אם האקס שלך נעים לך, האם זה אומר שהיא רוצה שתחזור?

אם האקס שלך נחמד אליך, האם זה אומר שהיא רוצה אותך בחזרה?

זה תלוי.

לא כל אישה זהה. לפעמים אישה תהיה נחמדה עם האקס שלה מסיבה אחת או יותר מהסיבות הבאות:

1. היא רוצה לאכזב אותו לאט, ולא לדחות אותו בגסות ולגרום לו להיות כועס או אלים

היא לא

גם אם בחור הוא בחור טוב באמת שלעולם לא יעשה דבר כדי לפגוע באקס שלו, זה עדיין האינסטינקט של האישה להגן על עצמה מפני סיטואציה שעלולה להבהיל ואולי אפילו לאלימה.

במצב בו אישה נחמדה עם האקס שלה, במקום שזה אומר שהיא באמת רוצה אותו בחזרה, זה יכול לפעמים להיות רק מקרה שהיא רוצה לאכזב אותו לאט כדי למנוע את האפשרות שתצטרך להתמודד איתו בתגובה דרך רגשית יתר על המידה (למשל הוא נהיה כועס או אפילו אלים, או לחלופין, הוא נשבר ומתחנן שתשנה את דעתה ולא נותן לה לעזוב את ביתו עד שהיא תסכים לתת לו הזדמנות נוספת).

אז במקום להכניס את עצמה למצב כזה, אישה יכולה לומר משהו כמו,'אתה באמת בחור נהדר ומגיע לך אישה נהדרת. אתה יודע שתמיד יהיה לי מקום עבורך בליבי, אבל כרגע אני פשוט לא מוכנה להיות החברה הכי טובה (ארוסה או אשה) שמגיעה לך. אני צריך קצת מקום כדי לסדר את עצמי ואולי מתישהו בעתיד, כשאני לא כל כך מבולגן, נוכל לחזור שוב. 'היא מפחדת להיפרד ממנו פתאום, למקרה שהוא כועס או אלים

באופן זה, היא לא דוחה את הבחור ישירות, ולכן זה מקטין את הסיכוי שהוא יהיה אלים או כועס.

במקום זאת, הוא אפילו יכול להישאר חושב,“בסדר מגניב, היא פשוט צריכה קצת מקום. היא נחמדה אליי ולא אומרת שאין שום סיכוי, אז זה בטח אומר שהיא עדיין דואגת לי ורוצה אותי בחזרה, אבל רק צריכה קצת זמן בנפרד. אני רק אחכה שהיא תבין את הדברים ואז נוכל לחזור ביחד. ואז הכל יכול לחזור למצב שהיה קודם. '

עם זאת, לעתים קרובות למדי ככה זה לא מסתבר.

אישה לא רוצה להכניס אותה למצב שהיא צריכה להגן על עצמה כנגד גבר כועס, ולכן היא בדרך כלל פשוט מנסה לצאת מהקשר בקלות ובשלווה ככל האפשר - גם אם זה אומר לתת לבחור לבחור תקווה כוזבת .

2. היא רוצה להוביל אותו הלאה ולגרום לו לחשוב שיש לו סיכוי, בזמן שהיא מנסה בסתר למצוא בחור מחליף

מובילה את האקס שלה בעוד היא מנסה בסתר למצוא בחור מחליף

לפעמים אישה אולי תרצה לנקום באקס שלה על הכאב שגרם לה, ולכן היא מעמידה פנים שהיא עדיין מעוניינת בו בזמן שבמציאות היא עוברת בסתר.

