התעלמות מחברה לשעבר שתחזיר אותה: האם זה עובד?

מתעלם מחברה לשעבר להחזיר אותה

זה די ברור מה מתעלם מחברה לשעבר אולי לעשות…

היאאולימתגעגע אליך ומתקשר אליך, אחרת היא עשויה להיות סקרנית לגבי הסיבה שאתה לא יוצר איתה קשר ולהתקשר או לשלוח לך הודעה כדי לבדוק שאתה עדיין מתגעגע אליה.

מצד שני, היאאוליתשמח שאינך פונה אליה ופשוט תמשיך בחייה!

התעלמות מחברתיך לשעבר אינה פיתרון להחזיר אותה. זה אולי יביא אותה ליצור איתך קשר, אבל זה ממש לא מחזיר אותה.

כדי להחזיר אותה, אתה חייב להיות מסוגל לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת עבורך כאשר תתקשר איתה בהמשך בשיחת טלפון או באופן אישי.

תביא אותה לשיחת טלפוןאם היא פונה אליך לאחר שהשתמשת בכלל ללא קשר (התעלם מהאקס שלך במשך 30-60 יום) ואתה מכבה אותה באותה דרכים ישנות כמו פעם, או אם היא מבינה שהתעלמת ממנה כטריק לגרום לה ליצור איתך קשר, זה באמת יעזור לה להרגיש טוב יותר עם עצמה ולהמשיך הלאה יותר קל.

היא תבין שאתה מנסה להשתמש בטריקים בתקווה לגרום לה לשנות את דעתה, כי עדיין אין לך מושג איך לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך כגבר.

הדרך להחזיר אישה היא לגרום לה באופן פעיל להרגיש כבוד ומשיכה אליך בפעם הבאה שתתקשר איתה. אֵיך?

צפו בסרטון זה לכמה דוגמאות ...

אם אתה מדבר עם האקסית שלך בטלפון או מתקשר איתה באופן אישי, אתה רק צריך לוודא שאתה מציג את סוג תכונות האישיות, ההתנהגויות והאיכויות הפנימיות שמושכות באופן טבעי לנשים.

לדוגמא: ביטחון, הערכה עצמית גבוהה, יכולת להצחיק אותה ולחייך (במיוחד אם קר לה איתך), בגרות רגשית, אווירה גברית, כריזמה וכו '.

אם תצליחו לעשות זאת, באופן טבעי היא תתחיל לחוש כלפיכם תחושת כבוד ומשיכה מחודשת מכיוון שברור ששיניתם ושיפרתם.

עם זאת, אל תצפו ממנה שתעניין אותה בכם באופן מאוד ברור מיד. היא כמעט בוודאות תבדוק את הביטחון שלך על ידי כך שתשחק קצת קשה להשיג, תעביר לך מסרים מעורבים ותחליט לא להחליט איך אתה מתמודד עם עצמך.

כל עוד אתה נשאר בטוח, רגוע וממשיך להאמין שאתה גורם לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך, היא תתרשם ולא תוכל למנוע מעצמה להרגיש נמשכת לכוח הרגשי שלך ובגרותך. .

היא תרגיש כאילו מגיע לך לכבד אותך שוב כי אתה לא הבחור שהיא נפרדה ממנו. באמת השתנית והשתפרת מאוד מאז שהיא נפרדה ממך לפני ימים או שבועות.

תן לה לראות את השינויים בעצמה

כל עוד תשארו בטוחים ביכולת שלכם למשוך אותה במהלך אינטראקציות, היא תירגע ותאפשר לעצמה שוב לרגשות אליכם.

עם זאת, אם תנסה להחזיר את האקס שלך מבלי לשנות או לשפר דבר, סביר להניח שאתה הולך לכבות אותה באותן דרכים ישנות והיא פשוט תמשיך לדחות אותך ולהמשיך הלאה.

שימוש בכלל ללא קשר

לא משתמש באיש קשר בתקווה לגרום לה לקנא
לפעמים, התעלמות מחברה לשעבר כדי להחזיר אותה מכונה כלל ללא קשר, שם אתה מתעלם ממנה במשך 30-60 יום ומקווה שהיא תחזור.

לפעמים, זה רעיון טוב לא ליצור קשר עם האקס שלך ולהמתין שהיא תיצור איתך קשר, אבל כמעט בכל המקרים שעסקתי בהם כדי לעזור לבחור להחזיר את האקס שלו, הוא באמת היה צריך לפנות אליה מייד כי היא לא היו לו מספיק רגשות כדי שיהיה לו אכפת שהוא מתעלם ממנה.

