בעתיד, האם יהיה מקובל לקבל הרבה נשים בבת אחת?

יש נשים מרובות

עם כל כך הרבה התקדמות בתחום המדע והטכנולוגיה, זה טבעי כי חיינו העתידיים יהיו שונים לחלוטין ממה שאנו חווים כעת.

לא רק שהדברים יהיו שונים באופן בו אנו עושים עסקים או צופים בטלוויזיה, גם מערכות היחסים שלנו ישתנו.

לדוגמא דמיין זאת ...

השנה היא 2025 (רק 10 שנים מהיום). את אוכלת ארוחת ערב בבית עם אשתך וילדיך. הילדים נלחמים על תורם של שטיפת הכלים, ואשתך מספרת לך על היום בעבודה.

אתה עוזר לילדים שלך לסיים את שיעורי הבית שלהם, אתה מוציא את הזבל ואז אתה נכנס לאינטרנט כדי לשלם כמה חשבונות. אחרי שהילדים במיטה אתה ואשתך מתעלסים ואתה נסחף בסיפוק לישון.

עד כה נראה שהחיים לא השתנו מאוד מההווה, נכון?עם זאת, מאוחר יותר באותו ערב, אתה מצטרף למשפחה השנייה (או אולי אפילו השלישית או הרביעית) שלך לארוחת ערב. גם כאן ילדיכם מתווכחים על שטיפת הכלים, ואשתך רוצה לספר לך על היום המטורף שלה בעבודה.

אתה גם צריך לעזור לילדים שלך בשיעורי הבית שלהם, להוציא את הזבל ולשלם את החשבונות לפני סוף החודש. לבסוף כשהילדים ישנים, אתה ואשתך מתעלסים ונסחפים לישון.

בעתיד, האם היית שוקל להביא יותר מאישה אחת בו זמנית?

גבר עם מספר נשים

ולא, אני לא מדבר על פוליגמיה - לפחות לא על הדרך בה אנו רואים פוליגמיה כיום. מה שאני מדבר עליו הוא פריצות דרך בננוטכנולוגיה שהופכות למתקדמות כל כך, עד שמציאות מדומה הופכת להיות 'המציאות החדשה'.

מה יקרה לנו אם המציאות הווירטואלית תהפוך כל כך אמיתית, שאתה יכול להתחתן גם בעולם 'האמיתי' ובעולם ה'ווירטואלי 'בו זמנית?

מה אם חייך הווירטואליים עם אשתך הווירטואלית וילדיך מורכבים, רגשיים ומספקים כמו חייך 'האמיתיים'? מה אם הקווים שבין מה שאנחנו רואים כ'אמיתי 'ל'לא אמיתי' מטשטשים; אתה יכול לחיות שני חיים בבת אחת? האם בכל זאת היית שוקל להיות 'פוליגמיסט'?

בנוסף, מה קורה כאשר הטכנולוגיה מתקדמת עד כדי כך שתוכל 'לחיות' במציאות הווירטואלית שלך באופן קבוע? אם בחורים יכולים לקבל את החיים 'המושלמים', עם האישה 'המושלמת' בעולם וירטואלי, האם מישהו באמת ירצה לצאת ולהתמודד עם חייהם 'האמיתיים' ובעיותיהם האמיתיות?

מה אפשרי היום?

הרבה חבר'ה ספקנים כשמדובר בעתיד הטכנולוגיה. רבים מאמינים כי זה מוגזם יתר על המידה וכי לא סביר שנגמור את כל הדברים שמדענים ומהנדסים טוענים שנעשה מתישהו בעתיד.

האמת היא שלמרות שמציאות מדומה גורמת להרבה אנשים לחוש אי נוחות, היא בהחלט כאן כדי להישאר, והאפשרות לקבל יותר מ'אישה 'אחת קרובה יותר ממה שאפשר לחשוב.

כבר עכשיו, טלדילדוניקה לקחה יחסי מין לרמה אחרת. Teledildonics, (הידוע גם בשם 'סייברדילדוניקה') הם צעצועי מין אלקטרוניים הנשלטים על ידי מחשב ומאפשרים לאדם 'לקיים יחסי מין' ואף להגיע לאורגזמה עם בן זוג וירטואלי.