היא עשויה לומר לעצמה,'הוא היה כל כך מטומטם בעיניי. זה הזמן לתת לו מנה מהתרופות שלו ולראות איך הוא אוהב את זה כשהוא מתבלבל. אני אהיה נחמד במיוחד אליו ותן לו לחשוב שאני עדיין מעוניין בו ובינתיים, אני אמצא לעצמי עוד בחור שיתייחס אליי כמו שאני רוצה שיתייחסו אלי. ואז, כשאני בטוח שהבחור השני מחבב אותי ורוצה להיות איתי, אתן לחדשותי לשעבר ואגיד לו שאני מאושר בלעדיו עכשיו. '

לחלופין, אישה עשויה להרגיש קצת מודאגת מלהיתקע ללא בחור בחייה, כך שהיא עשויה לחשוב,'אני פשוט אשמור על האקס שלי לזמן מה למקרה שלא אפגוש בחור אחר. אולי הוא לא הבחור בשבילי, אבל זה שהוא מגלה לי עניין יותר טוב מלהיות בכלל בחור. ואז, ברגע שאני פוגש מישהו אחר שיחליף אותו, הוא מחוץ לחיי לטובה. '

לאחר מכן היא עשויה להעמיד פנים שהיא מעוניינת לחזור שוב (למשל לשלוח איתו הודעות כל הזמן ולהגיד שהיא לפעמים חושבת על התקופות הטובות שהיו להם, אומרת דברים כמו,'אני לא יודע אם קיבלתי את ההחלטה הנכונה לגבי פרידה ממך,'או להתקשר אליו לבדוק מה שלומו).

עם זאת, היא רק מובילה אותו ומכיוון שהבחור בדרך כלל לא עושה שום דבר כדי להפעיל מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה אליו, זה לא משנה לה.

ברוב המקרים, חבר'ה פשוט יתיידדו עם האישה לשעבר שלהם בזמן שהם מסמסים או מדברים איתה כי הם לא ממש יודעים להחזיר את הניצוץ ולגרום לה באמת לרצות לתת לו צ'אנס נוסף.

או זה או הבחור יחשוב שזה לא נכון להתנהג כמו כל דבר אחר חוץ מחבר. הוא יחשוב שהוא פשוט צריך להיות סבלני איתה ולהיות חבר נחמד ובתקווה, אז היא תבין שהיא רוצה אותו וזקוקה לו.

העניין הוא שאישה לא רוצה שיהיה לה רומנטיקה רצינית שמבוססת אך ורק על חברות.

כולנו יודעים מה קורה במערכות יחסים מסוג זה; אין מין.

סקס הוא חלק חשוב ממערכת יחסים רומנטית בין גבר לאישה ולכל הפחות, צריכה להיות משיכה מינית חזקה גם מהגבר וגם מהאישה, גם אם הם לא מקיימים יחסי מין באופן קבוע.

ללא משיכה מינית ושכל הניצוץ החשוב הנלווה אליה, מערכת יחסים מרגישה משעממת ומעופשת.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך אמיתי, ודא שאתה מוכן ומוכן לגרום לה להרגיש נמשכת אליך שוב.

אם לא, היא לא מרגישה מאוד מוטיבציה לקיים איתך מערכת יחסים גרידא על היותך חברות נחמדות.

סיבה נוספת מדוע אישה תהיה נחמדה כלפיה היא ...

3. היא רוצה אותו בחזרה, אבל לא מתכוונת להבהיר את זה

גם אם האקס שלך עדיין דואג לך ורוצה אותך בחזרה, היא לא בהכרח תבהיר את זה ברור כי היא רוצה לראות אם יש לך ביטחון להחזיר את הקשר בלי עזרתה.

אז במקום לומר רק,'היי, אני יודע שנפרדנו, אבל עדיין יש לי רגשות כלפייך ואם אתה מעוניין, אני ממש רוצה לחזור שוב,'סביר להניח שהיא פשוט תהיה נחמדה, חברותית ותחכה שתעשה את הצעד הבא.

היא רוצה לדעת שיש לך את האומץ והביטחון לגרום לזה לקרות בלי עזרתה כי היא לא רוצה להיות בקשר עם בחור שהיא צריכה לשאת לאורך כל החיים.

היא רוצה גבר שיש לו ביטחון, אומץ וכדורים לגרום לדברים לקרות, ללא עידוד של אישה.