הגישה שלי להחזרת אקס נוגעת לתיקון מהיר של הבעיות שלך (למשל חוסר ביטחון) ולשיפור עצמך (למשל להיות בטוח יותר ומושך יותר רגשית עבורה) ואז לגרום לה להיפגש איתך.

בזמן המפגש קורה החלק החשוב ביותר בהשבתה. אתה צריך לדעת מה לומר ולעשות בפגישה כדי לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך.

אתה צריך גם להבטיח שתוכל לבנות על תחושות הכבוד והמשיכה האלה, עד לנקודה בה הרצון שלה בך הופך לפתע ועז. היא מרגישה שהיא צריכה להיות איתך.

זה מה שצריך לקרות.

כן, לפעמים בחור יכול להתעלם מנערה וזה יגרום לה להרגיש ככה, אבל כמעט בכל המקרים האחוריים לשעבר, האישה שמחה לקבל את המרחב ואז היא מנצלת את הזמן הזה כדי להמשיך עם הבחור.

היא לא החליטה להיפרד ממך בן לילה

כדי שאישה תגיע לנקודה בה היא אומרת'היה לי מספיק ואני רוצה לצאת מהקשר הזה,'בדרך כלל היא עוברת סדרת שלבים.

1. היא מכינה את עצמה נפשית לקראת הפרידה.

כשאישה מבינה שהיא כבר לא מרגישה כמו שהיא רוצה להרגיש במערכת היחסים שלה, היא מתחילה להראות לגבר שלה שהיא אומללה.

אם היא תשלח איתותים לבחור שלה והוא לא יצליח להבחין ולבצע שינויים כדי לעורר מחדש את המשיכה בינו לבינה, היא תתחיל להכין את עצמה נפשית לפרידה על ידי דימיון חייה בלעדיו.

היא תתחיל לדמיין את כל הדברים המהנים שהיא יכולה לעשות בלעדיו בחייה.

היא חושבת איך זה יהיה לחזור למשחק היכרויות ולפגוש גברים חדשים שגורמים לה להרגיש יותר כבוד ומשיכה מאשר הגבר הנוכחי שלה.

זה מאפשר לה לשכנע את עצמה כי פרידה לא הולכת להיות גרועה ואף עשויה להיות מהנה.

2. היא מכינה את עצמה רגשית לקראת הפרידה.

ברגע שהיא יכולה לדמיין את עצמה יוצאת עם בחורים אחרים, היא מכינה את עצמה רגשית על ידי כיבוי כל תחושות שאריות של אהבה, כבוד ומשיכה שיש לה לגבר הנוכחי.

זה מאפשר לה לפתוח את עצמה לפגישה ולהרגיש משיכה לגברים אחרים.

3. היא מכינה את עצמה פיזית לפרידה

עבור אישה, היכולת שלה למשוך גבר תלויה רבות במראה החיצוני שלה, ולכן לפני פרידה (אם אין לה כבר בחור מחליף מוכן), אישה תעבוד קשה כדי לשפר את המראה הגופני שלה.

לדוגמא: אם היא בדרך כלל הטיפוס הקז'ואל ואוהבת ללבוש ג'ינס וחולצות טריקו עם מעט איפור ואז פתאום מתחילה לעשות דיאטה, ללכת לחדר כושר לעתים קרובות יותר וללבוש שמלות סקסיות קטנות עם עקבים גבוהים והרבה איפור, אז היא מתכוננת להיראות אטרקטיבית לגברים אחרים.

היא עשויה גם להיות פתוחה יותר בשפת גופה (למשל לחייך לגברים אקראיים, להחזיק קשר עין עם חיוך כשמדברים עם גבר, לפלרטט וכו ') כדי לשלוח הודעה לבחורים אחרים שאומרת, שאומרת,'היי, אני פתוח לפלרטט איתך ולראות לאן זה הולך.'

אז אם האקס שלך כבר עבר את שלושת השלבים האלה לפני שנפרד ממך, אתה באמת חושב שהתעלמות ממנה תפתור את הבעיות במערכת היחסים שלך ותחזיר אותה?

כנראה שלא, נכון?

בטח, לפעמים לגרום לאישה להרגיש את הכאב לאבד אותך על ידי התעלמות ממנה תחזיר אותה באופן זמני, אבל אם היא אכן תחזור אליך, היא באותה מידה תיפרד ממך שוב כאשר היא תרגיש מוכנה רגשית לעשות זאת (למשל. היא מוצאת גבר מחליף).