נכון לעכשיו, צצות 'רשתות' המקשרות בין משתמשי טילדילדוניקה מרחוק כדי שיוכלו 'לקיים יחסי מין' זה עם זה מבלי להיפגש אי פעם באופן אישי. עם זאת, עבור אנשים שלא מעוניינים לקיים יחסי מין עם אנשים אחרים (אפילו מרחוק), ישנן אפשרויות אחרות.

לדוגמא, טנגה, יצרנית יפנית של צעצועי מין גברים חד פעמיים חשפה מכשיר שמאפשר לבחורים לקבל טובות מין מדמות אנימה באמצעות משקפי מציאות מדומה. בעזרת התוכנה והגרפיקה המעודכנים שלהם טנגה מקדמת מין וירטואלי בעזרת רובוטים.

מנכ'ל טנגה, צונקי סאטו, מאמין בתוקף שזה עתיד המין.'אני חושב שבעתיד, האמיתי הווירטואלי יהפוך לאמיתי יותר ממין אמיתי,'הוא אמר .²

אז מה אפשרי היום? עם נספחים רובוטיים המדמים את האמיתיים ועם אווטארים וירטואליים, הפטיקה, VR ופלטפורמות מציאות רבודה כמו משקפי Google, Oculus Rift ו- Project Morpheus, הדרך בה אנו חושבים על יחסי מין ומערכות יחסים משתנה בהחלט.

עבור חלק, ההתקדמות בננוטכנולוגיה כבר גורמת להם להיות לא נוחים וקל יותר למחוק את זה באומרו,'הם לעולם לא באמת יוכלו להחליף מציאות במציאות מדומה מכיוון שהטכנולוגיה לעולם לא תתקדם כל כך.'

עם זאת, האמת היא לחשוב ככה באמת נאיבי. הטכנולוגיה כבר מתקדמת בקפיצות ומציאות מדומה כבר אמיתית.

האם אנחנו נותנים לדמיונות שלנו לברוח איתנו?

זה דבר אחד לדבר על מה ש'אולי 'יקרה ביום מן הימים, אבל עבור רובנו לחבר את עצמנו לציוד מיני משונה וגאדג'טים מגושמים זה ממש לא מושך - לא משנה כמה נרצה לקיים יחסי מין וירטואליים עם אווטאר סקסי.

אז האפשרות של ממש שיש יותר מאישה אחת בבת אחת אפילו לא נראה מציאותי כרגע. השאלה היא: האם אנחנו רוצים יותר מטכנולוגיה ממה שהיא מסוגלת לספק?

העובדה היא שהדבר היחיד שעיכב את המציאות המדומה הוא היכולת של מחשבים לעמוד בקצב הדמיון שלנו.

עם זאת, בהתבסס על החוק של מור,'מספר הטרנזיסטורים במעגל משולב צפוף מכפיל את עצמו כל שנתיים בערך,'³ אשר במונחי הדיוט פשוט אומר שמהירות המעבד, או כוח העיבוד הכולל למחשבים יוכפל אחת לשנתיים; ונראה שחיזוי זה הוכיח את עצמו עד כה כמדויק.

נכון שאם עדיין היו לנו מחשבים משנות ה -80, בהחלט היינו נותנים לדמיון שלנו לברוח איתנו. עם זאת, מחשבים השתנו כל כך הרבה ב -20 השנים האחרונות, עד שאסטרונומים אפילו הצליחו ליצור יקום וירטואלי באמצעות הדמיית מחשב.

על פי הדו'ח שפורסם בכתב העת Nature,'ניסיונות קודמים לדמות את היקום נפגעו מחוסר כוח מחשוב ומורכבות הפיזיקה הבסיסית. כתוצאה מכך תוכניות אלה היו מוגבלות ברזולוציה, או שנאלצו להתמקד בחלק קטן מהיקום. סימולציות קודמות גם התקשו לדגמן משוב מורכב מהיווצרות כוכבים, פיצוציות סופרנובה וחורים שחורים סופר-מסיביים. '

עם זאת, הסימולציה החדשה, המכונה Illustris, משתמשת בתוכנת מחשב מתוחכמת שיכולה 'לשחזר את התפתחות היקום בנאמנות גבוהה.