הנה הדבר ...

כל כך הרבה בחורים שם טועים לחשוב שאישה תהיה מאושרת יותר אם היא תכתיב את הקצב או אם היא תחליט איך הדברים צריכים לשחק.

לדוגמא: בחור יכול לומר לעצמו,'ובכן, אם היא נחמדה אלי כי היא רוצה אותי בחזרה, אני פשוט צריך לחכות ולתת לזה לקרות בתנאים שלה. אחרי הכל, אני לא רוצה להיתפס כמצחצח ולהפחיד אותה. כשהיא מוכנה היא תגיד לי מה היא רוצה ואז נוכל לחזור שוב. '

עם זאת, זה לא מה שהיא רוצה.

היא רוצה שהוא יהיה גבר מספיק כדי להחזיר אותה, מבלי שהיא תצטרך להחזיק את ידו ולהוביל אותו בתהליך הגב לשעבר.

אם הוא לא יכול להיות גבר ולעשות את זה ובמקום זה יושב ומחכה שהיא תיתן לו את ההמשך, היא עשויה להגיע למצב שהיא חושבת,'ובכן, נראה שטעיתי בקשר לשעבר שלי. חשבתי שהוא בחור בטוח וחזק מבחינה רגשית שהיה לו את הכדורים ללכת אחרי מה שהוא באמת רוצה בחיים, אבל ברור שזה לא המקרה. במקום זאת, הוא באמת רק בחור חסר ביטחון ועצבני שכנראה יבזבז את חייו בהמתנה שדברים יקרו. הוא לא הולך. נועד לו להיכשל בחיים מכיוון שהוא ממתין שהדברים יועברו אליו, במקום לנקוט בפעולה ולעבור את התהליך. אני לא יכול לכבד בחור כזה. חבל כי הוא באמת בחור נחמד, אבל אם אני לא אוכל לכבד אותו אז גם לא אוכל להרגיש נמשך אליו, כך שאין טעם להיות ביחד. אני מניח שאני פשוט אצטרך להמשיך בלעדיו. אני מקווה שהבחור הבא יהיה חזק ממנו. '

אל תיתן לזה לקרות לך ולאשתך.

חילצו אותה לפני שהיא תיפול לזרועותיו של בחור אחר שככל הנראה לעולם לא יאהב אותה כמוכם.

פשוט תהיה האיש ותגרום לזה לקרות.

הראה לה שאתה עכשיו בטוח בעצמי וחזק מספיק מבחינה רגשית כדי ללכת אחרי מה שאתה רוצה בחיים, כולל אותה, ללא קשר לאתגר זה נראה קשה.

הראה לה שיש לך את הכדורים להיות סוג הגבר שהיא צריכה שתהיה על ידי אינטראקציה איתה (בטלפון, אך רצוי באופן אישי) ותגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה כלפיך החדש.

ככל שאתה גורם לה לחייך ולצחוק בזמן שאתה מתקשר איתה, כך קשה לה להישאר סגור, במיוחד אם היא רוצה אותך בחשאי בחשאי.

כאשר היא חווה את הביטחון והגבריות שלך (באופן שבו אתה מדבר עכשיו, מתנהג ומגיב אליה), השומר שלה יירד והיא תפתח את עצמה לאמירה, 'אוקיי, כן, אני רוצה לחזור שוב. בואו ננסה 'כשאתה מציע את זה.

4. היא אדם נחמד ואוהב שאכפת לו מהאחרים מרגישים

לפעמים אישה היא פשוט אדם נחמד.

למרות שהיא אולי נפרדה מהבחור שלה ושברה את לבו תוך כדי, היא עדיין יכולה לדאוג לו מספיק כדי לרצות להקל על הכאב שלו בכך שהיא תהיה נחמדה אליו.

מסיבה זו, אישה עשויה להקפיד לפנות לאקס שלה כדרך לבדוק אותו כדי לוודא שהוא בסדר.