אם היא שמה לב שעדיין לא תיקנת את הבעיות שלך ושיפרת את עצמך, זה יזכיר לה את הסיבות האמיתיות שבגללן היא נפרדה ממך.

היא תדע שאין לה שום כוונה להישאר איתך אלא אם כן תוכל לשנות במהירות ולהתחיל לתת לה את חווית המשיכה שהיא רוצה בזוגיות.

ואז היא תתחיל לומר דברים כמו,'אני צריך עוד זמן'אוֹ'בוא ניקח הפסקה'אוֹ'אולי נוכל לחזור יחד בעתיד, אבל לעת עתה אני צריך זמן למצוא את עצמי.'

במילים אחרות, היא אומרת,'חכה לבד כדי שאוכל למצוא בחור אחר ואז להיפרד ממך אמיתית, ולא צריך לדאוג שתמצא אישה חדשה לפני שאמצא בחור חדש.'

מתעלם מחברה לשעבר להחזיר אותה

ברוב המקרים, על ידי התעלמות מחברך לשעבר במשך תקופה ארוכה, אתה פשוט נותן לה יותר זמן להמשיך בחייה ולקיים חוויות מיניות ורומנטיות עם גברים חדשים.

עד שתחליט לפנות אליה, יתכן שהיה לה מספיק זמן לפגוש בחור חדש, לקיים יחסי מין ואפילו להתאהב בו.

זה רק הופך את המשימה שלך להחזיר אותה לקשה יותר מכיוון שעכשיו עליך לוודא שאתה לא מדבר, מתנהג או מתנהג בצורה לא בטוחה לגבי הבחור החדש.

למה? חוסר ביטחון כלפיו למעשה יגרום לו להיראות בטוח יותר ומושך ממך. היא תראה שאתה מרגיש מאוים על ידו ותראה אותו כגבר אלפא יותר ממך, מה שבאופן טבעי ובאופן אוטומטי יגרום לה להרגיש נמשכת אליו יותר.

מה שאני ממליץ לך לפנות אליה מיד ולתאם פגישה, או אם אתה חושב שהיא זקוקה למעט מקום, הזמן המקסימלי שאתה צריך לתת לה הוא 3 עד 7 ימים.

אחרי שנתת לה קצת מקום, אתה צריך להיפגש איתה באופן אישי כדי שהיא תוכל לחוות אותך החדש ושיפר אותך ולהרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך.

כשזה יקרה, השומר שלה באופן טבעי יירד והיא תחזור איתך מיד או תיפתח לראות אותך שוב ולקבל החלטה אז.

האם אתה מוכן למשוך אותה מחדש?

אחרי שעזרתי למאה בחורים להשיג חברה לשעבר, ארוסה או אישה בחזרה, גיליתי שיש נושאים נפוצים שבחורים זקוקים לעזרה לפני שהם מוכנים למשוך מחדש את האקס שלהם.

לדוגמה:

 • האם אתה גורם לה להרגיש שאתה זקוק לה יותר ממה שהיא זקוקה לך?
 • התבססת עליה יותר מדי מחייך, במקום שיש לך אינטרסים רציניים וחשובים מחוץ למערכת היחסים?
 • האם לא נתת לה מספיק אהבה ותשומת לב, או שנתת לה יותר מדי ובסופו של דבר גרמת לה להרגיש חנוקה?
 • האם הצלחת לגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית בנוכחותך (כלומר נשית, ילדותית ורגשית), או האם גרמת לה להרגיש כמו יותר חברה?
 • מי לבש את המכנסיים בזוגיות? האם היא הייתה הבוסית או שהובלת את הדרך?
 • האם הפכת לשולטת יותר מדי, או שלא היה אכפת לך אפילו מספיק ממנה לדאוג למה שהיא עשתה?
 • היית חסר ביטחון לגבי האטרקטיביות שלך אליה?
 • האם הצלחתם להעמיק את האהבה, הכבוד והמשיכה במהלך הקשר, או טעיתם שלקחתם אותה כמובן מאליו והנחתם שהיא פשוט תישאר אתכם כי היא אהבה אתכם?
 • האם היא התחילה לאבד עניין לאחר שהניצוץ הראשוני גווע, אבל לא ידעת להחזיר אותו, אז נעשית חסרת ביטחון בקשר והרכוש שלה?