הוא כולל גם חומר רגיל וגם חומר אפל באמצעות 12 מיליארד 'פיקסלים' תלת-ממדיים או אלמנטים ברזולוציה. ' לקח לצוות חמש שנים לפתח את Illustris ורק 3 חודשים 'ליצור את היקום'. אם היו משתמשים במחשב שולחני ממוצע, היה לוקח יותר מ -2,000 שנה להשלים את החישובים שלהם! ⁴

מה יש בזה בשבילך?

זה פשוט באמת - אם הטכנולוגיה חזקה מספיק בכדי ליצור יקום וירטואלי עם כוכבים, פיצוצים וחורים שחורים, אז זה רק עניין של זמן עד שהטכנולוגיה הזו תשמש ליצירת עולמות וירטואליים שנוכל 'לחיות' בהם, מבלי שנצטרך תחגור את עצמנו לגאדג'טים מביכים כדי לעשות זאת.

לדברי העתידן והממציא, ריימונד קורצוויל, הננוטכנולוגיה היא המהפכה הטכנולוגית הבאה. הוא מאמין ש'עידן הננוטק 'יתחיל בין השנים 2025 ו -2050 וכי' ייצור מולקולרי בוגר 'או' ננוטכנולוגיה מולקולרית 'יאפשרו לנו לבטא את חלומותינו.' ⁵

בעיקרו של דבר, רק בעוד 10 שנים היית יכול לחיות את חיי החלומות שלך.

מסע בין כוכבים בסלון משלך.

עוד בשנת 1987, ג'ין רודנברי הציג את ההולודק לצופי מסע בין כוכבים ותפס את דמיוננו מאז. הוא שימש את אנשי Starfleet לאימון, אבחון ובילוי וזה היה ההצצה הראשונה שלנו למה יכולה להיות משמעות של מציאות מדומה עבורנו.

במסע בין כוכבים נעשה שימוש בהולודק לשחזור או הדמיה של הגדרות ואירועים לניתוח. למשל איש צוות הצליח להשתמש בהולודק לדמות זירת פשע ולחפש רמזים שיעזרו בחקירתם בעולם 'האמיתי'. לעתים קרובות הוא שימש את הרופא ה'ווירטואלי 'המשולב לטיפול באנשי צוות חולים.

תפקידי הבילוי של ההולודק היו מוגבלים רק על ידי דמיונות הצוות. הם יכולים להשתמש בהולודק כדי לצאת לחופשה על החוף, לחיות יום בהיסטוריה או סתם מקום בטוח לבלות עם כמה חברים וירטואליים ולהירגע.

ב Star Trek Deep Space Nine, קוורק השכיר לעיתים קרובות את הולוסואיטים למטרות מיניות. ⁶ כמובן שבמסע בין כוכבים ההולודק היה כל כך מתקדם והסימולציה כל כך אמיתית, שהכל אפשרי.

עכשיו תאר לעצמך עד כמה סוג זה של ננוטכנולוגיה יהיה שימושי עבורנו? לא רק שאנו יכולים להשתמש בהולודק כדי לפתור בעיה דחופה בחיינו 'האמיתיים', אלא גם להשתמש בה כדי לנסוע למקומות מרוחקים בעולם (ואפילו למערכת השמש) שלא בדרך כלל היינו יכולים להגיע אליהם או לְהַרְשׁוֹת לְעַצמוֹ.

נוכל גם להשתמש בהולודק כדי ליצור חיים מושלמים.

לדוגמה…

אתה יכול למצוא את עצמך גר בכל מקום שתרצה - מסוויטת פנטהאוז שופעת במנהטן ועד וילה על חוף פרטי באי טרופי. אתה יכול להיות כל אחד שאתה רוצה להיות - נשיא ארה'ב או אפילו בעולם, עשיר כמו וורן באפט או מפורסם ככוכב קולנוע ברשימה.

בהולודק שלך אתה יכול לעשות כל מה שאתה רוצה לעשות בלי לחשוש להיפגע או להיכשל - חושב על קפיצות בסיס, סקי במורד, או צלילה עמוקה בים עם כרישים לבנים נהדרים. והכי חשוב, תוכלו לצאת לדייט ולהתחתן עם כל מי שרק תרצו.