בעיניה היא פשוט אדם נחמד ואכפתי ועושה כמיטב יכולתה כדי לוודא שהוא יוכל לרפא את לבו השבור.

עם זאת, ניתן להבין כי בחור שעדיין מאוהב באקסית שלו עשוי לפרש לא נכון את טוב לבה ואת טעותה כסימן לכך שהיא לגמרי רוצה אותו בחזרה עכשיו.

הנה הדבר ...

גם אם האקס שלך רק נחמד אליך מכיוון שהיא אדם אוהב וכרגע לא מעוניין לחזור שוב, זה לא אומר שאתה לא יכול לשנות את הרגשתה כלפיך.

אתה יכול.

כשאתה מעורר שוב את רגשי הכבוד והמשיכה אליך (למשל, גורם לה לחייך ולצחוק כשאתה מתקשר איתה, מראה לה שעברת מעבר לרמה שהיית בה בעבר, גורם לה להרגיש נשית וילדותית בנוכחותך ) היא לא תוכל לעצור את עצמה מלהרגיש שוב נמשכת אליך.

זה קורה באופן טבעי ואוטומטי מבלי שתצטרך לנסות לשכנע אותה במשהו.

5. היא רוצה להישאר חברות, אבל כרגע לא מעוניינת בשום דבר אחר איתך

לפעמים אישה יכולה לומר,'באמת אכפת לי ממך, אבל אני פשוט לא רוצה להיות בקשר איתך. מה דעתך פשוט להישאר חברים? זה כל מה שאני יכול להציע כרגע. '

אז בחור עלול לקפוץ על הרעיון, מכיוון שהוא חושב שעל ידי הישארות חברים איתה הוא עלול לגרום לה לשנות את דעתה.

הוא יכול לומר לעצמו,'זה בסדר. אני יכול להתמודד עם חברות איתה לזמן מה. ואז, אם אני ממש נחמד אליה ואראה לה שהיא יכולה לסמוך עליי ולא משנה מה, היא בתקווה שתבין שאני הבחור בשבילה והיא תשנה את דעתה רק רוצה להיות חברות. '

לאחר מכן הוא עלול להסתובב בה ולהיות נחמד, מועיל ואמין להראות לה כמה אכפת לו ממנה כאדם.

עם זאת, אף על פי שלהיות חברות עם האקס שלך עדיף על מנת לנתק איתה את כל התקשורת, זה לא מספיק פשוט להסתובב איתה ולקוות שהיא מתישהו תגיע בדרך נס למסקנה שהיא עדיין אוהבת אותך.

זה פשוט לא עובד ככה.

האמת היא שאם האקסית שלך נחמדה וידידותית אליך, זה לא אומר שהיא רוצה אותך בחזרה מינית ורומנטית.

כדי לגרום לה להרגיש ככה, אתה צריך לגרום לה באופן פעיל לחוש לך כבוד, משיכה מינית ואהבה רומנטית כשאתה מתקשר איתה.

אם פשוט תסתובב בה שהיא ידידותית ולא תגרום לה להרגיש שוב כבוד ומשיכה מינית עבורך, סביר להניח שהיא תיהנה שיהיה לך סביב הכתף לבכות עליה כשהיא למטה, או ממישהו להסתובב איתו כשהיא משועממת.

ובכל זאת, זה לא יגרום לה לחשוב,“האקס שלי כל כך נחמד. הוא חבר כל כך נהדר. אני חושב שטעיתי בפרידה ממנו. אני רוצה שהוא יחזור עכשיו. כל מה שאני צריך זה חברות טובה! מי צריך משיכה מינית ואהבה רומנטית? ידידות זה די והותר! ”

לא לא לא.

ככה זה לא עובד.

בזמן שאתה חברה נחמדה שלה, היא תנסה להמשיך על ידי מציאת בחור מחליף (היא תגיד לך שהיא לא מסתכלת), בזמן שאתה מחכה בסבלנות ברקע שהיא תתן לך הזדמנות נוספת על כך שאתה מתוק כל כך.

