רגשותיה כלפייך ולרעיון לתת לך הזדמנות נוספת.

עם זאת, אם תנסה להחזיר אותה לפני שתפעיל מחדש את תחושותיה תחילה, היא תמשיך לומר,'לֹא,'ואתה תתקשה לשכנע אותה.

כאן ב'האיש המודרני 'אנו ממליצים על דרך הרבה יותר קלה ומהירה להחזיר אישה לשעבר.