אם הדוגמנית המובילה של ויקטוריה'ס סיקרט קנדיס סוואנפול היא אשת החלומות שלך בחיים האמיתיים, היא יכולה להיות חברה שלך או אפילו אשתך בהולוד שלך. אתה יכול לנהל איתה מערכת יחסים רגשית ומינית מספקת ואפילו להביא ילדים לעולם יחד, ובמקביל לשמור על זוגיות ומשפחה גם בחיים האמיתיים.

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? לא אם יש להאמין למדענים וחוקרים. יש שאפילו אומרים שיכולים להיות לנו הולודקים עד 2024, ואם יש לך את הכסף, אתה יכול אפילו לקנות אחד היום (אם כי זה יהיה גס בהשוואה להולודקים במסע בין כוכבים).

מכשירי מיקרו מתקדמים (A.M.D) בסאניווייל, קליפורניה, עמיתם הארגוני פיל רוג'רס וצוותו כבר בנו גרסה של הולודק. זה בצורת כיפה והוא מכוסה מקרנים מקיר לקיר. החדר משתמש בסאונד היקפי, במציאות רבודה ובטכנולוגיות אחרות כדי לשחזר את העולם האמיתי.

'ההולודק הוא משהו שקיבענו כאן כבר מספר שנים כחווית יעד עתידית שתהיה באמת סוחפת', אמר מר רוג'רס. 'לפני עשר שנים זה נראה כמו חלום. עכשיו, זה מרגיש בהישג יד. '

אבל A.M.D לא לבד בחיפוש אחר הולודק מושלם.

למיקרוסופט יש גם חזית הטכנולוגיה הזו, בהגשת מספר פטנטים הקשורים להולודקים ולבניית אבות טיפוס, וחוקרים מאוניברסיטת אילינוי בשיקגו יצרו גם גרסה של הולודק שבה ניתן להשתמש כדי לדגמן דפוסי מזג אוויר עולמיים, לחקור את הדרך תרופות חדשות פועלות בגוף ועוזרות לרופאים לתרגל ניתוחים. והרשימה עוד ארוכה.

האם אתה מוכן להתחבר למטריקס?

אם מסע בין כוכבים והולודקים הם לא באמת העניין שלך, נראה שגם הטכנולוגיה קיבלה את זה. העניין הוא שמדענים וחוקרים מתכוונים יותר מתמיד להפוך את העולם הווירטואלי למציאותי ככל האפשר. למה?

ובכן שקול זאת ...

כשזה מגיע למטה, גופנו הפיזי מהווה מכשול. הגוף מוגבל על ידי חוקי הפיזיקה והוא שביר ביותר. זה יכול להיפגע או להיהרג ברגע, ואם חלק גוף קריטי נפצע קשה, כל הגוף יכול למות.

גם גופנו הפיזי מתדרדר בגלל ההזדקנות. כך או כך, בינתיים, אם גופנו מת, גם המוח שלנו מת. ולכן המטרה העיקרית של כל כך הרבה חוקרים היא לבטל לחלוטין את המגבלות איתם נולדנו; והמציאות המדומה היא הכלי האולטימטיבי!

לא רק שהוא יכול להתגבר על כל החוקים הפיזיקליים המחייבים אותנו, הוא יכול גם להציע אפשרות הרבה יותר אטרקטיבית לחיות בגוף האמיתי.

אלטרנטיבה מציאות מדומה טובה עוד יותר להולודק המכונה 'חוליה' הוצעה על ידי מרשל מוח בספר Manna. חוליה היא מערכת מחשבים מוחית ספקולטיבית שתשמש תחליף לאחת מחוליות צוואר הרחם העליונות בעמוד השדרה האנושי.

'מערכת החוליות נקישה לכל חבילות העצבים החושיות והמוטוריות הזורמות אל המוח וממנו. חוליה מאפשרת מציאות רבודה או ניתוק מוחלט של המוח מהגוף הביולוגי וחיבור אלקטרוני לאחר מכן לגוף וירטואלי המאכלס בדרך כלל עולם וירטואלי. זה יהיה 'בקר המשחקים האולטימטיבי'.

עם Vertebrane, כל מה שאתה יכול לעשות בעולם האמיתי, תוכל לעשות אפילו טוב יותר בעולם הווירטואלי.