אז מה עליכם לעשות במקום?

אם היא רוצה להיות חברות, אז כן, תהיה חברה שלה, אבל אל תהיה חברתה המתוקה, האפלטונית, שאינה מפלרטטת איתה וגורמת לה להרגיש משיכה מינית ואהבה עסיסית ורומנטית.

כדי להחזיר אותה, אתה צריך לגרום לה להרגיש שוב כבוד ומשיכה מינית עבורך על ידי שימוש בכל אינטראקציה שקיימת איתה (למשל בטלפון או באופן אישי) כדי לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב להיות סביבך .

אל תעמיד פנים שאתה לא מעוניין להחזיר אותה, או שאתה כבר לא מוצא אותה מושכת מינית.

אם אתה מתמקד רק בהרגשת רגשות ניטרליים וידידותיים כלפייך, לא תהיה שום סיבה חזקה שהיא תרצה שתחזור אליך מינית ורומנטית.

לכן, דאג לפלרטט איתה ולגרום לה להרגיש נמשכת אליך שוב מינית.

אין שום דבר רע לפלרטט איתה.

אין שום דבר רע בלהיות גבר בטוח ובעל ביטחון רגשי שמשתמש איתה בכל אינטראקציה כדי לעורר מחדש את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך.

אתה יכול לעשות את זה.

זכור: אם אתה לא מעורר את רגשות הכבוד והמשיכה המינית שלה, אז מישהו אחר יעשה זאת.

כשהוא יעשה זאת, אז היא תתקבע אליו.

ההורמונים שלה יתחילו והיא תתחיל לדמיין לקיים איתו יחסי מין ולהיות מאוהבת בו.

היא תראה בך רק אקס ידידותי שכבר אין לה שום עניין מיני או רומנטי, כך ששום דבר שתעשה כדי להיות מתוק ונחמד לא ישפיע על ממש.

עליכם לוודא שאתם גורמים לה לחוות רגשות של כבוד, משיכה מינית ואהבה רומנטית אליכם, לא רק חברות ורגשות נחמדים ותמימים.

אל תבזבז זמן בקריאה בסימנים שלה

דוֹן

לפעמים, בחור יכול לבזבז זמן רב על התלבטות האם האקס שלו להיות נחמד אליו הוא סימן שהיא רוצה אותו בחזרה, עד כדי כך שהיא פשוט ממשיכה בלעדיו מכיוון שהוא לוקח יותר מדי זמן לעבור את תהליך הגב לשעבר .

מה שאתה צריך להבין הוא שאישה יכולה להתנהג בדרכים שונות וזה יכול להיות דברים אחרים.

נשים לא כולן זהות.

אתה לא יכול לסמוך על האותות שלה כי הם יכולים להיות משמעות אחרת לגמרי ממה שאתה חושב.

זו הסיבה שאתה צריך לקחת את ההובלה ולקבל אותה בחזרה, מבלי לחכות שתדריך אותך בתהליך.

לדוגמא: אישה אולי תהיה נחמדה עם האקס שלה ותשמח לסמס איתו, אבל היא לא רוצה לחזור איתו ומחפשת באופן פעיל בחור מחליף.

לחלופין, אישה אחרת עשויה להיות כלבה מוחלטת לשעבר שלה מכיוון שהיא בודקת אם הוא יהיה גבר מספיק כדי לרדוף אחריה ולקבל אותה בחזרה, למרות שהיא לא הקלה עליו.

לפעמים אישה שנחמדה עם האקס שלה אומרת שהיא רוצה אותו בחזרה והיא מקווה שהוא ירים את זה ויחזיר אותה.

העניין הוא שנשים מסובכות ואם אתה ממתין לנסות להיות בטוח למה באמת אומר האקס שלך על ידי האותות האקראיים שלה, אתה עלול בסופו של דבר לאבד אותה כי לא פעלת מספיק מהר.

אם אתה רוצה אותה בחזרה, אז זה תלוי בך להיות מספיק חזק רגשית כדי להוביל ולהפעיל אותה באופן פעיל שוב לרגשות כלפייך.