יש כל כך הרבה סיבות שונות לכך שמערכת יחסים תפרק.

כדי להחזיר אקס, אתה חייב להיות מסוגל להתחיל לפתור את הבעיות בינך לבינה, ולא לצפות ממנה שתתן לך הזדמנות נוספת מכיוון שהדברים היו טובים בינה לבינה.

אתה צריך לתת לה להרגיש שיש תקווה כי באמת השתנית וחלק מהבעיות הישנות שהיו לך והיא פשוט לא קורות יותר. לדוגמא: אתה כבר לא נהיה חסר ביטחון, עכשיו אתה גורם לה להרגיש כמו אישה אמיתית סביבך.

הנה מה שאתה צריך לזכור כשאתה מחזיר את האקס שלך ...

התעלמות ממנה לא פותרת את הבעיות האישיות שלך או חוסר הביטחון שלך וזה לא פותר את הבעיות ביניכם. אם אתה רוצה להחזיר את החברה לשעבר שלך אמיתית, אתה צריך להיות מוכן לעשות את מה שנדרש כדי לשפר כדי שתוכל למשוך אותה כראוי מחדש.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד תוכלו להרשים אותה כשאתם מדברים איתה בטלפון ובאופן אישי ...

כל מה שצריך זה בדרך כלל ניצוץ של כבוד ומשיכה והאקס שלך יתחיל לחשוב, להרגיש, לדבר ולהתנהג אחרת כשהיא מתקשרת איתך.

משם, אתה רק צריך לבנות על המשיכה שלה ולהדריך אותה בחזרה למערכת יחסים.

מתכוננים לפנות אליה

לפני שתפנה לחברתך לשעבר, עליך לוודא שאתה מוכן.

הנה מה שאתה צריך לעשות:

1. גלה בדיוק מה גרם לה להיפרד ממך ולהתחיל לתקן את הדברים האלה.

אתה לא צריך להיות מושלם, אבל לפני שאתה מתקשר אליה, ודא שאתה יודע מה גרם לה להיפרד ממך והתחלת לתקן את הדברים האלה לגבי עצמך.

לדוגמה:

 • הפכת לחסרת ביטחון מדי? אם כן, תיקנת את זה או שאתה פשוט מעמיד פנים שאתה לא חסר ביטחון עכשיו?
 • חסרה לך מטרה בחיים ובילית איתה יותר מדי זמן? אם כן, האם התחלת להתקדם לעבר המטרות והשאיפות הגדולות שלך בחיים, או שאתה עדיין מקווה פשוט לבלות איתה ולא לדאוג למטרה שלך בחיים?
 • לקחתם אותה כמובן מאליו במערכת היחסים? אם כן, האם אתה מוכן להתייחס אליה טוב יותר מבלי למצוץ אותה בהתנהגות נחמדה במיוחד?

אם אתה אומר לה,'רק תן לי הזדמנות נוספת ואני מבטיח שאם תגיד לי מה עשיתי לא בסדר, אני אשנה'זה רק יגרום לה לאבד עוד יותר אהבה וכבוד אליך.

היא תרגיש כאילו אתה לא מבין אותה ואפילו לא יודע מה היא צריכה שתעשה כדי לשמח אותה.

חברה לא רוצה להיות המורה של החבר שלה על החיים. היא רוצה שהוא יידע להיות גבר בפני עצמו, לא בהדרכתה.

אם בחור אומר לחברתו,'תגיד לי מה עשיתי לא בסדר ואני מבטיח שאשתנה. אני אעשה כל מה שאתה רוצה שאעשה. רק תגיד לי ואני אעשה את זה, ”הוא לא רק אומר,'אני לא באמת יודע מה עשיתי לא בסדר,'מה שהיא שומעת זה,'אני צריך שתלמד אותי איך להיות גבר.'

לאחר מכן היא מבינה שהוא לא מוכן להיות הגבר שהיא צריכה, אז היא מחליטה לעזוב אותו ומקווה למצוא בחור שמוכן להיות הגבר שהיא צריכה.

2. קבל עזרה מקצועית.

רוב החבר'ה עושים כל מיני טעויות בזמן שהם מנסים להחזיר את האישה שלהם, מה שמכבה אותה עוד יותר ומקשה על התהליך.

אם אתה רוצה ללכת בדרך המהירה והקלה להחזרת האקס שלך השבוע או הבא, אני מוכן לעזור לך עכשיו.