הוסיפו לכך את העובדה שחוליית החוליות תוכל לנתק את המוח שלכם מגופכם ולחבר אותו מחדש לאווטאר וירטואלי, וכי האווטאר שלכם יהיה בעל אותם שרירים כמו גופכם האמיתי, והמוח שלכם יוכל לשלוט בכולם. בדיוק באותו אופן שהוא שולט בשרירים הביולוגיים שלך, וחוויית המציאות המדומה שלך תהפוך כעת ל'אמיתית 'כמו העולם האמיתי.

למעשה, החוויות שלך דרך האווטאר שלך יהיו אפילו טובות יותר מאלו שבעולם האמיתי. לדוגמא, אם תרכיב משקפיים בעולם האמיתי, בעולם הווירטואלי שלך תהיה לך ראייה מושלמת. אם בעולם האמיתי אתה פרפלג או נכה בכל דרך שהיא, בעולם הווירטואלי שלך תהיה מושלם מכל הבחינות.

כשמדובר במערכות יחסים, כבר לא תצטרך 'להסתפק' בכל אישה שתוכל להשיג. אתה תוכל לקיים יחסי מין עם כמה נשים שרק תרצו וזה ירגיש אפילו טוב יותר מהדבר 'האמיתי'.

תוכלו גם להתחתן עם דוגמנית-על אם תרצו ותהנו מחיי נצנצים וזוהר, בעוד שבחייכם האמיתיים אתם נשארים נשואים לאישה רגילה וחיים אישה רגילה. בעולם הווירטואלי שלך אתה יכול להיות ג'יימס בונד - אתה תהיה מוגבל רק על ידי החלומות והרצונות שלך.

האם המציאות המדומה מיועדת להפוך למציאות החדשה?

בין אם נרצה בכך ובין אם לא, המציאות המדומה היא גל העתיד. גיימרים במיוחד נוקטים כל אמצעי כדי להפוך את המציאות המדומה לממשית אפילו יותר מהמציאות. עכשיו זה עניין של 'מתי' לא 'אם' זה יקרה.

ובכל זאת, מה קורה בבוא היום הזה? מה קורה כאשר מציאות מדומה הופכת לממשית ומושכת יותר מהעולם האמיתי? האם תישאר נשואה לאשתך האמיתית ותמשיך ללכת לעבודה המשעממת שלך אם יש לך אפשרות לחיות לצמיתות בחיים המושלמים שלך? אם אתה יכול להיות סופרמן כל הזמן היית באמת רוצה להיות קלארק קנט?

בסופו של דבר השאלה שאתה צריך לשאול היא לא,'בעתיד יהיה מקובל לקבל הרבה נשים בבת אחת,'אלא,'בעתיד יהיה מקובל לקבל הרבה נשים בבת אחת ולחיות במציאות מדומה לצמיתות.'

הפניות:

¹ טלדילדוניקה. ויקיפדיה. מקור: http://en.wikipedia.org/wiki/Teledildonics

² סוחר, ב '(2014, פברואר, 14). הרובוט שגורם למין וירטואלי להרגיש אמיתי. לוח אם. נלקח מ
http://motherboard.vice.com/blog/real-sex-virtual-reality-oculus-rift-ienen?trk_source=recommended

³ חוק מור. ויקיפדיה. מקור: http://en.wikipedia.org/wiki/Moore'slaw

⁴ אסטרונומים יוצרים יקום וירטואלי מציאותי ראשון. (2014, מאי, 7). מרכז הרווארד-סמית'סוניאן לאסטרופיזיקה. מדע יומי. נלקח מ
http://www.sciencedaily.com/releases/2014/05/140507142849.htm

⁵ עידן הננוטכנולוגיה. מציאות מדומה. נלקח מ
http://www.thenanoage.com/index.html

⁶ Holodeck, יישומים. ויקיפדיה. מקור: http://en.wikipedia.org/wiki/Holodeck

⁷ בילטון, נ '(2014, ינואר, 26). שיבושים: ההולודק מתחיל ללבוש צורה. הניו יורק טיימס. נלקח מ
http://bits.blogs.nytimes.com/2014/01/26/disruptions-the-holodeck-begins-to-take-shape/?_php=true&_type=blogs&_r=0

עתיד המציאות החיצונית. עידן הננו. נלקח מ
http://www.thenanoage.com/virtual-reality.htm