איפה שיש בחורים שמשתבשים, זה על ידי התרגשות יתר על המידה מכל סימן להתעניינות של האקס שלהם (למשל, היא לוחצת כמו ברשתות החברתיות, עונה לטקסט או עונה לטלפון) ואז מגיבה בצורה נואשת שמכבה אותה.

לדוגמא: בחור עשוי לשלוח הודעת טקסט לאקס שלו כדי להגיד היי והיא מגיבה על ידי שליחת הודעות SMS כמו,'היי. איך אתה היית?'

ואז הוא יכול להתחיל לחשוב,'היא לא אומרת לי ללכת. היא יזמה את הטקסט, אז אולי היא רוצה אותי בחזרה. ”

לאחר מכן הוא יכול להתחיל להפציץ אותה באינסוף הודעות טקסט בתקווה 'לחמם אותה', עד שבסופו של דבר יתוודה עד כמה הוא התגעגע אליה ורוצה אותה בחזרה.

עם זאת, כאשר בחור מגיב יתר על המידה לאות התעניינות של אשתו לשעבר, היא יכולה בקלות להרגיש מכובה מכך מכיוון שהיא עשויה לדמיין שהוא בודד ומרגיש נואש בבית בלעדיה בחייו.

גם אם אישה תחילה חשבה,'הממ ... אולי האקס שלי ואני יכולים לחזור יחד,'כשהוא יעבור החוצה ויגיב בייאוש, היא תתרחק אינסטינקטיבית ממה שהיא תופסת כחולשה הרגשית שלו.

היא תרגיש כאילו לחזור איתו יהיה כמו לעשות לו טובה כי נראה שהוא זקוק לגב שלה כדי להרגיש טוב עם עצמו שוב.

אז היא עלולה לחשוב,'ברור שהאקס שלי עדיין רוצה לחזור איתי, אבל הוא באמת הולך על זה בדרך הלא נכונה. מדוע הוא מסמס לי כל כך פתאום ומתוודה על רגשותיו כלפיי על ידי יונק. הייאוש שלו גורם לי לפקפק אם אני רוצה להסתדר עם גבר שלא מאמין שהוא יכול להחזיר אותי רק על ידי להיות בטוח בעצמי ולהדריך אותי למערכת יחסים עכשיו. במקום זאת, הוא רק מדבר על תחושותיו, ידידותיות ומתנצל על כל מה שקרה. נראה מיואש. אני לא אוהב את זה. '

זכרו זאת תמיד:

זהו ביטחון, עוצמה רגשית וגבריות שנשים נמשכות אליהן בגברים.

חוסר ביטחון, נזקקות וייאוש מכבים נשים, גם אם היו אומרים שזה לא רק להיות נחמד.

אם אתה רוצה שהאקס שלך באמת ירצה אותך בחזרה, התמקד בעשיית יותר מהדברים האטרקטיביים סביבה (כלומר להיות בטוח, גברי, כריזמטי, נחוש, מקסים) ופחות מהדברים הלא אטרקטיביים (למשל להיות לא בטוח, נזקק, רגיש רגשית, נוֹאָשׁ).

כאשר אתה מתנהג בדרכים שמושכות אותה באופן טבעי, תפעיל מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה אליך.

ואז היא תתחיל לחשוב,'הממ ... אני אוהב את הגרסה החדשה הזו שלו. זה מרגיש טוב להיות שוב סביבו. אני דווקא חושש לאבד אותו לאישה אחרת עכשיו. אני פשוט צריך לתת לו הזדמנות נוספת ולראות מה קורה. ”

לגרום לה להרגיש ככה זה מה שגורם לאישה לרצות אותך בחזרה אמיתית.

כאשר אתה מתמקד בהפניית גבה אליך מינית ורומנטית, היא תרצה אותך בחזרה, גם אם רק בתחילה הייתה נחמדה אליך מסיבות אחרות.